Izolacja - Padawan Fell Mohrgan

Re: Izolacja - Padawan Fell Mohrgan

Postautor: Edgar Alexander dodano: 26 kwie 2020, 12:56

Dam radę grać bez problemu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Uczeń Jedi

Postautor: Khad Llyn'han dodano: 26 kwie 2020, 13:03

Będę :)
Awatar użytkownika
Khad Llyn'han
Padawan

Nick gracza: Violet

Postautor: Arelle Deron dodano: 26 kwie 2020, 13:03

Od 18:00-18:30 będę wolna.
Awatar użytkownika
Arelle Deron
Padawan

Postautor: Alora Valo dodano: 26 kwie 2020, 13:04

Z mojej strony dowolnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Uczeń Jedi

Nick gracza: Oem

Postautor: Zayne Vergee dodano: 26 kwie 2020, 14:38

Najlepiej od 18.
Medycyna robi dziś takie postępy, że czasem trudno umrzeć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zayne Vergee
Adept

Postautor: Elia dodano: 26 kwie 2020, 16:51

Od 19.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Tanna Saarai dodano: 27 kwie 2020, 10:55

Wtorek, 28 kwietnia, godzina 20. Pomocników proszę o pojawienie się godzinę wcześniej pół godziny wcześniej, o 19.30.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Tanna Saarai dodano: 20 maja 2020, 0:42

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Podporucznik Jlos'opawi'lruttuz pisze:Padawanie,
Nawet nie wiem, jak mam to skomentować. To, co przedstawiasz to obraz jakiegoś chorego społeczeństwa, które nie mieści mi się w głowie. Może to kwestia innej kultury. Nie wiem… Nie rozumiem, jak mogą godzić się na życie w czymś takim. Nie wiedzieć nawet, kto nimi rządzi i mieć to kompletnie gdzieś? Nie znam twojej rasy, ale to jakiś ewenement… Może to kwestia próby postrzegania tego społeczeństwa przez pryzmat tego, co znam i co mi się wydaje… Ale nadal… Nigdy wcześniej nie spotkałem się z czymś takim i wymyka się to logice. Powiem wprost. Dla mnie to jest po prostu popieprzone.

Nie bardzo rozumiem tylko końcówkę twojego raportu. Jakiś gość albo babka? Nie zapamiętałeś tak podstawowej kwestii, jak płeć swojego rozmówcy? W dodatku zadali sobie tyle trudu, by cię przed tym kimś postawić tylko po to by powiedział/powiedziała ci byś zabierał się z Arkanii? Czemu po prostu nie zabrali cię od razu do portu? Nic od ciebie nie chcieli ponad to byś się stamtąd zabierał? Ciężko mi w to uwierzyć Padawanie. „Byłem jak na haju”? Podali Ci coś? Otruli cię? Jak? Kiedy? Opisujesz, że wyrwali cię z łóżka i zabrali do sali tronowej… To mi się nie klei Padawanie. Mam nadzieję, że niczego przede mną nie ukrywasz, bo brzmi to, co najmniej bardzo dziwnie…

Mimo wszystko swoje zadanie wykonałeś. Szkoda, że dowiedziałeś się skąd wziął się ten cały pomysł izolacji lub chociaż nie zapewniłeś mi jakiegokolwiek punktu zaczepienia, bym mógł skontaktować się z tym tajemniczym kimś, kto stoi na czele tego wszystkiego. Nawet nazwiska… Szkoda… Nie lubię tracić kredytów, a już trochę w to zainwestowałem. Spróbuję coś pokopać…

Jak mówiłem zwrócę ci kredyty, które straciłeś na Arkanii… 1200 dla tego kierowco buntownika… Sporo… Ale słowo się rzekło, a ja dotrzymuję słowa. Jeżeli było coś więcej to poinformuj mnie o tym. Jeżeli nie to niedługo zrobię przelew.

Ilość PD:

(Bardzo łatwy - 1000 PD) * ranga uczestników (Padawan - 1,5) + (cel dodatkowy – 100 PD): liczba uczestników (1) = Padawan - 1600 PD

Rany uczestników:

- Padawan Fell Mohrgan - brak

Sprawozdania:

- Padawan Fell Mohrgan - całość
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Poprzednia

Wróć do Zadania