Sieć wewnętrzna

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Rylanor Loken dodano: 27 lut 2022, 11:26

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Padawan Rylanor Loken

Data wydarzenia: 26.02.22
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały
Błogosławieństwa Bogini, plemię Jedi.
Chciałbym jedynie krótko przekazać, że zamówiony przeze mnie transport uzupełnienia środków czystości ze sklepu "Czystość po Korosjańsku", który winien wystarczyć na roczny okres, dotarł wczorajszego wieczoru do bazy, a droga siostra Mistrzyni dzięki swej potędze w Mocy Bogini od razu przeniosła kolekcję pudeł do magazynu, nawet nie musiałem pomóc w rozładowywaniu pakunku. Wspominam o tym mając nadzieję, że owa informacja przyniesie ulgę członkom plemienia Jedi, którzy jak ja przez ostatnie dni musieli wciąż nosić nieświeże szaty, przepłukując je jedynie czystą wodą, bez proszku do prania.
Dzięki uprzejmości Mistrzyni i użyczeniu przez Mistrzynię jej wizerunku i zmysłu marketingu, udało się również zgodnie z kontraktem nagrać odpowiednią scenkę dla reklamy sklepu "Czystość po Korosjańsku", co finalnie powinno rozwiązać sprawę pozwu sądowego drogiego brata Orna, niezmiernie radując mnie, że i ta sprawa dobiega końca. Odpowiedni plik przesłałem do brata właściciela i jedynie czekam na potwierdzenie, że wszystko jest w porządku.
W ambulatorium prócz drogiego brata Rycerza Slorkana, którego parametry stale się poprawiają dzięki lekom i interwencji leczniczej Mocy Mistrzyni, przebywa również inny pacjent, krabik Leto. Nasz zwierzęcy brat utracił w wyniku ostatniej batalii z plugawcem część swego pancerza, jedno odnóże oraz jeden z dwóch szczypców. Mam plan jak mu pomóc przez zastosowanie technologii druku Trzy-De, proszę jednak by ktoś akurat odpoczywający w placówce miał na uwadze, że może przy okazji dotrzymać towarzystwa cierpiącemu zwierzęcemu opiekunowi naszej bazy, który nawet wczoraj był bliski połączenia się z Boginią mimo zastosowanej przeze mnie terapii i opatrunków, jednak dzięki interwencji czcigodnej siostry Rycerz Valo mogę spokojnie obserwować jego powrót do normy.
Medycyna robi dziś takie postępy, że czasem trudno umrzeć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rylanor Loken
Padawan
 
Posty: 333
Rejestracja: 11 kwie 2017, 19:26

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Thang Glauru dodano: 14 mar 2022, 21:40

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Uczeń Jedi Thang Glauru

Data wydarzenia: 13.03.22
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały
Na częstotliwość Jedi, a dokładnie na adres Rycerz Jedi Alory Valo dotarła wiadomość głosowa z niewiadomego źródła. Barabel nie ma zielonego pojęcia, do czego się odnosi, stąd przekopiowuje całą transkrypcję nagrania:
"Hmmm, hmmm czy to czestotliwosc Jedi? Wlasciwie to musi byc, w koncu tylko jeden ostatnio mi wparowal
na kwadrat, jak zaczalem kwiczec o pomoc. Szybowcy sie niecierpliwia, a niecierpliwi Szybowcy, to zaniepokojeni Szybowcy, ktorzy beda bic... oj bardzo bic tak sadze, inne mysli mi podpowiadaja. Cos tam ruszylo w sprawie odczynnikow, bym mogl sporzadzic magiczny wywar? Bo wiecie, nie jestem jedynym cpunem, technikiem-chemikiem jakiego sa w stanie znalezc... tak zaladam, no... Wiec tik-tak"

Brzmi to jak żądanie okupu, ale Barabel nie ma pojęcia, za kogo, nie słyszał o zaginięciu któregokolwiek z Jedi. Liczy, że to zostanie wyjaśnione.
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi
 
Posty: 1035
Rejestracja: 18 wrz 2015, 12:09

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Rylanor Loken dodano: 17 mar 2022, 14:46

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Padawan Rylanor Loken

Data wydarzenia: 14.03.22
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały
Błogosławieństwa Bogini, plemię Jedi... Cóż to był za dzień...

