Abordaż - Rycerz Jedi Ashtar Tey, Uczeń Jedi Edgar Alexander

Abordaż - Rycerz Jedi Ashtar Tey, Uczeń Jedi Edgar Alexander

Postautor: Bart dodano: 01 lut 2020, 2:11

Dane dotyczące misji:

Stopień: Uczeń Jedi
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik
Poziom trudności: Bardzo łatwy
Ilość uczestników: 2
Miejsce misji: Głębokie Jądro, sektor Koros, stacja kosmiczna celno-kontrolna Golan I "Przesmyk Koros"

{Przekaz z: Sztab Koordynacyjny Sił Specjalnych Dremulae od: Kapitan Vanken Rih'tuu}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Siły Obronne Sojuszu Galaktycznego
Kod: 43-S
Sektor: brak
Świat: Dremulae

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Panie Alexander, znów się słyszymy, więc pozwoli pan, że pogadam jak do samych swoich, bo nie mam zbytnich sił na formalne wojskowe ceregiele. Tyle dobrze, że już nie muszę robić hipertajnych cyrków za pośrednictwem tamtego śmiecia Mur... Moreg... Coś tam, Arkanianina-Padawana. Do rzeczy...

Wie pan doskonale wszystko, bo plan jest pana, więc nie trzeba się bawić. Z tego co przynajmniej wiem, bo jak pan wie, ja tu robię za konsultanta i pana słuchawkę. Wszystko jest pana autorstwa podobno, więc powiem tylko tyle, nasi koledzy z odpowiednich branż mają już odpowiednie adresy, dobrany czas i miejsce. Przyleci po was nasz pilot, ale że nie znamy adresu poza ekipą od Vongogrzmota i lepiej byśmy nie znali, to przedostańcie się na własną rękę do portu kosmicznego pod miastem "Skadiv" na Hakassi, okej?

Wszystko jest już załatwione, nie pakujcie się za bardzo, wszystko co trzeba znajdziecie na naszym statku i na naszych stacjach, więc nie zgarniajcie jakichś klamotów, chyba, że macie jakiś konkretny ulubiony sprzęt prywatny, to nikt nie broni - ale niczego innego nie warto, po prostu, no, wiadomo, ten.

Słyszeliśmy, że pana mentor jest świeży w fachu, ale nie szkodzi, bo to będzie lekka robota, spokojnie.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Przechwycić grupę piracką odnalezioną przez Żandarmerię Wojskową Sił Obronnych Sojuszu Galaktycznego.
- Pochwycić większość kadr żywcem.
- Zmusić grupę do kooperacji w ogłoszeniu na czarnym rynku chęci zakupu droidów zgodnych z profilem YVH-1 w rękach Sobowtóra.

Wskazówki:
- Brak.

Dostępny sprzęt:
- Dowolny sprzęt z bazy Jedi
- Dowolne wyposażenie wojskowe ze stacji kosmicznej

Uczestnicy Misji:
- Rycerz Jedi Ashtar Tey
- Uczeń Jedi Edgar Alexander

Pomocnicy:
- Adept Violet Suntessi
- Uczeń Jedi Tanna Saarai
- Rycerz Jedi Siad Avidhal
- Mistrz Jedi Elia Vile
- Uczeń Jedi Alora Valo
- Adept Arelle Deron

Proszę uczestników o podanie swoich terminów, tak jak osoby zainteresowane pomocą. Bardzo przydaliby mi się Elia i Siad.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Abordaż - Rycerz Jedi Ashtar Tey, Uczeń Jedi Edgar Alexander

Postautor: Khad Llyn'han dodano: 01 lut 2020, 2:17

Bardzo chętnie pomogę, jak zwykle :) Terminy są mi totalnie obojętnie, nikogo raczej nie powinien tym zdziwić - dostosuję się do reszty, która ma bardziej zawalony grafik ode mnie i nie może sobie pozwolić na niektóre terminy.
Awatar użytkownika
Khad Llyn'han
Padawan

Nick gracza: Violet

Postautor: Edgar Alexander dodano: 01 lut 2020, 9:59

Przyszła sobota i piątek raczej odpadają. W tygodniu ogólnie jestem dostępny, poniedziałek, wtorek i środa od 20, czwartek dowolnie. Od 10 jestem na urlopie, więc codziennie dowolnie wtedy, poza czwartkiem i piątkiem (13,14).
Obrazek
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Uczeń Jedi

Postautor: Tanna Saarai dodano: 01 lut 2020, 12:14

Bardzo chętnie pomogę.
Moje terminy są skromne, ale oto one 11.02 i 15.02 dowolnie, 10.02 od 20.00.
Oczywiście w pełni zrozumiem, jeśli nie będą nijak brane pod uwagę. :')
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Siad Avidhal dodano: 01 lut 2020, 12:35

Luty może być ciężki, bo korpoplan i chyba będę miał każdą sobotę pracującą. W tygodniu jeśli już, to jakoś celowałbym w godziny po 19:30? 20? Coś koło tego. Weekendy są dla mnie niewiadomą póki co, za wyjątkiem niedziel. W niedziele raczej jakoś od południa powinno być dla mnie git.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Elia dodano: 02 lut 2020, 13:49

Chętnie pomogę. W następnym tygodniu (03-09/02/2020) powinnam być dostępna codziennie od 19:30, w weekend wcześniej. O ile to możliwe, poproszę nie robić misji we wtorek :)

W następnym tygodniu (10-16/02/2020) wszystko zależy od mojego grafika, prawdopodobnie od 20:00 będę dostępna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Ashtar Tey dodano: 02 lut 2020, 16:02

Przez najbliższe 2 tygodnie odpada mi poniedziałek i cały weekend z piątkiem włącznie. Reszta bez problemu od 19.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Postautor: Bart dodano: 02 lut 2020, 17:44

Wygląda na to, że jedynym sensownym terminem jest 11 lutego we wtorek (chyba, że Elia miała na myśli wszystkie wtorki). Misja na 20:00, pomocnicy na 19:30 - wszystko będzie rozpisane z góry, więc nie będzie problemu, że ktoś wejdzie na styk z samym startem misji, przynajmniej spośród weteranów Uczeń+, którzy na pewno sobie poradzą.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Alora Valo dodano: 02 lut 2020, 19:20

Termin powinien pasować. Pomogę!
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Uczeń Jedi

Nick gracza: Oem

Postautor: Arelle Deron dodano: 02 lut 2020, 21:34

Będę, ale mogę się chwilę spóźnić na organizację.
Awatar użytkownika
Arelle Deron
Padawan

Postautor: Elia dodano: 15 lut 2020, 16:02

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Major Hoogehir Thosi pisze:Brawurowa akcja Jedi zakończyła się, powiedzmy, sukcesem. Moi ludzie dawno nie widzieli takiego pobojowiska, tylu poucinanych kończyn. Z pewnością nikt nie będzie się rozczulał nad losem tej patologii, grupa w naszym mniemaniu i tak zasługiwała na pełną anihilację, jednak całość robiła wrażenie nawet po wysiłkach Jedi włożonych w opatrywanie ran.

Ci, którzy przeżyli, zostali przetransportowani do Skadiv, gdzie czekają na dalsze działania ze strony Jedi. Jeden ogłuszony nieszczęśnik, któremu Padawan Alexander zwierzył się z dalszych planów, został zamknięty w izolatce. Ten nie wykazuje chęci współpracy, w przeciwieństwie do reszty.

Zapraszamy Jedi do zamknięcia tej sprawy jak najszybciej. Hakassi nie powinno opłacać przetrzymywania takiego ścierwa w naszych więzieniach.

Ilość PD:

[ (Bardzo łatwy - 1000 PD) - 400 PD (poważne komplikacje w kooperacji) * ranga uczestników (Uczeń Jedi - 2; Rycerz Jedi - 2,5) : liczba uczestników (2) = Uczeń Jedi - 600 PD; Rycerz Jedi - 750 PD

Rany uczestników:

- Rycerz Jedi Ashtar Tey - średnie

- Uczeń Jedi Edgar Alexander - lekkie (mechaniczne)

Sprawozdania:

- Uczeń Jedi Edgar Alexander - całość (800 PD)
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania