Skiny/miecze - zamówienia

Miejsce wolnych rozmów na dowolne tematy niedotyczące spraw organizacji.
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
Posty: 941
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Alora Valo »

Zabieram. Możemy obgadać szczegóły na steam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Garrin Sul
Były członek
Posty: 40
Rejestracja: 22 lut 2018, 15:15

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Garrin Sul »

Prosiłbym o najszybszą paczkę jaką możecie koledzy zmajstrować, jedyna prośba to cóż, głowa Sullustanina i nieduży wzrost, pewnie jakaś jedna najbardziej zwykła szata i pierwszy strój cywilny pod ręką, może to być coś w rodzaju tego Twi'lekka od was https://www.flickr.com/photos/141618074 ... 590220485/

Będę wdzięczny za zainteresowanie. :)
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Były członek
Posty: 1135
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Binol
Kontakt:

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Tanna Saarai »

Zajmę się tym :')
Obrazek
Deen Kha
Posty: 5
Rejestracja: 26 mar 2018, 18:06

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Deen Kha »

Chciałabym poprosić o wykonanie dla mnie skina Feeorinki, o jasno purpurowej skórze, ze złotymi oczami.
Strój cywilny mógłby być od Jan Ors (z drobną modyfikacją, o której napiszę w PW :)): https://jkhub.org/files/file/1519-twilek-jan/
W kwestii macek chyba ten skin mógłby być źródłem: https://jkhub.org/files/file/3210-nautolan-watchmen/
Co do twarzy nie mam za bardzo pomysłu na źródło (skin predatora wraz z mackami??), a w kwestii szat - cokolwiek w jasnym brązie/khaki.
Awatar użytkownika
Namon-Dur Accar
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 27 gru 2010, 19:47

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Namon-Dur Accar »

Biorę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Revin Sarst
Były członek
Posty: 66
Rejestracja: 14 paź 2015, 17:50

Rev

Post autor: Revin Sarst »

Cześć i czołem (z góry przepraszam za ścianę tekstu).

Jako że nie posiadam wystarczających zdolności w tworzeniu skinów, chciałbym Was poprosić o wstępne przygotowanie w miarę prostego modelu dla postaci Rev'a na wprowadzenie. Ogólnie domyślam się, że finalny projekt tej postaci może pochłonąć Wam sporo czasu, a na tym wciąż niepewnym etapie i przy siedmiodniowym ograniczeniu czasowym nie chcę Was aż tak zamęczać, dlatego z szacunku do Waszego czasu i mając na uwadze Wasze nerwy, w chwili obecnej proszę jedynie o w miarę prostą sklejkę i prosty skinning głowy Rev'a.


1. Głowa/Twarz chciałbym by były bazowane na tej postaci: Tutaj jeszcze raz podkreślam, że na tym etapie proszę jedynie o tekstury głowy i twarzy w miarę zbliżone do finalnego projektu tej postaci. Dopiero po Wprowadzeniu, jeżeli je pomyślnie zaliczę, uśmiechnę się do Was z prośbą o wykonanie należytego modelu. Zależy mi na tym, by 'grymas' postaci był najbardziej zbliżony do tego co widać na grafice #6 albo #9


2. Jesli chodzi o strój:
  • a. Jako że moja postać jest obecnie członkiem załogi na pokładzie frachtowca Republiki - głównie mechanikiem - to celem posiadania należytego munduru, według zaleceń Fenderusa, poprosiłbym o podpięcie do postaci strój wojska Sojuszu.

    b. Nie wiem czy na tym etapie będzie mi potrzebny strój cywilny - tzn czy będę mieć w ogóle okazję go użyć - ale jeśli tak, to na wszelki wypadek poprosiłbym jedynie o podpięcie jakiegoś gotowca zbliżonego do tego stroju: Pomijając oczywiście fantazyjne guziczki, symbole i inne pierdoły na kurtce, bo ma być to generalnie zwykła kurtka. Ten strój również jest kwestią do rozwinięcia dopiero po pomyślnym przejściu przeze mnie wprowadzenia.

    c. Nie wiem również, czy na etapie wprowadzenia będzie mi już potrzebna szata adepta, ale jeśli tak, to poprosiłbym o podpięcie szaty w ciemnej kolorystyce, na tyle na ile pozwala regulamin.
3. Ręce (a właściwie całe ramiona) według opisu postaci, powinny być mechaniczne. Tutaj również prosiłbym jedynie o teksturkę, która będzie to imitować. Chciałbym by przypominało to albo typowo Star Warsowe mechaniczne dłonie, albo coś zbliżonego do protez widocznych w nowych odsłonach gry Deus Ex. Żadnych zbędnych bajerów oczywiście. Dziękuję bardzo za pomoc :)
Konto dezaktywowane na życzenie użytkownika.
Awatar użytkownika
Namon-Dur Accar
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 27 gru 2010, 19:47

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Namon-Dur Accar »

Zajmę się tym. Jednocześnie uprzedzam, że "prosty skinning głowy" nie jest specjalnie prosty, wymaga dużo czasu i nie gwarantuje podobieństwa do zdjęć. Dobiorę coś przypominającego pana z renderów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ioghnis
Były członek
Posty: 668
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:59
Nick gracza: Angar

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Ioghnis »

Cześć. Rozwinąłem post o resztę bo wcześniej nie byłem pewien, czy bezpiecznie będzie udostępniać.
Poniżej link do skina. Oto co należy zrobić:

https://drive.google.com/open?id=1_Pbf- ... dBtjP9hBo4

- Zmienić kolor i rysy twarzy podług opisu w podaniu
- Zmienić kolor ubranek i dodać coś na wzór naszywki klubowej.
- zmienić kolor dłoni pod kolor twarzy

Z góry dzięki za pomoc. Chętna osoba niech da mi znać na pw na forum, bo nie mam kompa do końca tygodnia i będę wchodził tylko wieczorem na telefonie.

@Edit: Zgłoszenie od Denarska.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Phylkus
Były członek
Posty: 10
Rejestracja: 13 paź 2018, 3:01

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Phylkus »

Szukam osoby, która mogłaby wykonać dla mnie skin pasujący do opisu postaci:
Mężczyzna o przeciętnej urodzie i czerwonym kolorze skóry. Posiada wszystkie charakterystyczne elementy wyglądu dla przedstawiciela tej rasy. Poziome pasy na montralach oraz lekku mają biało-czarną barwę, zaś oczy zieloną.
Co do typowych dla Togruty plam na twarzy to fajnie by było, gdyby wyglądały mniej więcej tak:
Obrazek

Ważnym elementem jest też średniej jakości proteza lewej dłoni. Nie wiem jak może wyglądać, więc zdam się na autora skina. Jeśli chodzi o ubiór, to wystarczy coś w stylu Poe Damerona, bądź Hana Solo. Kurtka, spodnie, nic wielkiego.
Awatar użytkownika
Ioghnis
Były członek
Posty: 668
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:59
Nick gracza: Angar

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Ioghnis »

Biorę.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Tulkkin
Były członek
Posty: 71
Rejestracja: 11 wrz 2018, 15:09

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Tulkkin »

Cześć,
Potrzebuję stworzyć moją postać, ale kompletnie się nie znam. Ogólnie facet z wygolonym tyłem i bokami, jakieś krótkie włosy na górze, duża, gęsta broda, qukuuf w postaci cienkich linii przecinających oko, oraz ubrania.
Miałby ktoś może ochotę, lub czas? Resztę mógłbym wyjaśnić w wiadomości prywatnej(ubranie)
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Były członek
Posty: 1878
Rejestracja: 15 lip 2010, 10:20
Nick gracza: Vinax

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Siad Avidhal »

Z racji nieobecności naszych przodowników-pomocników - zgłaszam się do pomocy. Daj mi szczegółowe instrukcje na PW w wolnej chwili.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Były członek
Posty: 1135
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Binol
Kontakt:

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Tanna Saarai »

Potrzebuje pomocy z modelem. W teorii dość prosta sprawa, ale męczę się z tym już chyba tydzień i co rusz pojawiają się nowe problemy... Nie mam już do tego psychicznie siły, ale chciałbym by na modelu jednak było to zrobione. Chodzi o capsy, z tym, że mowa tu o 5 różnych modelach... Czy znajdzie się ktoś kto byłby na tyle uprzejmy zdjąć mi ten ciężar z głowy i po prostu to dla mnie zrobić?
Nieaktualne.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ioghnis
Były członek
Posty: 668
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:59
Nick gracza: Angar

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Ioghnis »

Będę potrzebował pomocy przy stworzeniu skina, bo ja sam jestem za głupi na wyższą szkołę modelarstwa. Mam nieco wysokie wymagania, mam nadzieję, że nikogo tym nie przerażę.

Potrzebuję czarnoskórego młodego chłopaka w ciuchach cywilnych i na potrzeby wprowadzenia, w więziennym fartuszku. Więcej szczegółów chciałbym dogadać już osobiście.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
Posty: 941
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Post autor: Alora Valo »

bierę.
Obrazek
ODPOWIEDZ