W naszej placówce zjawił się noszący skórę grzesznika, Edgar Bis. Wizyta ta zdarzyła się kompletnie bez zapowiedzi, niczym grom z jasnego nieba, w czasie gdy większość Jedi przebywających w placówce Jedi, po prostu zajmowała się codziennymi sprawami, jak trening, omawianie bieżących wydarzeń we wspólnym szukaniu rozwiązań dla palących problemów... Gdy właśnie wszyscy, jak jeden mąż doznaliśmy szoku, gdy duch maszyny SDK poinformował nas, że na dachu głównego budynku plemienia wylądował jeden z naszych głównych oponentów, w asyście opętanego ducha maszyny YVH.
Nie trzeba było długo czekać, aby na lądowisku doszło do zgromadzenia niemałego komitetu powitalnego, wliczającego siostrę Mistrzynię Vile, siostrę Rycerz Valo, brata Padawana Mohrgana, oraz Adepta Ioghnisa i mnie. Edgar Bis na wstępie zaznaczył, że przybył jedynie porozmawiać, ale gotów jest wysadzić siebie i wszystkich wokół jeśli by doszło do eskalacji przemocy... Cóż, jakże moglibyśmy odmówić swej gościnności wobec tak przyjacielskiego zapewnienia. Zdecydowaliśmy się przejść do pomieszczenia archiwów, gdzie mogliśmy poznać cel wizyty naszego oponenta. Ta była oczywiście związana z trwającym kryzysem Ducha z Jeziora i, że jeśli w najbliższym czasie nie podejmiemy działań, to Duch z Jeziora, kierowany zmianą swego instynktu spróbuje sfinalizować plan swego zapadnięcia się niczym supernowa... doprowadzając do samobójstwa, nie krzywdząc przy tym dzieciąt Bogini na Hakassi.
To oczywiście rozwiązanie, tragiczne, ostateczne, które nikomu nie przypada do gustu i jest akceptowalne jedynie gdy wszystkie nasze pozostałe starania zawiodą. Dalsza część spotkania może być więc opisana jako piękno burzy mózgów, gdzie każdy był zaangażowany w podjęcie próby wymyślenia sposobu na uratowanie i przedłużenie żywota Ducha z Jeziora. Trudno tutaj podsumować, czy opisać nawet ową konwersację, gdyż bez kontekstu przeplatających się wypowiedzi między nami, sporo pomysłów może wydawać się bezsensowne. To jakby podejmować się próby streszczenia sympozjum naukowego, próbującego poradzić sobie z nowym, całkowicie nieznanym nauce problemem. Wszyscy poruszamy się na wciąż niepewnym terytorium i każde rozwiązanie może okazać się strzałem w dziesiątkę, lub kompletnym pudłem.
W końcu wizyta Edgara Bisa dobiegła końca, zostawiając nas z setką pytań w głowie i jedynie wyraźnym niedosytem odpowiedzi, ale cóż... to było do przewidzenia, w końcu tenże nadal jest grzesznikiem, odpowiadającym za śmierć niezliczonej liczby niewinnych istnień, za co przyjdzie mu zapłacić za tego życia, lub podczas osądu Bogini. Na tą jednak chwilę, nie stanowi już zagrożenia, więc całym zgromadzeniem w archiwach zdecydowaliśmy się Edgara Bisa puścić wolno, gdyż pokonany wróg, skory do podjęcia negocjacji przy stole, jest wart więcej niż jego egzekucja tu i teraz. Przynajmniej do chwili, nim dojdzie między naszymi plemionami do ostatecznego starcia. Wciąż tez pozostawała kwestia sprzężonych ładunków wybuchowych, które odebrałyby i nam życie, przy próbie aresztowania Bisa na miejscu.
Resztę wieczoru spędziłem na rozmyślaniach w ambulatorium, dokonując remanentu naszych zapasów, by udać się następnego dnia po odbiór ich uzupełnień i swą zaległą paczkę.
Medycyna robi dziś takie postępy, że czasem trudno umrzeć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rylanor Loken
Padawan
 
