Bonadan - Odsiecz Jedi

Bonadan - Odsiecz Jedi

Postautor: Bart dodano: 02 lis 2010, 12:00

Dane dotyczące misji:

Stopień: Padawan
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Trudny
Ilość uczestników: 2-3
Miejsce misji: Zewnętrzne Rubieże, Tingel Arm, Sektor Korporalny, planeta Bonadan - miejsce ataku terrorystycznego


{Przekaz z: Yavin IV od: Rycerz Jedi Bart}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Akademia Jedi
Kod: 12-8
Sektor: Gordian
Świat: Yavin IV


{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Oto strzępek transmisji, która trafiła na awaryjny kanał Zakonu. Przedstawia nam nikogo innego, jak tajemniczego napastnika z Bonadan. Wielu z Was pozna zapewne drugą postać... Mistrza Vado Sunridera.
Oto słowa porywacza:
<<Jedi, Nowa Republiko - Wasz żałosny Jedi jest w moich rękach, bezbronny i zdany na moją łaskę. Nie byliście w stanie obronić go w najmniejszym stopniu, on sam tego nie potrafił! Szukaliście sprawców, a sprawca wtargnął Wam pod nos niezauważony!
Teraz czekam. Na 5 milionów kredytów za jego życie. Daję Wam tydzień na nadanie na wizji informacji o chęci współpracy, wtedy się skontaktuję. W przeciwnym razie będziecie odnajdywać kolejne fragmenty Zabraka w całej galaktyce, aż znajdziecie głowę! Wiedzcie, że jestem człowiekiem czynu i nie będę długo czekał! Pozwolę sobie powtórzyć - będę czekał tydzień! Wasz czas to jego czas i lepiej abyście to dobrze zrozumieli...>>

Przekaz był dobrze zaszyfrowany, nadany z podręcznego komunikatora, nie pozostawiając praktycznie żadnych tropów pod tym kątem. Mistrz Jedi został pojmany w miejscu swej pracy, nieopodal siedziby zaatakowanej firmy. Napastnik musiał przeniknąć przez wszystkie systemy, niszcząc też czwórkę droidów ochrony. Brak wyraźnych tropów, lecz pozostały ślady oraz zniszczenia.
Brak jakichkolwiek świadków wydarzenia, w gruncie rzeczy całkowicie nie wiemy, jak mogło się to stać. Domniemany obszar porwania odseparowano, celem zabezpieczenia śladów, badają je już eksperci zatrudnieni przez Nową Republikę, rozpoczęto pierwsze rozmowy z zarządzającymi ochroną. Wszystko jest przeprowadzane w jak najpilniejszej tajemnicy, plotki na temat tego wydarzenia mogą budzić wielki niepokój - porwanie na miejscu śledztwa, do tego nie byle kogo, bo Mistrza Jedi. Nie mamy zamiaru dać się szantażować, ale nie damy też naszemu przyjacielowi zginąć. Chyba domyślacie się, jaka będzie rola wysłanej grupy - odnaleźć i uratować Vado Sunridera. Eksperci mogą bardzo pomóc, współpracujcie z nimi jak najlepiej, na miejscu spotkacie się też ze Swilją Fenn - znaną części z Was uczennicą Mistrza.
Niestety, obecny stan naszej placówki sprawia, że wybór grupy będzie ciężki - dwójka Rycerzy Jedi jest poza zasięgiem, spora część Padawanów na najwyższym poziomie szkolenia także. Muszą się tam wybrać osoby nie tylko godne zaufania i doświadczone, ale także wzajemnie się uzupełniające - gdziekolwiek traficie, tam możecie potrzebować wszelkich umiejętności. Możemy spodziewać się konieczności naprawdę sprawnej infiltracji, jak i trafienia wprost w gniazdo naszych przeciwników. Gdy odbijecie Mistrza Vado, możecie nadać przygotowany komunikat na częstotliwość Nowej Republiki - oddział szturmowy będzie czekać, aby osłaniać Wasz odwrót, lub zdobyć dane miejsce, lecz wpierw Jedi musi być pod Waszą opieką. Otrzymacie specjalistyczny sprzęt, który powinien zapewnić Wam możliwości w wielu sytuacjach.


{Koniec transmisji}


Cele Misji:
- Wraz z ekspertami Nowej Republiki, zbadać domniemane miejsce porwania i wszystkie ślady
- Odkryć miejsce przetrzymywania Mistrza Jedi i uwolnić go
- Dodatkowy: Zdobyć jak najwięcej danych na temat porywaczy

Wskazówki:
- Przy szukaniu śladów, musicie skorzystać z każdej możliwości. Zbadajcie wszystko co się da, porozmawiajcie z ludźmi, także Padawanka Fenn może Wam podsunąć wiele pomysłów.
- Można przewidzieć, że będziecie musieli wyrwać Mistrza Vado wprost ze szponów porywaczy i traficie na siły Was zwyczajnie przerastające - pamiętajcie, stawką jest życie zakładnika i niezależnie od wyniku walki, nikt nie może Was złapać na drodze ku niemu. Skupcie się na infiltracji, nie na podboju.
- Pamiętajcie też, że Jedi może po uwolnieniu być dla Was przydatny sam w sobie, jeśli nie został poddany cięższym torturom czy odurzeniu. Wtedy może pomóc Wam w wydostaniu się.

Dostępny sprzęt:
- Myśliwce z polami maskującymi
- Zestaw 10 próbników komputerowych do ewentualnych włamań
- 2 pojemniki z bactą

Uczestnicy Misji:
- Jedi Master Sas Ablazer
- Padawan Asahi Vos
- Padawan Ontari

Pomocnicy:
- Padawan Hebran Abren
- Padawan Layfon Alseif
- Uczeń Jedi San Duur
- Padawan Riyuk Rivholdegrant
- Padawan Xarthes
- Padawan Adachi Shai

Proszę uczestników o podanie swoich terminów, gdy tylko zostaną zakwalifikowani.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
 
Posty: 1103
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47

Re: Odsiecz Jedi

Postautor: Hebran dodano: 02 lis 2010, 12:02

Do pomocy ^^
Nie ma wahania, nie ma prób.
Hebran
 
Posty: 79
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:49

Re: Odsiecz Jedi

Postautor: Neil Danadris dodano: 02 lis 2010, 14:20

Pomogę.
Awatar użytkownika
Neil Danadris
Honorowy członek
 
Posty: 1228
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47

Re: Odsiecz Jedi

Postautor: Xarthes dodano: 02 lis 2010, 20:11

Pomogę w misji.
Obrazek
Awatar użytkownika
Xarthes
Były członek
 
Posty: 177
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47
Lokalizacja: Lublin

Re: Bonadan - Odsiecz Jedi

Postautor: Bart dodano: 16 lis 2010, 14:49

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Rycerz Jedi Bart pisze:Niewątpliwie jest o czym dyskutować, wynik tej misji jest bardzo kontrowersyjny. Uratowano Vado Sunridera, tym samym nie pozwalając na szantaż Zakonu, lecz śmierć Padawana Ontariego jest wysoką ceną. Na podstawie wstępnych raportów mogę powiedzieć jedno: świetna robota przy śledztwie i zaskakująca, bohaterska walka, która była jednak zwyczajnie zbędna. Niewątpliwie o losie misji przeważył fakt, że z Waszego kamuflażu nic nie zostało na krótko po postawieniu pierwszych kroków na Geonosis, wyraźnie alarmowano, że możecie napotkać przeważające i dobrze uzbrojone siły, choć nie da się zaprzeczyć, że przy tym uporaliście się z nimi naprawdę sprawnie. Konsternacja, którą wywołał ten nieznany android także musiała mieć spory wpływ, według Sunridera to tutaj straciliście czas i siły.
Mistrz Sas Ablazer dał oszałamiający przykład bohaterstwa, gdy udało mu się doprowadzić do ewakuacji pozostałych członków grupy. Mistrz Vado natychmiast po odlocie nadał sygnał do sił Nowej Republiki, które szybko dotarły na miejsce Waszej akcji, niszcząc ostatnie droidy - lecz po ich przywódcy, jak i wszelkich danych - ani śladu. Mistrza Sasa odnaleziono około dwóch kilometrów dalej i odesłano do centrum medycznego razem z uczniami.
Płacimy za ten duży sukces równie znaczną cenę.


Ilość PD:

(Trudny - 4000 PD) * ranga uczestników (Padawan - 2, Jedi Master - 5) : liczba uczestników (2) = Padawan - 2650 PD; Jedi Master - 6650 PD


Rany uczestników:

- Jedi Master Sas Ablazer - ciężkie

- Padawan Asahi Vos - krytyczne

- Padawan Ontari - śmierć


Sprawozdania:

- Padawan Asahi Vos - całość
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
 
Posty: 1103
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47


Wróć do Misje do wzięcia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości