Skiny/miecze - zamówienia

Miejsce wolnych rozmów na dowolne tematy niedotyczące spraw organizacji.

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Postautor: Tanna Saarai dodano: 19 mar 2019, 13:11

Potrzebuje pomocy z modelem. W teorii dość prosta sprawa, ale męczę się z tym już chyba tydzień i co rusz pojawiają się nowe problemy... Nie mam już do tego psychicznie siły, ale chciałbym by na modelu jednak było to zrobione. Chodzi o capsy, z tym, że mowa tu o 5 różnych modelach... Czy znajdzie się ktoś kto byłby na tyle uprzejmy zdjąć mi ten ciężar z głowy i po prostu to dla mnie zrobić?
Nieaktualne.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Angar Makkaru dodano: 22 mar 2019, 19:32

Będę potrzebował pomocy przy stworzeniu skina, bo ja sam jestem za głupi na wyższą szkołę modelarstwa. Mam nieco wysokie wymagania, mam nadzieję, że nikogo tym nie przerażę.

Potrzebuję czarnoskórego młodego chłopaka w ciuchach cywilnych i na potrzeby wprowadzenia, w więziennym fartuszku. Więcej szczegółów chciałbym dogadać już osobiście.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Angar Makkaru
Adept

Nick gracza: Fr4nsis

Postautor: Alora Valo dodano: 22 mar 2019, 21:44

bierę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Padawan

Nick gracza: Oem

Postautor: Fell Mohrgan dodano: 28 mar 2019, 17:41

nienawidzę prosić o coś dla swojej postaci naczelnej (dla NPC proszę chętnie, bo to w mojej głowie postacie grane dla innych, nie dla siebie xD), ale niestety nie mam żadnego wyboru, bo tylko wy możecie mieć potrzebny mi plik

https://www.flickr.com/photos/141618074 ... 590220485/ ten zabrak leżący na ziemi, nie wydaje mi się, by była to postać gracza, a jeśli tak, to ten gracz chyba nigdy nie dożył Adepta, bo nikogo podobnego w karcie byłych członków nie odnalazłem

zależałoby mi na pozyskaniu tego ubranka dla Fella. nie jestem estetą, może być przeszczepiony byle jak, byle działał i nie dawał po oczach jakimś oczywistym failem. to stara gra i na większość detali się nie patrzy xd

ubranko ma cel bycia czymś do chodzenia po domu, chodzenie po wnętrzu bazy w kurtce wydaje mi się coraz bardziej i bardziej dziwne, a Fell typem szaciarza za bardzo nie jest

to ostatnia moja prośba tego typu, mam nadzieję, mam szaty dla wyjść Jedi i wygodnych ćwiczeń, mam jedną kurtkę podróżniczą i jedną lżejszą, koszulka do domu to wszystko, co zostało

chętnie puszczę dyszkę przez paypala/revolut na piwko dla dobrodzieja xD w grę wchodzi też wymiana, w której za darczyńcę napiszę jakieś sprawozdanko, czy cusik

z góry dzięki, jeśli nie ma zainteresowanych, będę wdzięczny za znalezienie tego pliku i dalej spróbuję kogoś ogarnąć sam
Awatar użytkownika
Fell Mohrgan
Adept

Postautor: Tanna Saarai dodano: 28 mar 2019, 17:46

Ogarnę to. Tego zabraka zresztą sam robiłem ;')
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Ogrorec dodano: 27 kwie 2019, 12:23

Ja poprosiłbym o takie coś ;)

https://www.hookedgamers.com/images/405 ... emy012.jpg - ten strój tego Jadena i do niego dowolną głowę z blond włosami. Z góry dzięki za zainteresowanie :)
Ogrorec

Postautor: CoolNickname dodano: 11 cze 2019, 21:22

Cześć! Jako, że sam za bardzo się na tym nie znam, jestem zmuszony poprosić o pomoc w kwestii skina dla mojej postaci.

Zrobiłem krótki research i znalazłem coś takiego: https://jkhub.org/files/file/3160-twile ... y-zeogrey/

Skin ten bardzo mi się spodobał, więc pomyślałem sobie, że byłby on dobrą bazą, żeby móc coś na nim zdziałać.

Lista moich "wymagań", a raczej próśb, które mam nadzieję ktoś spełni, prezentuje się następująco:

- Na początku myślałem, żeby całkowicie usunąć gogle i oplatający lekku czarny materiał, ale z drugiej strony wydaje mi się, że ciekawiej byłoby coś z tego zrobić. Usunąć same gogle, a czarny materiał zamienić na skórzany. Wykonać coś w stylu skórzanego oplotu, który miała Ayla Secura, tylko bez elementu zasłaniającego policzki. kliku

- Zmienić kolor skóry z fioletowego na niebieski - typowy dla Twi'leków rutiańskich.

- Dodać liczne blizny na całej powierzchni twarzy, głównie w okolicach oczu i na prawym policzku, a także skroni. Jeżeli chodzi o wygląd, ilość ran i ogólną skalę uszkodzeń to całkowicie zdaję się na was.

- Niech oczy wyglądają w taki sposób, tylko prosiłbym, żeby źrenice były bardziej widoczne. ;d

- Jeżeli strój mojej postaci nie będzie uwzględniał rękawiczek to na prawej dłoni, a także w jej okolicach można by pokusić się o dodanie blizn i poparzeń.

Jeżeli komuś to pomoże to może sobie zerknąć na moje podanie i przeczytać opis wyglądu postaci, ale chyba nie dowiecie się z niego wiele więcej, niż stąd.

Pozostaje jeszcze kwestia samego ubioru.

No i tak w zasadzie to... nie wiem. Nie mam jakichś wygórowanych wymagań - większość rzeczy powinna się sprawdzić. ;d

Jeżeli ktoś byłby chętny do pomocy to prosiłbym o kontakt za pomocą PW. Nie wiem, jak bardzo coś takiego jest problematyczne, więc najlepiej będzie dogadać się osobiście, dojść do pewnych ustępstw, obgadać szczegóły, etc. ;d Mam nadzieję, że nie proszę o zbyt wiele. Z góry bardzo dziękuję za wszelką okazaną pomoc!

edit 13.06.2019, godz. 12:00

still need help. ;v
CoolNickname

Postautor: Alora Valo dodano: 13 cze 2019, 11:11

Biorę. Dogadamy się jeszcze przez steama/pw.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Padawan

Nick gracza: Oem

Poprzednia

Wróć do Kantyna