Ulotna pamięć - Zayne Vergee

Odprawy ze wszystkimi niezbędnymi danymi dotyczącymi wprowadzeń postaci rekrutów.

Ulotna pamięć - Zayne Vergee

Postautor: Ashtar Tey dodano: 19 lut 2020, 23:43

Dane dotyczące wprowadzenia:

Termin rozpoczęcia: 22.02.2020 (sobota), godz. 20:00
Miejsce: Głębokie Jądro, sektor Kuat, system Kuat, planeta Kuat

Obrazek

Kod: Zaznacz cały
Doktorze Vergee,

Pana powrót do zdrowia powinien zająć jeszcze trochę czasu, ale wszystko przebiega według kalkulacji. Badania wykazują lekką awitaminozę, prawdopodobnie kiepsko dbał pan o siebie przez ostatni czas. Kilka dni dobrej diety, garść tabletek i wszystko wróci do normy. Nic nie wygląda tutaj niebezpiecznie, droidy wykonały standardowe, pełne badania. Nie jesteśmy jeszcze pewni wszystkiego, dane leżą u radiologa z 4 piętra, musi zerknąć dokładniej, ale na pierwszy rzut oka wszystko wygląda dobrze. Nawet jeśli doszło do wstrząśnienia mózgu, to bez żadnych dalszych powikłań. Musiał pan jedynie mieć spory niefart, skóra rozcięła się o powierzchnię, na którą pan upadł, dość duże rozcięcie, wymagało szycia, ale wiadomo - bacta i jej magia, tłumaczyć nie muszę, jeszcze góra dwie kropelki i zapewne jutro będziemy ściągać szwy. Miał pan sporo szczęścia w nieszczęściu, z zewnątrz wygląda to okropnie i mieliśmy same najgorsze podejrzenia, ale żadnych prawdziwych urazów sięgających poniżej skóry. Niestety jej gojenie może potrwać trochę dłużej, kiepsko pan stoi z gospodarką hormonalną, naprawdę, jeszcze raz powiem - albo zła dieta, albo niedobory snu, a najprędzej oba.

Leki przeciwbólowe pobierać jeszcze przynajmniej trzy dni po zdjęciu szwów, założymy panu elektroniczny plaster bacty, który powinien pan trzymać na głowie przynajmniej tydzień.

Kiedy pan spał, według pielęgniarek mamrotał pan coś o jakimś gryzoniu. Jakieś zwierzątko domowe, czy coś, o którym pan zapomniał? Mam nadzieję, że biedaczkowi nic się przez raptem dwa dni nie stało, niech pan sobie przypomni, szkoda biednego zwierzątka, może jakiś sąsiad by go dokarmił... Co ja gadam, pewnie jakieś koszmary, ale jeśli nie, no to, tak, niech pan może do sąsiadów czy kolegów jakichś, mhm...

Na razie to będzie wszystko, porozmawiam z panem, gdy będziemy ściągać szwy, zostawiam tylko tę wiadomość, mam zaraz pilny zabieg.

Cel:
- Dokończyć kurację i wrócić do pełni sił

Uczestnicy:
- Zayne Vergee

Pomocnicy:
- Uczeń Jedi Tanna Saarai
- Uczeń Jedi Alora Valo
- Padawan Fell Mohrgan
- Mistrz Jedi Elia Vile
- Rycerz Jedi Siad Avidhal
- Adept Arelle Deron

Specjalne podziękowania dla Fella za przygotowanie treści wiadomości w briefingu. Proszę o potwierdzenie obecności przez kandydata w tym temacie. Chętne do pomocy osoby proszę o zadeklarowanie się w tym temacie.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Re: Ulotna pamięć - Zayne Vergee

Postautor: Zayne Vergee dodano: 19 lut 2020, 23:50

Tak jak ustaliliśmy wcześniej na pw'u, termin mi jak najbardziej odpowiada i czas sobie zarezerwowałem na ten wieczór pod rp :D.
Medycyna robi dziś takie postępy, że czasem trudno umrzeć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zayne Vergee
Adept

Re: Ulotna pamięć - Zayne Vergee

Postautor: Tanna Saarai dodano: 20 lut 2020, 7:31

Pomogę :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol