Astralne współrzędne

Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 682
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Astralne współrzędne

Post autor: Bart »

Dane dotyczące misji:
Stopień: Padawan
Preferowana klasa: Strażnik
Poziom trudności: Łatwy
Ilość uczestników: 4
Miejsce misji: Głębokie Jądro, Sektor 5, system Prakith, planeta Prakith - współrzędne wyznaczone przez Padawan Valo
{Przekaz z: Miasto Prak od: Podkomisarz Vallerian Mander}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Agencja Policji Federalnej
Kod: 17-S
Sektor: 5
Świat: Prakith
{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

Padawanko Jedi i pozostali inicjatorzy tej operacji. Uznaję skład za ustalony i niezmienny - pan Avidhal dokona działania na terenie "skrzyżowania" tych waszych... magicznych zagadek. Pan Bar'a'ka będzie łącznikiem zewnętrznym i asekuracją, szanowny pan Accar natomiast pilotem oczekującym w gotowości.

Nasz reprezentant odbył z państwem długą i wyczerpującą rozmowę, nie będę się więc powtarzał co do kwestii naszych wspólnych priorytetów i państwa położenia, które z całą pewnością są już zupełnie jasne. Doślemy dla państwa jeszcze drugi kombinezon kamuflujący dla pana Bar'a'ki, aby zapewnić państwu jak najlepsze możliwości działania.

Całkowicie nie zakładam tragicznego scenariusza jakichkolwiek dotkliwych porażek lub zmarnowanych tropów. Nie wyobrażam sobie kolejnego ciosu po postawie pana Aderbeena juniora.
{Koniec transmisji}


Cele Misji:
- Przedostać się niepostrzeżenie w teren wyznaczony przez badania Padawan Alory Valo i Padawana Bar'a'ki.
- Zbadać teren.
- Zabezpieczyć drogę komunikacji.
- Odnaleźć wszelkie materiały, tropy i zdobyć wszelką wiedzę powiązaną ze sprawą majora Redge'a Leeckena i Starszego.
- Wykorzystać sytuację dla zadania jak najdotkliwszych start dla prakithańskiego kultu.

Wskazówki:
- Brak.

Dostępny sprzęt:
- Kombinezon kamuflujący dostarczony przez prakithańską policję federalną.
- Drugi egzemplarz kombinezonu, do dostarczenia.
- Bezprzewodowa, mała słuchawka i mikrofon.
- Zapas specjalnych szpiegowskich nadajników połączonych w zautomatyzowaną sieć, pozwalający kierować sygnał tunelami.

Uczestnicy Misji:
- Rycerz Jedi Siad Avidhal
- Padawan Bar'a'ka
- Padawan Namon-Dur Accar (obserwator i pilot w sytuacji ewakuacji)
- Padawan Alora Valo

Pomocnicy:
- Mistrz Jedi Elia Vile
- Rycerz Jedi Gluppor

Postać Padawan Alory Valo nie uczestniczy bezpośrednio w operacji, ale ze względu na zdobycie przez nią danych prowadzących do zadania i opracowanie planu działania, liczy się jako uczestnik i przypadają jej PD.
Proszę uczestników o podanie swoich terminów, gdy tylko zostaną zakwalifikowani.

Potrzebuję 2-3 pomocników, im wyższej rangi, tym lepiej. Misja znajduje się w tej sekcji z uwagi na samodzielną organizację uczestników.
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2636
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: Astralne współrzędne - Rycerz Avidhal, Padawan Bar'a'ka, Padawan Accar

Post autor: Elia »

Postaram się pomóc, ale przy moim aktualnym trybie pracy może to być znacząco utrudnione. Ta niedziela odpada. W tygodniu na pewno nie dam rady przed 19:30 - a niewykluczone, że będę pracować i do 22. W przyszły piątek pracuję do 22-23. Z powodu pracy mogę być również niedostępna w przyszłą sobotę do 17, ale to na razie nic pewnego.
Obrazek
Awatar użytkownika
Namon-Dur Accar
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 27 gru 2010, 19:47

Re: Astralne współrzędne - Rycerz Avidhal, Padawan Bar'a'ka, Padawan Accar

Post autor: Namon-Dur Accar »

W zasadzie dowolny wieczór będzie mi pasował.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2168
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Re: Astralne współrzędne

Post autor: Ashtar Tey »

Chętnie pomogę, na tygodniu powinno być ok każdego dnia (ale nie wiem do której), w weekend może mi odpaść losowo piątek/sobota, spróbuję się dostosować.
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Były członek
Posty: 1135
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Binol
Kontakt:

Re: Astralne współrzędne

Post autor: Tanna Saarai »

Chętnie pomogę, jednak dostępny jestem od 14.11 i wygląda to na chwilę obecną, mniej więcej tak: wtorek, środa (dowolnie), piątek (późno, na razie nie jestem w stanie podać dokładniej) oraz niedziela, poniedziałek wtorek dowolnie. Dalsze terminy jeśli będą potrzebne podam, choć są one na bank ruchome.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
Posty: 941
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Astralne współrzędne

Post autor: Alora Valo »

Generalnie - wieczory. Jeśli będzie taka potrzeba, żeby być/pomagać. Się pogmatwało. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Bar'a'ka
Były członek
Posty: 379
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:43

Re: Astralne współrzędne

Post autor: Bar'a'ka »

Piątek albo sobota u mnie wchodzi w grę. Piątek od 19:00, sobota od 18:30. 24-26 nie ma mnie.
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Były członek
Posty: 1878
Rejestracja: 15 lip 2010, 10:20
Nick gracza: Vinax

Re: Astralne współrzędne

Post autor: Siad Avidhal »

Poniedziałek - brak możliwości
Wtorek/Środa/Czwartek - od 19:00
Piątek - brak możliwości
Sobota - dowolnie (w granicach weekendowego rozsądku godzinowego)
Niedziela - byle maksymalnie do 24:00
Obrazek
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 682
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Re: Astralne współrzędne

Post autor: Bart »

Niestety nijak nie mogę pogodzić terminów uczestników z terminami Binola i losowością u Gluppora. Przy wąskich opcjach Baraki, z terminów Siada zostaje mi dosłownie tylko sobota. Ustalam więc misję na sobotę, 18.11, na godzinę 19:00, z pomocnikami na 18:00.
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Były członek
Posty: 1135
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Binol
Kontakt:

Re: Astralne współrzędne

Post autor: Tanna Saarai »

Ja w takim razie odpadam na 100% w tym terminie, tej godzinie. 21.30 jeszcze może, ale wiem że to późno. Mogę najwyżej dołączyć w trakcie.

Wiem, stąd pisałem, czemu terminy Bar'a'ki tak słabo się krzyżują. Zapraszam, coś się powinno znaleźć :)
~Bart


EDIT:
Najmocniej przepraszam, ale moja obecność dziś na pomocy jest mocno niepewna; sprawy teatralne się skomplikowały.
Obrazek
Awatar użytkownika
Aetas Hyenn
Były członek
Posty: 37
Rejestracja: 23 mar 2017, 11:51

Re: Astralne współrzędne

Post autor: Aetas Hyenn »

Też chętnie wpadnę, termin pasi.
Awatar użytkownika
Bar'a'ka
Były członek
Posty: 379
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:43

Re: Astralne współrzędne

Post autor: Bar'a'ka »

Komputer mi się aktualizuje, to wygląda na taką grubą aktualizację na razie jest 10%, wbije najszybciej jak się da. Jak ktoś umie to przerwać albo odroczyc to pw.

Niebieski ekran i białe literki, Windows.

Brzmi jak BSOD, a nie aktualizacja xD - Neil

Edit: błękitny nie granatowy
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 682
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Re: Astralne współrzędne

Post autor: Bart »

Misja zakończona częściowym sukcesem, wszystkie jej cele zostały w podstawowym stopniu spełnione. Misja okazała się trudniejsza, niż przypuszczano - nowy poziom trudności to Średni.
Podkomisarz Vallerian Mander pisze: Z tego co rozumiemy, udało się państwu znaleźć jakiś trop związany z tym majorem Leeckenem. Najwyraźniej rzeczywiście wykorzystanie ich zaangażowania w jego sprawę i namierzenie ich punktu taktycznego po niespodziewanych przez nich tropach pozwoliło na poważne zaskoczenie.

Ubolewam, że przynosi to marne rezultaty. Na razie nie widzę, w jaki sposób podążanie tropem tego, co państwo zdobyli, może nam pomóc wykorzystać sprawę Leeckena do dotarcia do przywództwa i zgłębienia taktyk, zdobycia ważnej wiedzy, czy zadania poważniejszych ran strukturom wroga. Garść trupów wśród sekty i wydostane z katakumb szczątki państwa ludzi i trop, który może pomóc w sprawie Leeckena, ale nie wiem, w czym jeszcze.

Liczę, że pamiętali państwo, co jest naszym prawdziwym priorytetem. Czekamy na raport. Rycerz Avidhal i Padawan Bar'a'ka pozostają pod staranną opieką personelu Szpitala Wojskowego IV na specjalnie wyodrębnionej sali. Zadbamy o najwyższy poziom usług... będzie bardzo potrzebny. Bardzo.
Ilość PD:
[ (Średni - 3000 PD) - (zerowy matriał nabyty z infiltracji - 500 PD) - (spełnienie celu wyłącznie w podstawowym stopniu - 500 PD) ] * ranga uczestników (Padawan - 1,5; Rycerz Jedi - 2,5) : liczba uczestników (4) = Padawan - 750 PD; Rycerz Jedi - 1250 PD
Rany uczestników:
- Rycerz Jedi Siad Avidhal - krytyczne

- Padawan Bar'a'ka - krytyczne
Sprawozdania:
- Rycerz Jedi Siad Avidhal - całość
ODPOWIEDZ