Polowanie

Polowanie

Postautor: Ashtar Tey dodano: 27 gru 2008, 18:36

Dane dotyczące misji:

Stopień: Padawan
Preferowana klasa: Obrońca
Poziom trudności: Łatwy
Ilość uczestników: 1-3
Termin odblokowania misji: 27.12.08
Miejsce misji: Yavin IV, okolice starych baz Rebelii - LINK

{Przekaz z: Yavin IV od: Żołnierz Nowej Republiki}

Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Akademia Jedi
Kod: 12-1
Sektor: Gordian
Świat: Yavin IV

{Rozpoczęcie transmisji}

Kod: Zaznacz cały
Akademia, odbiór,

Tu dowódzca oddziału Nowej Republiki stacjonującego na Yavin IV. Potrzebujemy waszej pomocy. Dostaliśmy zadanie przygotowania terenu pod nową bazę Nowej Republiki, która ma być wybudowana na tej planecie. Znaleźliśmy już idealny teren, jednak pojawił się pewien problem. To miejsce wprost roi się od różnych stworzeń. Rozpoznałem jedynie Howlery, ale pełno tu też innego plugastwa. Nasz oddział jest zbyt mały by sobie z nimi poradził, dodatkowo nie możemy pozwolić sobie na żadne straty. Przyślijcie do nas maksymalnie trzech Jedi do pomocy, będziemy wdzięczni.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Skontaktować się z oddziałem i pomóc mu oczyścić teren pod bazę

Wskazówki:
- Żaden z członków oddziału nie może zginąć, więc dbajcie o nich najlepiej jak potraficie. Starajcie się odciągać od nich zagrożenie i wybijać powtory pojedynczo.

Rada Jedi:

Rada Jedi pisze:"Wygląda to na rutynowe zadanie, ale nie dajcie się zwieść pozorom. Ostatnio aktywność zwierząt (a w szczególności Raptorów) na Yavin IV znacznie wzrosła. Nie znamy powodu tej anomalii, jeśli uda wam się czegoś dowiedzieć na ten temat będzie to cenna informacja. Miejcie oczy i uszy szeroko otwarte. Działajcie z rozwagą i pamiętajcie, że życie żołnierzy jest najważniejsze.

Wygląda to na misję dla kandydatów na Obrońców, niech więc zgłaszają się jedynie ci, którzy chcą wybrać tą ścieżkę w przyszłości. Niech Moc będzie z Wami!"

Dostępny sprzęt:
- Podręczna apteczka (2 medpakiety, 10 plastrów, 5 środków znieczulających i 5 środków przeciwbólowych)

Uczestnicy Misji:
- Padawan Bart
- Uczeń Jedi Binol
- Padawan Magnus Rey'all
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Postautor: Bart dodano: 27 gru 2008, 18:55

O ile zadanie to nie będzie kolidować z moją wyprawą do Handooine, wyruszę wesprzeć oddział. Zadanie ma być łatwe, więc sądzę, że podołam. W przyszłości zamierzam wybrać ścieżkę Strażnika, więc powinienem być wszechstronny i wykazać umiejętnościami klasycznymi dla Obrońców.

Dogodne terminy: jak w wypadku treningów.

@down: Wiem, ale wydawało mi się, że terminu jeszcze nie ma: bo 25.12 już był :p
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Ashtar Tey dodano: 27 gru 2008, 18:58

Dogodne terminy: jak w wypadku treningów.

W zadaniach do wzięcia termin zostaje wyznaczony i chcący wziąść udział w misji mają się do niego dostosować lub w ogóle nie zgłaszać.

EDIT: Wybaczcie za datę, kopiowałem ze starego wzoru, bo straciłem nowy...
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Postautor: Tanna Saarai dodano: 27 gru 2008, 19:53

Zgłaszam się do wykonania zadania i proszę o podanie terminu misji (Jak Bart zauważył 25.12 już był)
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Ashtar Tey dodano: 27 gru 2008, 20:15

Termin poprawiony, błąd wyniknął z tego, że kopiowałem ze starego wzoru, bo straciłem nowy. Byłbym zapomniał: wszelka pomoc ze strony ludzi nie biorących udział w misji mile widziana (poza Adeptami oczywiście).
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Postautor: Ashtar Tey dodano: 28 gru 2008, 11:11

W tego typu misjach nie ma rezerwowych, jeśli chcesz to możesz pomóc w organizacji.

PS. Radzę najpierw chodzić na treningi, a potem myśleć o misjach :wink: .
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Postautor: Ashtar Tey dodano: 28 gru 2008, 17:28

Odebraliśmy wasz raport ogólny, czekamy na szczegółowe sprawozdanie. Dobrze, że udało wam się uratować chociaż dowódzcę i jednego członka oddziału. W związku z zainstniałą sytuacją nie mogliście nic zrobić z resztą, chociaż śmierć Kaprala Kirka będzie musiała zostać jeszcze wyjaśniona. Wygląda też na to, że dobrze oczyściliście teren, pokonanie Acklaya to wielki sukces. Wysłano już tam oddział zwiadowczy, który posprząta po was resztki, czekamy właśnie na informacje od nich. Dobrze się spisaliście, gratulacje.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Wróć do Misje do wzięcia