Sieć wewnętrzna

Awatar użytkownika
Magnus Valador
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:26
Nick gracza: Zayne

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Magnus Valador »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Padawan Rylanor Loken

Data wydarzenia: 09.06.22
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

Błogosławieństwa Bogini plemię Jedi. 

Kontener dla naszych zwierzęcych opiekunów, zgodnie z planem Adepta Cryxena został dostarczony, chociaż nie obyło się bez chwili zwątpienia. Pilot kontenerowca, który miał dostarczyć nasze zamówienie, w wyniku bliskości Ducha z Jeziora niemalże zasnął za sterami i rozbiłby się o most, gdybym w porę nie wydarł się na tego biedaka poprzez komunikator. To też dało mi do myślenia i wpadłem na pewną sugestię, która wydaje się tak oczywista, że aż dziwne, że nie słyszałem by ktoś wcześniej o tym wspomniał, o czym za moment. Czas nas nagli i być może ktoś jeszcze chciałby złożyć zamówienie wobec rządu, lub sklepu zewnętrznego, dla wzmocnienia siły naszej obronności. W takim wypadku proszę, aby przy składaniu zamówienia zaznaczyć, aby pilotem był bezwzględnie duch maszyny. Nieważne czy to będzie kosztować dodatkowe 100, czy 200 kredytów, musimy baczyć na bezpieczeństwo osób, które sprowadzamy na teren naszej placówki, a w przypadku duchów maszyn, są one znacznie bezpieczniejsze i mniej podatne na wpływ Ducha z Jeziora.

Pilot po koślawym lądowaniu doszedł niebawem do siebie mniej więcej, po tym jak podałem mu medykamenty na wzmocnienie. Acari wykazała się bardzo słuszną i mądrą sugestią, odtransportowania mężczyzny jego własnym statkiem, ponieważ nawet gdybyśmy mu zaproponowali odpoczynek w naszej placówce, to jedynie traciłby swoje siły witalne, zamiast je odzyskiwać. Po odstawieniu nieszczęśnika w bezpieczne miejsce wraz z jego statkiem, udałem się śmigaczem powietrznym po Acari i zabrałem ją znów do plemienia Jedi.
Przejrzałem zapas naszego uzbrojenia i nie mam optymistycznych wieści. Brakuje nam bardzo przede wszystkim min, których chcieliby użyć nasi pirotechnicy do zabezpieczenia terenu, oraz granatów odłamkowych, które mogłyby się bardzo przydać przy odparciu zmasowanego ataku. Postaram się jak najszybciej zamówić niezbędne uzupełnienie uzbrojenia z prywatnego przedsiębiorstwa zbrojeniowego, z prośbą dostarczenia amunicji poprzez ducha maszyny, by nie narażać kolejnego dziecięcia Bogini na szwank. Dodatkowo spostrzegłem, że w naszych zapasach znajduje się ładunek thorium, który byłby idealny do wysadzenia mostu prowadzącego do naszego plemienia, gdyby utrzymanie go stało się niemożliwe, a spostrzeglibyśmy nadciągające po nim zaplecze pancerne wroga, gdyby takowe udało im się zorganizować. Prosiłbym by montażem zajął się ktoś z naszych utalentowanych pirotechników, a ja posłużę jako asysta. Według mnie wystarczy ładunek thorium zainstalować wewnątrz mostu, czyli podniesiemy jedną z płyt na powierzchni i umiejscowimy ładunek w krytycznej części konstrukcyjnej mostu, aby zerwać połączenie z lądem, gdyby wróg postanowił zaatakować nas z pomocą ciężkiego sprzętu.
Co więcej, pomyślałem nad stworzeniem dwóch gniazd strzelca wyborowego. Dzięki swojej kotwiczce z linką, bez problemu jestem w stanie dostać się na szczyt wieży komunikacyjnej, skąd sprawdziłem miałbym doskonały widok na całą okolicę, i gdyby podczas szturmu na nasze pozycje, wróg wykorzystałby istoty żywe, takie jak plugawi Uśmierciciele, do szturmu naszych pozycji, byłbym w stanie ostrzelać sługi Zaracha, odciążając walczących Jedi na dole. Oczywiście w żaden sposób mój ostrzał nie pomoże w walce z YVH i prędzej, czy później zauważą mnie w tamtym miejscu, stąd wybuduje tam sobie gniazdo strzelca wyborowego osłoniętego złomem, który powinien osłonić mnie przed ogniem blasterowym i dać możliwość odskoczenia z pomocą kotwiczki, gdy zaczną mnie namierzać rakietami. Drugie zaś gniazdo snajpera sprawdziłem, byłoby idealne na małej wysepce, niedaleko plaży i w pobliżu mostu. Roślinność tam dałaby mi perfekcyjną możliwość krycia ognia z mego karabinu wyborowego, choć widok na teren placówki Jedi nie jest tak idealny i wymagałoby to ode mnie celnych strzałów. Tam więc wycofam się po utraceniu wieży komunikacyjnej, jeśli nie będę potrzebny w walce bezpośredniej w środku i między budynkami plemienia. 

Pozostało nam 15 medpakietów. Przed walką postaram się je rozdzielić wśród naszych medyków i osób znających się na polowym opatrywaniu ran. Sobie zostawię 3, lub 4 medpakiety, ponieważ dzięki przewadze kotwiczki w mojej protezie, nie będę musiał polegać na Mocy Bogini, która gaśnie w nas coraz bardziej, co pozwoli mi prędko przyciągać się na pozycje walczących Jedi, którzy zostali zranieni w boju. Mogę być plugawą istotą, która jest niegodna Waszej przyjaźni i szacunku, jednak moja zręczność i umiejętności medyczne nie uległy zmianie, stąd jako medyk polowy postaram się w ogniu walki opatrywać naszych rannych w stu procentach wydajnie i poprawnie, byśmy zyskali minimalnie większą szansę, że wyjdziecie z tej batalii cało. 
Zaś nie martwię się swym jestestwem, gdyż będę szukać śmierci na tym polu walki, by zadośćuczynić zbrodni której się dopuściłem wobec mego drogiego przyjaciela. Póki jednak krew w żyłach rwie, uczynię wszystko, by chronić Wasz żywot w czasie batalii. 
Obrazek
Awatar użytkownika
Acari
Adept
Posty: 375
Rejestracja: 28 lut 2015, 20:54
Nick gracza: Key
Lokalizacja: k. Kołobrzegu

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Acari »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Adept Nuru'acari'uminatta

Data wydarzenia: 10.06.22
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

Zdziwiłam się, że jako nowa osoba...członkini tej grupy, przyjdzie mi składać od razu raporty, ale w żaden sposób tego nie neguję. Tak więc poniżej zamieszczam tematy, które zostały poruszone podczas mojego przyjęcia do Jedi.

Po pierwsze:
Przemieszczono pojazdy z dachu głównego budynku, aby ograniczyć ryzyko zniszczenia, bądź uszkodzenia, wielu z nich jednym atakiem precyzyjnym. 

Po drugie:
Zorganizowano kontener do którego powinny zostać załadowane wszelkie zwierzęta, a następnie ten przeparkowany do ambulatorium. Ograniczy to potrzebę skupiania uwagi na nich podczas ataku, a tym samym zapewni większe bezpieczeństwo.

Po trzecie:
Ambulatorium zostało mianowane głównym schronem, jako iż jest najbardziej odsunięte od frontu placówki, a w razie potrzeby, zapewni dostęp do medykamentów i łóżek dla rannych. 

Po czwarte:
Propozycja zwabienia wroga do bazy, a następnie jej wysadzenie, została odrzucona. Zbyt wielkie poświęcenie, a skuteczny efekt zbyt nierealny do zrealizowania.

Po piąte:
Koniecznie trzeba przygotować prom do ewentualnej ewakuacji. Zaopatrzyć go w medykamenty i podstawowe wyposażenie.

I na końcu:
Prosiłabym o zorganizowanie TIE/ad Avenger od wojska. Obecnie żaden pożytek ze mnie jako Jedi, ale w statku mogłabym wiele zdziałać, to mój świat i żywioł, tutaj będę najskuteczniejsza.

To chyba wszystko. Pewnie mogłabym to ująć lepiej i bardziej profesjonalnie, ale to najprostsza forma, tak uważam. Jeśli coś ominęłam, proszę o ewentualne sprostowanie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Były członek
Posty: 1135
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Binol
Kontakt:

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Tanna Saarai »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: -
Planeta: Hakkasi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Uczeń Jedi Tanna Saarai

Data wydarzenia: 07.06.22
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

Uzupełnię informację o zniszczeniu TIE Defendera. Substancją, którą Azatu dodał do paliwa myśliwca jest diament christophsianski. Jest to bardzo, bardzo rzadko spotykana substancja, która w reakcji z innymi substancjami daje bardzo chaotyczne efekty. W reakcji z paliwem myśliwca doszło do miniaturowej eksplozji jądrowej. Substancja dotarła do niestabilności wiązań atomowych po 5 do 13 dniach od dodania jej do zbiornika. Nie pozostawiła po sobie zagrożenia radiacyjnego, chyba, że ktoś będzie miał ochotę nacierać się resztkami tego co zostało po TIE Defenderze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ioghnis
Były członek
Posty: 668
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:59
Nick gracza: Angar

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Ioghnis »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: -
Planeta: Hakkasi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Adept Ioghnis

Data wydarzenia: 15.06.22
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

Pokój Wam.

Teren bazy został zaminowany. Wszystkie ładunki oprócz ładunków zamontowanych w sekretnym przejściu wentylacyjnym są uzbrajane zdalnie, zatem nie zalecałbym korzystania z tej drogi. Proszę również o kategorycznie niebranie ładunka z Thorium - ten został przeze mnie zmodyfikowany i stanowi zagrożenie dla osoby, która postanowi z niego skorzystać. Załączam mapę, która pomoże zorientować się wam w ich rozłożeniu.

W przeddzień operacji zamontuję pozostałe dostępne ładunki w obrębie podziemi, a także sześć działek wartowniczych wokół wylotu z hangaru, tak by osłonić go przed desantem.

Ukryte:
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Magnus Valador
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:26
Nick gracza: Zayne

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Magnus Valador »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Padawan Rylanor Loken

Data wydarzenia: 18.06.22
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały

Błogosławieństwa Bogini plemię Jedi. 

Plan obrony placówki o tytule "Bastion Jedi" został po raz pierwszy zaktualizowany. Dodatkowe informacje zostały opatrzone dzisiejszą datą, dla przejrzystości i jasności zapoznania się z nowymi danymi.
Obrazek
Awatar użytkownika
Magnus Valador
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:26
Nick gracza: Zayne

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Magnus Valador »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Padawan Rylanor Loken

Data wydarzenia: 19.06.22
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

Błogosławieństwa Bogini plemię Jedi. 

Czcigodny Padawan Panvo padł ofiarą sabotażu wrogiego nam plemienia pod wodzą Czerwonoskórego demona. Został zaatakowany wraz ze swoimi współpracownikami na Placu Gubernatora z użyciem chemikaliów vongijskich pomiotów. Wedle oficjalnych danych zarejestrowano trzy śmiertelne ofiary, a Padawan Panvo znajduje się w ciężkim stanie. Po treningu Adepta Radamy z czcigodną Rycerz Valo, prędko udaliśmy się do sali konferencyjnej, aby uzyskać połączenie z panem Rarru, mimo późnej nocy, by rozeznać się w szczegółach, które nie są podawane do opinii publicznej. Niestety asystent Gubernatora potwierdził nasze obawy i faktycznie Padawan Panvo znajduje się w bardzo złym stanie, ale jest stabilny. Podczas rozmowy zrozumiałem, że chemikalia zaatakowały głównie układ oddechowy, przez co Padawan Panvo znajduje się obecnie podpięty do respiratora w zabezpieczonej placówce rządowej z najlepszą technologią medyczną. Nie musimy się obawiać o jego zdrowie i bezpieczeństwo, gdyż na pewno najwcześniej za 30 dni, będzie w stanie ją opuścić.
Prognoza obrony plemienia Jedi przedstawia się w jeszcze bardziej ponurych barwach, skoro teraz utraciliśmy dodatkowo naszego najwybitniejszego szermierza. 
Obrazek
Awatar użytkownika
Nesanam Kiih
Uczeń Jedi
Posty: 650
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:39
Nick gracza: Khad
Lokalizacja: Polska :<

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Nesanam Kiih »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Padawan Rhenawedd Alna

Data wydarzenia: 30.06.22
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały

Cześć wszystkim. Zgodnie z wyznaczonym mi zadaniem przez Rycerza Slorkana, otwieram zapisy do rezerwacji broni. Lepiej, żebyśmy mieli je już ze sobą, a nie latali po nie dopiero, gdy TO się zacznie, bo finał zbliża się nieubłaganie. Wyznaczono mnie, jako osobę, która zna się na broni i podoła zadaniu. Proszę do mnie pisać z wszystkimi rezerwacjami, tylko z głową. Dwie sztuki broni maksymalnie, trzy dla siłaczy. 
Dla Ucznia Mohrgana przydział jest z góry, facet zna się na broni i potrafi nią robić niezłą siekę, na pewno lepszą, niż mieczem. Dodatkowo na pewno jego interwencja sporo zaważy o losach placówki.

**Rycerz Tey** Karabin E-11, Karabin rozrywający DXR-6

**Saarai** Karabin DC-15s

**Mohrgan** 2x Pistolet DL-18, Ciężki karabin szturmowy DH-X, Karabin snajperski E-17d, Plecak rakietowy Z-6

**Alna** Pistolet DD-6, Niezidentyfikowany ciężki pistolet, Niezidentyfikowana kusza energetyczna

**Loken** Wibroostrze Edgara Bis, Karabin E-11, Niezidentyfikowany karabin snajperski

**Acari** Pistolet D-18, Karabin E-11

**Wolne bronie** Karabin DH-17, 2x Karabin E-11, Karabin snajperski M-415, Karabin blasterowy DC-15A, Polowa wyrzutnia rakiet PLX-6 firmy Merr-Sonn, 2x Wibronóż, 2x Nóż plastalowy, Treningowe wibroostrze, Paralizator.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nesanam Kiih
Uczeń Jedi
Posty: 650
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:39
Nick gracza: Khad
Lokalizacja: Polska :<

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Nesanam Kiih »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Padawan Rhenawedd Alna

Data wydarzenia: 30.06.22
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały

To znowu ja. Podczas rozmowy z Rycerzem Ashtarem i uczniami Fellem i Thangiem wpadliśmy na pomysł, jak przeciwdziałać lampom z symbolem z Alpheridies. To jest wręcz pewne, że wróg będzie miał tego całą masę, nawet na wizjerach umbaran. Zapewne każdy YVH czy umbaranin będzie miał jakąś latarkę z symbolem, by torturować Thona.. Więc mamy plan, jak temu zaradzić. Trzeba kupić, jak najwięcej różnych lamp. Większych, mniejszych, podręcznych, reflektorów, latarek, wszystkiego co emituje światło. Pięćdziesiąt, sto, nie ma znaczenia. Jak najwięcej wszelkich takich emiterów światła. Kto będzie widział jakąś ofertę - zamawiać i się nie przejmować cenami. Przerobimy je tak, by rozpraszały światło generowane przez umbaran, tym samym rozpraszając symbol i obstawimy nimi hangar, gdzie będzie Thon. Nawet jak nam rozwalą lampy, to będziemy mieć pięćdziesiąt innych w gotowości do podstawienia. Wszystko mamy zaplanowane, to nie będzie ciężkie do przerobienia, potrzebujemy po prostu, jak najwięcej sprzętu, bo to w zasadzie definiuje całą bitwę. To może go uratować. Kupujemy tego, jak najwięcej - nie musi być nawet zwykłe światło, mogą być inne popularne spektra, jak podczerwień, ultrafiolet i tak dalej.

Drugie ogłoszenie ode mnie jest takie, że od dzisiaj każdą noc spędzam na wyspie treningowej. To ważny punkt strategiczny i nie możemy pozwolić, by wróg ją dyskretnie zajął. Zwiozę tam sobie prowiant do przetrwania i będę wypatrywać wroga. Mistrzyni Vile słusznie zauważyła, że oni teraz będą czekać na nasz ruch i szkoda im zasobów na jakieś samobójcze akcje, także raczej nie boję się o jakiś atak na wyspę większej ilości, niż jeden YVH, przed którym pewnie dam radę uciekać na tyle długo, by przybyła pomoc... Jeśli zajmą dyskretnie wyspę i nie będziemy o tym wiedzieć, to mogą tam zainstalować jakieś chore rzeczy, które przechylą szalę na ich korzyść, nie możemy do tego dopuścić. Wszelkie większe próby ataku na wyspę od razu zauważę i zdążę uciec, mam nadzieję.
Obrazek
Awatar użytkownika
Magnus Valador
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:26
Nick gracza: Zayne

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Magnus Valador »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Padawan Rylanor Loken

Data wydarzenia: 01.07.22
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały

Błogosławieństwa Bogini plemię Jedi. 

Plan obrony placówki o tytule "Bastion Jedi" został po raz trzeci zaktualizowany. Dodatkowe informacje zostały opatrzone dzisiejszą datą, dla przejrzystości i jasności zapoznania się z nowymi danymi.
Obrazek
Awatar użytkownika
Magnus Valador
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:26
Nick gracza: Zayne

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Magnus Valador »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Padawan Rylanor Loken

Data wydarzenia: 01.07.22
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały

Błogosławieństwa Bogini plemię Jedi. 

Zgodnie z danymi zamówienia w dziale finansowym, oświetlenie, tudzież lampy do kontrdziałania luminescencji symbolu z Alpheridies, który wywołuje cierpienie u znajdującego się pod naszą opieką Ducha z Jeziora, zostało przeze mnie dostarczone do placówki. Za odnalezienie oferty i realizację zamówienia należy dziękować czcigodnemu bratu Rycerzowi Slorkanowi, ja jedynie udałem się na przekazany adres i przepakowałem pudła do pojemnego EV-1, by następnie wrócić z całością do plemienia Jedi. 
Obrazek
Awatar użytkownika
Acari
Adept
Posty: 375
Rejestracja: 28 lut 2015, 20:54
Nick gracza: Key
Lokalizacja: k. Kołobrzegu

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Acari »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Adept Nuru'acari'uminatta

Data wydarzenia: 02.07.22
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

Zbiornik i pozostałe zaopatrzenie dotarło bezpiecznie i zostało rozpakowane. Ja osobiście pomogłam nieznacznie przy rozładowaniu zbiornika, po czym przetransportowałam go tak blisko ambulatorium jak to możliwe. Pozostaje go zdjąć i wciągnąć do pomieszczenia. 

Pewnie nie odkryłam niczego nowego, ale wspomnę w razie czego. Pilota potwornie bolała głowa, a także słyszał "głosy". Zachowywał się jakby rzeczywiście słyszał coś, czego ja nie, a nawet oddał kilka strzałów z blastera w hangarze. Na szczęście zabezpieczyłam jego broń, ale mimo to niemal konał. Zaproponowałam więc mu swoje słuchawki i cięższe brzmienia. Wyglądało na to, że to pomaga, zagłuszyło głosy, a do tego tabletki na ból głowy złagodziły objawi, dość solidnie, tak mi się wydaje. Pilot odzyskał jasność myślenia i można się było z nim normalnie porozumieć, chociaż używałam do tego tekstu.

Jeśli to możliwe, to przydałoby się zamówić kilka sztuk słuchawek, aby w razie czego rozdawać je tym, którzy nie mogą naturalnie bronić się przed efektami występującymi w okolicy placówki. Po za tym straciłam swoje, chętnie bym je odzyskała, albo inne, jeśli to nie problem, pomaga mi to rozmyślać nad pewnymi sprawami.
Obrazek
Awatar użytkownika
Magnus Valador
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:26
Nick gracza: Zayne

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Magnus Valador »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Padawan Rylanor Loken

Data wydarzenia: 08.07.22
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały

Błogosławieństwa Bogini plemię Jedi. 

Plan obrony placówki o tytule "Bastion Jedi" został po raz czwarty zaktualizowany. Dodatkowe informacje zostały opatrzone dzisiejszą datą, dla przejrzystości i jasności zapoznania się z nowymi danymi.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nesanam Kiih
Uczeń Jedi
Posty: 650
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:39
Nick gracza: Khad
Lokalizacja: Polska :<

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Nesanam Kiih »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Padawan Rhenawedd Alna

Data wydarzenia: 09.07.22
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały

Przypominam o rezerwacjach broni i odsyłam do raportu, który na bieżąco uzupełniam. Do operacji odthonowywania nie zostało wiele czasu, także im szybciej, tym lepiej.
Odnośnik
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2635
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Elia »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Mistyk Jedi Elia Vile

Data wydarzenia: 17.07.22
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały

Cały czas trwają prace wydobywczo-ratunkowe przy ruinach wieży komunikacyjnej. Spora cześć budowli zapadła się w głąb ziemi, zasypując tunele podziemne. Z dużym prawdopodobieństwem w ruinach znajdować się mogą szczątki droidów poległych podczas ataku - w tym ich rdzenie.

Wszystkie ocalałe droidy uczestniczą w akcji ratunkowej zorganizowanej przez pana Mango. Prace polegają na wydobywaniu i ostrożnym segregowaniu szczątków ze względu na ich charakter - mamy osobne worki na elektronikę, części metalowe, tworzywa sztuczne, gruz, piach i drobne niezidentyfikowane odłamki. Materiał sypki niegroźny dla środowiska wrzucany jest wprost do jeziora, resztę gromadzimy.

Pracy jest jeszcze dużo - przekopaliśmy się przez ledwie 20-30% rumowiska. Elektrozłomu będącego potencjalnie witalnymi organami droidów jest sporo, potrzebujemy chętnych do przeglądu tych części. Potrzebujemy również rąk do pracy przy odgruzowywaniu i wynoszeniu śmieci. Potrzebujemy mechaników, którzy mogliby zrobić przegląd ocalałych droidów, stworzyć listę części wymagających wymiany, przeprowadzić naprawy. Niemal żaden droid nie wyszedł z tej walki bez szwanku.

Wojsko Hakassi użyczy nam sprzętu mogącego ułatwić prace - skanery elektroniki, podnośniki repulsorowe, stemple do podpierania rumowiska kiedy zejdziemy głębiej pod ziemię, ręczne wykrywacze metalu. Po ten sprzęt trzeba polecieć promem, potrzebujemy zatem chętnego pilota.

Te prace nie mogą czekać, każdy mijający dzień to ryzyko większego zgniecenia lub korozji zasypanych rdzeni i, co za tym idzie, śmierci naszych dzielnych droidów. Jak nigdy potrzebujemy teraz wszystkich rąk do pracy. Dosłownie *każda* inna kwestia może poczekać. 
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Były członek
Posty: 1135
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Binol
Kontakt:

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Tanna Saarai »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Uczeń Jedi Tanna Saarai

Data wydarzenia: 19.07.22
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały

Wspólnymi siłami, wraz z Mango i Padawanem Halsethen udało nam się wydobyć z gruzowiska L-12 i Kannobota. L-12 jest w tragicznym stanie, jego rdzeń stopił się w połowie. Być może jakiś magik będzie potrafił odzyskać z niego dane i przywrócić go do życia. Ja nie mam odpowiedniej wiedzy, by nawet móc snuć domysły, jak można by to osiągnąć. Kannobot za to stracił dolną część swojego ciała. Reszta piękna nie jest, ale biorąc pod uwagę głębokość z jakiej go wydostaliśmy to wygląda prawie jak nowy.

Uzyskaliśmy dziś postęp na poziomie 42 procent wg obliczeń Mango. Walczymy dalej. W każdej wolnej chwili.
Obrazek
ODPOWIEDZ