Czarne uzanse - Rycerz Jedi Tey, Rycerz Jedi Slorkan, Padawan Llyn'han

Czarne uzanse - Rycerz Jedi Tey, Rycerz Jedi Slorkan, Padawan Llyn'han

Postautor: Bart dodano: 19 cze 2020, 17:58

Dane dotyczące misji:

Stopień: Padawan
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Trudny
Ilość uczestników: 3/6
Miejsce misji: Do poznania w trakcie misji

{Przekaz z: Sztab Koordynacyjny Żandarmerii Wojskowej Dremulae od: Sierżant Tiran Danhal}
Obrazek
Protokół: Szyfrowany
Kanał: Żandarmeria Wojskowa Sił Obronnych Sojuszu Galaktycznego
Kod: 43-SRT-XZ.117
Sektor: brak
Świat: Dremulae

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Drogi panie Alexander, dzień dobry, serdecznie się witam.

Nasi wysłannicy przebywający na Hakassi w Regionie III raportują, że wszystko jest gotowe. Wiedzą państwo o czym mowa, nie ma potrzeby przedłużać. Na dniach zostanie do państwa dostarczone co trzeba i będą mogli państwo natychmiast wtedy ruszać. Wszystko jest dogadane, komunikacja zweryfikowana przez odpowiednie osoby, każdy element został zorganizowany, sprawdzony, przygotowany, zamknięty i przetestowany. W naszych rękach już tylko dostarczyć pojazd i pomóc z opuszczeniem planety, to wszystko.

PS: kapitan Rih'tuu prosi pytać, czy jakiś śmieć, zapewne więc nie Jedi, Fel Murgan dotykał tematu, a jeśli tak, to wszystko po nim sprawdzić. Niezbyt wiem o co chodzi i się nie wtrącam, tylko przekazuję. W końcu to kapitan.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Udać się na spotkanie handlowe ze sprzedawcami droidów.
- Zatrzymać grupę Sobowtóra/Edgara Bis za wszelką cenę.
- Dodatkowy: pozyskać jak najwięcej więźniów.

Wskazówki:
- Brak.

Dostępny sprzęt:
- Piracki frachtowiec Action pochwycony na Cosii przez Ashtara Teya i Edgara Alexandra uzbrojony w trzy działa jonowe i dwa niskiej jakości działka blasterowe.
- Sejf z neuranium ukrywający obecność Rycerzy Jedi, zdolny pomieścić dwie osoby.
- Specjalny system komunikacyjny na bazie sprzętu rządu Hakassi, zamontowany przez Fella Mohrgana, przesyłający widok z kamer statku do środka sejfu.
- Wzmacniacze sygnału zamontowane w antenach frachtowca Action w celu przedostania sygnału do wsparcia z Hakassi.
- Trzy prymitywne radiokomunikatory dla uczestników, jeden awaryjny wbudowany w systemy statku przez Fella Morhgana.
- Dwa śmigacze bojowe 74-Z sił hakassańskich.
- Dwa medpakiety.
- Dwa pojemniki 0,5L bacty.
- Częstotliwości komunikacyjne dedykowane dla wsparcia 4 myśliwców TIE Avenger i korwety Raider II.
- 20 000 profesjonalnie podrobionych kredytów republikańskich dostarczonych przez służby hakassańskie.

Uczestnicy Misji:
- Rycerz Jedi Ashtar Tey
- Rycerz Jedi Zosh Slorkan
- Padawan Khad Llyn'han
- Mistyk Jedi Elia Vile / Uczeń Jedi Edgar Alexander /Padawan Fell Mohrgan (uczestnicy pośredni)

Pomocnicy:
- Mistrz Jedi Elia Vile
- Padawan Arelle Deron
- Uczeń Jedi Edgar Alexander
- Rycerz Jedi Siad Avidhal
- Adept Zayne Vergee
- Uczeń Jedi Tanna Saarai
- Uczeń Jedi Alora Valo

Proszę uczestników o podanie swoich terminów. Niezbędni wśród pomocników będą mi Elia i Siad, nie do zastąpienia. W wycenie poziomu trudności misji uwzględnione są prace nad planem i wielomiesięczne przygotowania, stąd także za częściowych uczestników wliczeni są najważniejsi uczestnicy prac nad planem operacji. Oczywiście mogą oni grać jako pomocnicy.

Potrzebuję jak najwięcej pomocników, roli jest nieskończoność, każda ważna, nie ma ról drugoplanowych.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Czarne uzanse - Rycerz Jedi Tey, Rycerz Jedi Slorkan, Padawan Llyn'han

Postautor: Khad Llyn'han dodano: 19 cze 2020, 18:06

Korona + zakończenie roku szkolnego = nieskończoność wolnego czasu, dopóki się nie poumawiam, więc dla mnie termin dowolny w godzinach wieczornych, mną się nie sugerować, bo się dostosuję w 95% przypadków, te 5% to jak coś akurat wyskoczy, ale mocno w to wątpię.
Awatar użytkownika
Khad Llyn'han
Padawan

Nick gracza: Violet

Postautor: Arelle Deron dodano: 19 cze 2020, 18:20

Pełna wolność poza weekendami. Weekendy z tygodniowym wyprzedzeniem.
Awatar użytkownika
Arelle Deron
Padawan

Postautor: Edgar Alexander dodano: 19 cze 2020, 21:28

Edgar Alexander pisze:U mnie w sumie standard, po 19 dostępny. Ważne, żeby było z wyprzedzeniem kilkudniowym. Zwykle odpadają soboty i niektóre piątki.
Obrazek
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Uczeń Jedi

Postautor: Elia dodano: 20 cze 2020, 12:47

Będę niedostępna:
- 26-28 czerwca (pt, sb, nd)
- 3-6 lipca (pt, sb, nd, pn)

W pozostałe dni jestem dostępna po 19:00.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Zosh Slorkan dodano: 20 cze 2020, 18:07

Okej, to tak, do przyszłego wtorku (23.06) włącznie nie ma szans, bo po prostu fizycznie nie jestem w stanie przez to co mi się na chacie dzieje i co muszę skończyć na budowie.

Potem reszta tego przyszłego tygodnia, 24.06-28.06 jest dla mnie właściwie dowolna, ale muszę wiedzieć co najmniej 2 dni wcześniej, bo to wszystko kwestia rozpierdzielu na chacie i pewne rzeczy jak zacznę to nie mogę przerwać póki nie skonam, z kategorii elektryki, konstrukcji ścian itd. To tak naturalnie w wielgachnym skrócie, bo kupy kombinowania to wymaga tutaj ode mnie z planowaniem, z zamówieniami, z pracami itd. No ale 24.06-28.06 dowolność, dam radę zaklepać wszystko, wysiłek przy tym to druga sprawa xP

A potem znowu sajgon bo z kolei remont + kontrole lekarskie + zamykanie sprawy studiów (ta, zachciało mi się na starość dyplomów XD) na raz i będę miał sajgon totalny.

Więc wpisujcie mi się zainteresowane ludki jak najszybciej. Bo albo teraz albo potem będzie masakra.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zosh Slorkan
Rycerz Jedi

Postautor: Ashtar Tey dodano: 20 cze 2020, 21:57

Z podanych przez Fendera terminów pasuje mi tylko 24 i 25, po 18.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Postautor: Siad Avidhal dodano: 20 cze 2020, 22:10

Będę jak Bart będzie <3
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Zayne Vergee dodano: 20 cze 2020, 22:57

Chętnie pomogę i termin dla mnie dowolny, a co do godziny, byleby nie wcześniej niż 19 :D.
Medycyna robi dziś takie postępy, że czasem trudno umrzeć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zayne Vergee
Adept

Postautor: Tanna Saarai dodano: 20 cze 2020, 23:29

Będę jak Violek będzie!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Bart dodano: 20 cze 2020, 23:32

Dobra, środa wygląda równie dobrze jak czwartek, a bez przekładania treningu - więc zaczynamy w środę 24.06, o 20:00, pomocnicy na 19:00.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Alora Valo dodano: 21 cze 2020, 12:51

Będę! (edit: jak będzie miejsce ;-;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Uczeń Jedi

Nick gracza: Oem

Postautor: Bart dodano: 26 cze 2020, 1:04

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Kapitan Umra pisze:Z tej strony kapitan Umra, prowadziłem klucz TIE Avengerów zeszłej doby. Zweryfikowaliśmy, co stało się ze zwłokami, po dzisiejszym połączeniu...

W 90 procentach państwa uspokoję. Tak, zwłok nie ma. Ale. Ten facet był po prostu stuprocentowo martwy. Widywaliśmy różne rzeczy, różne rasy. Widywaliśmy rasy zapadające w hibernacje lecznicze, więc nikt nie uznał go za martwego na bazie państwa słów. Po wylądowaniu członek personelu medycznego dokładnie sprawdził ciało na obecność wszelkich oznak życia. Nic zupełnie nie wykryto. Mało tego, dla pewności i tak walnięto w ciało prądem w śmiertelnej dawce, żeby o nim już dłużej nie myśleć i posłać go do kostnicy jak każdego innego, gdy państwa pakowano do tej cywilnej taksy. Truchło trafiło po prostu do wojskowej kostnicy na przechowanie i miało być w ciągu dwóch dni do państwa przesłane, jak wymrozi się ewentualne robactwo.

Zwłoki rzeczywiście ukradziono. Ukradł je pracownik kostnicy, który uciekł z miejsca pracy i zamieszkania, ale z pewnością niedługo go znajdziemy.

Jedno jest pewne, po cokolwiek komu potrzebne te zwłoki, ten facet był martwy na dwieście procent. Nie dalibyśmy sobie ukraść pieprzonego truchła bez stuprocentowej pewności, że to zdechłe, zimne zwłoki. Mój podkomendny osobiście był przy tym, jak dla pewności posłano w niego dwukrotność impulsów zdolnych zabić Wookieego, po tym jak medyk i tak potwierdził brak funkcji życiowych na każdym odczycie.

Po prostu ukradziono nam trupa. Nic więcej. Do czegokolwiek zdechły trup tego faceta się komuś może przydać... Sam facet nie żyje. I tyle. Nie trafiłby do zwykłej kostnicy, jakby nie był na sto procent zlasowanym trupem.

Cokolwiek wasi chorzy wrogowie mają we łbie, facet jest trupem, misja zakończona. Sześć zniszczonych droidów YVH, prom Lambda rozstrzelany na odchodne, naliczyliśmy się jeszcze kilka trupów facetów w skafandrach, a echański szef martwy. A jeśli ktoś chce grzebać mu w trupie, to już jego sprawa.

Ilość PD:

(Trudny - 4000 PD) * ranga uczestników (Padawan - 1,5; Uczeń Jedi - 2; Rycerz Jedi - 2,5; Mistrz Jedi - 3) : liczba uczestników (4,5) = Padawan - 1350 PD; Uczeń Jedi - 1800 PD; Rycerz Jedi - 2200 PD; Mistrz Jedi - 2650 PD

Rany uczestników:

- Rycerz Jedi Ashtar Tey - średnie/ciężkie

- Rycerz Jedi Zosh Slorkan - ciężkie

Sprawozdania:

- Padawan Khad Llyn'han - wyprawa i spotkanie

- Rycerz Jedi Ashtar Tey - walka i pościg

- Rycerz Jedi Zosh Slorkan - walka i pościg (uzupełnienie)

* Autorzy planu zostają uznani za uczestników, ale dzielnik z ich członkostwa wynosi połowę - tak samo otrzymują oni połowę PD.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania