SLORG

Miejsce wolnych rozmów na dowolne tematy niedotyczące spraw organizacji.

Re: SLORG

Postautor: Elia dodano: 21 cze 2021, 18:14

(Alor, jaki cudowny truskawek slorg OMG!)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Khad Llyn'han dodano: 22 cze 2021, 14:55

Obrazek
Awatar użytkownika
Khad Llyn'han
Padawan

Nick gracza: Violet

Postautor: Thang Glauru dodano: 22 cze 2021, 15:48

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi

Postautor: Besha'laet'aune dodano: 22 cze 2021, 17:08

Też dorzucam do stosu ;D

Obrazek
Awatar użytkownika
Besha'laet'aune
Padawan

Postautor: Rylanor Loken dodano: 22 cze 2021, 18:38

Obrazek
Medycyna robi dziś takie postępy, że czasem trudno umrzeć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rylanor Loken
Padawan

Postautor: Siad Avidhal dodano: 22 cze 2021, 20:22

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Cradum Vanukar dodano: 23 cze 2021, 13:02

Obrazek
WRUCIŁ :D:D:D:DD
Bart pisze:Nie stawiajcie mi pomników, słuchajcie Mahlera i Sibeliusa, wieczna chwała Mistrz Luki
Awatar użytkownika
Cradum Vanukar
Padawan

Nick gracza: Neil

Postautor: Khad Llyn'han dodano: 23 cze 2021, 13:23

Karajan slorg (dla Farhirek :D)

Obrazek
Awatar użytkownika
Khad Llyn'han
Padawan

Nick gracza: Violet

Postautor: Bart dodano: 02 lip 2021, 0:26

Piszę dopiero teraz, bo wcześniej składanie myśli do jakichś dłuższych trudniejszych wypowiedzi wychodziło mi przewidywalnie źle, mimo jako takiej zdolności do komunikacji na żywo.

W skrócie, slorgi, wszystko poszło znakomicie. Przeszczep perfekcyjnie, wszystkie dalsze rzeczy też perfekcyjnie, zdrowie na każdym możliwym polu jest tak doskonałe jak na dany moment i czas może, wszystko jest super. Co prawda zupełnie tego nie czuję po tych przejściach i nafaszerowaniu toną leków i jak na razie to jakiś zupełny chaos i nieład, ale myślę, że to do przewidzenia i nikogo nie dziwi.

Wracam powoli do w miarę zjadliwego funkcjonowania. Nawet daję radę grać, już nawet zrobiłem jeden event, choć z drzemką godzinną w połowie. Ruszanie czegokolwiek w RPE totalnie odpada, chyba byłbym w stanie spakować PK3 WinRarem i w międzyczasie usunąć kopie działającego. Jak dla mnie, nawet fajnie - liczę że zobaczę premierę RPE 4.0, wszystkie wytyczne co do buildu trafiły dawno do odpowiednich osób. :)

Generalnie czasem jestem w 90% operatywności, czasem w 2%, a wszystko zupełnie zależy od dnia i tematu. W pewnych rzeczach focus zrywa co sekundę, ale idzie z tym żyć, w innych zabieram się za coś godzinami i nic nie wychodzi i nagle sam nie wiem dokąd to wszystko ma iść. Tak samo było z tym postem, który próbuję zrobić od 4 dni xD

Mega dzięki wszystkim za zawalenie tematu slorgami, oglądanie hordy slorgusiowych mordek zawsze robi dobry humor <3 Piratuś Siada poszedł na tapetę i pójdzie też gdy wrócę do domu (w ogóle nie wpadłbym na to że fruuwek i piratuś to rękodzieła, wyglądają jak totalnie pro oficjalne arty z tej slorgowej strony a nawet lepiej! :D proszę szanować siadowskie genialne cudne slorg-arty!!! )!

W sprawach developmentu RPE lepiej na mnie nadal na długo nie liczyć. Także przez to że mam laptopa 1 GB na którym mogę tylko oglądać filmy, słuchać muzyki i grać w JK3 na Beszamel-konfigu (dzięki za niego!). Sam mega czekam na 4.0 jako szeregowy użytkownik :) W GM'owaniu chyba jest już nieźle, ale jeśli nie, to niech mnie ktoś uprzedzi - zrozumiem xD Niedługo wychodzę wreszcie ze szpitala, w którym już powoli zdycham, potem jeszcze trochę czasu w Niemczech i będę wracał do siebie, gdzie dzięki Kalowi niestraszne mi polskie lato i mordowanie serca dzięki gigapower klimie <3

Dzięki wszystkim za zainteresowanie i mnóstwo uwagi, slorgusie!

PS: liczyłem że jak wrócę to przeczytam komentarze do Morcanth od uczestników... :(
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Poprzednia

Wróć do Kantyna