Bogactwo - Uczeń Jedi Siad Avidhal, Uczeń Jedi Fenderus

Re: Bogactwo - Uczeń Jedi Siad Avidhal, Padawan Tranquil

Postautor: Siad Avidhal dodano: 26 sie 2015, 17:23

@Edit:
Może być trochę ciężko - okazuje się - w tym tygodniu. Zapomniałem, że już jest 26... Czwartek (jutro) mam zajęty przez nierodzinną imprezę, rocznicę ślubu ciotki. Piątek, sobota i niedziela nie będzie mnie w najmniejszym calu z tego względu, że jadę do Sokolnik.

Jednak przyszły tydzień od poniedziałku już jest całkowicie wedle wcześniejszej rozpiski. Może być nawet "wbrew" niej - zrezygnuje po prostu danego dnia z siłowni i tyle.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Hope Novastar dodano: 26 sie 2015, 17:28

Jeśli nie będzie problemu, jestem do dyspozycji. Dowolna godzina.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Hope Novastar
Adept

Nick gracza: Angar

Postautor: Zosh Slorkan dodano: 27 sie 2015, 16:15

W przyszłym tygodniu mam nową robotę... I rozkład prosty jak cep, ogólnie to od poniedziałku do czwartku po 19:00, piątek niezbyt (ale mogę dać radę jak uprzedzicie i będę potrzebny), sobota i niedziela dowolnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zosh Slorkan
Rycerz Jedi

Postautor: Elia dodano: 28 sie 2015, 20:57

Poniedziałek - odpada
Wtorek - po 19
Środa - po 19
Czwartek - po 19
Piątek - odpada
Sobota - nie wiem xD
Niedziela - dowolnie
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Tranquil dodano: 29 sie 2015, 17:13

Zabrzmi to ciekawie, ale następny wolny termin mam 10 i 11 września, bo teraz zaczyna się nowy miesiąc i jest mnóstwo godzin do wykorzystania w pracy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tranquil
Były członek

Postautor: Neil Danadris dodano: 31 sie 2015, 12:50

Oba terminy podane przez Tranquila są o tyle niebezpieczne, że w tym czasie mogą przygnieść mnie sprawy remontowe i nie będę w stanie zorganizować misji. Nie chcę przekładać tego w nieskończoność, w związku z czym jestem zmuszony zmienić uczestnika - zamiast Padawana Tranquila na misję, która odbędzie się w czwartek (03.09) o godzinie 20:30, poleci Uczeń Jedi Fenderus.

Standardowo już, pomocników zapraszam godzinę wcześniej.
Awatar użytkownika
Neil Danadris
Honorowy członek

Re: Bogactwo - Uczeń Jedi Siad Avidhal, Uczeń Jedi Fenderus

Postautor: Brealin Ub dodano: 02 wrz 2015, 18:07

Mnie prawdopodobnie jednak nie będzie, jeśli będę mógł pomóc to dam znać przed przygotowaniem.
Awatar użytkownika
Brealin Ub
Były członek

Postautor: Bar'a'ka dodano: 02 wrz 2015, 18:11

Jeśli jeszcze znajdą się miejsca, chętnie pomogę w misji jako NPC.
Awatar użytkownika
Bar'a'ka
Były członek

Postautor: Neil Danadris dodano: 05 wrz 2015, 1:34

Ze względu na problemy natury technicznej misja de facto nawet się nie zaczęła. Nowy termin rozpoczęcia ustalam na środę, godzinę 20:30. Dyżur Adeptów zostanie odrobiony w przyszłości, pomocników zaś proszę o stawienie się na serwerze 15 minut wcześniej. Przygotuję treściwe podsumowanie wszystkich poszczególnych etapów, które omawialiśmy w trakcie przygotowań i wyślę je chętnym do pomocy najpóźniej we wtorek wieczorem. Jeśli termin nie odpowiada komuś z grona pomocników, którzy byli obecni w czwartek, prosiłbym takie osoby o poinformowanie mnie odpowiednio wcześniej poprzez prywatną wiadomość.
Awatar użytkownika
Neil Danadris
Honorowy członek

Postautor: Neil Danadris dodano: 10 wrz 2015, 19:07

Po konsultacji z Siadem termin drugiej części ustalam na niedzielę, godzinę 18:00. Pomocników - tak jak miało to miejsce poprzednim razem - proszę o obecność 10-15 minut wcześniej.
Awatar użytkownika
Neil Danadris
Honorowy członek

Postautor: Elia dodano: 11 wrz 2015, 18:33

Niestety, nie jestem w stanie pomóc na drugiej części misji - przez cały weekend będę niedostępna. Najmocniej przepraszam organizatora i uczestników, nie miałam w planie tego wyjazdu i nie mogę go przełożyć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Neil Danadris dodano: 21 wrz 2015, 15:15

Misja zakończona porażką, jej główny cel nie został spełniony. Misja okazała się trudniejsza, niż zakładano - zmieniony poziom trudności to Średni.

Padawan Vens'ore'nrattho pisze:Raport Padawana Fenderusa wyjaśnia dość wyczerpująco przyczyny waszego niepowodzenia. Gdyby zabrać mi szeroką wiedzę i doświadczenie związane z życiem na Aargau, wątpliwe, bym i ja w pojedynkę podołał temu zadaniu. Znaleźliście się w trudnej sytuacji, gdzie przy specyfice planety ciężko było o dobre rozwiązanie wymyślone na szybko. Niezależnie od rezultatu - sądzę, że wyprawa była niecodzienną lekcją, na swój pokrętny sposób całkiem wartościową.
Nie zrażajcie się do Aargau - choć to wspaniała planeta, to trafiliście nieszczęśliwie w najgorsze możliwe dla was miejsca, skrajnie się od siebie różniące.
Temat pozyskania kredytów dalej wisi w powietrzu; być może znów będziecie zmuszeni być częścią planu ich zdobycia. W trosce o wasze zdrowie psychiczne zadbam jednak, by w najbliższym czasie omijać Aargau szerokim łukiem.

Ilość PD:

Porażka = 0 PD

Rany uczestników:

- brak

Sprawozdania:

- Uczeń Jedi Fenderus - całość
Awatar użytkownika
Neil Danadris
Honorowy członek

Poprzednia

Wróć do Zadania