Sieć wewnętrzna

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Thang Glauru dodano: 10 paź 2021, 21:30

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Uczeń Jedi Thang Glauru

Data wydarzenia: 07.09.21
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały
W bazie Jedi jest nowy kandydat - Ioghnis, blady humanoid z obrożą niewolniczą. Pochodzi z Yag'dhul, gdzie był niewolnikiem. Został uwolniony przez Cracta Sorciolese rasy Givin. Wybawca okazał się nowym właścicielem, który przywiózł Ioghnisa kandydata na Hakassi, aby Jedi wyszkolili go na wojownika. Otrzymali 15 tysięcy kredytów w gotówce, kolejne będzie po zakończeniu nauki. Givin krył się z faktem, że humanoid to jego niewolnik, ale wyszło to ostatecznie na jaw. Rycerz Ashtar Tey przyjął zapłatę, a Barabel planuje zdjąć obrożę. Na razie Jedi grają zgodę z Givinem ze względu na chęć zdobycia koniecznych środków finansowych, ale ważne będzie aresztować go w przyszłości.

Co ważniejsze, to do Barabela odezwał się Padawan Denarsk Okka'rin. Duch przekazał, że wyczuwa w humanoidzie wrażliwość na Moc, a przy tym nie widzi żadnych złych, nieczystych intencji. Z tego względu Uczeń przyjął Ioghnisa na kandydata i polecił skierować się do Rycerzy lub Mistrzyni Jedi w sprawie szkolenia oraz do innych Jedi w kwestii poznania warunków życia w bazie. Barabel wprowadził go w ogólne niebezpieczeństwa, stres i przeciwności losu doświadczane przez Jedi, ale przybysz z pewnością musi jeszcze sporo dowiedzieć się o Jedi, zanim będzie mógł podjąć finalną decyzję i starać się o przyjęcie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi
 
Posty: 915
Rejestracja: 18 wrz 2015, 12:09

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Orn Radama dodano: 11 paź 2021, 16:09

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Adept Orn Radama

Data wydarzenia: 10.10.21
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały
Witam.

Odebraliśmy transmisję od "Edgara Bis" w sprawie wymiany: Kurd Efe, Ralum Nege, Theresse Imagina, za trójkę komandosów Oddziału Nexu: Valvalis Freya, Tash Q'ah, Brandon Sanlev. Byłem tam ja, Rycerz Zosh Slorkan i pan Azronger Elm. Nasz wróg zaproponował na miejsce wymiany terytorium bardzo neutralne. Jest to odbudowujący się gruz Nar Shaddaa na jednym z portów. Rządzą tam niezależne od wszystkich organizacje przestępcze i one nie chcą u siebie żadnych burd z Sojuszem Galaktycznym, Imperium i ich wrogami i nikt taki nie ma tam wstępu i żadne wojska, a na wszystkie burdy takich grup zareagują agresywnie. Ich główne porty są dobrze strzeżone i pilnowane przez prywatne załogi i to fatalne miejsce na bijatyki. Tak on przynajmniej powiedział.

Powiedział też, że on wyśle tylko jeden prom z jednym pilotem Umbaran i zakładnikami i nikt więcej. I to samo ma być od nas, dlatego jako pilot ma nie być Rycerz Jedi Zosh Slorkan ze względu, że to za duży kaliber. Powiedział, że jeśli jego człowiek zauważy, że coś nie tak, to od razu ucieka i my możemy zrobić to samo. Zapytany, czy w grę wchodzą takie osoby, jak np. Padawan Khad Llynhan, albo komandos Isan Brosso, powiedział, że okej. Oba statki mają być normalnymi promami.

My zachowywaliśmy się jak bardzo sfrustrowani i niechcący takich transakcji, obok był pan Azronger Elm i on niby nas przez presję od Oddziału Nexu zmusił lekko. "Edgar Bis" pokazywał panu Azrongerowi nagrania z tego, jak Padawan Fell Mohrgan mówi, że to nieopłacalna sprawa i ma tych trzech gdzieś i to wszystko chrzani i jak bardzo Jedi nie byli chętni się wymieniać. Ale pan Azronger nie był tym przejęty i powiedział, że to normalne targowanie się i przynajmniej tak ma nadzieję.
Awatar użytkownika
Orn Radama
Adept
 
Posty: 18
Rejestracja: 05 kwie 2021, 22:36

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Alora Valo dodano: 15 paź 2021, 18:38

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Rycerz Jedi Alora Valo

Data wydarzenia: 14.10.21
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały
Wczorajszego wieczoru otrzymaliśmy kolejne połączenie od Edgara Bis. Odebraliśmy je razem z Mistrzynia Vile, Uczniem Glauru i Padawanem Mohrganem. Potwierdziliśmy warunki wymiany na Nar Shadda. Przedstawili swojego pilota, który zamiast standardowego kombinezonu Umbaran będzie korzystał z gogli, by można było go rozpoznać. Z naszej strony przedstawiliśmy potencjalnego kandydata na pilota - Padawana Llyn'hana.

Mamy zapewnienie, że Freya, Tash i Brandon są zdrowi. Poniżej własnych standardów komandosów, ale zważając na miejsce ich przetrzymywania - ich stan zdrowia ma być stosunkowo dobry.

W trakcie dalszych dyskusji o kwestiach podejścia do postrzegania lojalności Padawan Mohrgan przyznał z pełną szczerością, że spodziewamy się, że jako robak Yuuzhan Vong zdecydowanie może widzieć on to inaczej. Wspomnienie tego w dalszym rozrachunku wprowadziło klona w pewne zagubienie, konsternację. Wydaje się, że zbiło go to poniekąd z tropu, stracił pewność siebie w dalszej rozmowie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
 
Posty: 730
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Alora Valo dodano: 18 paź 2021, 18:39

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Rycerz Jedi Alora Valo

Data wydarzenia: 16.10.21
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały
Ostatniego wieczoru, podczas rozmowy z Padawanem Panvo naszła nas wspólna wizja. Obrazy przeszłości, ewakuujących się z okrętu żołnierzy Sojuszu. Załogi, która na orbicie Hakassi przegrała bitwę z Yuuzhan Vong, teraz najpewniej spoczywając na dnie jeziora, a wśród nich niejaki Podporucznik Sarel Hain, z od którego to podczas wizji dowiedzieliśmy się w większości tego, czego dotyczyła.

Coś się dzieje, coś się zmienia. Zbadałam to jeszcze w Mocy. Nie ma wątpliwości, że nie tyle stoi za tym Thon, to w jakiś sposób to on spowodował, nazwijmy to, odgrzebanie przeszłości. Całość tego echa była jednocześnie z emanującą, przeszłą śmiercią otoczona śladami Thona.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
 
Posty: 730
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Poprzednia

Wróć do Informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości