Czy poznajesz tę postać? (male edition)

Miejsce wolnych rozmów na dowolne tematy niedotyczące spraw organizacji.

Czy poznajesz tę postać? (male edition)

Postautor: Elia dodano: 11 wrz 2019, 15:32

Temat powstał we współpracy z Google Translate. Czy poznajecie te postaci?

1 pisze:Przedmioty są tam
Wszystkie działania - w tym funkcje wagi ciężkiej - wydają się solidne, ale z pewnością nie mogą rozwiązać żadnego rodzaju kontrowersji ani kontrowersji. To prawda, że ​​zwykle jest kilka dużych okularów - ale nie wydają się to trwałe wady, ale raczej trwałość i stockyzm. Na każdym kroku, naturalna i miła gościnność - usta z uśmiechami i wargami oraz poczucie spełnienia. Jego znajomy głos wydobył się z jego gardła. Pomimo swojej głębi i spadku, sam w sobie jest ścieżką dźwiękową i dźwiękiem. Z tych powodów jego mowa była powszechną gorączką. To nie są tylko niektóre kroki, które można podjąć za pomocą agresywnego, spokojnego i bezpośredniego działania. W ten sposób naturalne jest malowanie obrazu natury. Ze względu na dużą aktywność wiosenną daje to komentarz na temat zapachu Quemunui i otaczającego morza - a teraz twarda skóra lśni.


2 pisze:diabeł
Włosy wojownika pokrywają większość obrazu ciała. Są równi. Jednak jako nowy komik pozostaje skłonny. W jego umyśle nie ma prawdziwych emocji. jego organizacje są takie same jak te z niedokrwistością, z wieloletnią służbą w wojsku.

Jeśli oczy są zwierciadłem powietrza, botanika jest brudna i nieostra. Oczy wydają się inteligentne, ale nie wiem, głupcy próbują myśleć. oczy, aby pozwolić im zobaczyć, że mają do czynienia z bardzo inteligentną osobą, przynajmniej na przyszłość. Są to oczy osoby, o której myślisz i na którą zwracasz uwagę. Oczy mówią, że już nie ma.

Szalik, Szalik zakrył dziurę, a jego na wpół zaślepiona twarz wygląda prawie głucho na uszy. Z szal w oddali zwierzęta wędrują po dżungli w zgodzie z dziką przyrodą.

Jednak cicha nowa postać jest kontrolowana przez samą literę przycisku. Może jesteś bliżej tłumacza? Zdecydowanie możesz o tym pomyśleć. Między nimi.

Nigdy nie patrzy na tego mówcę. Zawsze schodził na brzeg. To nie będzie zwyczajne i ekstremalne. Patrzysz na swoje buty, a nawet na innego negocjatora lub kogokolwiek. Tak wielu ludzi przestaje, mają taki dziwny wygląd. Po tym nie pozostały żadne pozostałości.


3 pisze:Informacje o życiu:
Jej rysunek jest rozpraszający. Zmniejsza to także łatwość numerowania wyrażeń, ale jest szybszy i sprawia więcej radości. Czuł, że jego rozmowa się kończy. Czasem jest jasno, a czasem zimno. A wersety zawierają coś bardzo złożonego, co przekłada się na prawie każde słowo, w cieniu słowa. Najniższy ze wszystkich, ale niewystarczający do wytworzenia sufizmu. Wszystko zamyka się na głębokich i intensywnych głębokościach.
Trudno dostrzec pewną cechę, która musi być tak oczywista - powierzchnię pokrywającą wszystko - szkieletową, czasami określoną ludzką twarz. Oświetlenie wyraża to uczucie niemal z całą pokorą, a ta sama organizacja jest wyrażana przez inne grupy, zarówno tymczasowo, jak i przez długi czas.


4 pisze:Źródła zewnętrzne: dane osobowe ich dzieci, mała twarz Rodiana wyraźnie pokazuje wiek. jej skóra jest rozpowszechniona w wielu miejscach, a cała jego głowa jest pokryta ciemnością i nieprzyjemnością. Jednak najbardziej charakterystyczną cechą twarzy Knighta są jego oczy: duże, mocne i ruchome powieki. Trudno powiedzieć cokolwiek o tym, jak się zachowali lub co mówili, ponieważ jako aktor zmienia się: spokojny i zrównoważony, poprzez nic innego. w tym arogancja, niepokój i drżenie. dźwięk jest taki dobry. Jedyną wadą jest to, że jego zachowanie często dociera do kieszeni kurtki źródła jednej z butelek i ukrytej tam puszki.


5 pisze:Opis zewnętrzny:
W przeciwieństwie do większości orzeszków ziemnych, konserwanty nie rozpoznają skóry jako błyszczących i lśniących włosów, prawie białych i czarnych. Jej skóra, oczy i włosy są tak samo powszechne jak rurki normalnych ludzi. Miał krótkie włosy, był prawie żołnierzem. Wolne i codzienne życie - czasem nawet trudne i wyczerpujące. Język ciała podkreśla młodość i jej wygląd. Obraz dziecka jest utrzymywany tylko przez podskórne, duże mięśnie, mechaniczne ramię i szczękę, które wpływają na jej twarz. Jej ciepłe oczy były zadziwiająco połykane przez igły. Moralny optymizm dotyczący Telsenera jest nagły, a czasem z melancholią rozmazuje się.


6 pisze:Wyjaśnienie zewnętrzne: Incydent ten znajduje odzwierciedlenie w jego życiu, nieznanym 44-latkowi, nie pokazany młodym dorosłym. Długi materac ma bolesne kolczyki na twarzy, a jednym okiem zestaw jest idealny na zimę, proste włosy, proste włosy, wygodne. Najbardziej szkodliwe jest białe, puste, a nawet białe oko.


7 pisze:Wielki żołnierz wydaje się być zwykłym portretem Zosha przed Carrenem. Quarren mówi, że ruch Quarrena nie podziela poglądów innych. I rozmawia przez - bardzo, bardzo trudny, a jego głos jest trudny w miejscach, w których nie lubi horroru. Wydawało się suche i puste. Wózki inwalidzkie, nawet zanim uciekną, zawsze wyglądają, jakby ktoś chciał zostać w domu, ponieważ często jest to tajemnica i kogut. Ale prawda jest taka, że jeśli nie chcą odejść, nawet jeśli nie boją się i nie są oddaleni. Bez nich emocjonalny Jedi jest niesamowity i szybki. Oczywiście jest zbudowany z silnego ciała.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
 
Posty: 1847
Rejestracja: 03 lip 2011, 13:29

Re: Czy poznajesz tę postać? (male edition)

Postautor: Violet Suntessi dodano: 11 wrz 2019, 15:57

1.
2.
3.
4. Gluppor!!!!!
5. Denarsk?
6.
7. Zosh

Przyjmuję swoje L
Awatar użytkownika
Violet Suntessi
Adept
 
Posty: 178
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:39

Re: Czy poznajesz tę postać? (male edition)

Postautor: Arelle Deron dodano: 11 wrz 2019, 17:22

1. Siad o zapachu morza
2. Denarsk w szaliku
3. Bart - drogą eliminacji
4. Gluppor z flaszkami
5. Edgar z mechaniczną szczęką
6. Fell z pustymi oczami
7. Zosh - wielki Quarren
Awatar użytkownika
Arelle Deron
Adept
 
Posty: 181
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:25

Re: Czy poznajesz tę postać? (male edition)

Postautor: Elia dodano: 12 wrz 2019, 2:01

Well done! Arelka rozbiła system, Viola dobra próba.

Czas na rundę drugą, trudniejszą, z postaciami, których już nie ma wśród nas ['], ale które zostawiły duży odcisk buta na naszym RP. Większość Szlaczków pamięta, wielu słyszało. Dwie z tych postaci grała ta sama osoba. Dwie zginęły, ale gracze wciąż są z nami.

Enjoy.

1 pisze:Informacje zewnętrzne

Długie czarne wąsy i brązowe oczy. Starsze płuca stają się coraz większe, więc wyglądają na wyższe i łyse. Na pierwszy rzut oka, gdy wielki człowiek dotyka twarzy, jego oczy są zamazane i spanikowane. Zawieszenie również przetrwało, a jego ciało zostało złamane - uważane za noworodka, z poważnym treningiem. Asystent medyczny miał ból pleców. Podczas rozmowy wydawało się to bardziej odpowiednie. Często kojarzone z przekleństwem, twórz słowa w języku niewinnych.


2 pisze:Opis: Jest wysokim mężczyzną, ale nie zapomnij zacząć od mężczyzny średnio. I odwrotnie, jeśli głośność nie jest niska, słychać dziwny, znajomy dźwięk. Jej miękkie, ciche oczy mogą wydawać się głupotą dla tych, którzy ją widzą.


3 pisze:Opis zewnętrzny:
Podłoga nie wyróżnia się wśród reszty Chiss. Jego czerwone oczy wędrowały z gniewu i ciekawości, ale także z naturalnymi dreszczami. Chociaż jego wzrost jest czasem nadludzki, wciąż mu go nie pokazuje i może zaproponować mu usunięcie. Jego ciemnoniebieskie włosy są często farbowane, ale poprawia się, jeśli musi nosić formalny mundur.


4 pisze:Opis zewnętrzny:
Ostry, uporczywy wygląd opaski przeszywał wszystko, a także duszna determinacja na jego twarzy. Jest to dokładne przeciwieństwo kłamstwa, ale z łagodnym uśmiechem, ale także wyraźnie dumnym, często z zrelaksowanym i prywatnym nastawieniem. Kroki, idąc bez pewności, biegną również - wystarczająco wyraźnie, aby ludzie mogli z nim chodzić. Jej prawa ręka zawsze sięga do ciemnych włosów - często łączy się, być może nawet w stanie bezruchowym.
Wydaje miękki dźwięk podczas mówienia, bardzo łatwo łagodząc kolor i ton dźwięku. Umiejętności te tworzą wyjątkowe, ale intrygujące ucho eufonium, w przeciwieństwie do akcentu Chiss, z ciężarem pasji, stylem ekspresji artystycznej charakteryzującym rasę oraz niezwykłą, niezwykłą kombinacją słów.


5 pisze:Informacje zagraniczne:

Przed tobą widzisz członka rasy ludzkiej. Skóra głowy wystawia światło słoneczne na zdrową skórę. Błyszczące brązowe oczy i arogancki wygląd są cudowną żelazną twarzą piękna i miłości tego mężczyzny oraz naprawdę prawdziwym włosiem. Za pomocą uczciwej szczoteczki do usuwania całej twarzy w kącikach ust, nos delikatnie wychodzi z nosa i nie tylko jest spokojny, nawet gdy wyrażasz swoje emocje, szybko zobaczysz jego twarz. Wewnętrzne niezadowolenie i chęć niesienia pomocy ludziom.


6 pisze:Wygląd: Pozornie niewidzialni zaczynają odczuwać rzeczy, które są przed tobą ukryte. Nie mam niepełnosprawności fizycznej, ale życie. Nie ma powszechnego dyskomfortu i dyskomfortu związanego z wieloma czynnościami. Sam obraz daje obrazowi, że nie jest zbytnio skoncentrowany na wyrażaniu emocji „siłowych”. Wiele osób widzi to szaleństwo. Twarz była bardzo szybka i ostra. Słaby punkt, niezbyt dobry. Ciepło i grubość kory powodują długotrwałe przeżycie na wolności. Silne wiatry i słońce to ich praca. Oczy otwarte, oczy otwarte. Trzymają oczy miodu ciepłe, ciepłe i wygodne. Czasami pamiętają zwierzęta, które nie do końca rozumieją otaczający ich świat i czują się zagubione. Wstań, proste usta. Zęby z szerokich ramionach i wygięty na zewnątrz. Głowa pokryta jest czarnym komentarzem, żebrami i dolnymi żebrami. Jedna trzecia zęba jest taka sama. Zdecydowanie część dłoni wciąż ma paznokcie.


7 pisze:Linki zewnętrzne: długie, muskularne. Brązowa wełna pokrywa spód, a czerwona koszula pokrywa cienką górną linię. Ultradźwięki - brązowe prawe oko i niebieska lewa ręka.
Ostrość jest również uwzględniona na butelce, gdy dwie miękkie niebieskie linie przechodzą przez lewe oko.
Mówił wyraźnie i spokojnie, a jego głos był łagodny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
 
Posty: 1847
Rejestracja: 03 lip 2011, 13:29

Re: Czy poznajesz tę postać? (male edition)

Postautor: Siad Avidhal dodano: 12 wrz 2019, 3:48

1. Angar bo wąsy i łysina i przez to że był uważany za noworodka
2. Yyy... Namon XD? Nie mam pojęcia. Tu pewnie fail.
3. NIHILIAN CHLEBU :D
4. No idea XD
5. No idea XD
6. Japrdle. Opis menela, więc strzelam w Barakę.
7. Ufuf Ru**niks :DDD Pamiętam bo robiłem mu skina
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi
 
Posty: 1549
Rejestracja: 15 lip 2010, 9:20
Lokalizacja: Ukraina, Kijów
Nick gracza: Vinax

Re: Czy poznajesz tę postać? (male edition)

Postautor: Tulkkin dodano: 12 wrz 2019, 6:44

Ja nawet się nie podejmuje, ale zajebisty pomysł na zabawę XD.
Haha dzięki za uwzględnienie Ufufa :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Tulkkin
Zbanowany
 
Posty: 71
Rejestracja: 11 wrz 2018, 14:09

Re: Czy poznajesz tę postać? (male edition)

Postautor: Ashtar Tey dodano: 12 wrz 2019, 10:10

Uzupełniając Siada:

4. Neil
5. Brostalt
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
 
Posty: 1733
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47
Nick gracza: Gluppor

Re: Czy poznajesz tę postać? (male edition)

Postautor: Hope Novastar dodano: 13 wrz 2019, 0:25

Siad Avidhal pisze:1. Angar bo wąsy i łysina i przez to że był uważany za noworodka


Elia pisze:Zawieszenie również przetrwało.

Ukryte:
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Hope Novastar
Adept
 
Posty: 519
Rejestracja: 05 cze 2014, 17:59
Nick gracza: Angar

Re: Czy poznajesz tę postać? (male edition)

Postautor: Elia dodano: 13 wrz 2019, 3:05

Siad i Gluppor wygrali tę rundę! Dobry strzał, Siadavi, 2 to Namon :D

Rundy trzeciej nie będzie, bo zostały same hardkorowe postacie - albo były krótko, albo bardzo dawno temu, albo oba. Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście - ja na pewno :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
 
Posty: 1847
Rejestracja: 03 lip 2011, 13:29

Re: Czy poznajesz tę postać? (male edition)

Postautor: Brealin Ub dodano: 07 paź 2019, 9:14

^ Owa!
Awatar użytkownika
Brealin Ub
Były członek
 
Posty: 218
Rejestracja: 29 cze 2013, 11:24


Wróć do Kantyna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości