Velmor - spotkanie z Czarnym Słońcem

Velmor - spotkanie z Czarnym Słońcem

Postautor: Bart dodano: 24 sie 2011, 17:39

Dane dotyczące misji:

Stopień: Padawan
Preferowana klasa: Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Średni
Ilość uczestników: 2
Miejsce misji: Środkowe Rubieże, Sektor Halori, system Velm, planeta Velmor - lądowisko przy nieużywanych strukturach przemysłowych

{Przekaz z: Akademia Jedi od: Rycerz Jedi Bart}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Nowy Zakon Jedi - Wywiad Nowej Republiki
Kod: 12-7
Sektor: Gordian
Świat: Yavin IV

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Jak wiecie, po ostatniej misji na Omwat zdobyto sporo danych, tak jak wcześniej na Gwori. Oprócz tego, odcięcie komunikacji pomogło - nie wykryto jakichkolwiek komunikatów wysłanych podczas ataku, najprawdopodobniej nikt nie wie o tamtych wydarzeniach. Wznowiono komunikację wkrótce potem, utrzymując przesył standardowych danych - teraz oczywiście podrabianych.

Odkryto punkt, w którym ma niedługo dojść do przekazania transportu z Omwat. W placówce pracowało niewielu ludzi, poniżej dziesiątki, większością zajmowały się maszyny. Na naszą korzyść działa fakt, że posiadamy garść nazwisk, a reprezentanci mieli zjawić się w przebraniu i strojach cywilnych. Profile z baz danych zawierają tylko opisy wyglądu tych ludzi, załączamy hologramy - różnice będą łatwo wytłumaczalne kamuflażem, jeśli tylko przemyślicie każdą. Wątpliwe zresztą, by ktokolwiek zwrócił na to uwagę, ale lepiej być pewnym każdego aspektu.

Polecicie tam we wspomnianych strojach, udając następujących ludzi:
Krenisa Nilara - jednego z zarządców, który kontaktował się z pozostałymi punktami, organizując m. in. zamówienia na sprzęt;
Kela Quorroma - człowieka odpowiadającego za logistykę, sprawującego nadzór nad harmonogramem wszystkich transportów.
Dodatkowe dane pomocnicze na ich temat otrzymacie na końcu wpisu.

Punkt spotkania jest niecodzienny, to lądowisko obok zamkniętych instalacji przemysłowych na Velmorze. Jeśli placówka znajduje się tam, w dowolny sposób będziecie musieli odkryć tożsamość zarządców kompleksu i ich aresztować - liczy się pojmanie takowych żywcem. W przeciwnym wypadku, musicie zabrać się wraz ze swym "kontaktem" do bazy. Ciężko powiedzieć, jaka metoda perswazji się sprawdzi - być może wystarczy powiedzieć, że macie ważną wiadomość, którą musicie osobiście przekazać nadzorcom, a być może spotkacie się na lądowisku właśnie z jednym z nich i najlepszym będzie po prostu udać zainteresowanych osobistą wizytą. Okazję będziecie musieli wychwycić sami.

Polecicie promem z załadowanymi droidami, spreparowanymi przez Nową Republikę. Jeśli pośród Was nie znajdzie się pilot, otrzymacie astromecha.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Spotkać się z kontaktem w umówionym miejscu, podając się za wymienionych współpracowników.
- Przeniknąć do siedziby wroga, niezależnie od jej lokalizacji.
- Aresztować zarządców placówki i doprowadzić ich do bazy Nowej Republiki.
- Dodatkowy: uzyskać wszelkie możliwe dane na wszystkie tematy.

Wskazówki:
- Niczym nad Valc VII, musicie wczuć się w role. Nie dać się wykryć, jak najwierniej odgrywać przydzielone Wam tożsamości. Działanie incognito będzie kluczem. Wiele informacji będziecie mogli zdobyć osobiście, w rozmowach, jeśli tylko będziecie czujni.
Niezbędne do tego będzie sprawne wpasowywanie się w sytuację i szybkie wychwycenie możliwości. Może okazać się to szczególnie kluczowe na lądowisku.
Misja może od Was wymagać bardzo sprawnego odnajdywania się w zróżnicowanych sytuacjach. Jeśli aż do krytycznego momentu pozostaniecie incognito, tym lepiej. Będziecie działać na ten czy inny sposób, ale w sercu zagrożenia. Z tego względu, dostaniecie solidny sprzęt, lecz łatwy w ukryciu.

Skonstruowane na podstawie zapisów z Omwat - dane Krenisa Nilara:
Ukryte:

Skonstruowane na podstawie zapisów z Omwat - dane Kela Quorroma:
Ukryte:

Dostępny sprzęt:
- Komunikator wojskowy do transmisji wewnątrz kanałów Wywiadu i Zakonu
- Cztery ładowniki tarcz osobistych

Uczestnicy Misji:
- Padawan Varen Arthis
- Padawan Vinax Raxem

Pomocnicy:
- Padawan Aetharn Calius
- Uczeń Jedi Layfon Alseif
- Uczeń Jedi Adachi Shai
- Padawan Riyuk Rivholdegrant
- Padawan Mort T. Rhodes
-

Proszę uczestników i pomocników o podawanie terminów po wytypowaniu tych pierwszych. Ładowniki tarcz oznaczają ingame możliwość czterokrotnego wpisania /give armor 100 w trakcie misji (przez wszystkich uczestników razem wziętych).
Jeśli ktoś zostanie zakwalifikowany do zadania, mimo braku skina cywilnego - postaram się w tej sprawie pomóc i załatwić coś na misję. Proszę wtedy po prostu o zgłoszenie się prywatnie.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Velmor - spotkanie z Czarnym Słońcem

Postautor: Aetharn dodano: 24 sie 2011, 17:47

Pomogę, bardzo chętnie.

(Ta lambda coś duża w porównaniu do ludzi :))
Awatar użytkownika
Aetharn
Były członek

Postautor: Xarthes dodano: 24 sie 2011, 19:34

Zgłaszam się, mimo, że ostatnio miałem liczę na farta :oops:
Obrazek
Awatar użytkownika
Xarthes
Były członek

Postautor: Siad Avidhal dodano: 24 sie 2011, 19:47

O ile nie będzie sprawiać problemów to, że nie mam konf i trzeba się ze mną użerać - pomogę.

@Edit: No dobra, odważę się prosić o uczestnika. :oops:
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Aetharn dodano: 26 sie 2011, 22:11

U mnie najbardziej pasowałaby właśnie środa (rodzinka przyjeżdża jutro z Niemiec i właśnie w środę wyjeżdżają), chociaż pewnie udałoby mi się znaleźć czas w poniedziałek albo wtorek. Godziny - najlepiej popołudniowe. Prawdopodobnie jutro będę wiedział więcej o wszystkich planach i jeśli się dowiem czegoś istotnego o czasie wyjazdu, itp. to wyślę PW albo zedytuje ten post.
Awatar użytkownika
Aetharn
Były członek

Postautor: Siad Avidhal dodano: 27 sie 2011, 9:51

Cóż. Mała poprawka do tego co mówiłem wczoraj - gdyż jak się okazało, przyszły wtorek mi zupełnie odpada - chyba że w przedziale tak mniej więcej godzina 12-18. Reszta tygodnia bez zmian.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Postautor: Bart dodano: 29 sie 2011, 17:44

Misja - środa, 18:00. Pomocnicy punktualnie o 17, będzie sporo do omówienia, zaznaczę od razu tutaj - będzie potrzeba sporo skupienia w składzie 4-osobowym.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Siad Avidhal dodano: 02 wrz 2011, 19:00

Niewątpliwie należą się wyjaśnienia. Ba... Powinienem zgłosić przed misja - ale nie miałem środków na koncie by załatwić to wczesniej. Mianowicie zjaral mi się pc'k... By nie robić juz więcej problemów, chyba po prostu zrezygnuje z wzięcia udziału w tej misji, bo nie mam pojęcia ile potrwać może naprawa, i jakie koszta poniosę. Naprawdę przepraszam za kłopot.

Zaczekamy kilka dni na jakieś dokładniejsze informacje, jeśli takie się pojawią, nim zdecydujemy co z tym fantem.
Gl Vinax. ;)
~Bart
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Postautor: Siad Avidhal dodano: 12 wrz 2011, 17:50

Cóż. Na dzień dzisiejszy terminarz szykuje się następujący:
Pon-Pt.: 17:00-22:00
Sob.: 15:00-23:00
Nied.: 12:00-22:00

Cóż. Na ten tydzień, i prawdopodobnie przyszły szykuje się to mniej więcej tak. Oczywiście, mogę być wcześniej przy PC, jednakże podałem tutaj godziny, w których najmniej prawdopodobnym jest by coś mi wypadło. Jeśli się coś zmieni - powiadomię.

Moja wstępna propozycja - sobota 18:00. Pomocnicy o 17:30 - szybkie przypomnienie kluczowych punktów dla poprzednich pomocników, uzupełnienie wiedzy nowych (ci dostaną ode mnie instrukcje z dużym wyprzedzeniem, prywatnie).
Czekam na listę ludzi, którzy mogliby wtedy pomóc.
~Bart
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Postautor: Aetharn dodano: 13 wrz 2011, 14:40

Mi również pasuje, będę.
Awatar użytkownika
Aetharn
Były członek

Postautor: Bart dodano: 17 wrz 2011, 21:02

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Rycerz Jedi Bart pisze:Wstępny raport Vinaxa mówi o tej misji wiele - Waszym głównym błędem było to, że zupełnie nie wzięliście pod uwagę lotu na inną planetę i zostawiliście astromecha na Velmorze. Wszystkie spowodowane tym rany i problemy są zasługą wyłącznie tego błędu. Ocaliła Was niewątpliwie desperacja Vinaxa, lecz gdyby działał w niej mniej składnie, na pewno zginęlibyście - niewątpliwie zrobił tu absolutnie wszystko co w jego mocy; porażka tego lotu była pewna, on ją zminimalizował.
Jak wiecie, w budynku z którym się zderzyliście, nie było na szczęście nikogo, ale posłaliście w niebyt sektor tamtejszej fabryki i spowodowaliście straty o wysokości ocenianej wstępnie na 6.5 miliona kredytów. Stawiacie tu Zakon i rząd w naprawdę nieprzyjemnej sytuacji.
Cieszy niewątpliwy sukces w realizacji celu tego zadania - Wasz więzień może dostarczyć niezwykle ważnych, być może przełomowych informacji. Wszystkie informacje, które zasłyszeliście, ciężko nazwać pewnymi - mogą to być zwykłe plotki w szeregach Czarnego Słońca. Być może z czasem zostanie to zweryfikowane, szkoda, że nie udało się pobrać rzetelnych danych choćby z komputerów.

Ilość PD:

(Średni - 3000 PD) * ranga uczestników (Padawan - 2) : liczba uczestników (2) = Padawan - 3000 PD

Rany uczestników:

- Padawan Varen Arthis - krytyczne

- Padawan Vinax Raxem - średnie

Sprawozdania:

- Padawan Vinax Raxem - całość (550 PD)
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Misje do wzięcia