Galidraan - Opętana kopalnia - Fuud, Vinax, Xarthes

Galidraan - Opętana kopalnia - Fuud, Vinax, Xarthes

Postautor: Bart dodano: 21 lut 2011, 17:17

Dane dotyczące misji:

Stopień: Padawan
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Łatwy
Ilość uczestników: 3
Miejsce misji: Zewnętrzne Rubieże, Sektor Thanium, planeta Galidraan - kopalnia na południowej półkuli


{Przekaz z: Galidraan od: Veskasa Annix}
Protokół: Międzyplanetarny
Kanał: Służby porządkowe Galidraan
Kod: 1315-2
Sektor: Thanium
Świat: Galidraan


{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek

Kod: Zaznacz cały
Witajcie Jedi. Mamy dla Was specyficzne wieści.
Kilka dni temu, w jednej z pomniejszych kopalni aurodium w południowym sektorze planety, doszło do tajemniczych wydarzeń. Górnicy natknęli się na garść nowych minerałów, o których istnieniu nie wiedzieliśmy, oprócz tego wszystko przebiegało bez problemów.  Jednak nagle część ekipy dokonała swoistego "buntu", zachowując się jak szaleńcy. Ruszyli z prymitywną bronią, do ochrony głównie przed ewentualnymi dzikimi zwierzętami na zewnątrz tuneli - na resztę, wykrzykując hasła o potędze i władzy nad światem. Kilku ludzi przetrzymywali, by po paru dniach po prostu ich wypuścić. Donoszą oni jednak o tym, że wszyscy "buntownicy" zaczęli się gwałtownie zmieniać, ich ciała wyglądać, jak wysuszony popiół, a zachowanie coraz bardziej chaotyczne i niezrozumiałe.
Ci ludzie nie wyglądają na niebezpiecznych - uwolnieni więźniowie twierdzili nawet, że wielu z nich było zwyczajnie słabych fizycznie jak na górników. Jednak wszystkie te tajemnicze zachowania zdają się świadczyć o jakichś czarnoksięskich sztuczkach, z którymi wszyscy utożsamiają Was, Jedi.

Oprócz tego, nie wiem nawet, czy jeszcze ktoś pozostał w kopalni. Zważywszy jeszcze na te tajemnicze zjawiska, chciałabym raczej uniknąć wplątywania w to lokalnych sił. Musimy na miejscu zdecydować, w jaki sposób dostaniecie się na miejsce i w jakiej roli. Zdecydowanie najrozsądniejszym będzie udawanie negocjatorów, dobrze będzie jeśli zachowacie swoją rzeczywistą przynależność.


{Koniec transmisji}


Cele Misji:
- Spotkać się z przedstawicielami lokalnych służb w ich bazie, by zapoznać się ze wszystkimi najnowszymi szczegółami i uzgodnić plan działania.
- Odkryć przyczyny wydarzeń i uczynić kopalnię bezpieczną, uwalniając ewentualnych więźniów.

Wskazówki:
- Praktycznie nie wiemy, z czym mamy do czynienia. Tak dziwne zjawiska i zachowania ciężko wytłumaczyć, zadanie nie wygląda na niebezpieczne, ale ostrożność i przemyślane działania będą konieczne.
- Jeśli są tam więźniowie, ich uwolnienie musi zostać uznane za priorytet. Ci ludzie zachowują się jak szaleńcy, wątpliwe, czy będą skorzy do negocjacji, lecz może to przynajmniej zapewnić Wam większe szanse na początku.
- Pomyślcie nad swoim strojem - klasyczne szaty są nadal kojarzone z Jedi, więc dobrym pomysłem będzie wyruszyć w stroju cywilnym, czy w ostateczności - w przekombinowanej, ceremonialnej szacie.

Dostępny sprzęt:
- Brak.

