Czy poznajesz tę postać? (female edition)

Miejsce wolnych rozmów na dowolne tematy niedotyczące spraw organizacji.

Czy poznajesz tę postać? (female edition)

Postautor: Elia dodano: 11 wrz 2019, 15:21

Temat powstał we współpracy z Google Translate. Czy poznajecie te postaci?

1 pisze:Widok zewnętrzny: Małe i czarne włosy, fioletowe i oliwkowe włosy i fioletowe oczy. Kiedy blizna zostanie umieszczona na głowie, może chronić jego ciało przed wilgocią. Jej twarz zdobią narkotyki - takie, które rozprzestrzeniają się po całym świecie, wpływając na nos. Inne leki są na głowie, czole i rękach. Jego działanie jest proste, ale powolne. Pokazuje dziewczynie, która paliła, ale potajemnie. To pokazuje, że nie jest to duch grupy - wręcz przeciwnie. Był w różnych miejscach, w których miał z nim problemy. Pracujcie i módlcie się.


2 pisze:Recenzja: To nie jest wysokość i wydaje się, że zajmuje to trochę czasu - ale nie jest dobrze. Potrzeba sprawności fizycznej i regularnego treningu zapewni jej zdrowie i radość.

Jego oczy są nadal miękkie, ale oczy błyszczą. Dźwięk jest dobry, a sygnał wyjściowy niski. Wypełnił powietrze śmiechem i śmiechem.


3 pisze:Podsumowanie pozycji: Średnie piękno, otwarta skóra, długowłosa kobieta. Możesz zobaczyć czarną poduszkę zakrywającą oczy i chowającą gęste włosy. Wygląda prościej, łatwiej i łatwiej.


4 pisze:Wygląd: Niezwykle wysoki Twi'lekan Rutian o smukłej budowie ciała. Unoszą nieco z tyłu głowy, lekko opadają na plecy i poruszają się przy każdym ruchu, nawet najmniejszym, do pewnego stopnia. Trudno zignorować fakt, że zarówno moja ekspresja, jak i ja prawie zawsze wyrażają smutek i głęboki smutek, jak gdybym nie miała kobiecych oczu. Bez widocznych blizn na twarzy, szczególnie wokół oczu i dla siebie, niektórzy mogą uznać to za atrakcyjne, co może być poważnie zakłócone przez te chaotyczne rany sugerujące zainteresowanie. wydarzenie lub przeszłe wydarzenia


5 pisze:Definicja zewnętrzna: dziewczyna stoi w pobliżu doku. Pszczoły padają na twarz bardzo szybko. Powiedział, że ma zgięte kolana, i położył na nim kciuk. Szybko się rozejrzał, czując uśmiech swoich nóg. Ma kilka cech. Oczy o dużych oczach, małym nosie, gładkich ustach. Podziękował jej śmiesznym, ale dziecinnym głosem i wrócił do transmisji.


6 pisze:Szczegóły wyglądu
Duże czarne włosy opadają razem, zwykle mniejsze. Podzielony kontroler usuwa również krawędzie. Kobiety i delikatna uwaga przyciągają niezwykłe niebieskie oczy i wyglądają jak obiektyw aparatu.
Rozumiem, że musi mieć rację. Po bolącym brzuchu ukrył ubranie.
Zawsze wybieraj piękne ubrania.
Kiedy mówią o tym, dlaczego głos jest zły. Nie zawsze dobre, niezbyt odpowiednie dla młodych ludzi.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
 
Posty: 1847
Rejestracja: 03 lip 2011, 13:29

Re: Czy poznajesz tę postać? (female edition)

Postautor: Violet Suntessi dodano: 11 wrz 2019, 16:00

1. Muzułmanka
2. Elia!!
3. Alola
4. Effie
5. Arelle
6. Tanna
Awatar użytkownika
Violet Suntessi
Adept
 
Posty: 178
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:39

Re: Czy poznajesz tę postać? (female edition)

Postautor: Elia dodano: 12 wrz 2019, 2:02

Dobra robota, Violek :D

Nie będzie rundy drugiej, bo nie ma postaci do wyboru xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
 
Posty: 1847
Rejestracja: 03 lip 2011, 13:29


Wróć do Kantyna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron