Dziesięć lat RP Elii

Miejsce wolnych rozmów na dowolne tematy niedotyczące spraw organizacji.

Re: Dziesięć lat RP Elii

Postautor: Ashtar Tey dodano: 25 lip 2021, 19:14

Staty przytoczone przez Fella powalają, a to przecież tylko staty, nie oddają w pełni Twojego wkładu przez ten czas. Bez Ciebie nie byłoby tego miejsca, gratuluję pięknej rocznicy :D
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Postautor: carthage dodano: 25 lip 2021, 23:58

Obrazek

every PM I exchanged with you was fun and even just using Google Translate, you have to be retarded to not see how you're one of the most crucial niggas around

gz, keep it rocking girl!
Awatar użytkownika
carthage

Postautor: Hope Novastar dodano: 26 lip 2021, 10:37

Napiszę to zupełnie poważnie.

Gdyby nie Elia, nie byłoby mnie tu i w sumie gdziekolwiek indziej.

Jeszcze za czasów Angara gdy inteligencją byłem nie do końca na wysokim poziomie, Elia potrafiła cierpliwie poświęcić mi czas (którego czasami nie do końca szanowałem w swojej głupocie).

Podsumowanie Fella nie odda tego ogromu wkładu, mimo, że na papierze mamy praktycznie wszystko wypisane. Mam nadzieję, że dobije to do dwudziestki.

Elia, kocham.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Hope Novastar
Adept

Nick gracza: Angar

Postautor: Tanna Saarai dodano: 26 lip 2021, 11:35

10 lat. Totalnie niepojęte, że można tyle czasu spędzić przy jakimkolwiek hobby na tak regularnym i wysokim poziomie. Absolutna abstrakcja. Nie wyobrażam sobie Szlaków bez Elii. Ogromne gratulacje za nieopisany pokłady serducha, pracy, rozkmin... Elia jest niedoścignionym wzorem, który zawsze będzie budził jedynie podziw.

Mega się cieszę, że moja postać może być drobną cząstką tak wspaniałej kreacji. Dziękuję za tę okazję z całego serca.

Kolejnych 10 tak wspaniałych lat, bo ciężko sobie nawet wyobrazić, że mogłyby być wspanialsze.
Ogromny szacun!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Lord THON dodano: 27 lip 2021, 15:52

Obrazek
THONTHONTHON
Awatar użytkownika
Lord THON

Nick gracza: Thon

Postautor: Alain Xeren dodano: 11 wrz 2021, 0:21

Niesamowite! Przepiękna rocznica, strasznie się cieszę, że zauważyłem ten temat, przy corocznym zaglądaniu tutaj.

Grałem tutaj, kupę lat temu, gdy staż Elii, ledwo wynosił tego połowę. Już wtedy, Elii nie szło nie widzieć, jako prawdziwego filaru. Elia była kimś, bez kogo trudno było mi wyobrazić sobie... wszystko : ) Każde RP, na którym Elia się pojawiała, nabierało innego wymiaru, życia, barw, naprawdę, trudno mi opisać, jaka była to różnica, na każdym polu. Moja aktywność, była kiepska, przez problemy związane z moją "rodziną", grałem wyłącznie na treningach przez wielki okres, lecz nigdy nie czułem, by coś mnie omijało. RP z Elią raz na tydzień, było jak pełne smakowanie Szlaków, zawsze było niesamowitym, ile w tej postaci było życia, inwencji, zainteresowania, pomysłów, barwności, mógłbym w nieskończoność tak, wymieniać pochwały, całkowicie zasłużone. : D

Ze swojego roku gry, pół roku spędziłem, prawie wyłącznie grając sam na sam, z Elią i zawsze byłem tym zachwycony. Elia potrafiła zainteresować wszystkim, ze wszystkiego zrobić cały świat rzeczy, wszystkie spędzane z tą postacią chwile, nie były po prostu interakcją, z jedną postacią, Elia była zawsze niezwykłym obrazem całego świata Szlaku. Niezależnie, o czym rozmawiała, co pokazywała, lub czego uczyła, pokazywała za tym cały świat tej gry, za wszystkim, co mówiła i robiła, krył się bagaż doświadczeń, historii. Zawsze była to, dla mnie, niesamowita postać, najbardziej prawdziwa i rzeczywista osoba, jaką mogłem sobie wyobrazić. To była gra i postać, tak pełna przepięknego ducha, sztuki, wrażliwości na to wszystko wokół, niesamowitego poczucia... wszystkiego, po prostu, wszystkiego. : D Moja obecność na Szlaku, ograniczała się tylko do RP z Elią, przez połowę tego czasu, i to jest ta połowa, za którą tęsknię najbardziej. Wszystkie, moje wspaniałe doświadczenia i świetne chwile, wiążą się z tą postacią.

Sama Elia, była wtedy też kimś, kto współtworzył z Bartem, wszystko to w czym sama nie uczestniczyła... Szkoliła nas całe hordy, pomagała z kartami medycznymi, a w tle oczywiście potworzyła mnóstwo graficznych rzeczy.

Również, pamiętam Elię, jako niesamowitą osobę, która dawała mi mnóstwo empatii, zainteresowania, ciepła, która zawsze była dla mnie niezwykle miła i dobra. Nie była ani trochę osobą, która sama by gdzieś biegała, kompletny, z Elii z pewnością była osoba bardzo cicha, introwertyczna, ale tak pełna empatii i takiej... ogromnej, pełnej serca i przy tym dyskretnej i skromnej ofiarności i oddania... To było dla mnie zawsze naprawdę w niej niesamowite i piękne i ze wzruszeniem myślę o Elii, jako osobie, właśnie przez to, przez tą nieśmiałą i niepewną empatię, z której kipiało ogromne zainteresowanie i chęć pomocy. Niezwykła, przecudowna osoba : ) Ogromnie się cieszę, że tak kochana i wspaniała osoba jest tu tyle lat z tyloma serdecznymi ludźmi, na których na pewno zasługuje : ) Ślicznie się patrzy, na tyle prezentów, tyle pracy włożonej w danie takiej osobie uśmiechu : )

Nie wiem, jak to podsumować, może powiem, tak: myśląc o planach na powrót w 2022, jeśli w końcu wszystko stanie na nogi, zobaczenie znów Elii IC i OOC, to dla mnie jeden z najważniejszych powodów. : D
Awatar użytkownika
Alain Xeren
Były członek

Postautor: Elia dodano: 14 wrz 2021, 1:09

ObrazekObrazekObrazek

<3 wzruszyłam się, jesteście wszyscy najlepsi, carthage & Thon also the best <3
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Poprzednia