Pustynia życiowa - Yoh

Odprawy ze wszystkimi niezbędnymi danymi dotyczącymi wprowadzeń postaci rekrutów.
Awatar użytkownika
Fell Mohrgan
Uczeń Jedi
Posty: 216
Rejestracja: 24 kwie 2018, 21:33

Pustynia życiowa - Yoh

Post autor: Fell Mohrgan »

Dane dotyczące wprowadzenia:
Termin rozpoczęcia: 24.08.22 (środa), godz. 20:30
Miejsce: Zewnętrzne Rubieże, sektor Arkanis, system Tatoo, planeta Tatooine

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

Gdy tylko opuściłeś miejsce spotkania i zacząłeś rozglądać się za drogą kontaktu z agentem Sojuszu, który zlitował się nad tobą i pozwolił pójść ci wolno, szybko pojawiła się oczywista przeszkoda. Nie masz żadnego kontaktu do ludzi, którzy wypuścili cię z okrętu i kazali się wynosić. Wzięli co prawda pełen pakiet twoich dokumentów, poddali wszelkim możliwym skanom, prześwietleniom i zapisom wyników, ale to wszystko.

Przeglądanie HoloNetu z użyciem twojego starego, marnego, coraz gorzej działającego cyfronotesu też za bardzo nie pomogło. Tatooine jest poza wszelką cywilizacją, poza wszystkimi minimalnie cywilizowanymi rządami, nie mówiąc o Galaktycznej Federacji Niezależnych Sojuszów, który ma tyle wspólnego z tą wyjętą spod prawa dziurą, co każdy inny szanujący się rząd - absolutne nic. Co prawda, po rozgromieniu Huttów i ich wybiciu przez Yuuzhan Vong, zapiski encyklopedyczne sugerują, że planeta jest formalnie pod kontrolą Sojuszu, ale oznacza to tylko zwalczanie piractwa na trasach nadprzestrzennych przecinających ten bezużyteczny glob piachu... trasach nadprzestrzennych prowadzących do światów, które w przeciwieństwie do Tatooine mają jakąś wartość.

Próby wyszukania jakichś informacji o związkach Sojuszu Galaktycznego z Tatooine utrudnia, że nie sposób odnaleźć niczego realnego. Od kiedy do podręczników historii trafiło pochodzenie legendarnego Luke'a Skywalkera z Tatooine, ta planeta jest wszędzie. HoloNet jest wypchany powyżej limitów fikcyjnymi historyjkami. Tysiące holodramatów klasy C, dennych książek i amatorskich opowiadań, gdy tylko chce ulokować protagonistę na nieznaczącej, pozbawionej wartości i znaczenia losowej planecie X na której nic nie ma, wybiera Tatooine. Cały HoloNet jest wypchany terabajtami kolejnych historyjek o chłopakach i dziewczynach "od zera do bohatera" z przypadkowej i nikomu nieznanej planety, o której nikt nie słyszał, których autorzy wpadli po raz milionowy na użycie Tatooine. Przez historię Luke'a Skywalkera to pustynne nic jest wszędzie, każdy domorosły pisarz wybiera Tatooine. Z tego powodu nie możesz odnaleźć nawet jakichkolwiek wartościowych informacji, ginących w zwykłym spamie zaburzającym wszelkie wyniki wyszukiwania.

Jedynym, co przynosi ci dłuższe przeszukiwanie sieci, jest informacja o stacji przeładunkowej floty Sojuszu na południu planety. To szczątkowe oznaczenie na mapie, z którego nie wynika nawet, czy ta stacja w ogóle jeszcze istnieje. Z braku innych opcji, to jednak zupełnie jedyne za czym możesz się udać. Resztki pieniędzy powoli ci się kończą, wody i jedzenia zostało ci na góra kilka dni. Albo uciekniesz z tego piachu, albo umrzesz z głodu.

Cel:
- Odzyskać kontakt z reprezentantem Sojuszu Galaktycznego.
- Uciec z Tatooine i znaleźć nowe życie gdziekolwiek, gdzie możesz chociaż zdobyć jedzenie i łóżko.

Uczestnicy:
- Yoh

Pomocnicy:
- Mistrz Jedi Elia Vile (nadzór)
- Padawan Rhenawedd Alna
- Rycerz Jedi Ashtar Tey
- Padawan Rylanor Loken

Proszę o potwierdzenie obecności przez kandydatkę w tym temacie. Chętne do pomocy osoby proszę o zadeklarowanie się w tym temacie, górnego limitu brak. Pomocnicy standardowo godzinę wcześniej.
Awatar użytkownika
Rhenawedd Alna
Uczeń Jedi
Posty: 567
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:39
Nick gracza: Khad
Lokalizacja: Polska :<

Re: Pustynia życiowa - Yoh

Post autor: Rhenawedd Alna »

Chętnie pomogę!
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoh
Posty: 4
Rejestracja: 17 lip 2022, 16:34

Re: Pustynia życiowa - Yoh

Post autor: Yoh »

Będę obecna :)
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 1980
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Re: Pustynia życiowa - Yoh

Post autor: Ashtar Tey »

Będę.
Awatar użytkownika
Magnus Valador
Padawan
Posty: 474
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:26
Nick gracza: Zayne

Re: Pustynia życiowa - Yoh

Post autor: Magnus Valador »

Miałem plany na dziś wieczór, które najpewniej uległy zmianie, toteż zgłaszam się do pomocy :D. Jedynie wspomnę, że w trakcie może się zdarzyć, że będę musiał uciec wcześniej (22, lub 23), ale to ostrzegę Fella z wyprzedzeniem.
Medycyna robi dziś takie postępy, że czasem trudno umrzeć.
Obrazek
ODPOWIEDZ