Pytania

Wszelkie informacje, których potrzebujesz przed wyruszeniem Szlakiem Jedi.
Tuvkan
Posty: 2
Rejestracja: 26 sie 2023, 22:19

Re: Pytania

Post autor: Tuvkan »

Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź. Co do innych platform chodziło mi o to, jak patrzy się na ludzi z konkretnych z nich, co możecie o tym powiedzieć?
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2165
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Re: Pytania

Post autor: Ashtar Tey »

Cześć, miło widzieć nową osobę na naszym forum :D
Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź. Co do innych platform chodziło mi o to, jak patrzy się na ludzi z konkretnych z nich, co możecie o tym powiedzieć?
Nie ma tu absolutnie żadnego... odgórnego spojrzenia, każdy może mieć jakieś swoje osobiste doświadczenia z innych platform jeśli na nich grał, a jak słusznie zauważył Liren, większość ma takie albo z jedną platformą RP albo z żadną poza naszą. Nijak nie wpływa to na nasze podejście przy ocenie nowych osób, wystarczy, że spojrzysz sobie po dziale z podaniami - jest pełen przekrój różnych doświadczeń i staży w RP, ale koniec końców i tak w 90% decyduje sama historia. Jedyna kwestia, w których się na to rzeczywiście patrzy, to jak bardzo "od zera" trzeba nowej osobie wyjaśniać różne koncepcje i pomagać na starcie (ktoś, kto nigdy nie miał nigdy nic wspólnego z jakimkolwiek RP czy nawet grami komputerowymi wymaga innego podejścia niż ktoś, kto grał w przeszłości RP w JK3) i jak do tego podejść, bo w zależności od platform, na których się gra wyrabia się nieco inne podejście do RP czy nawyki. Jakiego doświadczenia z RP byś nie miał, to nie ma się czego obawiać, bo dobrze radzili sobie i bawili się u nas ludzie z każdym możliwym stażem.
ODPOWIEDZ