Sieć wewnętrzna

Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
Posty: 941
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Alora Valo »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Padawan Alora Valo

Data wydarzenia: 15.09.17
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

Otrzymaliśmy od Voliandera informacje dotyczące warunków wypuszczenia Rycerza Fenderusa. Nim zgodzi się oddać go w ręce WSK, musimy zorganizować niezależnego obserwatora, który zapewniłby bezpieczeństwo Rycerzowi podczas pobytu i badań u WSK, immunitet. Ktoś z dużym autorytetem, kto niezależnie od sytuacji nie pozwoli na jego egzekucję i w razie konieczności zorganizuje transport poza Prakith. Nie wiemy jeszcze jak, ale Voliander ma zamiar samemu upewnić się, czy znaleziona przez nas pomoc jest wystarczająco wiarygodna.

Porozumiałam się w tej sprawie z WSK i otrzymałam wstępne pozwolenie na rozmowy z ewentualnymi kandydatami. Nim zrobimy jednak cokolwiek wiążącego, ci chcą poznać dokładne szczegóły takiej ewentualnej wymiany. W jaki sposób będzie chciał sprawdzić wiarygodność takiego człowieka - chociaż tutaj najpewniej może to zrobić bez "osobistej" inspekcji, oraz jak miałoby odbyć się przekazanie Rycerza Fenderusa w ręce WSK. Obawiają się o bezpieczeństwo ewentualnego wysłannika, który mógłby paść ofiarą sztuczek mentalnych Lorda Sithów.

Co do samych kandydatów, bądź ludzi mogących zorganizować osobę pilnującą bezpieczeństwa Rycerza najlepszymi wydają się:
- pułkownik z niszczyciela Sojuszu Galaktycznego Eksplorator. Najlepiej, żeby rozmówiła się z nim na ten temat osoba w jakiś sposób u nich zasłużona, tj. aktualnie chyba tylko - Padawan Saarai, lub Padawan Accar.
- kontakt z oddziałem Nexu, którzy mogliby zorganizować takie coś od strony Dowództwa Sojuszu Galaktycznego, któremu bezpośrednio podlegają.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Były członek
Posty: 1135
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Binol
Kontakt:

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Tanna Saarai »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Padawan Tanna Saarai

Data wydarzenia: 22.09.17
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

Mistrzyni wróciła!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Były członek
Posty: 1135
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Binol
Kontakt:

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Tanna Saarai »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: brak
Nadawca: Padawan Tanna Saarai

Data wydarzenia: 01.10.17
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały

Poleciałam na Odik II na operacje. Nie będzie mnie maksymalnie tydzień.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ioghnis
Były członek
Posty: 668
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:59
Nick gracza: Angar

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Ioghnis »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Padawan Hanz Aderbeen

Data wydarzenia: 01.10.17
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

Uwaga, do naszej bazy trafił przemytnik przewożący rzekomo do nas broń biologiczną. Uznany przez agenturę federalną za pośredniego terrorystę. Jest niegroźny, już rozmawiał z Mistrzynią Vile i zostanie u nas do rozstrzygnięcia sprawy.

Dzięki uprzejmości agentów federalnych, udało mi się zabrać z jego transportowca pozostałe rzeczy: Odlałem 10 kg malastariańskiego paliwa, 14 kg długoterminowego jedzenia w tubach dość niskiej jakości i skrzynię z ubraniami. 
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Były członek
Posty: 1878
Rejestracja: 15 lip 2010, 10:20
Nick gracza: Vinax

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Siad Avidhal »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Kapitan Vreyx

Data wydarzenia: 02.10.17
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały

WIĘZIEŃ, który jest - przez służby Prakith posiadające ARSENAŁ NUKLEARNY - podejrzany o TERRORYZM NA SKALĘ PLANETARNĄ i domniemanie WASZEJ SPRAWY; został przeniesiony za moim pośrednictwem do CELI w korytarzu. Pozdrawiam. Proszę droidy i ewentualne osoby o zwracanie uwagi na kontener. Defekacja w kontenerze oznacza smród w całym korytarzu - wiec to nie tylko jego interes.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2635
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Elia »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Mistyk Jedi Elia Vile

Data wydarzenia: 04.10.17
Typ: zadanie terenowe

Kod: Zaznacz cały

Cztery dni temu, tuż przed powrotem do bazy, Mistrz Bart stoczył pojedynek ze Starszym w ciele Redge'a i pięcioma innymi Kultystami. To była ewidentna zasadzka, Kult musiał wyśledzić go, kiedy był niecałe 20 kilometrów od domu, wycieńczony po dwóch tygodniach w dziczy. Pojedynek był patowy, mój Mistrz starał się za wszelką cenę nie uszkodzić ciała majora. Starcie przerwało nasze pojawienie się (polecieliśmy ja, Padawan Accar, Kapitan Vreyx). Starszy zbiegł do podziemnych tuneli.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
Posty: 941
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Alora Valo »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Padawan Alora Valo

Data wydarzenia: 19.10.17
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

Kurier przywiózł dzisiaj do naszej bazy list polecony z Hapes do niejakiej pani Dessy Lowell, oraz pana Ruqqa. Wygląda na to, że chodzi o Mistrzynię, oraz Rycerza Fenderusa. Przeszukując dane z archiwów, zgodnie z sugestią Padawana Aderbeena znalazłam, że Ruqq to imię, którego Rycerz użwyał podczas misji na Hapes, dwa lata temu. Koperta została odłożona do kwatery Mistrzyni Vile.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2635
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Elia »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Mistyk Jedi Elia Vile

Data wydarzenia: 15.10.17
Typ: zadanie terenowe

Kod: Zaznacz cały

Już przeszło tydzień minął, odkąd byłam w Cytadeli. WSK poznało historię Prakith i detale swojego pochodzenia. Szok i niedowierzanie. Voliander pokazał, jak kontroluje wrażliwość mieszkańców planety. Przynajmniej chwilowo, WSK zmienia priorytety z Voliandera na Starszego.

Rycerz Fenderus opuścił Prakith, dołączył do regularnej walki z Vongami. Po powrocie musi stawić się u WSK, ale obiecali być... ostrożni. Jeśli uszkodzenia Rycerza okazałyby się nieodwracalne, zostanie usunięty z Prakith. Jeśli do tego dojdzie, będziemy kombinować, co dalej. Lialic...?
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Były członek
Posty: 1878
Rejestracja: 15 lip 2010, 10:20
Nick gracza: Vinax

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Siad Avidhal »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Rycerz Jedi Siad Avidhal

Data wydarzenia: 29.10.17
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały

Proszę o oszczędność zarówno w wykonywanych lotach, jak i w czynnościach użytkowych wymagających znaczącego zużycia prądu. Dnia wczorajszego droidy poinformowały o skrajnie niskim zapasie paliwa.
Obrazek
Awatar użytkownika
Namon-Dur Accar
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 27 gru 2010, 19:47

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Namon-Dur Accar »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Padawan Namon-Dur Accar

Data wydarzenia: 03.11.17
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

--- WIADOMOŚĆ DOSTĘPNA JEDYNIE W TRYBIE OFFLINE, NA HOLODATY JEDI DOTARŁO WYŁĄCZNIE POWIADOMIENIE ---

Flota Yuuzhan Vong kontynuuje próby przedostania się do Głębokiego Jądra. Oprócz wielokrotnie potwierdzonej obecności na Kuar, Vongowie próbowali przedrzeć się w okolice Dremulae, gdzie znajduje się jeden z najważniejszych węzłów komunikacyjnych Galaktycznej Federacji. Postępy najeźdźców są powolne, a ich flota dziesiątkowana licznymi pułapkami i minami grawitacyjnymi pozostawionymi w Jądrze jeszcze w czasach imperialnych.

Sukces misji Tanny może okazać się dużo ważniejszy dla naszego przetrwania, niż przypuszczaliśmy wcześniej. Relacje uratowanych przez nią świadków i dane ze skanerów pomogą Sojuszowi w wyznaczeniu tras po których poruszały się statki Yuuzhan Vongów. Być może w ten sposób dowiemy się, gdzie mają bazę wypadową, albo gdzie zamierzają przeprowadzić następny atak.

A skoro jesteśmy już przy trasach... jest dziwnie. W prywatnej rozmowie na pokładzie statku Nexu, porucznik Vin powiedział nam, że dzięki Imperium, które stało się częścią Galaktycznej Federacji, armia Sojuszu dysponuje dużo dokładniejszymi mapami Głębokiego Jądra, co znacznie ułatwia nawigację w tym rejonie galaktyki. Vin zauważył jednak, że podczas gdy statek Nexu potrzebuje czasem nawet około tygodnia, by wydostać się z Głębokiego Jądra w Rubieże, nasze jednostki pokonują tę samą trasę nawet w niecałą dobę. Oznaczałoby to, że nasze mapy z niewiadomego powodu są dużo doskonalsze od tych, którymi dysponuje Imperium i pozwalają na sprawniejsze pokonywanie Jądra. Vin uznał to za bardzo podejrzane i... nie dziwię mu się. Myślę, że warto pochylić się nad tą sprawą. Może nasz inteligentny myśliwiec udoskonalił trasy? Ciężko mi wpaść na cokolwiek innego bez znajomości okoliczności, w jakich nasza grupa zamieszkała na Prakith.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
Posty: 941
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Alora Valo »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Padawan Alora Valo

Data wydarzenia: 05.11.17
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały

Drzwi wejściowe zostały zniszczone. Znaczna część ich płyty została odcięta; trzeba ją czym prędzej z powrotem przyspawać. Wejście chrononione jest aktualnie tylko przez pole siłowe. Pobiera ono jednak zbyt dużo energii, żeby mogło być rozwiązaniem na dłuższą metę.

Dodatkowo Mistrzyni, oraz Padawan Accar wyruszyli na Onderon, który najpewniej po raz kolejny zostanie zaatakowany przez flotę Yuuzhan Vong.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ioghnis
Były członek
Posty: 668
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:59
Nick gracza: Angar

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Ioghnis »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Padawan Hanz Aderbeen

Data wydarzenia: 13.11.17
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały

Ogłaszam wszem i wobec - brama wejściowa została naprawiona. Zobaczymy na jak długo - myślę, że spaw jest dość solidny.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Namon-Dur Accar
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 27 gru 2010, 19:47

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Namon-Dur Accar »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Odik II
Współrzędne planetarne: A-7
Nadawca: Padawan Namon-Dur Accar

Data wydarzenia: 16.11.17
Typ: zadanie terenowe

Kod: Zaznacz cały

Byłem na Odik II, gdzie udało mi się kupić piec geologiczny. Wydałem mnóstwo kasy i wróciłem biedniejszy o jeden z foteli Y-Winga. Piec jest prawie nowy, powinien wytrzymać jeszcze pięćdziesiąt tysięcy godzin ciągłej pracy. Mam do niego pełną dokumentację, dzięki której być może łatwiej nam będzie zacząć. To spory krok na drodze do tworzenia własnych, syntetycznych kryształów. No... mam nadzieję, bo bez specjalistycznej wiedzy kupiłem to urządzenie częściowo w ciemno.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ioghnis
Były członek
Posty: 668
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:59
Nick gracza: Angar

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Ioghnis »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Padawan Hanz Aderbeen

Data wydarzenia: 17.11.17
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

Wczoraj wyrównałem spaw w bramie wejściowej, nie powinna już tak skrzypieć.

Poza tym, późną porą do bazy przybył konstabl z Agencji Federalnej - przywiózł drugi kombinezon, który umieściłem w magazynie przy skrzyni z holodatami. Dodał jeszcze, że Agencja podjęła co do mnie decyzje.
 Mam kategoryczny zakaz uczestniczenia w jakimkolwiek przedsięwzięciu w imieniu agencji. Jeśli grupa złamie to zarządzenie i wyśle mnie dobrowolnie, Federalni wezmą pod znak zapytania naszą dalszą współpracę. 
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
Posty: 941
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Alora Valo »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Padawan Alora Valo

Data wydarzenia: 25.11.17
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

Wczoraj w nocy w prakithanskiej holowizji została wyemitowana wiadomość przesłana z anonimowego źródła. Oświadczenie, ultimatum dla całej ludności Prakith od Yuuzhan Vong. A oto i ono:

"Jestem Khsats Choka. Lord wojenny Imperium Yuuzhan Vongów. Poslaniec bogów. Namiestnik Najwyzszego Przywódcy, wyslannik Shimmry, wybrany przez bogów na niszczyciela waszej ziemi. Wiemy, ze na waszej ziemi skrywaja sie heretycy. Thaanna Saarai. Denrsk Okkhrin. Bogowie nie musza czyscic Prakith z plugastwa. Nie potrzebujemy waszego ladu. Galaktyka jest nasza. Odejdziemy z darem zycia dla Phrakith, jesli bluzniercy zostana wydani w nasze rece lub zgina. Heretycy... z pewnoscia mnie slyszycie. Nie ma dla was ucieczki. Mozecie tylko zajac ziemie, które zdobedziemy wielokrotnie latwiej, niz wasze schronienie, w którym sie przed nami chowacie. Mozecie szukac innych schronien, ale tylko odnajdziemy was tak i zniszczymy jeszcze szybciej. Tylko pomozecie spelnic wole bogów. Ro'ik. Podejmijcie jedyna decyzje, która ocali wasze zycie. Moja flota okaze laske. Zgina tylko heretycy." 

Zaraz po tym skontaktowało się z nami WSK, które od tej pory, w obliczu wojny jest najważniejszym, decyzyjnym organem na Prakith. Na szczęście wydaje się, że są świadomi tego, że nie można im ufać. Że Yuuzhan Vong polują na wszystkich wrażliwych i nie odpuszczą Prakith nawet, jeśli nas zabraknie. Kolejny może być Voliander, a razem z nim odkryją ich wszystkich. 
Poprzez strategiczną pozycję w Głębokim Jądrze skuteczny, zmasowany atak Yuuzhan nie będzie możliwy. Jeśli oni są tego świadomi... ta wiadomość najpewniej miała na celu zasianie pierwszego ziarna, które posłużyłoby do osłabienia Prakith od wewnątrz. Miejmy nadzieję, że to się nie uda. Jednak nie wszyscy muszą się zgadzać z WSK. Tak więc... od tego momentu powinniśmy być podwójnie ostrożni.
Obrazek
ODPOWIEDZ