Czekając na pomoc - Tranquil

Odprawy ze wszystkimi niezbędnymi danymi dotyczącymi wprowadzeń postaci rekrutów.

Czekając na pomoc - Tranquil

Postautor: Ashtar Tey dodano: 31 sty 2014, 0:53

Dane dotyczące wprowadzenia:

Termin rozpoczęcia: 1.02.14 (sobota), godz. 16:00 (w przypadku braku pomocników termin automatycznie przechodzi na następny dzień na godzinę 17)
Miejsce: Światy Środka, sektor koreliański, system sacorriański, planeta Sacorria

Kod: Zaznacz cały
Otwierasz oczy, budząc z potwornym bólem głowy i niepewnością co do jego źródła. Zebranie myśli zajmuje Ci długą chwilę, a zebranie sił do poruszenia się - jeszcze dłużej. Każdy ruch sprawia Ci wielki wysiłek, a próby podniesienia się z pokładu kończą się niepowodzeniem. Padasz z powrotem na plecy i leżysz tak przez jakiś czas, starając się przywołać przeszłe wydarzenia. Przypominasz sobie awarię silnika, niezbyt długi lot w dół oraz rozbicie się o korony drzew. Ale co stało się dalej?

Nagle spoglądasz w stronę drugiego pilota, który bezwładnie zawisł na pasach w swoim fotelu. Wtedy wraca do Ciebie cała reszta. Po sprawdzeniu jego stanu, odetchnąłeś z ulgą i zacząłeś zastanawiać się co robić dalej. Twoje rozmyślania szybko przerwał jednak dźwięk łamiącego się drzewa. Statek zaczął kołysać się coraz bardziej, aż w końcu gałęzie nie wytrzymały i statek runął na ziemię. Wysokość nie była zbyt duża, ale wstrząs był wystarczający, byś poczuł się o wiele gorzej niż poprzednio.

Obmacując swoją klatkę piersiową wyczuwasz, że przynajmniej dwa żebra są złamane. Nie wiadomo, co po kolejnym wstrząsie stało się z drugim pilotem. Bez względu na to czy żyje, czy nie, musisz jak najszybciej znaleźć pomoc.

Cel:
- Znaleźć pomoc dla rannego pilota
- Wydostać się z Sacorri

Uczestnicy:
- Tranquil

Pomocnicy:
- Rycerz Jedi Neil Danadris
- Rycerz Jedi Bart
- Uczeń Jedi Elia Vile

Proszę o potwierdzenie obecności przez kandydata w tym temacie. Chętne do pomocy osoby proszę o zgłoszenie się w tym temacie.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Re: Czekając na pomoc - Tranquil

Postautor: Tranquil dodano: 31 sty 2014, 9:26

Pasują mi oba terminy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tranquil
Były członek

Postautor: Neil Danadris dodano: 31 sty 2014, 12:59

Pomogę.
Awatar użytkownika
Neil Danadris
Honorowy członek

Postautor: Elia dodano: 31 sty 2014, 15:04

Również pomogę, oba terminy są dla mnie ok.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Tranquil dodano: 01 lut 2014, 9:24

Niestety, tak się złożyło, że do domu wrócę nie na godzinę 16, ale będę gotowy dopiero na godzinę 17 w dniu dzisiejszym. Jeżeli jest możliwość dzisiaj to przesunąć o tą godzinę to będę bardzo wdzięczny. Przepraszam was bardzo za tą zmianę w ostatniej chwili.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tranquil
Były członek

Postautor: Ashtar Tey dodano: 01 lut 2014, 14:19

W takim razie przekładam misję na termin jutrzejszy. Niestety Rycerz Neil ma dziś czas tylko do 20, a ostatnią rzeczą, jaką chciałbym zrobić, to rozbić wprowadzenie na dwie części.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Postautor: Tranquil dodano: 01 lut 2014, 14:22

Jeszcze raz bardzo przepraszam, mam nadzieję, że nikomu popołudnia i wieczoru nie zmarnowałem. Na jutrzejszy termin jestem w stu procentach gotowy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tranquil
Były członek

Wróć do Wprowadzenia