Odpuszczam

Miejsce wolnych rozmów na dowolne tematy niedotyczące spraw organizacji.
Awatar użytkownika
Favnn
Posty: 9
Rejestracja: 25 cze 2022, 18:11

Odpuszczam

Post autor: Favnn »

Hej, chciałem podziękować za czas, pliki itp ale po wczorajszym wprowadzeniu nie czuję tego. Jakoś drętwo mi się grało, a potem widząc wasze tipy po prostu zrozumiałem, że trochę ograniczone macie podejście do niektórych spraw, ale to wasze podejście, wam z tym dobrze to niech tak będzie, ale że mi nie to po prostu spadam xD
Tez jakby czułem wczoraj wręcz obowiązek wejścia, a to tylko jakaś gierka która ma cieszyć, a nie tam się spuszczać nad tym co kto gdzie.

Ale druga kwestia, to piszę to tutaj ponieważ nie chce żeby później znowu jakiś Zosh mi płakał w pm, że go olewam czy tam zlewam. Niestety posiadam życie poza siedzeniem na forum, ale jestem też osobą myślącą i umiem kurwa znajdować informacje, dowiadywać się na własną rękę co i jak.
Bo sytuacja słaba jak zarzuca mnie typ 20 wiadomościami co i jak, gdzie ja to wszystko w swoim wolnym czasie sam sobie ogarniam i znajduje, a nie mam czasu na wszystko odpisywać i nawet chęci wyjaśniać co i jak, a chłop się narzuca i potem marudzi że go zlewam. No dziecinne, ale chuj.

Niech moc będzie z wami i inne terefere :)
Awatar użytkownika
Acari
Adept
Posty: 375
Rejestracja: 28 lut 2015, 20:54
Nick gracza: Key
Lokalizacja: k. Kołobrzegu

Re: Odpuszczam

Post autor: Acari »

Nie byłem na wczorajszy wprowadzeniu, ale znam tą ekipę i wiem, że zrobili wszystko aby było klimatycznie, a do tego pomocni. Mogłeś po prostu ograniczyć się do tego, że nie czujesz tego i tyle, ale zarzucanie komuś, że zrobił wszystko co mógł aby to dobrze wypaliło, ale TY tego nie czujesz... to słabe kolego. Ludzie poświęcili kilka godzin aby zbudować otoczkę i klimat, a ty to po prostu zlałeś ciepłym moczem.
Każdy tutaj ma życie, obowiązki, niektórzy rodziny i firmy, każdy poświęcił dla ciebie czas. Zrozumiałe jest, że nie każdego to wkręci, ale też trochę szacunku na przyszłość 🙂
Obrazek
Awatar użytkownika
Cryxen
Padawan
Posty: 73
Rejestracja: 31 sty 2022, 21:23

Re: Odpuszczam

Post autor: Cryxen »

Pykam tu sobie półtora miesiąca, sama idea RP jest specyficzna, a patrząc po różnych zestawieniach, tutejsze RP to już w ogóle. Nie dziwi mnie ani trochę, że komuś nie leży. Gustów tysiąc. Normalna sprawa. Wiadomo. Szkoda, ekipa ostro pomaga i robi co może by pomóc się wdrożyć i grać w tej konwencji lepiej i chętnie pomaga, ale jak ktoś nie ma ochoty, nie ma co się dziwić i rozczulać. Tak samo jak już na swoje pierwsze RP z ekipą czujesz "obowiązek wejścia", ledwo tutaj przyszedłeś, na swoje pierwsze RP, a już nie masz ochoty i wchodzisz z obowiązku - no faktycznie, to nie wypali. Czasem ludzie tak mają. Jest na coś wena i zajawka na dwa dni i jej nie ma, heh. Ja tam kupę ludzi widziałem na siłce albo boisku, którzy byli tam tylko jeden dzień. Life.

Ale sądzę, że dobrze, że się żegnamy, skoro rzucasz kurwami na człowieka, który poświęcił sporo czasu by Ci pomóc, a Tobie to przeszkadza i czujesz się obrażony o dostawane od niego wskazówki bo "kurwa umiesz znajdywać informacje". Nawet jakby i tak wszystko było na forum, to człowiek próbuje Ci ułatwić dając to sam i odciążyć Cię od czasu na samodzielne szukanie, lol. A większość rzeczy od Zosha to opowiadanie o formule gry i tym co się w niej liczy w tej konwencji, by grało się dobrze, to rzeczy, które trudno znaleźć na forum. A Ty jak mówisz, nawet nie masz chęci mu odpisywać. Facetowi, który produkuje się po to, by zapewnić Ci jak najlepszy start, gdy ledwo tu wbiłeś. Mowy nie ma byśmy się tak dogadali. To po prostu nie wypali i się nie sklei. Także tak czy siak, dobry wybór, cześć.
Awatar użytkownika
Rasheen
Posty: 4
Rejestracja: 02 sty 2022, 20:34

Re: Odpuszczam

Post autor: Rasheen »

Wiem, że ja tu jestem tylko starym kandydatem, który sobie odpuścił, ale po prostu muszę odpisać, bo ten post mnie zszokował, dawno nie widziałem, co by ktoś, podpisał się pod tak zwyczajnie chamskim wysrywem.

Ja również nie za bardzo się odnalazłem w grze, mimo że strasznie podobało mi się, co inni tu tworzą, jakie były postacie, jaki fajny świat, lore tych planet, to sam za kiepsko sobie radziłem i nie miałem żadnego wyczucia realizmu, grałem jakieś głupoty, miałem jakieś urojenia, mózg mi odpadł przy grze na żywo, to co mi szło na postach, na żywo leżało. Też sobie odpuściłem, na ten czas, to nie dla mnie, ale ofensywne teksty "ograniczone macie podejście do niektórych spraw", których niczym nie popierasz, po tym jak z pewnością z Tobą rozmawiano, opowiadano Ci w szczegółach o ideach i podejściu do zabawy (wiem, bo mnie też to spotkało, nie sądzę, by Zosh i Fell opowiadali mi tak dokładnie, a tobie nie), zbyć to takim tekstem na odwal? Rozumiem, że nie chce ci się gadać, mi pewnie również, nie za bardzo by się chciało, skoro sobie odchodzę, ale wobec tego po co pisać takie teksty, skoro nie chce Ci się ich poprzeć, tylko po to by zostawić pusty przytyk na pożegnanie? Żałosne.

"Ale druga kwestia, to piszę to tutaj ponieważ nie chce żeby później znowu jakiś Zosh mi płakał w pm, że go olewam czy tam zlewam." Czyli co, umiesz się pożegnać z ludźmi, którzy próbowali zorganizować ci zabawę, tylko z tego powodu? Jaka w tym jest jakaś logika, wyłączysz powiadomienia PW i sobie wychodzisz, nie wmawiaj kitu. Jakby poważnie obchodziło cię tylko, by nikt do ciebie nie pisał, to po prostu wyłączyłbyś powiadomienia o PW i poszedł.

"Niestety posiadam życie poza siedzeniem na forum, ale jestem też osobą myślącą i umiem kurwa znajdować informacje, dowiadywać się na własną rękę co i jak." Człowieku, jesteś wkurwiony, że ktoś wysyła Ci swoje wskazówki, bo nie masz na to czasu, by mu odpisać, ale masz już czas, żeby samodzielnie szukać rzeczy, które on podstawia ci pod nos? Jaja sobie robisz? To jakiś żart? Jeszcze jebać po człowieku za to, że za dużo rzeczy ci wysyłał, wskazówek do tego jak grać w tym miejscu? Jeszcze gdy w podaniu piszesz, ze to twoje pierwsze rzeczy z RP? Nie wspomnę o tym, że pamiętam jak oprowadzał mnie Zosh, i to nie były rzeczy z forum, opowiadał mi jak podchodzić do tej gry, co się w niej liczy, co wbijać do głowy jako nowy. Poradnik Noama trochę mówi o tych rzeczach, ale tylko częściowo. Nawet gdyby to były rzeczy z forum, to drzesz mordę jak dziecko na Zosha, że ci je sam podsuwał i oszczędzał ci czas?

"a nie mam czasu na wszystko odpisywać i nawet chęci wyjaśniać co i jak" Ledwo tu przyszedłeś, a już nie masz nawet chęci odpisywania człowiekowi, który wysyła ci kupę informacji i stara się pomagać?

Nawet zapytałem Zosha z ciekawości na PW, bo tak mi się to w pale nie mieścił i co mi on powiedział, powiedział, że nie chodzi o to, czy odpowiadałeś mu na wskazówki, tylko prosił o screeny z twojej instalki gry i umówienie się na test instalacji i pokazanie komend do moda, to samo co również ja miałem i sam dopiero na ostatnią chwilę mu odpisałeś, nawet bez tych screenów, chcąc, żeby na dzień przed wprowadzeniem z tobą to sprawdził, a finalnie aż do samego wprowadzenia nawet nie odpisałeś na to. Sam robisz z siebie takiego ciężko zapracowanego, który nie ma czasu odpisać człowiekowi i z jakiegoś powodu ma czas samodzielnie szukać informacji, ale nie odpisać facetowi, który sam je podsyła, ale liczysz na dostępność drugiego faceta z dnia na dzień i finalnie jeszcze nawet jak proponuje Ci kiedy mógłby się z tobą zobaczyć, to nawet mu nie odpisujesz i to ty wrzeszczysz "MAM ŻYCIE POZA PATRZENIEM NA FORUM" (w sprawie ODPISU NA PW...) takie rzeczy rzucając jemu?

Cały ten post to jakiś żałosny wysryw tylko po to atakować i to bez żadnego rozumu i sensu, całe szczęście że sobie idziesz, jakbym kiedyś zobaczył Cię z powrotem na liście kandydatów to w życiu bym nie próbował drugiego podania, nie chcę z takim chamstwem siedzieć. Niech ktoś to zamknie i wywali daleko, niczym się nie różni od wrzasków wkurwionego dzieciaka że przegrał mecz w CSie. Nie wiem po co na to odpisuję, po prostu tak się wpieniłem widząc takie badziewie, że mnie korciło. Cieszę się, że jestem zwykłym gościem który nawet tu nie gra i prawie nie grał, bo mogę ci odpisać tak dosadnie jak się należy, bo na uprzejme słowa takie gówno nie zasługuje, bo sam wplatasz tu wyzwiska, więc jak masz problem o to, że odpowiadam w twoim własnym tonie, to nie rób sobie jaj.
Noam Panvo pisze:17 lip 2022, 9:52
Dobra, ja to zamykam, żeby więcej ludzi nie kusiło do marnowania czasu tym tematem.

Oczywisty troll, mamy do czynienia z kimś, kto przez cały czas zachowywał się normalnie i uprzejmie, tak jak wobec niego wszyscy inni, bez żadnych nieuprzejmości, aby znienacka z dnia na dzień zaatakować tego rodzaju wyzwiskami i atakami. Temat i jego logika same sobie świadectwem. Jak wrócę to pomyślę, gdzie to wrzucić.
~Noam
Zablokowany