Posty: 333
Rejestracja: 11 kwie 2017, 19:26

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Elia dodano: 25 mar 2022, 14:41

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Mistyk Jedi Elia Vile

Data wydarzenia: 24.03.22
Typ: wydarzenie wewnętrzne


Kod: Zaznacz cały
Wczoraj otrzymaliśmy najnowszą wersję myśliwca EV-1, jest to już niemal wersja ostateczna. Myśliwcem można odbywać skoki nadprzestrzenne, ale tylko 3 z rzędu. Następnie należy odczekać co najmniej 4h w celu wychłodzenia wszystkich systemów do temperatury nie wyższej niż 35° standardowych. To bardzo ważne - w przeciwnym razie myśliwiec może eksplodować i zabić wszystkich w środku.

Wiadomość o zniszczeniu prototypu spotkała się z dużym żalem. Stocznie odbiorą od nas to, co z niego zostało.

Nowy myśliwiec to ostatnia maszyna, którą dostajemy za darmo. W związku z ogromną ilością zamówień niemożliwe będzie też kupienie nowego statku przez co najmniej 5 kolejnych lat - tak długie są kolejki oczekiwania. Bardzo proszę o szanowanie EV-1 i unikanie wszelkich ryzykownych manewrów. Statek nie nadaje się do kosmicznych bitew, uzbrojenie służy wyłącznie do obrony i unikania niebezpieczeństwa.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
 
Posty: 2319
Rejestracja: 03 lip 2011, 13:29

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Rylanor Loken dodano: 27 mar 2022, 19:14

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: Bothan
Planeta: Bothawui
Współrzędne planetarne: R-14
Nadawca: Padawan Rylanor Loken

Data wydarzenia: 24.03.22
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały
Błogosławieństwa Bogini plemię Jedi. Mam nadzieję, że ta wiadomość tekstowa do Was dotrze w ludzkim czasie, jako krótkie podsumowanie niedawnego holo-połączenia.

Po dotarciu na Bothawui udało mi się nawiązać kontakt z plemieniem Jedi, mając szczęście trafić na siostrę Mistrzynię Vile, oraz brata Ucznia Mohrgana. Bogini mi świadkiem jak bardzo... jak bardzo potrzebowałem rozmowy z kimś z plemienia, kto będzie w stanie zrozumieć. Bogini mimo tych... straszliwych okoliczności natchnęła mnie do ostudzenia głowy z emocji i myślenia trzeźwo, co oczywiście spotkało się z poparciem czcigodnego duetu. Choć pragnę wyruszyć na Nar Shadda z całego serca już teraz, by ratować mojego przyjaciela... Wiem, że byłoby to samobójstwem, póki w znośnym stopniu nie dojdę do siebie. Dodatkowo moja obecność tam mogłaby zostać rozpoznana, jak ciężko mi było przyznać przed samym sobą, a o czym rzetelnie wspominali siostra Mistrzyni Vile i brat Uczeń Mohrgan, rozumiejąc też, że owa szansa może być nikła, gdyż prawdopodobnie okaleczyłem lub zabiłem wszystkich grzeszników, którzy mogli mnie rozpoznać bezpośrednio, prócz jednego, nie zasługującego na śmierć Ongree i ogłuszonego Bozzo. Dodatkowo... Moja twarz nie przypomina nawet twarzy i wątpię, by ta kwestia miała się kiedykolwiek odmienić i montowanie protezy stałej będzie konieczne.
Stąd finalnie plan wybadania sprawy domniemanego przeżycia mego drogiego brata Padawana Besha'laet'aune został oparty o logiczne i trzeźwe działanie polegające na wynajęciu detektywa, tudzież wedle mej propozycji - bothańskiego dziecięcia Bogini, które specjalizują się w takich aktywnościach i mogliby za odpowiednią opłatą najpewniej, dostarczyć nam palących danych, czy mój przyjaciel przetrwał starcie na lądowisku i czy został zabrany na przesłuchanie, tudzież wtrącony do więzienia. To już stwarzałoby pewną szansę uratowania naszego dzielnego towarzysza i sługi kolektywu. Cała moja dusza pragnie interwencji, choć wiem, że nie mogę nawet teraz marzyć o zrobieniu tego samodzielnie, bez uzyskania wcześniej potwierdzenia, że jest nadzieja na uratowanie drogiego brata Padawana Besha'laet'aune... To więc priorytet na tą chwilę jest jasny, zorganizuję odpowiedniego pracownika do operacji, gdy tylko ozdrowieję na tyle by poruszać się samodzielnie. Pozostanę natenczas na Bothawui i będę na bieżąco informować o rozwoju sytuacji i napływie informacji. Jeśli plemię Jedi zdecyduje, że moja pomoc w ewentualnej misji ratunkowej na Nar Shaddaa jest zbyt niepewna lub niewymagana... to oczywiście zgodnie z wolą sług Bogini większych ode mnie, podporządkuję się właściwemu poleceniu. Zależy mi jedynie na uratowaniu przyjaciela, niczym więcej.
Jeśli to jednak będzie zgodne z dalej podejmowanym planem, gdy okaże się, że mój drogi brat Padawan Besha'laet'aune przeżył. Pragnę wziąć udział w jego ratunku i wspomóc członka plemienia Jedi, który zostałby do tego oddelegowany, by nie pozostał samotny na księżycu grzeszników.
Medycyna robi dziś takie postępy, że czasem trudno umrzeć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rylanor Loken
Padawan
 
Posty: 333
Rejestracja: 11 kwie 2017, 19:26

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Rylanor Loken dodano: 31 mar 2022, 14:21

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: Bothan
Planeta: Bothawui
Współrzędne planetarne: R-14
Nadawca: Padawan Rylanor Loken

Data wydarzenia: 30.03.22
Typ: zadanie terenowe

Kod: Zaznacz cały
Błogosławieństwa Bogini plemię Jedi. Brat Padawan Besha'laet'aune... nie żyje, ponosząc śmierć bohatera. Choć zawiedliśmy podczas naszego zadania, mój drogi brat wykorzystał swe ostatnie chwile, by dokonać sabotażu działalności wrogiego nam plemienia, pod wodzą Czerwonoskórego Demona. Jak wynajęci przeze mnie Bothanie ustalili, brat Padawan Besha'laet'aune wykorzystał swój intelekt, by podszyć się pod członka ich międzyplanetarnej działalności, wmawiając gangsterom Bozzo, że to była próba Czerwonoskórego Demona, podjęta celem wrobienia Jedi i rządu Hakassi w konflikt, który zakończył się fiaskiem. Zamiast tego, całe Nar Shaddaa, które usłyszało o tej sprawie, wypowiedziało wojnę naszym przeciwnikom, zamykając swe granice dla nich, a to był wedle zebranych informacji, ważny punkt przerzutowy dla ich działalności... A to wszystko dzięki memu drogiemu przyjacielowi, który zamienił całkowitą porażkę naszych działań, w kolejne zwycięstwo dla naszego plemienia w wojnie o duszę Hakassi.
Swój triumf okupił jednak najwyższą ceną, poświęcając serce i żywot dla sprawy...
Niebawem, gdy tylko stanę na nogi, powrócę myśliwcem Lorda Kaana, ze szczątkami mego najdroższego przyjaciela, by nasze plemię mogło pożegnać kolejnego bohatera w kronikach historii Zakonu Jedi....
Medycyna robi dziś takie postępy, że czasem trudno umrzeć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rylanor Loken
Padawan
 
Posty: 333
Rejestracja: 11 kwie 2017, 19:26

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Thang Glauru dodano: 01 kwie 2022, 12:15

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Uczeń Jedi Thang Glauru

Data wydarzenia: 31.03.22
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały
Przygotowania pod wyprawę dyplomatyczną na Vulpter są praktycznie zakończone. Jedi otrzymali fundusze od Ministerstwa Gospodarki. Mistrz Ashtar i Barabel polecą EV-1, który będzie sam w sobie pełnił formę reklamy. Z tego względu proszone jest, aby wstrzymać się od używania tego pojazdu, ponieważ musi trafić na negocjacje w jak najlepszym stanie.

