Skiny/miecze - zamówienia

Miejsce wolnych rozmów na dowolne tematy niedotyczące spraw organizacji.
Awatar użytkownika
Maal E'ho
Były członek
Posty: 14
Rejestracja: 27 lip 2020, 11:38

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Maal E'ho »

Dzień dobry, dobry wieczór! Chciałbym serdecznie kogoś poprosić o stworzenie modelu 3D mojej postaci, złożenie do kupy kilku pierwiastków, aby fajnie i klimatycznie się grało.
Sam nie miałem styczności z programami i projektami, dlatego potrzebuje ukraść trochę cudzego czasu.
Moje preferencje to wykorzystanie modelu Mistrza Plo Koona, którego znalazłem na portalu jkhub.org i dodanie do niego dwóch outfitów pochodzących z oryginalnego kreatora postaci w grze.
Poniżej załączam adres do strony z Plo Koonem oraz dwa zdjęcia z ubraniami.

https://jkhub.org/files/file/2436-jedi- ... -koon-tcw/
https://i.imgur.com/TK0Gmnu.png
https://i.imgur.com/aBGcKQq.png

Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
Nesanam Kiih
Uczeń Jedi
Posty: 650
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:39
Nick gracza: Khad
Lokalizacja: Polska :<

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Nesanam Kiih »

Roger roger.
Obrazek
Awatar użytkownika
Farhir Carr
Padawan
Posty: 81
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:56

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Farhir Carr »

No to pora na pliczek dla mnie;)

Uprzejmie proszę o skina, który będzie wyglądać jak postać rasy cereańskiej. Nic o tej grze i trudnościach technicznych nie wiem, więc niczego więcej pisać Wam, drodzy dobrodzieje, nie zamierzam, zróbcie tak, by kosztowało to jak najmniej bezcennego czasu i sił ;)
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
Posty: 941
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Alora Valo »

Biorę.
Obrazek
Simon
Posty: 6
Rejestracja: 02 sty 2021, 14:17

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Simon »

Siema. Też się tutaj zwrócę o skina. Nie mam jakichś mega zachcianek, zależy mi jedynie na teksturze twarzy, którą podeślę dla osoby, która podjęłaby się wykonania skina. Reszta może być dowolna.
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
Posty: 941
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Alora Valo »

Biorę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Orn Radama
Padawan
Posty: 158
Rejestracja: 05 kwie 2021, 23:36

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Orn Radama »

Witam, przydałaby mi się drobna pomoc. Posiadam głowę dla Zabraka, którą mogę otworzyć w Blenderze, jest optymalnie duża, ok. 500 wierzchołków, natomiast nie wiem jak ustawić ją tak, aby poprawnie działała. Umiem otworzyć modele w tym programie i usunąć odpowiednie elementy, lub je przeskalować, ale jeszcze nie konfigurowałem głowy. Byłbym wdzięczny za wskazanie informacji, ponieważ w Google nie znajduję niczego na ten temat o Jedi Academy, tylko tutoriale ogólne. One nie pasują do niczego tutaj.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2167
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Ashtar Tey »

Podeślij mi proszę pliki i opis tego, co chcesz zrobić w prywatnej wiadomości na forum, odkurzę Blendera i zobaczę co da się zrobić.
Awatar użytkownika
Rasheen
Posty: 4
Rejestracja: 02 sty 2022, 20:34

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Rasheen »

Oto moja prośba: poproszę cokolwiek.

Poważnie, cokolwiek, fajnie, jeśli z krótkimi włosami, ale nie robi mi to dużej różnicy. Nie znam tej gry i modeli do niej, więc poproszę o byle co, po najmniejszej linii oporu, co pozwoli na grę. Absolutnie, w żadnym razie, powyżej jednego ciucha.
Awatar użytkownika
Magnus Valador
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:26
Nick gracza: Zayne

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Magnus Valador »

Hey, hey people!

Chciałbym jedynie wspomnieć, o zdobyciu przeze mnie mikroskilla polegającego na edycji dźwięku tauntów, czy to ogólnych czy na specjalne okazje, które mogą się wydarzyć w rp i mogą wymusić konkretny okrzyk/wypowiedź z naszej postaci. Także jeżeli ktoś chce by jego postać przemówiła głosem jakiejś ulubionej postaci z gry, to nie ma problemu, wystarczy mi tylko podesłać jakąś składankę kwestii z youtube'a, a ja powycinam co trzeba wedle życzenia klienta :D.
Tak więc Orn z kwestiami Hulka/Wrexa/ czy nawet Demonów Khorna (lol) jest jak najbardziej w zasięgu ręki!
Obrazek
Awatar użytkownika
Cryxen
Padawan
Posty: 73
Rejestracja: 31 sty 2022, 21:23

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Cryxen »

Więc muszę poprosić, że potrzebuję modelu na Trandoshanina. Jakikolwiek, nieważne jaki. Wszystko obojętnie. Żadnych preferencji. Jeden ciuch, żadnych dodatków. Liczą się tylko dwie cechy: przypominanie Trandoshanina i nie popsuty plik.

Serdecznie dziękuję panockowi poniżej, niebywała pomoc. Ledwo przeczytałem tego posta i wyszedłem z domu na boisko, a jak wróciłem to już ten pan zrobił. Niezmiernie doceniam, ogromne dzięki. Wielki szacun.
Awatar użytkownika
Nesanam Kiih
Uczeń Jedi
Posty: 650
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:39
Nick gracza: Khad
Lokalizacja: Polska :<

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Nesanam Kiih »

Okej, skleję Ci to na dniach :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Acari
Adept
Posty: 375
Rejestracja: 28 lut 2015, 20:54
Nick gracza: Key
Lokalizacja: k. Kołobrzegu

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Acari »

Tak więc, pora poprosić o skina dla postaci :) Sam coś tam umiem dłubać, ale jednak zajmuje mi to zwykle zbyt dużo czasu, dlatego na początek zdam się na kogoś z was :)

Oczywiście chisska według opisu wyglądu z KP, a do tego mam upatrzony concept-art na którym można się wzorować. Nie zależy mi na idealnym szpachlowaniu modelu 3D, a jedynie przybliżony, tak abym kiedyś, mógł sobie go dopracować bliżej arta. Teraz to dopiero początek przygody, więc nie ma co poświęcać na to za wiele czasu - aby było na początek :)

Art: https://i.imgur.com/Iq8wWKY.png
Obrazek
Awatar użytkownika
Ioghnis
Były członek
Posty: 668
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:59
Nick gracza: Angar

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Ioghnis »

Biorę to. :D
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Favnn
Posty: 9
Rejestracja: 25 cze 2022, 18:11

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Favnn »

Cześć, muszę poprosić o pomoc w temacie mojego skina. Nigdy tego nie robiłem niestety i myślę, że gdybym przysiadł do nauki i tworzenia tego to widzielibyśmy się na wprowadzeniu za rok xD

Będąc całkowicie szczerym zależy mi na odtworzeniu postaci z mojego opisu wyglądu. Oczywiście, nie musi to być 1:1 to samo, ale jeśli ktoś chciałby się tym zająć to byłbym mu za to dozgonnie wdzięczny. Mam też dwa obrazki/arty, przybliżone do mojej wizji postaci, które mogę podesłać w wiadomości prywatnej.
Jeśli jednak moje oczekiwania są zbyt ogromne to nie ma problemu żebym znalazł jakąś główkę na jkhubie i poprosił o pokolorowanie jej na konkretne odcienie niebieskiego.
Do tego chciałbym poprosić również o jedno/dwa wdzianka dla swojego bohatera.

*Credits will do fine.* :D
ODPOWIEDZ