Twarde lądowanie - Quear’rem’Grahrk

Odprawy ze wszystkimi niezbędnymi danymi dotyczącymi wprowadzeń postaci rekrutów.

Twarde lądowanie - Quear’rem’Grahrk

Postautor: Ashtar Tey dodano: 09 sie 2014, 22:24

Dane dotyczące wprowadzenia:

Termin rozpoczęcia: 10.08.14 (niedziela) - godz. 18:30
Miejsce: Światy Środka, sektor Coruscant, system Coruscant, planeta Coruscant - punkt lądowania

Obrazek

Kod: Zaznacz cały
To, co widzisz przed oczyma, to tylko wielobarwna, bezkształtna plama. Zmysły dopiero powracają. To, co słyszysz, to tylko denerwujący pisk w Twych uszach, który zapewne jest czyimś głosem, choć równie dobrze mógłby być odgłosem statku. Może i słyszysz zwierzęce ryki - ale to nieważne. Ból głowy dominuje nad tym wszystkim. Nieważne, co słyszysz - niech do jasnej cholery wróci Ci przytomność! Cholerna głowa boli i boli.

Gdzieś w odmętach umysłu przypominasz sobie głosy, które niedawno słyszałeś. Twój nowy cel, wyznaczony przez... Podświadomość? Duchy? Wizję proroczą? Halucynacje? Mniejsza z tym... I tak nie zostało Ci nic innego, tylko to coś, co gdzieś tam brzmi za bólem budzącej się głowy. Niech po prostu ta bezbarwna plama przed Twoimi oczyma zmieni się w coś wyraźnego...

Cel:
- Zorientować się, gdzie wylądowałeś.
- Odnaleźć Jedi.

Wskazówki:
- Z wieści, które mogłeś dostrzec czystym przypadkiem na holoekranach rozmieszczonych po mieście, pośród setek nieważnych spraw, wyczytałeś, że dziś na Coruscant pojawić ma się onderoński ambasador. Nie wiesz, w jakiej dokładnie sprawie, ale tak czy inaczej, sama organizacja ruchu ulicznego może zostać zmieniona i rozgardiasz może utrudnić Ci działanie.
- Twój los nie zasługuje na pochwałę. Nawet teraz, kiedy dopiero otwierasz oczy, czujesz w jak żałośnie powolny sposób powracają Twoje zmysły. Miej na uwadze marny stan.

Uczestnicy:
- Quear’rem’Grahrk

Pomocnicy:
- Adept Duran Mird
- Rycerz Jedi Elia Vile
-

Proszę o potwierdzenie obecności przez kandydata w tym temacie. Chętne do pomocy osoby (min. 2) niech wpiszą się w tym temacie. Pomocników proszę o punktualne stawienie się o 17:30.

Wprowadzenie zostanie poprowadzone według mojego scenariusza i dokładnych instrukcji przez Rycerz Elię Vile i Rycerza Barta z powodu problemów z terminami w ostatnim czasie.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Re: Twarde lądowanie - Quear’rem’Grahrk

Postautor: Hope Novastar dodano: 09 sie 2014, 22:41

Chętnie pomogę.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Hope Novastar
Adept

Nick gracza: Angar

Postautor: Bar'a'ka dodano: 10 sie 2014, 9:15

Termin jak najbardziej mi odpowiada.
Awatar użytkownika
Bar'a'ka
Były członek

Postautor: Elia dodano: 10 sie 2014, 13:22

Tak jak było mówione, będę : )
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Bar'a'ka dodano: 11 sie 2014, 7:53

Przepraszam wszystkich za moje zniknięcie.
Nie było to jednak zależne od mojej osoby. Straciłem połączenie z internetem, tak jak ostrzegałem.
Awatar użytkownika
Bar'a'ka
Były członek

Wróć do Wprowadzenia