Sieć wewnętrzna

Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Były członek
Posty: 1876
Rejestracja: 15 lip 2010, 10:20
Nick gracza: Vinax

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Siad Avidhal »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Uczeń Jedi Siad Avidhal

Data wydarzenia: 10.07.17
Typ: zadanie terenowe

Kod: Zaznacz cały

Wraz z Padawan Saarai odebraliśmy komunikat od Niny Theiru. Zgłosiła się po wielu dniach od ataku na nasz dom przez kult, znajdując się wiele kilometrów od bazy. Była wycieńczona i pozbawiona wszelkich sił - mądrze trzymała się poza górami, by utrudnić kultowi jej schwytanie.

Z racji braków personalnych udaliśmy się Y-Wingiem w wysłaną lokalizację, pomimo swoich własnych ran. Całość słusznie okazała się pułapką, a raczej finalną próbą porwania - choć nie miało to dla nas większego znaczenia. Kultysta słusznie uznał nas za skrajnie słabe jednostki, ponieważ nasza aura była dość mocno wybrakowana po ranach otrzymanych na Onderonie. Można to nazwać ironicznie formą elementu zaskoczenia. Zaproponował nam możliwość ucieczki w zamian za pozostawienie Tholotianki. Poprosiłem o standardowe 30 dni na rozpatrzenie.

Walka była definitywnie na naszą korzyść. A już kompletnie w momencie, kiedy jeden z komandosów WSK sfrunął z nieba na plecaku odrzutowym. Dzięki podsłuchom w naszej bazie dokonali pełnej asekuracji naszej operacji, zabezpieczając też przy okazji okolice przed ewentualnym wsparciem. Trzeba przyznać, że współpraca pod ich butem jest mimo wszystko dla nas bardzo opłacalna.

Tholotianka prawdopodobnie prócz skrajnie silnego wyczerpania wielodniową ucieczką, doznała również wstrząśnienia mózgu. Proszę wobec tego wszystkich o jak najcichsze poruszanie się w obrębie ambulatorium i względnie możliwe przygaszanie światła.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bar'a'ka
Były członek
Posty: 379
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:43

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Bar'a'ka »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Odik
Współrzędne planetarne: D-2
Nadawca: Padawan Bar'a'ka

Data wydarzenia: 14.07.17
Typ: zadanie terenowe

Kod: Zaznacz cały

Witajcie. Wracam z Onderonu. Zwlekałem tyle, nie chcąc zostawiać Yammoska samego.
Cóż, trzy tygodnie - to wystarczająca zwłoka, szczególnie z uwagi na wydarzenia pod moją nieobecność.

W dniu mojego wylotu zostałem zaproszony na rozmowę z agentem. Jej tematem był oczywiście Yammosk. Agent zaczął rozmowę od odebrania mi miecza, a potem sugestii, że mógłby mnie zabić i uprowadzić tą istotę. Był to chwyt, pokaz siły. Nie wpłynął na moje dalsze decyzje. 

Agent wyjawił mi, że przy jego udziale Yammosk może zwiększyć swoje sukcesy, zapewnić Onderonowi byt, być może odparcie kolejnych ataków. Do tej pory efekty poczynań Yammoska były nie wielkie. Udało mu się ustalić, że Dovin Basal jest konstruktem biologicznym nie posiadającym własnej świadomości. Procesy, które przeprowadza są bio-chemiczne i to one wywołują anomalie. Możliwe, że jego przeniesienie by wystarczyło. Utrudnia to jednak fakt korzenia, wrosłego w księżyc na głębokość stu metrów. 

Jedynym, odnoszącym sukces działaniem jest powolne zmienianie jego bio-chemicznych procesów, tak aby wszelkim jego układom wydawało się, że organizm powinien postępować w odwrotnym kierunku. Odnosi to powolny skutek.

Zgodziłem się aby Yammosk pozostał na Onderonie, razem z agentem i aby brał udział w próbach odpierania ataków Vongów. Zaznaczyłem jednak, aby komunikowano się z nami by ktoś z nas mógł to nadzorować. Dodatkowo zaznaczyłem, że pozostawienie nie jest równe powierzeniu. Mówiłem również o tym, że Yammosk na pewno będzie musiał nas wspomóc w innych częściach galaktyki. Dowództwo Onderonu ma przyglądać się poczynaniom agenta, który jak twierdzi ma zamiar nauczyć Yammoska strategii i innych nauk wojskowych. 

Nie chciałem go zostawiać, ale ciała niebieskie muszą zostać rozdzielone. To - niebezpieczna decyzja, mam nadzieję, że nie będziemy jej żałować, ale nie mogłem odmówić im tej szansy.
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Były członek
Posty: 1136
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Binol
Kontakt:

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Tanna Saarai »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Padawan Tanna Saarai

Data wydarzenia: 20.07.17
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały

Witajcie,
Chciałam Was poinformować, że Mistrzyni Jedi Elia Vile opuściła bazę pod eskortą wojsk Sojuszu. Została przetransportowana do szpitala wojskowego, gdzie zapewniona zostanie jej najlepsza możliwa opieka medyczna. Jednym z żołnierzy, którzy ją zabrali był Kel Dor, specjalista Vuur Danhuun.
Miejmy nadzieję, że jej stan się polepszy...

Aha, kompletnie zapomniałam wspomnieć, że droidy znalazły ciało tego Kaleesha, który pojawił się u nas przed paroma tygodniami, w jednej ze skrzyń. To wydarzenie miało miejsce już dobre dwa tygodnie temu... Ale chyba nikt specjalnie nie odczuł obecności Raclousa, bo tak miał na imię, podczas jego żywota w naszej bazie.
Szkoda oczywiście zmarnowanego życia... Wydaje się, że się w tej skrzyni zatrzasnął. Po co tam wlazł i dlaczego nie wołał o pomoc? 
Obrazek
Awatar użytkownika
Ioghnis
Były członek
Posty: 668
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:59
Nick gracza: Angar

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Ioghnis »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Padawan Hanz Aderbeen

Data wydarzenia: 22.07.17
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały

Padawanie Accar - czy mógłbym cię prosić o skontaktowanie się z dostawcą pożywienia, aby zamiast transportować jedzenie do nas, wskazał po prostu gdzie mam po nie polecieć? Pragnę wyrazić inicjatywę 
w postaci chęci dostarczenia tego ładunku osobiście. Chcę po drodze załatwić kilka spraw stricte osobistych i mogę przy okazji załatwić również to. Oczywiście omówimy dokładne szczegóły.

Druga sprawa - z polecenia HDR, Padawan Bar'a'ka ma zakaz organizowania sparingów z innymi uczniami. Spowodowane jest to jego obawami o rozwój osobisty Padawana i jego szkolenie - argumentując to najsłabszym wynikiem z akrobatyki na przestrzeni ostatnich paru lat. Ja nie będę kwestionował jego zdania, zważywszy że jako kierownik ochrony, chodzi mu głównie o utrzymanie bezpieczeństwa w bazie, co naturalnie popieram. Więcej informacji u samej jednostki.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Bar'a'ka
Były członek
Posty: 379
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:43

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Bar'a'ka »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: D-10
Nadawca: Padawan Bar'a'ka

Data wydarzenia: 30.07.17
Typ: zadanie terenowe

Kod: Zaznacz cały

Wezwano reprezentanta na komendę główną Skoth. Chodzi o sprawę z wejściem "cząstki Redge". Na teren działki sąsiada. Nie wiedziałem za dużo. Powiedziałem im o niewidzialnym Redge i o tym, po co tam poszedł i dlaczego Namon stał na czatach. Redge wszedł na teren sam i wrócił sam. Policja pytała mnie również o mężczyznę w naszej szacie, kwadratowa szczęka. Mają jego zdjęcie z monitoringu. Powiedziałem, że go nie znam.

Namon ma wysłać im swój raport.
Awatar użytkownika
Namon-Dur Accar
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 27 gru 2010, 19:47

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Namon-Dur Accar »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Padawan Namon-Dur Accar

Data wydarzenia: 03.08.17
Typ: zadanie terenowe

Kod: Zaznacz cały

Odzyskałem śmigacz pozostawiony przez Bar'a'kę w miejscu jego walki z kultystami. Na miejscu zmaterializował się za mną kultysta, przyciskając miecz do mojej szyi. Na pytanie komu służę i kto jest panem Prakith, odpowiedziałem... że Voliander, prawdziwy starszy, którego przyjaciel ukazał niedawno słabość tych fałszywych. Dobrze trafiłem. Kultysta powiedział, że nie jestem jednym z "Zagubionych", tylko należę do "Jedi Voliandera", więc nie będzie mnie zabijał.

Rozmawiałem z nim dłuższą chwilę. Powiedział mi, że "Zagubionych" wciąż jest więcej, niż braci którzy uznają Voliandera. Na pytanie o rytuał, który mógłby być związany z obeliskiem i urnami w konstrukcji Sanarisa odparł, że należy do rodziny łowców i wojowników, a wszelką alchemią zajmują się raczej rodziny bliżej związane ze starszymi kultu. Na koniec zaproponowałem mu utrzymywanie łączności za pośrednictwem komunikatora. Nie do końca wiedział, jak takiego urządzenia używać, więc przygotuję jego rodzinie urządzenie obsługiwane wyłącznie prostymi komendami głosowymi. Będziemy mieli kontakt z rodziną kultu, co może okazać się przydatne. Przekazania sprzętu dokonam jutro o północy, miejsce pozostanie to samo.

Bar'a'ka - jesteś dla "Zagubionych" kultystów celem numer jeden. Wiedzą o wylocie mistrzyni Elii, a Ty jesteś dla nich drugim największym zagrożeniem ze względu na waszą przeszłość, Rogaty Demonie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
Posty: 941
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Alora Valo »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Padawan Alora Valo

Data wydarzenia: 08.08.17
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały

Otrzymaliśmy dostawę żywności, wraz z którą dostarczony został panel zamienny do archwiów. Padawan Bar'a'ka, wraz z Adeptem Liannem wymienili panel od strony wewnętrznej, dzięki czemu drzwi archiwalne na powrót działają.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
Posty: 941
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Alora Valo »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: D-11
Nadawca: Padawan Alora Valo

Data wydarzenia: 12.08.17
Typ: zadanie terenowe

Kod: Zaznacz cały

Zostaliśmy wczoraj wraz z Padawanem Aderbeenem pilnie wezwani do Komendy w Prak. Od naszego stawiennictwa miał zależeć nasz dalszy los na Prakith, oraz życie Rycerza Fenderusa. Okazuje się, że poznali kim jest Voliander, oraz zarzucili nam, że to nie od nas pochodzi ta wiedza. Że wśród 78 raportów przesłanych do nich nie ma o nim nawet jednej wzmianki. Jeden z jego ludzi został przez Voliandera uwięziony, podobnie sytuacji mojej i Namona, o której defacto już wiedzieli. Wytłumaczyłam, że najprawdopodobniej spowodowane to było tym, że ten nie miesza się bezpośrednio w nasze działania. Jest niejako sojusznikiem, znamy jego podejście do kultu, lecz nigdy się nie zaagnażował w nic, o czym posiadam wiedzę. Stwierdziłam, że jego pomoc ograniczała się do wskazówek dotyczących natury specyficznej Mocy na Prakith, oraz innych spraw jej dotyczących. Takich, które należą wyłącznie do Jedi i nie są bezpośrednio związane z naszymi działaniami przeciwko kultowi, dlatego też wzmianki o jego osobie mogły nie znaleźć się w raportach interesujących agencję Federalną. Jak narazie wydawali się dobrze przyjąc moje wytłumaczenie. Pozostaje czekać na dalszy rozwój wydarzeń.

Drugą sprawą był aktualny stan Rycerza Fenderusa. Ostrzegł nas, że jeśli ten nie poprawi się, oraz będą jakiekolwiek szanse na to, że będzie stanowił zagrożenie, nie będą się wahali. Postąpią podobnie jak w przypadku Padawana Angara Makkaru, mimo, że woleliby tego uniknąć. Zapewniłam ich, że jego stan wyraźnie jest lepszy, oraz że robimy co w naszej mocy, by przywrócić kondycję mentalną Rycerza, który posiada stałą opiekę lekarską, jak i jest monitorowany.

Na koniec dostałam informacjie o które prosił Padawan Bar'a'ka. Wiadomym jest, że Rahadio Sanaris wydobywa niewielkie ilości neutronium, które "przypadkowo sąsiadują z interesującymi go złożami". Oficjalnie kilka kilogramów rocznie. Poza tym jedyny koncern wydobywujacy je legalnie na Prakith jest własnością federalną, który zaopatrza Odik II. Wydobywane przez Sanarisa złoża mają przeznaczenie użytku prywatnego, oraz nie zarejestrowano legalnego handlu tym materiałem z jego strony. Tak więc wyłączając z równania import tego materiału, jest jedynym źródłem z którego pochodzić może neutronium na Prakith.
Obrazek
Awatar użytkownika
Namon-Dur Accar
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 27 gru 2010, 19:47

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Namon-Dur Accar »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Padawan Namon-Dur Accar

Data wydarzenia: 18.08.17
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

Pobrałem i zbadałem krew Redge'a. Ponadprzeciętny poziom midichlorianów, sam Redge wspominał, że zawsze miał więcej niż większość ludzi, ale nie aż tyle (około 3200). Oprócz tego aparatura badawcza określiła rasę badanego - zabrak.

Po badaniu spotkałem się z Niną, co pozwoliło mi na dokonanie małego eksperymentu. Pokazałem jej strzykawkę wypełnioną krwią Redge'a - widziała nową, czystą strzykawkę. Wyświetliłem jej też wyniki badań na terminalu w ambulatorium - widziała tylko błąd urządzenia spowodowany próbą wykonania badania bez wprowadzenia próbki.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
Posty: 941
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Alora Valo »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Padawan Alora Valo

Data wydarzenia: 21.08.17
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

Mówię to nieco spóźnienie, ale przez kilka ostatnich dni doszliśmy razem z Denarskiem, oraz uczniem Siadem do pewnych nowych wniosków w sprawie majora Redge'a. Z tego co udało nam się zaobserwować - wygląda na to, że zjawa pojawiająca się u nas w bazie w pełni pamięta wszystko, co związane jest z przeszłością majora. Jedynymi rzeczami, które umykają mu są te bezpośrednio związane z jego zniknięciem. Jest w stanie sobie je przypomnieć, jeśli zostanie skierowany przez kogoś na właściwy tor. Wszystko to jednak wydaje się sprawiać mu ból, oraz nudności. Jedną z tych rzeczy, jak udało nam się ustalić był prezent, który otrzymał od Mistrzyni Vile. Miniaturowy miecz świetlny z żywym kryształem, który służył mu do golenia. Możliwe, że nacięcia na skórze majora chociażby częściowo miały z tym jakiś związek.

Skontaktowaliśmy się także z federalnymi. Wraz z Denarskiem wyszliśmy z prośbą, by wysłali list gończy za Zabrakiem - Hakk Rallem. Dodatkowo dwa dni później wraz z Rycerzem Fenderusem porozumieliśmy się ze sprzymierzoną z nami częścią kultu z podobną prośbą. Ci zgodzili się. Będą szukali w Mocy za pomocą swoich łowców zarówno śladów Zabraka, jak i majora Leeckena. Znakiem tego, że coś mają nam do przekazania ma być płonący kamień rzucony w stronę naszej bazy. Pozostaje teraz czekać na dalszy rozwój wydarzeń.
Obrazek
Awatar użytkownika
Namon-Dur Accar
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 27 gru 2010, 19:47

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Namon-Dur Accar »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Padawan Namon-Dur Accar

Data wydarzenia: 24.08.17
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

Podczas powrotu do wnętrza placówki z dachu budynku, kątem oka zauważyłem przechadzającego się obok Yuuzhan Vonga z amphistaffem. Siad, mimo wątpliwości, postanowił zrobić mały obchód wokół budynku, podczas którego natknęliśmy się na kolejnego przedstawiciela tej rasy. Szedł z wężem sztywno, z nieobecnymi oczami, zupełnie nie zwracał uwagi na stojącego obok, trzymającego w ręku włączony miecz świetlny Siada. Nim zniknął (tak, zdematerializował się), Siad zdołał wyczuć w nim ślad życia w Mocy, coś na kształt aury. Kontynuowaliśmy nasz obchód, podczas którego pojawiały się w naszym polu widzenia całe oddziały Yuuzhan Vongów. Doszedł też do nas sygnał od przestraszonej Niny, która widziała najeźdźców wewnątrz budynku. Według SDK w placówce nie było nikogo niepożądanego. Wracając do wnętrza, Nina uległa lekkiej kontuzji, wobec czego odprowadziliśmy ją do ambulatorium. Nasze... wizje... halucynacje... iluzje... cokolwiek... nawiedzały nas jeszcze przez dłuższy czas, nawet wewnątrz placówki zaskoczył nas oddział Yuuzhan Vongów.

Aha, właśnie, kończy nam się jedzenie. Znowu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Były członek
Posty: 1876
Rejestracja: 15 lip 2010, 10:20
Nick gracza: Vinax

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Siad Avidhal »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Uczeń Jedi Siad Avidhal

Data wydarzenia: 24.08.17
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

Wykonałem połączenie na Onderon, gdzie dowiedziałem się kilku dość istotnych informacji. Orbita Dxun bardzo powoli wraca do normy. Z naciskiem na "bardzo". Według słów żołnierza może się udać, ale szybciej już skończyłaby się wojna z Vongami najpewniej. Ma obawy odnośnie tego, że nasze działania na Dxun mogą być celem następnych inwazji, której na pewno już nie pokonają.

Mistrzyni Vile od Onderonu otrzymała wyrazy kondolencji z powodu straty podopiecznego Makkaru.

Dowiedziałem się również plotek odnośnie Zakonu Jedi. Podobno część naszych przyjaciół po fachu udała się w poszukiwaniu jakiejś "żywej planety"... W dobie dzisiejszych czasów na sto procent chodzi o inwazję. Może chodzi o Lehon? Może o jakąś planetę silnie związaną z Yuuzhanami - w końcu wszystko co ich dotyczy jest "żywe"? Może z kimś lub czymś, co przetrwało poprzednie inwazje? Nie wiem. Ale to chyba dobry moment, by coś w tej sprawie zrobić... Może to dobry moment by uruchomić moje "własne" źródła wiedzy, Mistrzowie?
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Były członek
Posty: 1876
Rejestracja: 15 lip 2010, 10:20
Nick gracza: Vinax

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Siad Avidhal »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-12
Nadawca: Uczeń Jedi Siad Avidhal

Data wydarzenia: 06.09.17
Typ: zadanie terenowe

Kod: Zaznacz cały

Wpadliśmy w pułapkę sygnowaną fałszywym sygnałem. Padawan Nihl'ian'nebu nie przeżył spotkania ze Starszym.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bar'a'ka
Były członek
Posty: 379
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:43

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Bar'a'ka »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Padawan Bar'a'ka

Data wydarzenia: 09.09.17
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały

Do bazy przybyło jedzenie. To - co zostało zamówione, a także dodatkowe 200 kilogramów jedzenia na granicy daty żywności. Za darmo. Prezent od pana Nokita. Wszystko dostarczył, kurier Poorgin, wraz z nim rozpakowaliśmy żywność do zamrażarek bardzo szybko, by uniknąć rozmrożenia prezentu. Wszystko znajduje się w kantynie w lodówkach, szafkach i zamrażalnikach.
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
Posty: 941
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Alora Valo »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Padawan Alora Valo

Data wydarzenia: 08.09.17
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały

Wszyscy zapewne doświadczyli dziwnych zachowań naszych eopie, głównie Nany, po opuszczeniu bazy przez Mistrzynię Vile. Jednak ten problem zaczyna się już robić dla nich niebezpieczny. Zgodnie z tym co udało mi się zrozumieć z tłumaczenia raportu naszego droida medycznego - Nana przestała spożywać dawany jej pokarm.

Będziemy musieli się o nią bardziej zatroszczyć, znaleźć sposób na poprawienie jej samopoczucia, bądź ostatecznie karmić ją wbrew woli. Przecież nie pozwolimy na to, żeby biedne zwierze zagłodziło się z żalu i tęsknoty na śmierć.
Obrazek
ODPOWIEDZ