Bez ocalałych - Rycerz Jedi Siad Avidhal

Bez ocalałych - Rycerz Jedi Siad Avidhal

Postautor: Bart dodano: 31 lip 2019, 19:26

Dane dotyczące misji:

Stopień: Rycerz Jedi
Preferowana klasa: Obrońca
Poziom trudności: Łatwy
Termin odblokowania misji: 07.08.19
Ilość uczestników: 1
Miejsce misji: Głębokie Jądro, Sektor 5, system Prakith, planeta Prakith - współrzędne namierzone przez Straż Militarną


{Przekaz z: Kwatery główne Straży Militarnej od: Wicemarszałek Yrhute Fadhsee}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Siły Zbrojne Prakith
Kod: 37-383-24
Sektor: 5
Świat: Prakith


{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Panie Pułkowniku Wp... Um, przepraszam, ktoś coś źle zapisał na komputerze. Moment.

Rycerzu Avidhal. Organy śledcze Agencji Policji Federalnej i naszych jednostek Straży Militarnej dokonały precyzyjnego namierzenia miejsca ukrywania komórki Yuuzhan Vong, która chciała państwa wybić do cna w swoim znakomicie zorganizowanym ataku, który powstrzymała perfekcja droidów SDK i koordynacja naszych znamienitych Sił Powietrznych. Uczniowie spotkali się już z reprezentantami agentury i poznali metody poszukiwań i sposób prowadzenia śledztwa, po detale proszę odwołać się do ich raportów.

Miejsce zostało namierzone. Nasz cel jest jeden. Całkowita likwidacja ich wszystkich. Na Prakith nie ma miejsca dla istot, które chcą stanowić zagrożenie dla życia naszych obywateli, ani zdrajców cywilizacji, którzy współpracują z czymś takim. Chcemy jednak pozyskać wiedzę o ich planach, poznać ewentualne inne adresy, nim z tych istot zostanie tylko pył. Z tego względu pragniemy uniknąć pełnego bombardowania i wymazania ich z powierzchni ziemi, choć jeśli będzie to niezbędne, prosimy tylko się oddalić, nim teren zostanie zbombardowany do suchej skały.

Z tego względu operatorzy WSK zasugerowali, abyśmy skorzystali z pana oferty, aby łatwiej i szybciej uprzątnąć to miejsce. Nie chcemy robić tam aresztowań, panie Avidhal, to likwidacja. Wszyscy idą do piachu, poza jednym kolaborantem i jednym Vongiem - oczywiście preferowalnie ważnym kolaborantem o jakiejkolwiek wiedzy i Vongiem, który znał strategię pobytu na Prakith. Oczywiście rozumiemy państwa klauzulę sumienia i zasady moralne, toteż nie musi pan samodzielnie zadawać śmiertelnych ciosów. Prosimy tylko nie przeszkadzać operatorom przy likwidowaniu tego bydła, jeśli będzie pan wolał łapać ich na odstrzał ze względu na kodeks moralny.

Zmiażdżyć to bydło. Bez ocalałych.


{Koniec transmisji}


Cele Misji:
- Podbić bazę komórki Yuuzhan Vong i jej kolaborantów.
- Dodatkowy: Nie pozostawić przy życiu nikogo poza niezbędnymi jeńcami.

Wskazówki:
- Prosimy pana o szczególne zwracanie uwagi na współpracę z operatorami WSK. Każdy jeden z nich jest znakomitym przeciwnikiem dla nadludzi, Jedi, Yuuzhan Vongów i podobnych kreatur, o czym wiele razy mogli się państwo przekonać, choćby gdy jeden z naszych ludzi przeważył w zupełnie przegrywanej walce Padawana i Adepta z pojedynczym, rannym zwiadowcą i pozwolił im ujść we względnym zdrowiu. Duet fechmistrza Jedi i komandosa WSK jest doskonałą strategicznie konfiguracją, która może rozprawić się z całą bazą wroga samodzielnie.
- Proszę pamiętać, że siły WSK dysponują bronią ogłuszającą. Do pozyskania zakładnika stosownym rozwiązaniem będzie wystawić wroga dla sojuszników, zamiast próbować samemu powalić go śmiercionośną bronią.
- Radzimy mieć na względzie, że wciąż nieznanym jest, co wróg czynił na planecie Rake. Być może Yuuzhan Vong mają ze sobą bliżej niesprecyzowaną broń masowego rażenia i niezbędna będzie państwa ewakuacja w trybie natychmiastowym.

Dostępny sprzęt:
- Szturmowy G-Wing
- Dowolna broń palna z arsenału Wojskowych Służb Komandosów
- Pokładowe środki medyczne pierwszej potrzeby

Uczestnicy Misji:
- Rycerz Jedi Siad Avidhal

Pomocnicy:
- Mistrz Jedi Elia Vile
- Uczeń Jedi Tanna Saarai
- Padawan Edgar Alexander
- Adept Arelle Deron
- Uczeń Jedi Alora Valo
-

Proszę uczestnika i osoby zainteresowane pomocą o wpisy. Misja może odbyć się dopiero po 7 sierpnia, kiedy wraca niezbędna tutaj Mistrz Elia.
Obrazek z briefingu - Uczeń Jedi Alora Valo.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
 
Posty: 1168
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47

Re: Bez ocalałych - Rycerz Jedi Siad Avidhal

Postautor: Elia dodano: 01 sie 2019, 17:00

Od 7 sierpnia włącznie będę dostępna codziennie wieczorem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
 
Posty: 1796
Rejestracja: 03 lip 2011, 13:29

Re: Bez ocalałych - Rycerz Jedi Siad Avidhal

Postautor: Tanna Saarai dodano: 05 sie 2019, 7:48

Pomogę.
Termin dowolny w godzinach wieczornych do 13.08 włącznie.
Edit:
Najlepiej z wyłączeniem weekendu 9.08-11.08.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi
 
Posty: 860
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47
Nick gracza: Binol

Re: Bez ocalałych - Rycerz Jedi Siad Avidhal

Postautor: Siad Avidhal dodano: 05 sie 2019, 20:28

Poniedziałki i piątki w granicach 20:00 i raczej da radę nawet na jakoś 19:00, jak termin będzie z mocnym wyprzedzeniem.
Sobota i niedziela powinno być dowolnie, ale na najbliższe weekendy nie wiem jak mnie zastanie remont i czy, więc tydzień właściwy jest dla mnie najlepiej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi
 
Posty: 1461
Rejestracja: 15 lip 2010, 9:20
Lokalizacja: Ukraina, Kijów
Nick gracza: Vinax

Re: Bez ocalałych - Rycerz Jedi Siad Avidhal

Postautor: Bart dodano: 05 sie 2019, 20:31

W tym tygodniu mamy dość słabe opcje, uwzględniając organizację zaległego Kuar, treningi i niepewność co do weeekendu; w przyszłym odpada mi poniedziałek, proponuję więc wtorek, 13.08, o 19:00, pomocnicy o 18:00.

Żadnych limitów, im więcej pomocników tym lepiej, dla każdego znajdzie się sporo zabawy. Jak zawsze, jeśli ktoś może przyjść tylko na określone godziny, nie ma problemu, wystarczy, bym o tym wcześniej wiedział.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
 
Posty: 1168
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47

Re: Bez ocalałych - Rycerz Jedi Siad Avidhal

Postautor: Ashtar Tey dodano: 05 sie 2019, 21:27

Na ten moment pasuje, aczkolwiek nie jestem pewny, do jakiej pory.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
 
Posty: 1659
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47
Nick gracza: Gluppor

Re: Bez ocalałych - Rycerz Jedi Siad Avidhal

Postautor: Edgar Alexander dodano: 05 sie 2019, 21:40

Pasuje, pomogę.
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Padawan
 
Posty: 451
Rejestracja: 18 wrz 2015, 12:09

Re: Bez ocalałych - Rycerz Jedi Siad Avidhal

Postautor: Violet Suntessi dodano: 05 sie 2019, 22:38

W takim razie i ja się wyrobię.
Awatar użytkownika
Violet Suntessi
Adept
 
Posty: 116
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:39

Re: Bez ocalałych - Rycerz Jedi Siad Avidhal

Postautor: Arelle Deron dodano: 06 sie 2019, 1:34

W przyszły wtorek być może będę bliżej 19, ale postaram się jak najwcześniej.

Edit Będę na czas.
Awatar użytkownika
Arelle Deron
Adept
 
Posty: 122
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:25

Re: Bez ocalałych - Rycerz Jedi Siad Avidhal

Postautor: Alora Valo dodano: 09 sie 2019, 11:37

Będę!
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Uczeń Jedi
 
Posty: 459
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Bez ocalałych - Rycerz Jedi Siad Avidhal

Postautor: Bart dodano: 18 sie 2019, 19:17

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione. Cel dodatkowy został częściowo spełniony. Misja okazała się trudniejsza, niż przypuszczano - nowy poziom trudności ustalono na Średni.

Wicemarszałek Yrhute Fadhsee pisze:Panie Avidhal...

Systemy Straży Militarnej, przy wsparciu Sił Powietrznych, dokonały uważnej obserwacji wylotu "sił" wroga. Przeleciały one obok Rake, lecz nie zatrzymały się tam, po czym weszły w nadprzestrzeń - czy jej yuuzhański odpowiednik - na skraju systemu i udały się w kierunku prawdopodobnie tras na Odika II. Ubolewamy, że nie udało się złapać yuuzhańskiego więźnia, lecz najważniejsze jest to, że Yuuzhanie zostali rozbici i przegnani z Prakith. Zrealizował pan swoje zadanie i dostarczył nam wrogich kolaborantów, za co jesteśmy wdzięczni. Na pewno była to bardzo uczciwa wymiana za pomoc w sprawie pana Mohrgana. Nie żadna, swoją drogą, pomoc, ani przysługa, jak ponoć mawiał ktoś z państwa szeregów. Nie mówię tego w żaden nieprzyjemny sposób - nie lubię, jak każda inna osoba, nieścisłości co do warunków uczciwej współpracy i umów.

Złapani kolaboranci są dokładnie przesłuchiwani. Garść danych na ich temat otrzymał Padawan Edgar Alexander, więc z pewnością je państwu na dniach zreferuje. Sami kolaboranci, co najważniejsze, byli pośrednikami w umowie między lokalną grupą religijną a Yuuzhan Vongami i zaangażowali ich w plan przeciwko państwu.

Plan ten był wyjątkowo prosty. Kolaboranci, osłaniani jakąś technologią tego "Kultu", udającą magię - mieli stać się dla państwa niewidzialni i we dwie grupy zaatakować państwa i zawiązać długą walką, w trakcie której to Kult miał ponieść większość ofiar, aby skupić państwa zasoby na walce z jawnym wrogiem i dać Yuuzhan Vong szansę podejścia państwa wraz z kreaturą nazwaną "dovin basal". Kreatura ta już wcześniej dopadła niejakiego Garrina Sula i Revema Sarsta. Połączenie sił potężnych yuuzhańskich wojowników z kreaturą sterującą grawitacją i ostrzałem dystansowym kolaborantów miała dać im pewne zwycięstwo. Nie ukrywamy, że patrząc po tym, jaką potęgę pokazali elitarni wojownicy Yuuzhan Vong w walce z panem i WSK... Był to plan świetny. Ponieśliby państwo na pewno ogromne straty. Szczęśliwie zostało to zniweczone przez państwa droidy i nasze Siły Powietrzne.

Od czasu upadku tamtego planu, ugrupowanie było bezradne z powodu całkowitej straty dowództwa prowadzącego nieudaną inwazję na Odik II. W rzeczy samej... Nie było planów tej komórki wobec państwa czy Prakith. A przynajmniej nie wiedzieli o takich kolaboranci, lecz nieaktywność yuuzhańska sugeruje, że to prawda. Nie mieli oni kontaktu z grupą na Rake, wiedzę od tej grupy pobierali za pośrednictwem dowództwa zlokalizowanego u głównej floty Khsatsa Choki. Sami kolaboranci wiedzą tylko tyle, że grupa na Rake istniała - to wszystko. Nie byli wtajemniczani w nic więcej, niż współpraca z Kultem w sprawie podbicia państwa bazy, gdzie byli newralgicznymi pośrednikami.

Wierzę, że to dla pana, pana przełożonej generał, pana kolegów oficerów Rycerzy i pana podkomendnych uczniów cenne informacje.

Składam serdeczne pozdrowienia i gratulacje. Przekonał się pan wraz z naszymi komandosami na własnej skórze, że wśród tych tysięcy Yuuzhan Vong są tacy jak państwa "Adepci", ale i wielu takich jak pan Fenderus czy pani Saarai.

Powodzenia w dalszych operacjach.

Ah, jeszcze jedno, oczywiście zabiegi na nasz koszt.


Ilość PD:

[(Średni - 3000 PD) + (częściowa realizacja celu dodatkowego - 150 PD) - (odlot głowy komórki Yuuzhan Vong i zdrajcy Jedi - 1800 PD) - * ranga uczestników (Rycerz Jedi - 2,5) : liczba uczestników (1) = Rycerz Jedi - 3350 PD


Rany uczestników:

- Rycerz Jedi Siad Avidhal - krytyczne


Sprawozdania:

- Rycerz Jedi Siad Avidhal - całość
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
 
Posty: 1168
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47


Wróć do Zadania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości