Okupacja - Uczeń Jedi Layfon Alseif

Okupacja - Uczeń Jedi Layfon Alseif

Postautor: Bart dodano: 09 kwie 2012, 13:33

Dane dotyczące misji:

Stopień: Uczeń Jedi
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Nieznany
Ilość uczestników: 1
Miejsce misji: Zewnętrzne Rubieże, sektor D'Astan, system Doli, planeta Doli - miasto na północnej półkuli

{Przekaz z: Yavin IV od: Rycerz Jedi Bart}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Akademia Jedi
Kod: 12-8
Sektor: Gordian
Świat: Yavin IV

{Rozpoczęcie transmisji}

Kod: Zaznacz cały
Doli jest źródłem... ciekawych raportów.
Według tego, co zostało nam przekazane - grupa ludzi mieszkająca na innej części planety, udała się do północnego miasta - bodajże Tantativ, przynajmniej tak nazywają je miejscowi - w celu odwiedzin swojej rodziny. Zostali zatrzymani przez wartowników, którzy nie chcieli wpuścić ich do środka.
Cały sęk tkwi w tym, że ci ludzie nie chcieli przedstawić żadnych uprawnień, mało tego - żadne władze planety nie wiedzą niczego o zamknięciu granic miasta, ani o żadnym ataku na nie - który byłby zresztą absurdalny, poza fabryką ścigaczy i niewielkimi przedsiębiorstwami nie ma tam nic wartego takich działań.
"Wartownicy" ostatecznie chcieli zamordować nieustępliwą rodzinę - ta jednak uciekła, dzięki poświęceniu ich droida-pilota. Jeszcze z promu, ludzie zaczęli powiadamiać o wszystkim władze.
Doli ma w Nowej Republice bardzo wątpliwy status, dlatego jej bezpośnia interwencja może być kiepskim pomysłem - dodatkowo, sytuacja jest skrajnie niejasna - z tego względu wysyłamy tam Jedi.
Przydział trafił do nas, a misja nie nadaje się dla większej grupy - to znacznie zawęża grono kandydatów. Polecisz jednoosobowym myśliwcem, wylądujesz niedaleko miasta. Powodzenia.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Poznać sprawę i zakończyć sytuację w mieście.

Wskazówki:
- Nie wiesz o sytuacji nic - nie ma czegoś, czego można się szczególnie spodziewać. Nie wolno Ci doprowadzić do strat wśród cywili, jeśli miałoby dojść do jakichkolwiek starć.

Dostępny sprzęt:
- Myśliwiec Z-95 - typ II, jednoosobowy
- 2 medpakiety
- 2 ładowniki tarcz osobistych

Uczestnicy Misji:
- Uczeń Jedi Layfon Alseif

Pomocnicy:
- Uczeń Jedi Adachi Shai
- Padawan Elia Vile
- Padawan Vinax Raxem
- Jedi Master Sas Ablazer
- Padawan Mort T. Rhodes
- Padawan Aetharn Calius

Proszę uczestnika i wszystkich zainteresowanych pomocą o podanie swoich terminów.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Okupacja - Jedi Apprentice Layfon Alseif

Postautor: Elia dodano: 09 kwie 2012, 19:49

Tak się składa, że moja sytuacja w tym tygodniu wygląda podobnie do sytuacji Layfona, przy czym czwartek jest najmniej pewny (mam ważny projekt na piątek, w dodatku grupowy, a - na nieszczęście - moja grupa uwielbia wszystko robić na ostatnią chwilę i zaczniemy zapewne o 19).

W przyszłym tygodniu nie powinnam mieć natomiast żadnych ograniczeń - codziennie od 14:00 do 3:00 w nocy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Siad Avidhal dodano: 09 kwie 2012, 20:35

Praktycznie rzecz biorąc - jestem dostępny zawsze od 17 na 99%, a w weekendy od 13.. so... Dostosuję się or poinformuję o jakichkolwiek wydarzeniach priorytetowych, gdyby takowe przez ten czas miały nadejść.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Aetharn dodano: 11 kwie 2012, 14:23

Ja w piątek o tej godzinie również odpadam, jestem w domu dopiero po 20. W tą sobotę i niedziele nie ma mnie tylko jakoś od 10 do około 15.
Następnego tygodnia nie jestem pewien, dopiero pod koniec weekendu dowiem się jaki plan ma mój trener. Jeśli nie byłoby żadnych zmian, to:
-poniedziałek po 15:30
-wtorek po 18:30
-środa po 21
-czwartek po 19
-piątek po 21
Awatar użytkownika
Aetharn
Były członek

Postautor: Elia dodano: 11 kwie 2012, 19:56

W ten piątek będę dostępna najwcześniej o 20. Sobota i niedziela mi się natomiast wyklarowały, tu już praktycznie bez ograniczeń.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Siad Avidhal dodano: 11 kwie 2012, 20:02

Correction: Sobota odpada mi od godziny 13 do ok. 16.

Reszta bez zmian.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Bart dodano: 14 kwie 2012, 0:46

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Rycerz Jedi Bart pisze:Władze planety wysłały późniejszą nocą oddziały mające na celu dokończyć zadanie Padawana Layfona, gdy ten nadał komunikat z opisem sytuacji. Wygląda jednak na to, że roboty potrzebowały kontroli Mrocznego Jedi - większość z nich przestała realizować swoje zadania, walka praktycznie nie istniała. Siedziba fabryki, w której miały toczyć się wcześniejsze starcia, została jednak wysadzona - domniemane jest uszkodzenie reaktorów, lub podobnych urządzeń, przez niekontrolowane droidy.

Z naszej strony - pozostaje raczej niepokój wywołany samym pojawieniem się kolejnego Mrocznego Jedi. Szkoda, że nie został schwytany, choć takie starcia rzadko przybierają formę inną, niż na śmierć i życie. Sprawa musi zostać niezwykle dobrze zbadana - czekamy na szczegółowy raport.

Ilość PD:

(Trudny - 4000 PD) * ranga uczestników (Uczeń Jedi - 3) : liczba uczestników (1) = Uczeń Jedi - 12000 PD

Rany uczestników:

- Uczeń Jedi Layfon Alseif - krytyczne

Sprawozdania:

- Uczeń Jedi Layfon Alseif - całość (100 PD)
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania