Sieć wewnętrzna

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Ulfur Rh'annix dodano: 23 maja 2019, 0:53

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: Illisurevimurasi
Planeta: brak danych
Współrzędne planetarne: brak danych
Nadawca: Adept Ulfur Rh'annix

Data wydarzenia: 23.05.19
Priorytet: niski

Kod: Zaznacz cały
Cześć, ma... dzieje, że mog... rócić do was. Nie dostałem żad... powiedzi na wcześniejsze wiadomoś... Jestem już... odze powrotn... do was.
Awatar użytkownika
Ulfur Rh'annix
Adept

Postautor: Alora Valo dodano: 28 maja 2019, 18:11

Obrazek
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Padawan Alora Valo

Data wydarzenia: 27.05.19
Priorytet: wysoki

Pojechałam sprawdzić miejsce, skąd nadał ostatnią wiadomość Fell. Niestety, nie mam dobrych wieści. Na miejscu wciąż znajdował się śmigacz, którym jechał - FC-21, ale jego samego już nie było... przynajmniej nie w całości. W bagażniku znalazłam odciętą nogę, która... z pewnością należała do niego. Byłam z sierżantem Donramem. Spróbowaliśmy podążyć śladami, które zostawili. Próbowaliśmy dowiedzieć się, gdzie go zabrali. Te jednak krążyły po okolicy, by ostatecznie zatrzeć się całkowicie. Jechali na jakimś zwierzęciu. Jeden z przejezdnych widział kilkanaście godzin wcześniej właśnie jakieś zwierze juczne i dwójkę podróżujących, gdzieś daleko, osiemdziesiąt kilometrów na południowy zachód. Nie był jednak w stanie tego sprecyzować miejsca i tak bardzo odległego, a też nie muszą  to być oni...

Tak więc... Z grubsza nie mamy nic, a WSK nie planuje wyrzucić do kosza miesięcy pracy, by ruszyć zbrojnie na poszukiwania. Niestety, nie da się im odmówić słuszności. A Fell cierpi. Poczułam to tam, na miejscu, że... jest  w agonii. Kult próbuje go złamać, a ja nie mam pojęcia gdzie zacząć. Mogli nie odjechać z nim daleko, mogli też przenieść go o setki kilometrów.

Jedyne co na pocieszenie mógł powiedzieć Voliander to, że raczej nie uda im się go złamać. Nie wyda nas. Pewne... ale jednak marna z tego otucha. Ugh. Nie wiem, może ktoś z Was na coś wpadnie. Fajnie by było...
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Padawan

Nick gracza: Oem

Postautor: Fell Mohrgan dodano: 31 maja 2019, 21:46

Obrazek
Nadawca: Sierżant Donram Balgood (ID - biblioteka3)

Data wydarzenia: 30.05.19
Priorytet: brak

Halo? Działa?

Spróbowalem dorwać się do biblioteki i nadać w jedną stronę. Do odczytu nie mam uprawnień i bardzo kurła dobrze, im mniej, tym lepiej.

Także ja chcę zdać raport, że wczoraj wieczorem z panią Elią Vile udaliśmy się na miejsce porwania pana Adepta Fella Moreguna. Pani Vile odprawiała nieznane mi rytuały nad jego uciętą nogą, nie znam ich szczegółów i rezultatów, ale spędziła tam dobre 3 godziny w stanie katatonicznym, jakby nie ja i moje pilnowanie, to chyba kurła co drugi zwierz by ją tam zjadł. O rezultaty magicznych inkantacji to już nie do mnie pytać. Nie wiem, co z tego wyjszło.

A. I znaleźliśmy tam jakiegoś porąbanego, zbłąkanego droida, który umie mówić tylko *błąd oprogramowania*. Panienka postanowiła go wziąć z nami, a po co, też nie mnie pytać. Ja tu jestem od roboty, nie analizowania jakichś zwęglonych bezpańskich droidów.
Awatar użytkownika
Fell Mohrgan
Adept

Postautor: Tanna Saarai dodano: 01 cze 2019, 6:37

Obrazek
Nadawca: Uczeń Jedi Tanna Saarai

Data wydarzenia: 29.05.19

W trakcie ostatniego spotkania z Padawanami Mistrzyni zasłabła i straciła przytomność. W toku późniejszych wydarzeń okazało się, iż została otruta - po kolei.

Siedząc w kantynie z sierżantem Balgoodem otrzymałam informacje o połączeniu z Zewnętrznych Rubieży, połączył się z nami pułkownik Caspari, z Wydziału Prawny Marynarki Prefsbelt z informacją, że Rycerz Fenderus zostanie stracony za 42 minuty. Ich wewnętrzne śledztwo wykazało, że dostarczona dokumentacja medyczna Rycerza oraz część dowodów jego bohaterstwa w trakcie bitwy o Głębokie Jądro zostały sfałszowane przez co sąd zawiesił jego wyrok. Byłam w szoku. Żadne próby wyjaśnienia sytuacji nie trafiały. Pułkownika zadaniem było jedynie przekazanie nam tej szokującej informacji. Wyrok zdawał się niepodważalny, pytał jedynie, czy chcemy odebrać ciało. Poprosiłam o kontakt do kogoś decyzyjnego w tej sprawie, pułkownik obiecał przekazać moją prośbę i poprosił o pozostawienie otwartego kanału w celu szybszej komunikacji.

Jeszcze nim zakończyliśmy rozmowę MD poinformował mnie, że w ciele Mistrzyni odkrył truciznę i walczy o jej życie lecz bez transfuzji krwi stracimy ją za około 6 godzin. To było za wiele na tamtą chwilę. Dobrze, że przy rozmowie obecny był sierżant Balgood i pomógł mi się otrząsnąć. Nim zdołałam uzyskać więcej informacji od MD o stanie Mistrzyni odebraliśmy połączenie z Dremulae. Dostaliśmy informację, że porucznik Anthony Deloga zapadł na ciężką chorobę na krótko po powrocie z rozprawy Rycerza Fenderusa. Wyglądało to tak, jakby Imperium usuwało świadków, lecz robiło to w bardzo oczywisty sposób, zbyt oczywisty. Przekazaliśmy nasz informacje o Rycerzu i Mistrzyni i wspólnie doszliśmy do wniosku, że ktoś prawdopodobnie próbuje wrobić Yaga Minor.

Czasu było zbyt mało, by zawieźć Mistrzynię do najbliższego szpitala, gdy za chwilę Rycerz miał zostać stracony. Skontaktowałam się więc z WSK i poprosiłam ich o dostarczenie nam krwi dla niej. Oczywiście zgodzili się bez problemu. Dodatkowo udało mi się zlokalizować Mistrza Barta i wysłać go do Mistrzyni, by się nią zajął. Później MD poinformował mnie, że Mistrz wypalił całą truciznę z jej organizmu. Załatwiona więc krew nie była już potrzebna, ale WSK dostarczyło ją mimo wszystko - skoro już zadali sobie trud by ją zdobyć. W tym czasie sierżant próbował nawiązać połączenie z systemem Prefsbelt.

W końcu udało się nawiązać połączenie, a w efekcie długiej rozmowy przekonać przedstawiciela Yaga Minor do ponownego przyjrzenia się sprawie sfałszowanych dokumentów. Sierżant Balgood zapewnił, że jest w stanie dostarczyć większą ilość dowodów na obecność i działanie Rycerza w trakcie bitwy o Głębokie Jądro, a mnie po skonfrontowaniu przedstawiciela Yaga Minor z posiadanymi przez nas faktami i domysłami, przekonać do teorii, iż ktoś próbuje wrobić Yaga Minor w wojnę z Sojuszem.
Egzekucja została odwołana, a przy okazji dowiedziałam się, że mój poprzedni rozmówca się pomylił i miała ona zostać przeprowadzona dopiero za tydzień, gdy będziemy mieli szansę się pożegnać z Rycerzem...

To było bardzo nerwowe kilkadziesiąt minut. Sprawa pozostaje do wyjaśnienia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Alora Valo dodano: 01 cze 2019, 10:54

Obrazek
Nadawca: Padawan Alora Valo

Data wydarzenia: 31.05.19

Wróciłam właśnie z orbity. Niedługo będziemy mieli wszystko, co jest nam potrzebne.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Padawan

Nick gracza: Oem

Postautor: Fell Mohrgan dodano: 03 cze 2019, 13:41

Obrazek
Kanał: Podstawowa komunikacja radiowa
Nadawca: Sierżant Donram Balgood (ID - ambulatorium1)

Data wydarzenia: 02.06.19

Panowie, jest taka sprawa. Wczoraj wymiękłem. Wiecie, panowie, ja tu od tygodnia codziennie z wami zasuwam, postrzały i choroby czy nie, cały czas zasuwam. Mam już na koncie obstawianie panienki Alory na długim tropieniu, kilka godzin odganiania zwierza i dzikiego droida przed panią prezesową w środku nocy, dźwiganie mateklosów na jakąś tonę łącznie, robienie 5 rundek z zakupami, 2 rundek na orbitę, załatwianie papierów z Odika dla pana Fenderusa i zrobienie łącznie 10 932 kilometrów, a to jeżdżąc z państwem przez całe Prakith, a to zwożąc mateklosy. Spać nic przez ten tydzień nie spałem, bo musiałem jeździć a to po papiery dla pana Fenderusa, a to po wasze sprzęty.

Ugułem chyba trochę odpadłem, wczorajszy lot mnie już do końca uziemił, jestem zezgonowany. Tydzień z 20 godzinami snu, ciągła praca po nocach, 10 000 kilometrów, 4 przebicia orbity, a to wszystko ranny. Państwo chyba rozumieją. Ja miękką fujarą robiony nie jestem, ale państwo chyba kurła doskonale widzą, ile żem zasuwał. Gdy wy szliście spać po akcjach, ja drzemałem godzinę i jechałem załatwiać wam papiery i sprzęt.

Będę dalej do dyspozycji dniami i nocami, ale już kurła że tak powiem niefizycznie. Pan Alexander widział, jak mnie wczoraj siekło, jak mnie ktoś nie wierzy, jak mnie zabiła ta robota.
Awatar użytkownika
Fell Mohrgan
Adept

Postautor: Denarsk Okka'rin dodano: 06 cze 2019, 2:59

Obrazek
Współrzędne planetarne: D-10
Nadawca: Padawan Denarsk Okka'rin

Data wydarzenia: 06.06.19

Moi drodzy,

Reprezentant Zjednoczonych Klanów Bothawui chciał się ze mną spotkać, stąd moje zniknięcie na kilkanaście godzin "wywózki" na małe spotkanie. Nic innego jak małe, towarzyskie spotkanie Bothanina z Bothaninem przy kubku ale. Trochę napojów i dyskusji o życiu.

Detale... Zupełnie prywatne i nieciekawe. Ot. Długa pogawędka o polityce, kuzyn z kuzynem. Wysyłam wiadomość w drodze.
Awatar użytkownika
Denarsk Okka'rin
Padawan

Postautor: Elia dodano: 10 cze 2019, 1:21

Obrazek
Nadawca: Mistyk Jedi Elia Vile

Data wydarzenia: 10.06.19
Priorytet: średni

Pakiety z medykamentami możecie znaleźć za konsolami w generatorze, pod umywalkami w łazience, w nieużywanej lodówce w kantynie oraz w kwaterze Rycerza Avidhala. Zapas jest też w ambulatorium, jak zwykle.

Droid pana Almana, FHR, potrzebuje pomocy z oprogramowaniem. Jego obecne nie pozwala mu stać się samodzielną, w pełni funkcjonalną jednostką, a chciałby tego. Gdyby ktoś obeznany z informatyką mógł na niego spojrzeć, byłabym bardzo wdzięczna.
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Tanna Saarai dodano: 14 cze 2019, 9:54

Obrazek

Data wydarzenia: 12.06.19

Redge się obudził.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Postautor: Tanna Saarai dodano: 15 cze 2019, 13:04

Obrazek

Data wydarzenia: 14.06.19

Wróciły do nas nasze eopki, mały Neil i Mango.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Postautor: Ulfur Rh'annix dodano: 15 cze 2019, 14:57

Obrazek
Planeta: Odik
Współrzędne planetarne: brak
Nadawca: Adept Ulfur Rh'annix

Data wydarzenia: 15.06.19

Witajcie, mój powrót z Mirialu przeciągał się znacznie przez tragicznych pilotów promu, dodatkowo napotykalismy wiele utrudnień podczas podróży do Głębokiego Jądra... Mapy i wskaźniki pokazują, że jestem przy Odiku.
Musiałem wrócić na swoją planetę... Pochować matkę i zająć się sprawami związanymi z majątkiem oraz warsztatem. Zyskałem dzięki temu trochę kredytów. Lecę również z kilkoma mniejszymi częściami nsprawczymi do śmigaczy czy też droidów, które zabrałem z warsztatu.
Awatar użytkownika
Ulfur Rh'annix
Adept

Postautor: Zosh Slorkan dodano: 15 cze 2019, 19:33

Obrazek
Współrzędne planetarne: C-5
Nadawca: Rycerz Jedi Zosh Slorkan

Data wydarzenia: 15.06.19

Dobry wieczór...

Jak wszyscy mistrzowie i uczniowie wiedzą, prom Sentinel jest już wiekowy. Myślę, że nie trzeba nikomu tłumaczyć, jakim nie do wyobrażenia obciążeniem dla sprzętu jest coś tak niebywałego jak loty przez kosmos z prędkością światła, zwłaszcza z Jądra na Rubieże... A ten prom ma na koncie takich kilkaset i wiele bardzo ciężkich przelotów. Sami zapewne wiecie, że już po jednym locie kosmicznym prawie każdy statek potrzebuje wymiany wrażliwych części i kontrol. Rycerz Fenderus i Adept Mohrgan (według logów systemów) regularnie dbali o stałe konserwacje, ale przez tyle lat w warunkach chałupniczych nie da się odświężyć takiego statku do 100 % oryginału. Ten statek ma za sobą kilkaset przelotów, w tym usmażenie przez mgławicę i kilkukrotny ostrzał. Obecnie mimo prac po prostu nie nadaje się na dalekie loty bez ogromnych postojów. Zużyte to jest właściwie wszystko.

Dlatego postanowiłem skierować go na profesjonalne naprawy stoczniowe. Na Prakith znajdują się stocznie dla myśliwców i promów, Prakith raptem 10 lat temu było ostatnim bastionem Imperium, do dzisiaj wszystkie siły powietrzne są złożone z TIE, dlatego nasz statek trafi w świetne ręce. Dokładnie zabezpieczyłem nawikomputer i będę osobiście doglądał prac serwisowych, nie ma powodów do obaw. Prom powinien wrócic już za kilka dni.

Do takich samych napraw skierowałem TIE Defendera. Nie jest zbyt zużyty, ale został uszkodzony w bitwie. Przy okazji Y-TIE uszkodzony przez anomalie.

W załączniku pełen rachunek. Po powrocie maszyn, będą jak świeżo wypuszczone z taśmy produkcyjnej. Swoją drogą, gratuluję, że robimy to dopiero teraz... Normalnie już dawno zdążyłoby się wydać kilkaset tysięcy na cykliczne naprawy tego typu, długo broniliście statków przed pełnym remontem swoimi zdolnościami i złomem.

Wyświetl rachunek za naprawy promu Sentinel
Pełna odbudowa poszycia i opancerzenia - 18 000 KR
Całkowita wymiana hipernapędu i połączonych systemów m.in. integratora - 7 500 KR
Instalacja nowych jednostek chłodzących - 2 500 KR
Instalacja nowych systemów dyspersji - 4 000 KR
Całkowita wymiana systemu podtrzymywania życia - 5 500 KR
Całkowita wymiana systemów grzewczych - 4 000 KR
Pełna renowacja silników jonowych - 7 000 KR
Wymiana wszystkich stabilizatorów - 8 500 KR
Wymiana wszystkich czujników - 8 300 KR
Nowe stabilizatory wiru - 4 950 KR
Naprawy generatorów tarcz - 3 045 KR
Wymiana części ruchomych uzbrojenia - 2 700 KR
Całkowita rekonstrukcja okablowania zasilania - 11 500 KR
Wymiana całej elektroniki sterującej - 10 750 KR
Wymiana wszystkich części ruchomych zużywanych przy każdym przelocie - 11 950 KR
Łącznie - 110 195 KR

Wyświetl rachunek za naprawy myśliwca TIE Defender
Instalacja dwóch nowych generatorów tarcz poziomu 100 SBD - 26 550 KR
Wymiana części ruchomych zużywanych przy każdym przelocie - 3 700 KR
Łącznie - 30 250 KR

Wyświetl rachunek za naprawy myśliwca Y-TIE
Rekonstrukcja uszkodzonych części zasilania - 400 KR
Rekonstrukcja uszkodzonych części generatorów tarcz - 820 KR
Wymiana części ruchomych zużywanych przy każdym przelocie - 100 KR
Łącznie - 1 320 KR
Obrazek
Awatar użytkownika
Zosh Slorkan
Rycerz Jedi

Postautor: Siad Avidhal dodano: 15 cze 2019, 20:41

Obrazek
Nadawca: Rycerz Jedi Siad Avidhal

Data wydarzenia: 28.04.19

Jeśli chodzi o uszkodzenia złomwinga, to ja powiem więcej - niejako wina mojego ostatniego przelotu nim na Dremulae w sprawie fundacyjnej krucjaty, którą prowadzę. Udałem się na małe spotkanie "biznesowe" z przedstawicielami firm i organizacji za poleceniem Pana Caina Haarta - Sarią Tu'vaden, prezesem firmy Logistyka Wojenna Corulag; Panem Kershiem ze Stowarzyszenia Kombatanów rubieży; Tahem Yindigo jako przedstawicielem rządu Onderonu. Uważam, że poszło całkiem nieźle i zyskałem wielu pozytywnych sojuszników, którzy notabene mogliby być w pewnych aspektach pomocni także w naszych sprawach.

Niestety sam powrót nie był już tak... Radosny i szczęśliwy. W trakcie przelotu nadświetlną napotkałem na anomalię grawitacyjną, która na wiele godzin uszkodziła moją maszynę. To właściwie cud, że udało mi się to przeżyć - bez dwóch zdań tarcze tego złomwinga to coś iście... błogosławionego przez Moc. Zakup tej maszyny przez Rycerza Fenderusa był jednym z lepszych pomysłów w kwestii transportu tamtego okresu. Szanujcie ją. Oddajcie jej hołd. Wiem, że jest paskudna - ale technicznie na trudnych regionach Głębokiego Jądra śmiem twierdzić, że jest lepsza niż nawet nasz TIE-Defender. Może i lot trwa długo, ale chociaż nic prócz tarcz i godności wtedy nie straciłem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Edgar Alexander dodano: wczoraj, 22:59

Obrazek
Planeta: brak danych
Współrzędne planetarne: brak danych
Nadawca: Padawan Edgar Alexander

Data wydarzenia: 16.06.19

Przepraszam za nagłe zniknięcie, oraz spory wydatek na protezy. Za radą Niny - oraz trapiony swoimi problemami po bitwie ze Starszym - pojechałem do Narodowego Szpitala Cybernetycznego w Prak. Chciałem ograniczyć się do naprawy protez, ale lekarz zalecił ich wymianę, więc postanowiłem pójść za tym - szczególnie, że jest szansa na odzyskanie części pieniędzy.

Otóż, pracownicy szpitala oferowali, że mogą zwrócić nam równowartość nawet 10% kosztu całej operacji, w zamian za wzięcie udziału w reklamie szpitala. Z tego, co wiem, jest to jedna z najlepszych takich placówek w Jądrze. Chyba nie tylko mi przyda się mała poprawa - lub w ogóle kupno - protez, a skoro już, to czy nie warto by zrobić to w wysokiej jakości placówce, a przy tym wydać jak najmniej?

Wracam za maksymalnie dwa dni, chętnie bym przedyskutował, co zrobimy z tym dalej. Moim zdaniem wzięcie udziału w małej reklamie nie zaszkodzi nam, szczególnie, że stąd się wynosimy - oczywiście, chyba że ta reklama wymusi zrobienie czegoś, co zdecydowanie umniejszy naszej godności.
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Padawan

Poprzednia

Wróć do Informacje