Na ratunek - Uczeń Duur, Uczeń Kal Mor, Uczeń Sen'Tarr

Na ratunek - Uczeń Duur, Uczeń Kal Mor, Uczeń Sen'Tarr

Postautor: Ashtar Tey dodano: 20 sie 2010, 10:11

Dane dotyczące misji:

Stopień: Uczeń Jedi
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Trudny
Ilość uczestników: 3
Miejsce misji: Yavin IV, świątynia będąca placówką Jedi

{Przekaz z: Yavin IV od: Rycerz Jedi Kal'Dar}

Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Akademia Jedi
Kod: 12-8
Sektor: Gordian
Świat: Yavin IV

{Rozpoczęcie transmisji}

Kod: Zaznacz cały
Witajcie,

Najwyższy czas zacząć działać. Czekaliśmy już wystarczająco długo i wiemy już na pewno, że Adept Ipseh Altraiser sam do nas nie dotrze. Po opuszczeniu przez nas placówki dokładnie sprawdziłem teren w promieniu paru kilometrów i nie natknąłem się na żaden jego ślad. Podczas medytacji wyczułem jednak, że żyje. Jego aura była dosyć mocno przyćmiona, dlatego nie udało mi się jej dokładnie zlokalizować, jednak czułem, jakby był gdzieś pod nami. Przyćmienie aury mogło być spowodowane paroma czynnikami. Po pierwsze, może być poważnie ranny i osłabiony. Po drugie, aura negatywnej energii jest tak potężna, że tłumi jego aurę. I po trzecie i najgorsze, ciemność bije bezpośnio od niego. W każdym przypadku musimy działać. Jestem niemalże pewien, że Ipseh nie opuścił placówki, lecz jest gdzieś w pobliżu. Jako najbardziej doświadczeni studenci musicie się tam udać i go znaleźć. Niestety zarówno ja, jak i Rycerz Bart musimy pilnować reszty studentów, zagrożenie nadal jest zbyt poważne. Przy okazji postarajcie się dowiedzieć jak najwięcej o tej negatywnej energii, każda informacja będzie istotna w jej przepędzeniu. Nie róbcie niczego na własną rękę i szybko przyprowadźcie Ipseha do obozu.

Niech Moc będzie z nami

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Znaleźć Adepta Ipseha i bezpiecznie odprowadzić go do obozu
- Poznać naturę dziwnej energii, która wypędziła nas z placówki i zebrać na jej temat jak najwięcej informacji

Wskazówki:
- Jeśli Ipseh w jakiś sposób został opanowany przez negatywną energię, to być może będziecie musieli użyć siły, by sprowadzić go do obozu.
- Nie wiemy jakiej natury jest ta energia. Zjawiska, które spotkaliśmy mogły być tworzone bezpośnio przez nią lub kontrolowane z daleka. W drugim przypadku energia ta musi mieć jakieś potężne źródło, dlatego starajcie się trzymać od niego z daleka.
- Jestem pewny, że Ipseh jest gdzieś w placówce. Jeśli nie będziecie mogli go znaleźć, nie szukajcie go poza nią, lecz sprawdźcie inne części budynku. Wybuchy mogły odsłonić nowe korytarze, być moze tam skrył się Adept.

Uczestnicy Misji:
- Uczeń Jedi San Duur
- Uczeń Jedi Ishar Kal Mor
- Uczeń Jedi Jekk Sen'Tarr

Pomocnicy:
- Padawan Layfon Alseif
- Padawan Adachi Shai
- Rycerz Jedi Bart
- Padawan Riyuk Rivholdegrant
- Padawan Hebran Abren
- Adept Ipseh Altraizer

Termin ustalimy dopiero wtedy, gdy serwer znowu będzie na nogach. Najwcześniej wszystko będzie gotowe na niedzielę.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Re: Na ratunek - San, Ishar, Jekk

Postautor: Hebran dodano: 20 sie 2010, 13:04

Do pomocy (o ile mi nic nie wypadnie w tym tygodniu)
Nie ma wahania, nie ma prób.
Hebran

Postautor: Ashtar Tey dodano: 22 sie 2010, 11:34

Termin misji wyznaczam na 30 sierpnia na godzinę 12.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Postautor: Ashtar Tey dodano: 04 wrz 2010, 21:04

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały wypełnione.

Rada Jedi pisze:Musimy przyznać, że jesteśmy pod wielkich wrażeniem waszych dokonań na tej misji. Przede wszystkim udało wam się w całości doprowadzić Adept Ipseha do obozu. Jednak nikt nie spodziewał się tego, że przyprowadzicie ze sobą również Padawana Xarthesa, który zniknął spory czas temu. Niewątpliwie dwa uratowane życia to wielkie dokonanie, szczególnie, że obydwaj są studentami naszej placówki. Jednak tak naprawdę uratowaliście o wiele więcej istnień. Sam fakt pokonania ducha Nagi Sadowa zasługuje na najwyższe uznanie.

Nie wiemy jeszcze skąd się tam wziął oraz dlaczego nas zaatakował, jednak zabrana przez was księga powinna wyjaśnić nam wszystkie nasze wątpliwości. Po wstępnych badaniach zdaje się, że pełniła ona funkcję czegoś w rodzaju holokronu. Spora część poswięcona jest alchemii Sithów oraz różnym przepisom i recepturom. Rozpoznaliśmy także dziennik badań oraz eksperymentów. Zdaje się, że znajduje się tu też coś w rodzaju pamiętnika w formie naszego cyfronotesu spisującego historię Nagi Sadowa. O ile cel powstania takiej księgi jest dosyć jasny - miała zapewne na celu zachowanie wiedzy - to nie nadal nie wiemy dla kogo była pisana. Wysłaliśmy ją na razie do Praxeum, gdzie znajdują się badacze o wiele bardziej kompetentni od nas. Wszelkie wyniki badań będą przysyłane do nas na bieżąco.

Podsumowując: tego dnia sprawiliście, że Zakon może być z was dumny. Praxeum odnotowało wasze osiągnięcia i wydaje się, że odtąd możecie liczyć na bardziej znaczące zadania. Oby był to następny milowy krok w waszym szkoleniu.

Ilość PD:

(Trudny - 4000 PD) * ranga uczestników (Uczeń Jedi - 3) : liczba uczestników (3) = 4000 PD

Rany uczestników:

Sprawozdania:

- Uczeń Jedi Ishar Kal Mor - 1 część

- Uczeń Jedi San Duur - 2 część
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Wróć do Zadania