Czarny rynek - Padawan Xarthes

Czarny rynek - Padawan Xarthes

Postautor: Bart dodano: 24 kwie 2014, 4:35

Dane dotyczące misji:

Stopień: Padawan
Preferowana klasa: Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Łatwy
Ilość uczestników: 1
Miejsce misji: aktualnie nieznane

{Przekaz z: Miasto Iziz od: Inkwizytor Jedi Bart}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Wewnętrzny
Kod: 55-JQ
Sektor: Japrael
Świat: Onderon

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Mój plan na zdobycie nowych funduszy jest ułożony już od dawna, choć czekał na dogodną okazję. Aktualnie pojawia się tyleż potrzeba, co i okazja dla Twojej naprawy błędu z nawiązką, i wykorzystania Twoich talentów w dogodnej sytuacji dla Twojej praktyki.

Od dość dawna posiadamy łączność z siecią komunikacyjną przestępców, którą poznała moja uczennica w trakcie wydobywania informacji z więźnia Vindicusa. Wykorzystamy tę sieć, aby zdobyć potencjalnych kupców na nielegalną broń. Dysponujemy wielkimi ilościami zdobycznego uzbrojenia z potyczek przy naszych schronieniach - całkowicie nadmiarowymi. Mój plan zakładał sprzedaż tego towaru na czarnym rynku, aby wydobyć z Twojego nowego celu duże pieniądze - i rozbić przy okazji grupę. Co oczywiste, to tylko jednorazowa akcja.

Umówimy Cię z przestępcami. Powinieneś sprawdzić się w takim zadaniu i mieć okazję do nauki - jest zbieżne z Twoimi metodami.

Do przehandlowania łatwo wyznaczyć 15 karabinów snajperskich, 10 karabinów E-11 i 8 pistoletów blasterowych rozmaitych marek. Ponadto - siedem uszkodzonych droidów bojowych, możliwych do łatwej naprawy. Możesz żądać za nie co najmniej stu tysięcy kredytów.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Umówić spotkanie z kupcami nielegalnej broni.
- Zdobyć pieniądze za przewożony sprzęt.
- Po zdobyciu wszelkich dowodów na działalność handlarzy, schwytać ich i przetransportować Nowej Republice

Wskazówki:
- Nie obawiaj się ryzykować towarem - tak czy inaczej nie będziemy mogli ryzykować sprzedawania drugi raz tego samego sprzętu.
- Misja łączy cel wykorzystania naszych możliwości do rozbicia grupy przestępczej, co zdobycia pieniędzy - walczysz o dużą sumę, mniejsze wydatki są bez znaczenia.

Dostępny sprzęt:
- Prom Sentinel
- Dowolny sprzęt z bazy
- Wymieniony w wiadomości towar

Uczestnicy Misji:
- Padawan Xarthes

Pomocnicy:
- Uczeń Jedi Elia Vile
- Adept Fenderus
- Padawan Revel

Wiem, że terminy Padawana są dość wąskie, stąd nie powinno być problemu z podziałem misji na dwie części. Potrzebny jest mi jeden pomocnik - dobrze byłoby mieć dwóch. Proszę o podanie wszelkich potencjalnie dogodnych terminów przez uczestnika, a potem przez zainteresowanych pomocą.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Czarny rynek - Padawan Xarthes

Postautor: Bart dodano: 24 kwie 2014, 23:23

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Rycerz Jedi Bart pisze:Pieniądze zostały przeze mnie zweryfikowane - można je już wpłacić. Choć ostatecznie zyskujemy tylko czterdzieści tysięcy kredytów i nie poszerza to naszych możliwości, to wciąż korzyść - tym bardziej, że najwyraźniej wytargowałeś większą sumę.

Czekam na bardziej szczegółowy raport, Padawanie - który rozwieje wątpliwości na temat tego, co stało się z reprezentantami mafii na miejscu spotkania i być może określi źródło tak nienaturalnego, niepokojąco zbieżnego zdarzenia.

Ilość PD:

(Łatwy - 2000 PD) * ranga uczestników (Padawan - 1,5) : liczba uczestników (1) = Padawan - 3000 PD

Rany uczestników:

- brak

Sprawozdania:

- Padawan Xarthes -całość
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania