Omwat - Dezaktywacja

Omwat - Dezaktywacja

Postautor: Bart dodano: 21 cze 2011, 12:32

Dane dotyczące misji:

Stopień: Padawan
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik
Wymagania (przyn. jeden uczestnik): Informatyka **
Poziom trudności: Średni
Ilość uczestników: 2-3
Miejsce misji: Zewnętrzne Rubieże, Sektor Garis, system Omwat, planeta Omwat - fabryka droidów Grovvska

{Przekaz z: Hyperion od: Keever Staad}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Akademia Jedi - Wywiad Nowej Republiki
Kod: 12-14
Sektor: Gordian
Świat: Yavin IV

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
W porządku Jedi, przedstawiam po kolei pełen obraz sytuacji.
Na pewno przekazano Wam już, że z przesłuchań wyciągnęliśmy parę przydatnych koordynatów i wiemy, gdzie są inne warsztaty Grovvska, choć lepiej nie mówić, ile trwało zdobywanie tego...
Mniejsza. Dowództwo w przeciągu ostatniej doby rozesłało droidy-sondy w tamte miejsca i zbadało wszystkie zapisy. Cały sęk tutaj tkwi w tym, że jest szansa na to, iż pozostałe placówki mogą dowiedzieć się o ataku na wybraną przez nas i przygotować. Dlatego wszyscy wyżej postawieni poparli, by wybrać do tej akcji największy budynek.
Najciekawiej, wbrew oczekiwaniom zapowiada się... placówka na Omwat. Z zewnątrz nic szczególnego - niezłych rozmiarów skupisko zdezelowanych budynków nie większych niż solidne kantyny. Ale nasze sondy podają, jakby wielkie masy energii wydzielane były pod budynkiem. Mówiąc "wielkie", mają na myśli wyniki podobne do fabryki myśliwców.

Wiecie, na czym ma polegać Wasza robota. My aranżujemy atak frontalny, a Wy przedostajecie się do środka i unieszkodliwiacie fabrykę. Może być naprawdę ostro i ze swojego doświadczenia radzę jedno - działajcie tak szybko, by nie zdążyli się nijak zorganizować, puśćcie linię produkcyjną z dymem i wiejcie stamtąd. Jestem też na sam start pewien, że w środku przyda się Wam ktoś o chociaż minimalnym obyciu z systemami bezpieczeństwa. Nie wiem jak to będzie z resztą.

Sondy znalazły drogę dostępu na tyłach, a konkretniej dość słabo dostępne lądowisko. Według nagrań, będziecie musieli dosłownie wlecieć w rozpadlinę. Najwyraźniej to kolejny pomysł, mający zmniejszyć ryzyko odkrycia lokalizacji. Gdybyście ruszyli sami, zorientowaliby się, ale jest szansa, że jeśli wlecicie tam podczas walki, nie spostrzegą tego gdy cała baza będzie i tak wypełniona alarmami, a tamto podejście jest po prostu cholernie trudne.

Dodatkowa uwaga - teren tego "lądowiska" wygląda, jakby ktoś odtwarzał warunki z powierzchni. Nie wiemy o czym to może cholera świadczyć...

Jeden z naszych najlepszych pilotów Was tam wysadzi, dalej będziecie musieli radzić sobie sami. Spróbujemy zakłócić komunikację na całym obszarze, aby inne "bunkry" nie dowiedziały się o ataku, ale z urządzeniami podziemnymi może być niezły problem. Tym większy, że aby zachować dla Was możliwość wezwania pilota, trzeba będzie ograniczyć zakłócenie, lecz to już zostawiam technikom. Tak czy siak, gdy z fabryki zostanie dym, wezwijcie myśliwiec dostarczonym komunikatorem. Nie liczcie jednak na większy kontakt z nami, zakłócanie pewnie zrobi swoje.

Rycerz Jedi Bart pisze: Staad podał praktycznie wszystko, co trzeba wiedzieć, od siebie dodam jedno. Wiem, że ci którzy poznali Staada na Hyperionie, mogą w niego wątpić, ale nie patrzcie na pozory. To świetny taktyk o wielkim doświadczeniu i nie ma sytuacji, która byłaby dla niego nowością. Stąd też jego praca w Wywiadzie jako swoistego "konsultanta". Możecie na niego liczyć."

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Zneutralizować działalność fabryki, niezależnie od metod
- Dodatkowy: Jak zawsze, pozyskanie wszelkich danych może mieć gigantyczną wartość.

Wskazówki:
- Jak zostało powiedziane, tempo działania zagwarantuje bezpieczeństwo. Im bardziej zdezorientowany będzie "personel", tym lepiej dla Was.
- Oprócz tego, pamiętajcie, że nie wolno Wam zgubić specjalnego komunikatora, inaczej nie wezwiecie transportu. Ewentualnie, jeśli poleci z Wami sprawny pilot, możecie sami wziąć myśliwiec. Wtedy też wojsko będzie mogło spróbować pełnego zakłócania.

Dostępny sprzęt:
- Komunikator wojskowy do transmisji sygnału
- Dwa ładowniki tarcz osobistych

Uczestnicy Misji:
- Padawan Raziel Shiv'la
- Uczeń Jedi Layfon Alseif
- Padawan Xarthes

Pomocnicy:
- Padawan Varen Arthis
- Jedi Master Sas Ablazer
- Padawan Vinax Raxem

Proszę uczestników i pomocników o podawanie terminów po wytypowaniu tych pierwszych. Ładowniki tarcz oznaczają ingame możliwość dwukrotnego wpisania /give armor 100 w trakcie misji (przez wszystkich uczestników razem wziętych).
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Omwat - Szturm

Postautor: Neil Danadris dodano: 21 cze 2011, 12:35

Zgłaszam się do pomocy (wakacje = termin dowolny, dostosuję się ;) ).
Awatar użytkownika
Neil Danadris
Honorowy członek

Re: Omwat - Dezaktywacja

Postautor: Siad Avidhal dodano: 21 cze 2011, 16:34

Chętnie pomogę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Ashtar Tey dodano: 21 cze 2011, 17:05

Do pomocy.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Postautor: Aetharn dodano: 21 cze 2011, 19:12

Wobec tego i ja chętnie pomogę.
Awatar użytkownika
Aetharn
Były członek

Postautor: Xarthes dodano: 22 cze 2011, 13:02

Zgłaszam się do walki.
Obrazek
Awatar użytkownika
Xarthes
Były członek

Postautor: Xarthes dodano: 23 cze 2011, 13:38

Codziennie z pewnością godziny południowe, przedpołudniowe, te były by najmniej kolizyjne. Ale tak prawdę mówiąc, to może być w dowolnym dniu o dowolnej godzinie, jeśli pojawi się coś, co mimo wszystko to zmieni to po prostu uprzedzę, jednak w tej chwili nie mam żadnych planów na obecny i przyszły tydzień.

W takim razie proponowałbym w niedzielę o 16:30 (pomocnicy standardowo 1h przed), lecz muszę wiedzieć, czy ktoś z pomocników by wówczas odpadał (wtedy proszę o posty takowych).
~Bart
Obrazek
Awatar użytkownika
Xarthes
Były członek

Postautor: Ashtar Tey dodano: 23 cze 2011, 18:35

Mi termin nie pasuje.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Postautor: Bart dodano: 26 cze 2011, 16:46

Niestety, z tego powodu, że dopiero gdy pojawili się pomocnicy, "wykryto" problemy z mapą, muszę misję przełożyć. Proszę wszystkich o podanie terminów na najbliższe dni...

Nie mogę powiedzieć, co poza lotem do placówki uznajemy za ukończone, wszystko zależy od tego, jakie znajdę zastępstwo dla mapy... Uznajemy, że nadal jesteście w Akademii, szkoda uziemiać. :evil: Dzięki wszystkim za dzisiejsze starania, tak czy siak, no i za cierpliwość i chęć doprowadzenia tego do końca.

PS: Jeszcze raz przepraszam za problemy, jednak nie szło ich wykryć niezależnie od testów. Grałem na tej mapie samemu z 2 godziny, a z pomocnikiem na swoim serwie - pół. Totalnie nie wiem, co z mapą nie tak. :roll:
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Xarthes dodano: 26 cze 2011, 16:52

Poniedziałek i wtorek odpadają całkowicie, może środowy przedział Raziela ? Mi również by tak pasowało.
Obrazek
Awatar użytkownika
Xarthes
Były członek

Postautor: Siad Avidhal dodano: 26 cze 2011, 17:11

Ja rzecz jasna dostosuję się. Gdyby mi coś nie pasowało - po prostu powiem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Postautor: Aetharn dodano: 26 cze 2011, 19:14

Cały przyszły tydzień, jedynie w środę od ok.12 do 13 mogę być niedostępny.
Awatar użytkownika
Aetharn
Były członek

Postautor: Xarthes dodano: 29 cze 2011, 10:59

Jestem za niedzielą - w sobotę pracuje.

A więc niedziela 16:00, pomocnicy tak jak zawsze; proszę o zapisy wspomnianych.
~Bart
Obrazek
Awatar użytkownika
Xarthes
Były członek

Postautor: Siad Avidhal dodano: 29 cze 2011, 20:46

Ja również jestem do dyspozycji jako nocnik. ^^
CS - Człowiek Suchar
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Postautor: Bart dodano: 03 lip 2011, 16:55

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione. Zrealizowano cel dodatkowy.

Keever Staad pisze:Nie wiem, co tam działo się w środku, ale jeśli chodzi o efekt... dobra robota. Jednak nie wszyscy z Was to takie panienki, jak co po niektórzy, co siedzieli na Hyperionie.
Zdobyliście sporo danych. Wywiad będzie miał co robić, ale jest tego tyle, że na pewno coś wyczarują.
Wybuch był naprawdę bombowy! Dobrze, że nasi nie zapędzili się za daleko do fabryki, bo też poszliby z dymem.

Ilość PD:

(Średni -3000 PD + dodatkowy cel - 500 PD) * ranga uczestników (Padawan - 2; Uczeń Jedi - 3) : liczba uczestników (3) = Padawan - 2350 PD; Uczeń Jedi - 3500 PD

Rany uczestników:

- Uczeń Jedi Layfon Alseif - ciężkie

- Padawan Raziel Shiv'la - ciężkie

- Padawan Xarthes - ciężkie

Sprawozdania:

- Uczeń Jedi Layfon Alseif (całość)
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Misje do wzięcia