Sieć wewnętrzna

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Violet Suntessi dodano: 07 wrz 2019, 14:40

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Adept Violet Suntessi

Data wydarzenia: 06.09.19
Priorytet: niski

Kod: Zaznacz cały
Wczoraj jeden z naszych droidów SDK zaraportował, że mamy przychodzące połączenie w wieży komunikacyjnej. Udałam się tam i spróbowałam je odebrać - moim oczom ukazały się liczne, mozolne i długo trwające rekalibracje, by znaleźć odpowiednią dla połączenia drogę przez Głębokie Jądro. Po długich chwilach spędzonych w wieży, udało mi się połączyć.

Moim oczom ukazał się mężczyzna, który był wraz ze swoim kompanem z rasy Sith w Gwiezdnej Kuźni. Nie przewidziało mi się... a sam to potwierdził. Rudowłosy klon Padawana Edgara rozmawiał ze mną, był uprzejmy i miły, a dzwonił, by się przede wszystkim pochwalić. Chwalił się, że udało im się przeżyć konfrontację i późniejszy lot w nadprzestrzeni, a jego kompan będzie miał podobne protezy, co Padawan Mohrgan. Gratulował Mistrzyni, że udało jej się zorientować, co planuje Sith, dzięki czemu nie zostaliśmy wrogami Kuźni. Nie mógł się doczekać kolejnego spotkania. Pił jakieś witaminy, lekarz podobno mu je zalecił, tak samo jak dużą ilość snu, więc rozmowa nie trwała długo.

I to tak naprawdę wszystko, co chciał przekazać. Obawiam się, że pomimo strachu mogą próbować napadać na nasze statki, tak samo jak to zrobili z Uczennicą Saarai. Powiedział mi też, że przyjaciele Sith'a noszą maski, bo ujawnianie się nie jest zbytnio rozsądne.
Obrazek
Awatar użytkownika
Violet Suntessi
Adept

Postautor: Edgar Alexander dodano: 09 wrz 2019, 14:09

Obrazek
Sektor: 5
Nadawca: Padawan Edgar Alexander

Data wydarzenia: 08.09.19
Priorytet: średni

Mój sobowtór znowu się napatoczył. On i jego towarzysze zaatakowali transport przewożący bactę z Zamael. Lecieli swoją lekko nadwyrężoną - zapewne lotem do i z Gwiezdnej Kuźni - korwetą CR90. Sobowtór zachowywał się w specyficzny sposób, mało zwracając uwagę na wagę sytuacji oraz na fakt, że ujawniał swoją tożsamość - wszyscy piraci poza nim mieli na sobie pełne zbroje. Podczas ataku zwyczajnie wszedł na pokład zaatakowanego statku, pogadał z innymi napastnikami i wrócił na pokład korwety.

Zachowanie tego typu wskazywałoby na skrajne lekceważenie lub na celową chęć powiązania mojej osoby z napaścią. Sobowtóra dostrzegło niewiele świadków oraz tylko jedna kamera, ale być może było to celowe zagranie - nie tylko mnie oczernić, ale jednocześnie sugerować opieszałość z ich strony. Mimo tej opieszałości nie zdradzili żadnych kluczowych informacji. Jedynie, że potrzebowali okraść transport, aby zdobyć pieniądze na naprawy korwety.

Załączam obraz jednego z napastników w kombinezonie z kamery. Można się przyjrzeć tym pancerzom, być może znajdziemy ich producenta.

Załącznik:
napastnicy.jpeg
Obrazek
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Padawan

Postautor: Tanna Saarai dodano: 10 wrz 2019, 10:02

Obrazek
Sektor: 5
Współrzędne planetarne: B-4
Nadawca: Uczeń Jedi Tanna Saarai

Data wydarzenia: 09.09.19
Priorytet: średni

Był u nas wczoraj minister spraw zagranicznych Hakassi. Chciał dowiedzieć się więcej o Rattatakanach, zasugerował wsparcie w negocjacjach z nimi kogoś kto miał już z nimi kontakt oraz miał jakąś niedokończoną z Adeptką Deron sprawę z Adumar. Opowiedziałam mu co wiem, przesłałam raport Padawana Okka'rina oraz grzecznie odmówiłam mojej pomocy sugerując na swoje zastępstwo Padawana Mohrgana. Co do sprawy Adeptki Deron, nie było mnie już przy rozmowie.

Dostaliśmy również wiadomość:
....................................................................................................................................................................
Szanowni Państwo, kontaktuje się w imieniu Zespolonej Służby Administracyjnej Sil Obronnych Galaktycznego Sojuszu. Kilka tygodni temu złożono zapytanie do państwa o wskazanie konta bankowego, na które Sojusz mógłby przelać rentę byłego majora Leeckena dla państwa, jako jego opiekunów prawnych. Członkini grupy, Alora Valo, mówiła, iż konto może być zmieniane, lecz od tamtego czasu nie dostaliśmy dalszych informacji, które mogły zaginać w kosmoprzestrzeni. Z uwagi na upływ czasu prosimy o wysłanie jakiejkolwiek odpowiedzi dla przejrzystości naszej komunikacji. Szczegóły na pewno przekazała Szanowna Pani Alora Valo. Z góry dziękujemy za informacje.
Z poważaniem, podporucznik Terril Verdal, Zespolona Służba Administracyjna, dowództwo Sektora 5 Głębokiego Jadra, Dział Opieki Nad Weteranami.
....................................................................................................................................................................

Podałam nasz obecny numer konta i przeprosiłam za zwłokę... Miejcie to w pamięci, gdy ewentualnie będziemy zmieniać konto.

Skontaktował się ze mną również przedstawiciel Sojuszu. Pilot, którego życie udało mi się ocalić, gdy napadł na nas Sith powrócił na Odik i zdał raport ze zdarzenia. Dzięki temu korweta Sitha oraz Edgara 2.0 jest na radarach każdego systemu ostrzegania światów Sojuszu. Oznacza to tyle, że ich życie w przestrzeni Sojuszu stało się właśnie znacznie utrudnione.

Jeszcze dwie mniejsze kwestie. Coś chyba zalęgło nam się w rurach systemów oczyszczania. A także proszę kogoś z pojęciem o informatyce i mechanice o sprawdzenie naszych systemów łączności. Wszystko trwa niemiłosiernie długo, a być może jesteśmy w stanie coś na to poradzić, kogoś zatrudnić...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Violet Suntessi dodano: 12 wrz 2019, 18:02

Obrazek

Data wydarzenia: 11.09.19

Chciałam was wszystkich powiadomić, że Major Leecken stracił swoje protezy...
Dzięki Padawanowi Alexandrowi szybko je odzyskał - ma widoczne spawy na nogach. Dlaczego stracił protezy? Cóż... Redge spanikował, że jesteśmy na Hakassi i mamy trzydziesty pierwszy rok, będąc święcie przekonanym, że jest dwudziesty trzeci i jesteśmy na czwartym księżycu Yavina. Zaczął szaleńczy bieg w kierunku plaży, a ja jedyne co mogłam zrobić, to zamknąć mu bramę przed nosem. Nie chciałam ryzykować spotkania z Aurożercą... ale nie byłam wystarczająco szybka i pole odcięło mu nogi.
Obrazek
Awatar użytkownika
Violet Suntessi
Adept

Postautor: Violet Suntessi dodano: 13 wrz 2019, 14:36

Obrazek

Data wydarzenia: 12.09.19

Wczoraj wieczorem, podczas ćwiczeń, niedługo po treningu mojej grupy Adeptów zostałam zaatakowana przez... dym. Czarny dym. Nie mam pojęcia co to było, ale czułam się nagle jakbym opadała z sił. Ledwo udało mi się uciec, a podczas ucieczki myślałam, że zaraz się przewrócę ze zmęczenia. To coś wysysało ze mnie energię, ale nie był to Thon... no i nie doznałam żadnych obrażeń, nawet najmniejszych. SDK coś wspominał, że to może być jedno z jakichś zjawisk paranormalnych, z którymi podobno nasi Jedi walczą od dziesięciu lat. Zniknęło od razu jak wbiegłam do bazy, nieomal przewracając się na progu. Uważajcie na siebie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Violet Suntessi
Adept

Postautor: Arelle Deron dodano: wczoraj, 13:45

Obrazek
Nadawca: Adept Arelle Deron

Data wydarzenia: 18.09.19

Niedługo Rycerz Slorkan zabiera Mistrzynię i mnie na Prakith. Lecimy promem, więc gdyby ktoś chciał się z nami zabrać, to mamy jeszcze kilka miejsc. Dajcie tylko znać z wyprzedzeniem.
Awatar użytkownika
Arelle Deron
Adept

Poprzednia

Wróć do Informacje