Uczestnicy Misji:
- Padawan Fuud
- Padawan Vinax
- Padawan Xarthes

Pomocnicy:
- Uczeń Jedi Layfon Alseif
- Padawan Riyuk Rivholdegrant
- Padawan Adachi Shai
- Rycerz Jedi San Duur
- Rycerz Jedi Kal'Dar
-

Proszę uczestników o podanie dostępnych im terminów - zdecydowanie optuję za sobotą wieczór. Po ustaleniu terminu, proszę o zgłaszanie się pomocników.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
 
Posty: 1103
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47

Re: Galidraan - Opętana kopalnia - Padawani Fuud, Vinax, Xar

Postautor: Xarthes dodano: 21 lut 2011, 18:06

Środa - od 20:10
Czwartek - od 20:10
Sobota - od 21:00
Niedziela - od 8 do 00:00@down

Wisze? :D wisiał to będziesz w sobotę jak Barnaba obok Jezusa Xarth... Chrystusa.
Obrazek
Awatar użytkownika
Xarthes
Były członek
 
Posty: 177
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47
Lokalizacja: Lublin

Re: Galidraan - Opętana kopalnia - Padawani Fuud, Vinax, Xar

Postautor: Siad Avidhal dodano: 21 lut 2011, 18:12

Cóż... Szczerze mówiąc pasuje mi każdy dzień tyg. prócz poniedziałku. Chyba że poniedziałek późnym wieczorem - a wątpię żeby się komuś chciało w takich godzinach misje robić ;)

@Edit
@Down
Wisze ze juz szykujecie pogrzeb ;P

A więc misja - w sobotę o 21:00.
Pomocnicy do przygotowywania szubienicy - na serwerze o 20:00. Czekam na zapisy. :)

~Bart
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi
 
Posty: 1606
Rejestracja: 15 lip 2010, 9:20
Lokalizacja: Ukraina, Kijów
Nick gracza: Vinax

Re: Galidraan - Opętana kopalnia - Padawani Fuud, Vinax, Xar

Postautor: Bart dodano: 26 lut 2011, 19:56

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione. Uznano za realizację dodatkowych założeń uratowanie wielu ludzi przez zniszczenie rudy.

Rycerz Jedi Bart pisze:Wstępne raporty, jak i informacje od służb na Galidraan dają naprawdę konkretne powody do radości. Choć Wasze rany, jak na poziom zagrożenia, są zaskakująco duże - ostateczny wynik misji jest doprawdy zadowalający.
Wielu spośród "opętanych" górników zginęło, co jest przykre z racji tego, że zwyczajnie nie mieli żadnego wpływu na swoje czyny, lecz zapewne było nie do uniknięcia. Odnaleziono wielu rannych, w większości ciężko poparzonych - niektórzy musieli zostać przez Was jedynie zranieni, mimo to w walkach zginęło siedmiu górników.
Niewiele można powiedzieć o uratowaniu więźniów, z racji tego, że zostali Wam tak nagle wydani, choć ta zbieżność również cieszy.
Zniszczenie tej tajemniczej rudy okazało się kluczowe - wyzwoliło umysły całej reszty, ratując zapewne znacznie więcej istnień - to niewątpliwie Wasz główny i najbardziej niespodziewany sukces. Moje poszukiwania, jak i badania na samych próbkach sugerują, że mieliście do czynienia z lignanem - starożytnym, rzadkim kruszcem, o wyjątkowych właściwościach w Mocy. W jakiś sposób wzmacniał kontakt z jej Ciemną Stroną, dając jej użytkownikowi więcej sił, w sposób bardzo trudny do określenia - nie są to typowe kryształy emanujące Ciemną Stroną, coś znacznie bardziej zawiłego. Będę kontynuował badania minerału w Prakseum.

Górnicy zostali zabrani z kopalni, prowadzone są ich przesłuchania. Zaleciłem natychmiastowe zniszczenie resztek lignanu, działania będą prowadzone pod nadzorem kamer, aby uniknąć powtórki z rozrywki.
Katalizatorem musiał być zabrany przez Was z kopalni starzec - badanie krwi wskazuje, że był on na granicy między brakiem kontaktu z Mocą, a wrażliwością na nią - lignan musiał na niego oddziaływać, wzmacniając ten potencjał. Pozostanie w Akademii na kilka dni pod moją kontrolą, zbadam czy część jego zdolności pozostała. Być może dalsze przesłuchania górników pomogą nam określić, w jaki sposób mogli oni zostać także poddani działaniu rudy.


Ilość PD:

[ (Łatwy - 2000 PD ) + dodatkowy cel misji (500 PD)] * ranga uczestników (Padawan - 2) : liczba uczestników (3) = Padawan - 1650 PD


Rany uczestników:

- Padawan Fuud - ciężkie

- Padawan Vinax - krytyczne

- Padawan Xarthes - średnie


Sprawozdania:

- Padawan Fuud - Część 1 (200 PD)

- Padawan Vinax - Część 2 (250 PD)
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
 
Posty: 1103
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47


Wróć do Zadania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron