tamagotchi paradise

Miejsce wolnych rozmów na dowolne tematy niedotyczące spraw organizacji.

czy mam tamusie

Wyniki są ułożone według malejącej ilości otrzymanych głosów.

nie
11
61%
nie ale chciałbym/chciałabym i potencjalnie moge mieć
4
22%
tak
3
17%
 
Liczba głosów: 18

Awatar użytkownika
Fell Mohrgan
Rycerz Jedi
Posty: 357
Rejestracja: 24 kwie 2018, 21:33

tamagotchi paradise

Post autor: Fell Mohrgan »

czy ktoś ma tamusie jeszcze, bo jak są 3 tamusie to można łączyć urządzonka w zestaw i dostaje się sekretne tamusie np :D
Awatar użytkownika
Torian Sellavis
Padawan
Posty: 226
Rejestracja: 02 paź 2024, 4:39

Re: tamagotchi paradise

Post autor: Torian Sellavis »

Jestem zagorzałym obrońcą tamagotchi, bycie dzieckiem bawiącym się tamagotchi to jedna z najlepszych rzeczy jakie można robić po 12 godzinach ze skalpelem na oddziale ratunkowym, nie wstydzę się niczego :P
Awatar użytkownika
Liren Monper
Padawan
Posty: 191
Rejestracja: 17 gru 2022, 19:50

Re: tamagotchi paradise

Post autor: Liren Monper »

Robię za rzecznika Orna i Cryxena, nasze głosy na nie to nie "nie chcemy tamusiów", tylko "jestem życiowo-organizacyjnie-czasowo totalnie niekompatybilny" ale i tak je lubimy, walić anty-cringe.
ODPOWIEDZ