Jezioro - Roc

Odprawy ze wszystkimi niezbędnymi danymi dotyczącymi wprowadzeń postaci rekrutów.

Jezioro - Roc

Postautor: Bart dodano: 25 cze 2014, 15:09

Dane dotyczące wprowadzenia:

Termin rozpoczęcia: 01.07.14 (wtorek), godz. 19:00
Miejsce: Wewnętrzne Rubieże, sektor Japrael, system Japrael, planeta Onderon - nieznane jezioro

Obrazek

Kod: Zaznacz cały
Potrzebujesz sporo czasu, nim przedostajesz się na brzeg jeziora. Choć mija tylko kilkanaście sekund, nim statek znika i możesz się bezpiecznie wynurzyć, przepłynięcie to prawie kwadrans. Powietrze jest dosyć czyste, lekko wilgotne, ale jego silny chłód, w połączeniu z niemal lodowatą wodą sprawia, że tylko wizja tragicznego losu pcha Cię w przeszywającym zimnie dalej. Te minuty mijają w istnych mękach, a gdy przedostajesz się na zalesiony brzeg, zdaje się, że nie ma niczego cudowniejszego niż sucha ziemia i budzący marne wrażenia pobliski las, dziki, brzydki.

Twoje ubranie jest przemoczone, sprzęt prawdopodobnie także, a dookoła ciągnie się tylko coś, co wygląda jak kiedyś wykarczowana i chwiejnie odbudowana dzicz. Panuje tylko niepokojąca cisza, którą przerywają ciężkie kroki i pomruki wyraźnej frustracji.

Cel:
- Odkryć, gdzie jesteś.
- Nie pozwolić się złapać Służbie Ochrony Onderonu.
- Znaleźć azyl.
- Dodatkowe: poznać los przyjaciół.

Wskazówki:
- Masz przy sobie E-11, które może Ci się przydać nawet jako zwykłe narzędzie, lecz lepiej na Onderonie broni nie prezentować, udając cywila. Sądząc po tym, co miałeś okazję zobaczyć, posiadanie broni może Cię tu tylko zgubić.

Uczestnicy:
- Roc

Pomocnicy:
- Rycerz Jedi Elia Vile (współorganizator)
- Adept Tranquil
- Adept Coris Quorrom

Odprawę umieszczam teraz, lecz podany termin to dla mnie aktualnie jedyna możliwość na opracowanie i przygotowanie wprowadzenia - sesja. Proszę uczestnika o ustosunkowanie się do terminu, a także wpisy zainteresowanych pomocą. Pomocnicy tradycyjnie na 18:00, punktualnie. Potrzebuję dwóch osób.

Wprowadzenie organizowane we współpracy z Rycerz Elią Vile.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Jezioro - Roc

Postautor: Tranquil dodano: 25 cze 2014, 15:46

Pomogę we wprowadzeniu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tranquil
Były członek

Postautor: Brealin Ub dodano: 25 cze 2014, 17:48

Będę.
Awatar użytkownika
Brealin Ub
Były członek

Postautor: Elia dodano: 25 cze 2014, 21:40

Postaram się pomóc i być jak najwcześniej, ale pierwszy dzień miesiąca i sezon urlopowy to straszna kombinacja... Jestem w stanie jedynie zagwarantować, że nie pojawię się później niż o 19:30.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Bart dodano: 30 cze 2014, 17:43

Niestety, Elia poinformowała mnie, że nie będzie mogła dzisiaj pomóc, a po Tranquilu zwyczajnie ani śladu - jest już 40 minut po czasie, więc nie będę w stanie przeprowadzić wprowadzenia.

Proszę o wpisy zainteresowanych pomocą z ich terminami na ten tydzień. Z mojej strony dowolny wieczór da radę.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Tranquil dodano: 30 cze 2014, 18:15

Bardzo mocno przepraszam, ale nie dałem rady wcześniej wrócić do domu. Jutro mam czas, tak jak zapowiadałem, środa i czwartek wieczór mnie nie ma.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tranquil
Były członek

Postautor: Brealin Ub dodano: 30 cze 2014, 18:24

Jestem dostępny we wtorek, środę i czwartek zgodnie z terminami, które uprzednio podałem.
Ukryte:
Awatar użytkownika
Brealin Ub
Były członek

Postautor: Elia dodano: 30 cze 2014, 19:13

Moja sytuacja nie uległa zmianie. Okrojony zespół = konieczność nadgodzin, system zamykają mi o 19, więc moja "pewna godzina" to dopiero 19:30 (tyle zajmuje mi dojście z pracy do domu). Chciałabym pomóc, ale tych ograniczeń nie jestem w stanie przeskoczyć. Ustaliliśmy z Bartem, że zaczniemy jutro o godzinie 20:00, moje spóźnienie nie powinno być problemem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Coris Quorrom dodano: 30 cze 2014, 19:53

Jeśli mogę jakoś pomóc, to zgłaszam się.
Awatar użytkownika
Coris Quorrom
Były członek

Wróć do Wprowadzenia