Zasady działu sugestii

Informacje o autorskim modzie naszej organizacji stworzonym przez Neila Danadrisa.

Zasady działu sugestii

Postautor: Cradum Vanukar dodano: 24 paź 2017, 15:03

Generalne zasady dotyczące działu są utrzymane w bardzo prostej konwencji - w przeciwieństwie do Sali Obrad i decyzji w sprawie działalności Szlakiem Jedi, ten dział potraktujemy inaczej.

Sam dział jest nie tylko publiczny - jest w pełni otwarty na przedstawianie pomysłów i wszelkich opinii przez wszystkich naszych członków, z Adeptami włącznie. W wypadku przegłosowywania wybieranych wariantów podejścia do danego pomysłu, przyjęcia bądź odrzucenia, sumowane są jednak opinie wyłącznie osób z regularnym prawem głosu.

Aby utrzymać w tym dziale porządek, prosimy rozdzielać propozycje na oddzielne tematy; aby ułatwić dyskutowanie o nowych pomysłach, liczymy na przedstawianie w jednym temacie pojedynczych, ścisłych propozycji. Jeśli pomysł wydaje się skomplikowany, proszę kierować do mnie wszelkie pytania, jeśli chcecie upewnić się, czy dana sugestia jest możliwa do zrealizowania.

Pamiętajcie, jak zawsze, aby pisać zawsze i wszędzie - liczą się opinie was jako osób, nie posty same w sobie. Zależy nam na opinii każdej osoby, także jeśli to tylko powtórzenie argumentów poprzedników - nie chodzi o merytorykę postów, a nasz zbiorowy stosunek do danej sprawy jako organizacji.
Awatar użytkownika
Cradum Vanukar
Padawan
 
Posty: 1303
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47
Nick gracza: Neil

Wróć do RolePlay Enhanced - mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość