Sieć wewnętrzna

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Tanna Saarai dodano: 22 lut 2019, 10:57

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Uczeń Jedi Tanna Saarai

Data wydarzenia: 21.02.19
Priorytet: średni

Kod: Zaznacz cały
Na Prakith przybył pilot z floty z Christophsis z prezentem w postaci TIE-Defendera.
Dodatkowo pochwalił się uzupełnieniami, które flota dokonała w ostatnim czasie - uzupełnili Venatora i Gladiatora do ich maksymalnej pojemności.

Oto ich obecna flota myśliwców:
-24 myśliwce TIE/D Defender
-72 myśliwce TIE/LN
-50 myśliwców TIE/RC Vanguard
-288 myśliwców TIE Avenger

Pilot twierdzi, że obecnie mają najlepszy garnizon w dziejach Głębokiego Jądra.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Alora Valo dodano: 23 lut 2019, 14:57

Obrazek
Nadawca: Padawan Alora Valo

Data wydarzenia: 20.02.19
Priorytet: niski

Do wszystkich którzy już o tym słyszeli - po ostatniej rozmowie z Mistrzynią najpewniej ostatecznie rezygnujemy z opcji tuneli kultu znajdujących się w pobliżu bazy, jako kryjówki dla osób i zwierząt, które nie będą przydatne w ewentualnej bitwie nad Prakith. Powinniśmy rozważyć coś bezpieczniejszego, jak chociażby zwrócenie się do WSK z prośbą, by w razie konieczności udzielili im schronienia u siebie.

Kolejna część wpisu dostępna jest jedynie w wersji tekstowej i tylko dla kont z dostępami Padawana wzwyż.

Poinformowana zostałam przez Nexu, że przy okazji nadchodzącego wylotu możliwe, że będę potrzebowała alternatywnego "przyjaciela", który mógłby spieniężyć wątpliwego pochodzenia przedmioty. Jeśli ktoś zna ktoś kogoś, kto mógłby się zgodzić na podobną współpracę - bardzo bym was prosiła o kontakt. Nie mam pojęcia co oni tam kombinują, zaczyna to brzmieć coraz mniej zachęcająco, ale poprosili właśnie o kogoś takiego, jak i o dyskrecję w tej dokładnie sprawie. Poza tym zabiorę ze sobą na tą wyprawę też Hanza, jako "awaryjnego pilota" - cokolwiek to znaczy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Padawan

Nick gracza: Oem

Postautor: Tanna Saarai dodano: 27 lut 2019, 9:43

Obrazek

Data wydarzenia: 26.02.19
Priorytet: wysoki

Adept Fell Mohrgan miał nieprzyjemne spotkanie z Volianderem, które ostatecznie zakończyło się uwięzieniem tego pierwszego w więzieniu kreacji jego własnego umysłu. Tam przeżywał torturę ciągłego spadania w bezdenną przepaść topiąc się przy tym. Przez kilka godzin, do czasu, aż Mistrzyni go z tego nie wyciągnęła.

Zatem chciałabym jeszcze raz bardzo mocno podkreślić, że jakiekolwiek planowanie ostateczne, które wiązałoby się z wyrządzeniem krzywdy Prakith nie powinno wam nawet przejść przez myśl. Nie powinno się nawet śnić. Takich planów nie ma, nie istnieją i nigdy istnieć nie będą, i nikt nigdy nie będzie tego rozważał.

Voliander jest wściekły. Fell nie jest głupim człowiekiem i nie zaczął po prostu paplać, zwyczajnie źle dobrał słowa, a Volianderowi się to nie spodobało; on może wam to dokładniej opisać, zapewne znajdziecie go w ambulatorium przez parę najbliższych dni. Dodatkowo dobry duch Prakith rozważał, czy nas profilaktycznie nie wyrżnąć lub zamknąć w podobnych więzieniach i wyciągnąć z nas wszystko. Także... Na prawdę uważajcie w kontaktach z nim. To psychopata i tak trzeba go traktować. Najlepiej nie rozmawiać w ogóle na pewne tematy, ucinać je. Dla swojego i wszystkich dobra
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Postautor: Brostalt Greaseith dodano: 28 lut 2019, 21:12

Obrazek
Współrzędne planetarne: E-12
Nadawca: Adept Brostalt Greaseith

Data wydarzenia: 28.02.19

Wiecie co. Mieliście rację.
Zdałem sobie sprawę, że to wszystko nie dla mnie. Z początku było to coś nowego. Coś, co mnie zainteresowało. Niestety wymagania mnie przerosły i wolę nie tracić waszego czasu. Myślę, że lepiej wyjdziemy wszyscy na tym, jak się pozbędziemy problemu.
Wszystkie rzeczy zostawiłem w bazie, włącznie z mieczem. Cyfronotes, którym właśnie się posługuję za chwilę ląduje w lawie, więc nie macie się czym przejmować. Nie wpadnie w niepowołane ręce.
Mogę wam jedynie życzyć powodzenia. Mam nadzieję, że dokopiecie Vongom. A ja jadę w długą, przed siebie. Być może dojadę na komisariat, być może będę się krył jak Gizka - kto to wie.
Do zobaczenia na szlaku. Kiedyś tam.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Brostalt Greaseith
Adept

Nick gracza: Fr4nsis

Postautor: Fell Mohrgan dodano: 05 mar 2019, 14:28

Obrazek
Nadawca: Adept Fell Mohrgan

Data wydarzenia: 28.02.19, 03.03.19

Kilka dni temu nawiedził nas wściekły Mistrz Voliander. Wszystko na tle tego, o czym możecie posłuchać z nagrania Uczennicy. Był... Nadal dużo mniej obłąkany, niż gdy napadł na mnie. Przesłuchiwał nas wszystkich po kolei, chciał wysłuchiwać, co każde z nas wie o planach w związku z Prakith i badać, czy mówimy prawdę. Napadł na mnie, Adepta Phylkusa, Padawankę Valo i Uczennicę Saarai. Był tak radykalny, jak to tylko możliwe.

W trakcie znęcania nad Uczennicą Saarai i zmuszania nas do bicia jej, aby nie mogła skupić się na obronie umysłu, w porę przybyła Mistrzyni Vile. Odpuścił ataki przez wzgląd na jej obecność, a ona zaczęła mówić o planach obrony Prakith. Historia ze Światostatkiem i odwracaniem czarnych dziur, powinniście kojarzyć. Voliander nienawidzi nas za samo to, że ktoś o tym pomyślał, nie ufa nam, ale deklaruje, że zrobi wszystko, by bronić Prakith. Łatwo mu uwierzyć po tym, co z nami zrobił za samą myśl o skrzywdzeniu jego planety.

Voliander dołączył do bojkotu ukrywania niezdatnych do walki w tunelach. Mówi, że Kult uważa, że Vongowie to jakaś klątwa powstała przez naszą egzystencję. Będą chcieli tym bardziej nas zabić, wierząc, że to zatrzyma klątwę.

Pan Alman zaminował tunele kultu, w których kiedyś była Uczennica Saarai, jeśli będą służyć nam za drogę do wstępnej ewakuacji, ukrycia Adeptów, lub czegoś podobnego. Mam dysk z mapami i systemami sterowania. Wykonałem szyfrowaną kopię awaryjną. Dysk przy najbliższej okazji chciałbym przekazać Mistrzyni Vile, lub Rycerzowi Avidhalowi.

Na ten moment eopie i Neil mają schronienie wśród zwierząt używanych przez celników. Ja i Alora - artylerzyści wspierający WSK matematyką. Nina leci z nami. Dule i Ulfur nadal nie załatwili sobie żadnego miejsca pracy u WSK, co skazuje ich na przeczekanie inwazji w jaskiniach, jeśli Yuuzhanie dotrą na Prakith. Zaznaczam, że negocjacje będą trudne. WSK jest bardzo źle nastawione do Adeptów Jedi przez wzgląd na stare doświadczenia. Zainteresowani robotą muszą być przekonujący.
Awatar użytkownika
Fell Mohrgan
Adept

Postautor: Alora Valo dodano: 11 mar 2019, 20:03

Obrazek
Nadawca: Padawan Alora Valo

Data wydarzenia: 10.03.19
Priorytet: wysoki

Wczorajszego wieczoru skontaktował się z nami admirał Raf Tasenter. Zaczęło się. Yuuzhan Vong ruszyli szlakiem Byss w stronę Odik II. Siły Sojuszu szacują, że za jakieś cztery doby flota Khsatsa Choki dotrze na miejsce. Nieznana jest jednak pozycja Koros-Strohny. Przypuszcza się też, że część sił może ruszyć prosto na Prakith.

Jesteśmy przygotowani na scenariusz na Odik II na tyle, na ile być możemy. HDR jest gotowy. Miejmy nadzieję, że Ego też. Jeśli światostatek się tam pojawi - będą mogli działać. Za sprawą Mistrzyni i szacunków HDR plan działania został lekko zmieniony. Zamiast prób otrucia Koros-Strohny, HD zlokalizuje i zgładzi yammoska dowodzącego, zaś ten fakt będzie musiał wykorzystać Ego na pokładzie myśliwca Kaana, pilotowanego przez Rycerza Fenderusa. Mamy nadzieję, że uda mu się częściowo przejąć władzę nad Koros-Strohną, przynajmniej eskadrą skoczków koralowych i te zostaną wykorzystane do przechylenia szali bitwy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Padawan

Nick gracza: Oem

Postautor: Tanna Saarai dodano: 12 mar 2019, 20:52

Obrazek

Data wydarzenia: 11.03.19
Priorytet: średni

Udałyśmy się ponownie z Mistrzynią do jaskiń kultu, w których walczyłyśmy z terentatekiem. Udało nam się przywrócić równowagę Mocy tego przesiąkniętego czystą inkarnacją Ciemnej Strony miejsca. Trochę to trwało i było niezwykle męczące - do tego stopnia, iż nadal ciężko pozbierać mi myśli. Wróciłyśmy dopiero przed południem, odsypiając w myśliwcu przy wejściu do jaskiń.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Postautor: Ulfur Rh'annix dodano: 14 mar 2019, 17:32

Obrazek
Nadawca: Adept Ulfur Rh'annix

Data wydarzenia: 14.03.19

Witam.
Jak większość z was zauważyła, w ogóle ostatnio jestem niewidoczny, nie odzywam się i nie udzielam. Jedynie jem i śpię... Czuję, że muszę przeprosić was za to, ale dopadły mnie zwątpienia w siebie, w to co robię... Jest ze mną już lepiej, ale po prostu czułem sie zdołowany, a też nie należę do osób które lubią o sobie mówić. Boję się jedynie, że wpadłem w depresję... Tak czy siak, można powiedzieć że jestem znów obecny.
Awatar użytkownika
Ulfur Rh'annix
Adept

Poprzednia

Wróć do Informacje