Ostateczne Rozwiązanie - Padawan Rylanor Loken

Ostateczne Rozwiązanie - Padawan Rylanor Loken

Postautor: Thang Glauru dodano: 08 paź 2021, 13:58

Dane dotyczące misji:

Stopień: Padawan
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Średni
Ilość uczestników: 1
Miejsce misji: Głębokie Jądro, system Hakassi, planeta Hakassi, miasto Drand

{Przekaz z: Komenda Miejska Policji Drand od: Podinspektor Tamir Nerod}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Policja Hakassi | częstotliwość ogólna
Kod: 623-D
Sektor: brak
Świat: Hakassi

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Szanowny Mistrzu Loken,

Tutaj podinspektor Tamir Nerod, pełniący obowiązki komendanta miasta Drand. Major Savarin przekazał, że to Pan został wytypowany przez Mistrza Mohrgana do wzięcia udziału w zakończeniu zabawy na ringu z gangiem. To już czas. Armia przeczesała całe Drand, a transporty są przygotowywane, aby hurtowo zapakować Klatooinian. Czekają tylko na zamknięcie umowy z Ottabeskiem, a ta czeka na otrzymanie potwierdzenia, że ludność nie będzie kryć w sobie bandytów. Wierzę, że zamknie Mistrz sprawę równie skutecznie, jak poprzednicy.

Nie ma żadnych nowych tropów, ani wskazówek. Były przypadki napaści na funkcjonariuszy, ale obecność wojska pozwala na natychmiastową pacyfikację jakichkolwiek zagrożeń. Klatooinianie przeczuwają, że ich czas na Hakassi się kończy, ale muszą zaakceptować zmiany, bowiem alternatywa oznacza katastrofę - kolejne społeczne zapaści i konflikty. Niektórzy mieszkańcy tego nie widzą, nie mają szerszej perspektywy, głównie narzekają na prawne ograniczenia. Te na szczęście się kończą. Armia koncentruje swoje wysiłki na przygotowaniu transportu, zamiast na kontroli miejscowej ludności. Patrole są zmniejszone, ale miasto nadal funkcjonuje pod linijkę.

Ma Mistrz wolną rękę. Policja nie będzie przeszkadzać w działaniach, ale odbierzemy jakiekolwiek ciała i więźniów. Barada to terroryści, ale najważniejsze jest pozyskanie dowodów na zamknięcie ich działalności. Im więcej, tym lepiej - świadkowie, cyfronotesy, wszystko, co Mistrz znajdzie. W wyniku intensywnych poszukiwań, przesłuchań i zeznań udało nam się zidentyfikować kilka miejsc, z których z całą pewnością gang operował. Wygląda jednak na to, że udało im się wyprzedzić każdy nasz ruch - poza śladową ilością narkotyków czy innych, pomniejszych dowodów, nie znaleźliśmy nic więcej. Albo są tak dobrze ukryci, że wojsko nie może ich znaleźć, albo nie ma ich już w mieście. Mogą być tak naprawdę gdziekolwiek, ale wierzę, że Mistrz ich odnajdzie.

Droga do sukcesu w tym wypadku to nie tylko aresztowania i papierologia, ale też sprzedanie Hakassi i Ottabeskowi wizji lepszej przyszłości. Musimy usiąść do tej pracy z myślą o tym, by każdy następny dzień niósł coraz bliższą obietnicę spokoju. Nie wiem, czy syn "Plomby" już przekazał Państwu konkretny termin spotkania, ale jestem pewien, że Mistrz załatwi sprawę, jak tylko taki się pojawi.

Życzę udanej, prostej akcji. Wydobycie informacji, zlokalizowanie wroga, aresztowanie. Będziemy wyczekiwać wieści o klatooińskich bandytach gotowych do zabrania. Czy to do aresztu, czy do kostnicy. To już koniec tej historii, proszę nie robić rzeczy inaczej tylko po to, by były inne i nowe. Muszą być... lepsze.

Z wyrazami szacunku,
Podinspektor Tamir Nerod

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Spotkać się z Kulhem "Plombą" Nagoh po uzyskaniu miejsca i daty od Ravela Nagoh.
- Unieszkodliwić klatooiński gang Barada.
- Pozyskać materiał dowodowy i świadków pozwalających na zakończenie policyjnego śledztwa i przekonanie rządu Ottabesk do przyjęcia Klatooinian.
- Uniemożliwić wybuch kolejnych rozruchów mogących zakłócić proces wysiedlenia klatooińskiej ludności.
- Dodatkowy: Aresztować "Plombę" żywego.

Wskazówki:
- Wojsko i policja koncentrują swoje wysiłki na przygotowaniu najszybszego, masowego wysiedlenia przy jednoczesnym pilnowaniu sytuacji w Drand. Może Mistrz mieć trudność z uzyskaniem szybkiego wsparcia.
- Wbrew przewidywaniom policji siedziba gangu nie została znaleziona w Drand.

Dostępny sprzęt:
- Dowolny sprzęt z bazy Jedi

Uczestnicy Misji:
- Padawan Rylanor Loken

Pomocnicy:
- Rycerz Jedi Ashtar Tey
- Mistrz Jedi Bart
- Adept Ioghnis
- Padawan Besha'laet'aune
- Padawan Fell Mohrgan
-

Proszę uczestnika i pomocników o podanie wolnych terminów. Liczba miejsc jest nieograniczona, ale potrzebujemy minimum 3 osoby oprócz mnie, Ashtara i Ioghnisa.

Podziękowania
Za Ashtarowi w organizacji i Fellowi za pomoc w pisaniu briefingu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi

Re: Ostateczne Rozwiązanie - Padawan Rylanor Loken

Postautor: Rylanor Loken dodano: 08 paź 2021, 14:29

YESSSSS! LET'S GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! Um... to ten, terminy :D!

Właściwie mógłbym być dostępny już w ten weekend, sobota lub niedziela mi pasują od 18+, jednakże jeden z tych dni będę mieć zajęty na wieczorne spotkanie ze znajomymi tylko akurat jestem w komfortowej sytuacji, że w dowolnej chwili mogę zamienić terminy dla wygody sesji na Szlakiem Jedi. Dajmy na to pomocnikom będzie pasować sobota, to spotykam się w niedzielę, będzie im pasować niedziela to spotykam się w sobotę etc.

W przyszłym tygodniu sprawa powinna być równie w porządku, o ile ktoś z szanownych kolegów i koleżanek byłby tak proszę uprzejmy by odstąpić termin treningu ;D (w tym mój oczywiście, gdyby Besh i Binol byli tak mili, choć w sumie nie śmiem prosić, gdyż ostatnio często nam odpadały i nie chcę po prostu wywierać presji na koledze z grupy + może jakiś fajniejszy termin się pojawi bez ponoszenia strat ^^), w zależności oczywiście od dostępności pomocników.
Poniedziałek, środa od godziny 18+.
Wtorek... hmmmm, szkoda by trening odpadł (chyba, że Besh da okejkę), plus tego dnia akurat mam dużo zajęć, nauki i praktyk w szpitalu, więc byłbym dostępny trochę później, od godziny 20 około.
Czwartek kompletnie odpada.
Piątek, sobota, niedziela podobnie jak na początku - któryś z tych dni będę mieć zarezerwowany na spotkanie i odpadnie, ale pozostałe dwa od godziny 18+.
Medycyna robi dziś takie postępy, że czasem trudno umrzeć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rylanor Loken
Padawan

Postautor: Fell Mohrgan dodano: 08 paź 2021, 15:42

u mnie obecnie raczej problemów czasowych nie ma, z wyprzedzeniem odpowiada mi każdy dzień po 19
Awatar użytkownika
Fell Mohrgan
Padawan

Postautor: Farhir Carr dodano: 08 paź 2021, 16:15

Jakkolwiek ja z miłą chęcią bym się wpisał i zagrał, tak październik jest dla mnie miesiącem chaosu i apokalipsy i nawału spraw zawodowych i związanych z innymi hobby. Niestety prawdopodobnie na nic powyżej pół godziny towarzyskiej wizyty przechodniem z Drand nie będzie mnie stać:(
Awatar użytkownika
Farhir Carr
Adept

Postautor: Ioghnis dodano: 09 paź 2021, 22:34

Przyszły tydzień z wyłączeniem czwartku i soboty pasuje mi jak ulał.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Ioghnis
Adept

Nick gracza: Angar

Postautor: Bart dodano: 10 paź 2021, 12:53

Z terminów podanych przez resztę raczej wszystko jest okej, pod warunkiem wrzucenia terminu z wyprzedzeniem, żebym odespał leki by dobrze się czuć na RP.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Ashtar Tey dodano: 10 paź 2021, 17:00

W ciągu najbliższego tygodnia nie powinienem mieć problemu, żeby się dopasować w dowolny dzień.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Postautor: Thang Glauru dodano: 11 paź 2021, 21:40

Za przyzwoleniem członków III grupy Padawańskiej ustalam termin misji na wtorek 19.10 o godzinie 20:00. Pomocników zapraszam standardowo godzinę przed o 19:00.
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi

Postautor: Besha'laet'aune dodano: 13 paź 2021, 17:52

Żaliłem się prawie każdemu na to jak wygląda moje życie i kalendarz, więc nie będę spamował dwudziesty raz, każdy wie jak jest :d Oczywiście wpadnę, bo wtorki i tak rezerwuję na zabawę tutaj, natomiast 2.5-3 godziny to niestety moje maksimum.
Awatar użytkownika
Besha'laet'aune
Padawan

Postautor: Ioghnis dodano: 18 paź 2021, 19:29

Hej,

Na śmierć zapomniałem poinformować: Jutro pracuję do 20:00 i pojawię się na steam gdzieś w przeciągu 15-20 minut.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Ioghnis
Adept

Nick gracza: Angar

Postautor: Thang Glauru dodano: 18 paź 2021, 19:37

To ja wykorzystam okazję, by przypomnieć o jutrzejszej misji i żeby pomocnicy pojawili się o tej 19:00. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi

Postautor: Rylanor Loken dodano: wczoraj, 23:02

AAAAAAAAAAAA... INTERNET mi urwało ;/. Próbuje coś poradzić ze wspólokatorem. Resztę będę pisać na pewu do Thanga
Medycyna robi dziś takie postępy, że czasem trudno umrzeć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rylanor Loken
Padawan

Postautor: Thang Glauru dodano: dzisiaj, 12:46

Ustalam kontynuację na sobotę 23.10 na godzinę 20:00. Pomocników poproszę kwadrans przed. Potrzebuję tylko Barta i Ioghnisa.
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi

Wróć do Zadania