Gus Storm - Odrzucone

Punkt składania aplikacji - stale otwarty.
Regulamin forum
Przy składaniu podania należy wykorzystać wzór pojawiający się przy zakładaniu nowego tematu w tym dziale. Można go pobrać jednak także ręcznie, z tego tematu.

Bezwzględnie proponujemy także zapoznanie się z tym tematem z największą dokładnością, wliczając w to lekturę Regulaminu.

Gus Storm - Odrzucone

Postautor: Gus Storm dodano: 06 cze 2020, 14:40

1. Informacje bazowe
a. Imię: Jakub
b. Wiek: 16
c. Zainteresowania/Hobby: Lubię granie w gry na kompie, ale tylko te z jakąś fabułą i klimatem, nie jarają mnie fpsy, moby i większość mmo.
d. Kilka zdań o sobie i swoim charakterze: Jestem normalnym gościem, który z każdym się dogada. Nie lubię się napinać i mam luźne podejście, staram się wszędzie dobrze bawić. Mam nadzieję dostać się na sinologię po liceum.
e. Kontakt:
- email: W profilu, nie podaję tutaj przez spamboty.
- steam: JacobYo

2. Scena RP/RP w JK3
a. Formy rozgrywki: -
b. Organizacje/Grupy: -
c. Staż: -
d. Powód zakończenia gry: -

3. Postać
a. Imię i nazwisko: Gus Storm
b. Wiek: 18
c. Pochodzenie: Iridonia
d. Rasa: Zabrak
e. Wygląd: Wysoki, łysy Zabrak osiągający 190 centymetrów wzrostu. Nosi luźne swetry z lumpa, ubiera się wygodnie, w rzeczy nadające się na spacer, wyprawę do lasu jak i drzemkę na tapczanie.
f. Historia:

Gus spędził całe życie na Iridonii. Wychowywał się w biednej, nieszczęśliwej rodzinie. Często wykonywał różne chałupne usługi na osiedlu w zamian za trochę pieniędzy. Jego ojciec był alkoholikiem, a matka inwalidką. Gus głównie żył nocowany u kolegów, rodziny kolegów częstowały go obiadami. Kiedy dorósł, załapał się na statek przemytnika jako jego załogant. Jego szef zabierał z Iridonii kilku Zabraków lecących w stronę centralnych światów Republiki i tak Gus poznał Hossa na pokładzie.

4. Informacje dodatkowe
a. Czego szukasz w RP w organizacji i co jest dla Ciebie w grze najważniejsze? Fabuła i klimat.
b. Skąd dowiedziałeś się o organizacji? Od Hossa dzisiaj rano.

Gus Storm

Re: Gus Storm

Postautor: Rada Jedi dodano: 06 cze 2020, 16:01

Punkt 9.2.2. z regulaminu, linkowanego i/lub cytowanego we:
- wzorze podania w działach systemu RPG i informacji rekrutacyjnych,
- ogłoszeniu rekrutacyjnym,
- wyświetlanej w nagłówku działu adnotacji mówi:

9.2.2. Podanie musi uwzględniać wszystkie podane punkty i spełniać wymóg 800 słów w historii – inaczej zostanie automatycznie odrzucone.

Historia nie zbliża się do wymogu nawet minimalnie, zawiera 72 słowa, nie pozwala nawet na ocenę. Podanie automatycznie odrzucone.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rada Jedi

Wróć do Podania