Aby móc swobodnie prowadzić negocjacje z Konglomeratem Vulptereńskim, Jedi otrzymają pod dzierżawę segment stoczni Hakassi. Barabel poprosił, aby na liście nowych właścicieli wpisać jego, Mistrza Ashtara, Mistrzynię Jedi i Ucznia Mohrgana. Jeżeli Jedi podpiszą umowę z Konglomeratem, wtedy Vulptereńscy pracownicy zasilą kadrę stoczni. Konglomerat stanie się formalnym partnerem handlowym Jedi, a oni zaczną realnie odgrywać rolę na scenie galaktycznej polityki. Vulptereni będą z pewnością patrzeć Jedi na ręce i przyglądać się operacjom na Hakassi, dlatego Jedi nie mogą zaraz po podpisaniu umowy oddać stoczni w ręce Hakassi. Będą musieli zaangażować się w zarządzanie tym segmentem i w podejmowanie decyzji na najwyższym szczeblu, przynajmniej częściowo. Tutaj Barabel chciałby wystosować do Jedi prośbę — najlepszym będzie, jeżeli konkretna osoba weźmie na swoje barki rolę kierownika stoczni albo prezesa rady nadzorczej. Barabel nie jest pewien, czy nadaje się na to stanowisko dlatego, jeśli ktoś byłby gotów wziąć tę rolę na siebie, proszony jest o kontakt.
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi
 
Posty: 1035
Rejestracja: 18 wrz 2015, 12:09

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Rhenawedd Alna dodano: 04 kwie 2022, 0:11

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Padawan Rhenawedd Alna

Data wydarzenia: 03.04.22
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały
Thon się scalił. Jest z nami już fizycznie, został uwolniony z uwięzienia w jeziorze. Wróg o nim wie i próbował już nam przeszkodzić, ale udało nam się ich zneutralizować. Jest z nami w bazie, Thon, scalony, fizyczny, żywy... Proszę na niego uważać. Musimy go bronić za wszelką cenę, ale wszystko na co spojrzy, czego dotknie, zaczyna obumierać, zjada to, dlatego ciężko go nawet schować... Obecnie Thon znajduje sie w przepompowni. Muszę odpocząć.
Awatar użytkownika
Rhenawedd Alna
Padawan
 
Posty: 471
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:39
Lokalizacja: Polska :<
Nick gracza: Khad

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Ashtar Tey dodano: 06 kwie 2022, 23:24

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: G-11
Nadawca: Rycerz Jedi Ashtar Tey

Data wydarzenia: 05.04.22
Typ: zadanie terenowe

Kod: Zaznacz cały
R-r-razem z Thang by-by-byliśmy w Ehego porozmawiać z handlarz, który został u-u-uratowany podczas akcja przeciwko piraci z Ry-rycerz Valo. Ze-ze-zebraliśmy trochę informacja o Vulpter, choć na-na-nadal wydaje się, że z sam za-za-zakładnik coś jest nie tak i w jakaś sposób kłamie. Nie mają je-je-jednak żadne dowody ani poszlaki, więc na ten moment odpuścili i zdecydowali, że zawiozą go na Vulpter, co mo-może pomóc w negocjacje. Odwiedzili też ranny Gran pi-pirat, ale ten pr-pr-próbował jedynie przekonać na-nas, że jest pr-prawie zupełnie niewinna i wszystko zaplanował, łącznie z da-da-danie się postrzelić.

Z cie-ciekawostki, po-po-podporucznik Harxt mó-mówił, że do-do-dostali trzy stare Lambda bez hi-hi-hipernapęd od Gi-gildia Górnicza w zamian za prze-przeprowadzona akcja. Gd-gd-gdyby była dla nas przydatna, po-po-potencjalnie mogliby chyba dostać je-jedna z nich jako nagroda.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
 
Posty: 1876
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47
Nick gracza: Gluppor

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Tanna Saarai dodano: 09 kwie 2022, 10:13

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: -
Planeta: Hakkasi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Uczeń Jedi Tanna Saarai

Data wydarzenia: 05.04.22
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały
Zwolniłam Pana Carla Lugera z aresztu w naszej bazie, któremu został poddany w wyniku działań Rasheena Calvarisa. Komenda w Drand została o tym poinformowana. Pan Luger dołączył do zespołu Akademii Hakassiańskiej, gdzie będzie kontynuował swoje badania nad energią psi. Wraz z nim naszą bazę opuścił sierżant, który przybył do naszej bazy wraz z nim.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi
 
Posty: 1078
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47
Nick gracza: Binol

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Rhenawedd Alna dodano: 15 kwie 2022, 18:44

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Padawan Rhenawedd Alna

Data wydarzenia: 14.04.22
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały
<Odpalając transmisję, dostrzegasz Rhenawedd, która wygląda, jak żywe zwłoki, jakby nie spała tydzień. Odzywa się zmęczonym, słabym głosem>

Rycerz Ashtar, Uczeń Fell i ja naprawiliśmy układ chłodniczy reaktora.. To jest odgruzowaliśmy tunel prowadzący z reaktora do jeziora, stabilizując go na bieżąco podporami z pancernego złomu i wypełniając luki, powstałe na skutek wybuchów min i torped. W odgruzowywaniu pomógł nam droid JP i droid Pitek. Wymieniliśmy pompy przemysłowe, odpowiadające za przepompowywanie wody do reaktora, generalnie.. Nie mogę zebrać myśli. Było tego od groma, przez kilka, jak nie kilkanaście godzin targaliśmy i spawaliśmy grube, pancerne żelastwo, gdzie każda taka podpora czy zastępcza część sufitowa ważyła prawie sto kilo. Wysiłek przeogromny, ale bez naprawienia tych systemów, byliśmy skazani na zagładę. Dzięki naprawie generator znów działa - choć tylko na 79 procentach swojej maksymalnej mocy. Drzwi pancerne tunelu rekator-jezioro są zniszczone, ale nie niezbędne do działania, regulują one przepływ wody i pełnią funkcję obronną. Można to naprawić, jak ktoś czuje się na siłach. Bez tego tunel jest łatwym celem ataku, a nawet i prześlizgnięcia się żołnierzy wroga. Zaspawaliśmy również wsporniki reaktora i wszelkie ubytki w tunelu. Za pompy zapłaciliśmy sporo więcej niż zwykle, ale zależało nam na ekspresowej, natychmiastowej dostawie - bo te pompy decydują o naszym życiu. Bez nich nie działa reaktor, a bez reaktora nie działa pole siłowe bazy. Wystarczyłoby nam zrzucić bombę na bazę. Fell prawie przy tym zginął z przemęczenia i ostatniego rozpieprzenia jego organizmu. Gdy ciśnienie wody przebiło się przez resztkę gruzu w tunelu, uczeń prawie się utopił - był tak słaby, że nie mógł nawet się poruszyć, gdy resztkami, ostatkami sił udało mi się go wyciągnąć spod wody. Oboje jesteśmy wrakami, mam spuchnięty chyba każdy mięsień w ciele, boli jak mówię... Ale żyjemy i mamy reaktor, mamy pole. Dalej jest beznadziejnie, bo w każdej chwili mogą nam cisnąć torpedą przez tunel i wysadzić reaktor, ale chociaż mamy pole. Rycerz Alora i Uczeń Thang, czyli jedni z naszych najlepszych mechaników, są ciężko ranni, więc odpadają przy naprawach drzwi pancernych w tunelu. Rycerz Slorkan dalej się leczy, odpada. Adept Radama ma ogromne szczęście, że żyje, ale do niczego się obecnie nie nadaje, wybuch rozwalił mu głowę i tętnicę. Zostaje Mistrzyni, bo ja i Fell to trupy.
Awatar użytkownika
Rhenawedd Alna
Padawan
 
Posty: 471
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:39
Lokalizacja: Polska :<
Nick gracza: Khad

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Rylanor Loken dodano: 16 kwie 2022, 16:27

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: D-8
Nadawca: Padawan Rylanor Loken

Data wydarzenia: 15.04.22
Typ: zadanie terenowe

Kod: Zaznacz cały
Błogosławieństwa Bogini plemię Jedi.

Udało mi się powrócić z kliniki stolicy Hakassi, gdzie z sukcesem przeprowadzono na moją prośbę operację wszczepienia protezy, która zastąpiłaby funkcjonalnie utracone przeze mnie tkanki, organy jamy gębowej, żuchwy, oraz części górnych dróg oddechowych w wyniku starcia na Nar Shaddaa. Dzięki Bogini, na przekór ostatnim dniom, które owocowały w mnogość wydarzeń w naszym plemieniu i odniesionych ran, mi udało się powrócić bezpiecznie, aby sprawować opiekę nad ambulatorium.
Jedynie byłem uczestnikiem drobnego incydentu i sprzeczki obywatelskiej, obywatela Savilla, który musiał zmagać się z irytującym i napastującym aktywistą, który koniecznie chciał namówić przechodniów do podpisania petycji w sprawie wolności mediów na Hakassi, co było oczywistą dla mnie bzdurą w tym momencie i tworzeniem furtki dla wrogich interesów, by siać propagandę przeciwko Hakassi bezpośrednio na naszej ziemi. Mężczyzna po którymś z kolei odmówieniu zejścia nam z drogi, został potraktowany gazem pieprzowym przez pana Savilla, co skutecznie sprowadziło go do parteru i zapewne dało cenną lekcję życiową odnośnie znaczenia słowa "nie". Poczekałem wspólnie z panem Savillem na przyjazd zgłoszonych konstablów, aby złożyć zeznania i upewnić się, że prawy obywatel nie zostanie pociągnięty do jakiejkolwiek formy odpowiedzialności za słuszne potraktowanie wszy społecznej, zakłócającej porządek w mieście. Po spisaniu tożsamości i zeznań, przybyły konstabl zabrał ledwo oddychającego aktywistę i pozwolił nam się udać w swoich kierunkach, co mi z kolei pozwoliło zyskać sympatię kolejnego obywatela pracującego dla utrzymania dobra i porządku na Hakassi.
Podczas przygotowania do samego zabiegu, miałem okazję zapoznać się jeszcze z pewnym przedstawicielem gatunku o trzech oczach i dość wydłużonej szczęce, który narzekał na brak zatrudnienia i kompatybilności swego wykształcenia z zapotrzebowaniem do pracy na Hakassi. Do moich uszu doszło, że studiował on kulturoznawstwo i zna się przede wszystkim na kulturze Koros Major. Dokładnie z tego powodu przekazałem mu namiary komunikacyjne do znajomego nam sklepu "Czystość po korosjańsku". Być może akurat ten obecnie, prężnie rozwijający się przybytek dzięki naszej reklamie, zapewni dodatkowo miejsce pracy dla jegomościa. Niczego oczywiście nie obiecywałem, ale być może ktoś obeznany z kulturą Koros, przyda się naszym znajomym na dodatkowego pracownika.
Będąc już niemalże w pełni zdrowia, choć wciąż czuję się jakbym został wielokrotnie przerzuty przez ogara, pozostaję w ambulatorium, by bronić moich pacjentów, naszych drogich braci i siostry. Ktokolwiek jeszcze spróbuje zaatakować nasze plemię, by dotrzeć do chronionego przez nas Ducha Thona, lub by spróbować naruszyć zdrowie moich podopiecznych, uczyni to wyłącznie po moim trupie. Tą obietnicę składam plemieniu, mając za świadka Boginię Marwolaeth.
Medycyna robi dziś takie postępy, że czasem trudno umrzeć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rylanor Loken
Padawan
 
Posty: 333
Rejestracja: 11 kwie 2017, 19:26

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Ashtar Tey dodano: 25 kwie 2022, 10:54

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Rycerz Jedi Ashtar Tey

Data wydarzenia: 24.04.22
Typ: wydarzenie wewnętrzne


Kod: Zaznacz cały
N-n-nie wie jak to opisać, a-a-ale Padawan Fa-farhir prawdopodobnie nie żyje.

Wcz-wcz-wczoraj wieczór trafił w a-a-ambulatorium na Padawan Ry-rylanor, który nawiązywał połączenie z Pan Sa-saite. Był wy-wy-wyraźnie ranny, rozstrzę-ę-ęsiony i nie do ko-końca przytomny. Za-za-zaczął od i-i-informacja o Farhir, po cz-cz-czym opisał jak sie stało. Po-po-polecieli na jakaś zakupy, ale wr-wracając zauważyli Sullustanin na brzeg je-jezioro, który coś tam rozstawiał. Wy-wylądowali, by po-pokojowo rozwiązać sytuacja, ale na miejscu był YVH, który tr-trafił Farhir w noga z ka-ka-karabin snajperska. Ry-ry-rylanor próbował walczyć i go od-od-odciągnąć, ale nie miał j-j-jak, dr-droid pojmał nasz Padawan. Z ja-ja-jakiś powód... Ry-ry-rylanor uznał, że to zb-zb-zbyt duża niebezpieczeństwo i zwycięstwo dla wróg i wy-wy-wystrzelił z działo jonowe w YVH i Fa-fa-farhira, zdając sobie sprawa z te-te-tego, że prawdopodobnie zginie.

N-n-nadal nie do końca je-je-jest pewny, czy to w og-og-ogóle prawda. Re-re-reakcja Pan Sa-sa-saite przewidywalna. Ry-ry-rylanor chyba zw-zw-zwariował, dostał jakaś st-st-stan psychoza i wie-wie-wielokrotnie podejmował pr-pr-próba samobójstwo, mó-mó-mówiąc, że to s-s-sen i musi się obudzić, ws-ws-wspominając też wie-wie-wielokrotnie Padawan Alaeta. Został za-za-zamknięty w cela i jest pod st-st-stały nadzór SDK. Pr-pr-prosi, by nikt poniżej ra-ra-ranga Rycerz nie wch-wch-wchodził do cela, a t-t-tym bardziej nie wy-wy-wypuszczał go na ze-ze-zewnątrz. Pa-pa-padawan nie może mieć też do d-d-dyspozycji żadna prz-prz-przedmiot czy narzędzie.

N-n-nie widział cia-ciało, a s-s-sam Ry-rylanor nie wydaje się w ten st-st-stan wiarygodna świadek. Ma je-je-jednak zła przeczucie, że to c-c-co mówi, to pr-pr-prawda.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
 
Posty: 1876
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47
Nick gracza: Gluppor

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Orn Radama dodano: 26 kwie 2022, 17:20

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Adept Orn Radama

Data wydarzenia: 25.04.22
Typ: zadanie terenowe

Kod: Zaznacz cały
Sprawa 1: przejechałem się na miejsce akcji i znalazłem zwłoki Padawana Farhira. Z Rycerzem Zoshem uznaliśmy że patrząc po ostatnich czasach, raczej nikogo nie będzie ciekawić robienie jakiegoś pogrzebu u nas, więc po prostu dogadaliśmy się z rządem że zrobią pogrzeb u siebie.

Sprawa 2: podzwoniłem po policji, pokręciłem się po miastach, szukałem jakiś wieści o jakimś zaginionym, porwanym, albo poszukiwanym Sullustaninie. Niestety po wielu poszukiwaniach nie znalazłem żadnego tropu w tej sprawie.
Awatar użytkownika
Orn Radama
Adept
 
Posty: 51
Rejestracja: 05 kwie 2021, 22:36

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Fell Mohrgan dodano: 12 maja 2022, 17:08

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Padawan Fell Mohrgan

Data wydarzenia: 09.05.22
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały
Mistrzyni Vile i Rycerz Slorkan przedyskutowali kwestię Padawana Lokena przy towarzystwie moim i Ucznia Glauru. Proces decyzyjny i sama dyskusja to długi temat, ale finalnie, sam Loken ma wracać do roboty i szkolenia z różnymi ogranicznikami nałożonymi przez Rycerza Slorkana. I każdemu do osobistej oceny, jak i kiedy chce z Lokenem współpracować, każdy ma swobodne prawo do racjonalnych obaw itede. Szczegóły zainteresowany sam usłyszy. Mistrzyni podkreśla, że Rycerze mogą nałożyć takie dodatkowe ograniczenia i wytyczne, jakie im pasują. Samo to jak realnie wyglądało to co Loken odpieprzył i co z jego łbem, to całkiem nieźle przedstawił gronu Radama w swoim raporcie.
Awatar użytkownika
Fell Mohrgan
Uczeń Jedi
 
Posty: 206
Rejestracja: 24 kwie 2018, 20:33

Poprzednia

Wróć do Informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości