Sieć wewnętrzna

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Rylanor Loken dodano: 27 maja 2021, 11:28

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Padawan Rylanor Loken

Data wydarzenia: 25.05.21
Priorytet: wysoki

Kod: Zaznacz cały
Błogosławieństwa Bogini, plemię Jedi. Posiadam ważne wieści do przekazania.

Po zakończeniu ostatniego treningu z siostrą bohaterką Saarai, brat Padawan Besha'laet'aune oraz ja odebraliśmy połączenie od członka plemienia Nexu, noszącego imię Carper Stone. Po krótkiej prośbie zgodziliśmy się oczywiście porozmawiać wewnątrz bazy w sali konferencyjnej. Na tamtą chwilę nie miałem jeszcze nawet cienia podejrzeń, że coś może być nie tak, wychodząc z założenia, że brat mych braci jest i moim. Bogini więc natchnęła mnie i przemówiła mymi ustami, bym całkowicie przypadkowo w trakcie spaceru z drogim bratem Padawanem Besha'laet'aunem wspomniał, że bodajże (niektóre imiona wciąż mi umykają, gdy mam do czynienia z nimi przelotnie) ten właśnie żołnierz kontaktował się z nami na ostatnim treningu, nawiązując konwersację z siostrą bohaterką Saarai, która to poinformowała go o śmierci grzesznika Alexandra. Pamiętam, że żołnierz wydawał się być wtedy bardzo przybity tą informacją, ze względu na więzi lojalności które ich łączyły. Wspomniany przeze mnie szczegół dobrze wbił się w pamięć brata Padawana Besha'laet'aune, gdyż jego postępowanie podczas rozmowy z żołnierzem Stonem było znacznie ostrożniejsze niż moje.
Ja wciąż wychodziłem z przeświadczenia, że nie mam się czego obawiać ze strony naszego sojusznika, ale jednak swąd podstępu plugawców można było wyczuć w powietrzu, co jako pierwszy wyłapał mój drogi brat o świetlistym spojrzeniu, o czym mnie ostrzegł poprzez cyfronotes. Żołnierz Stone wypytywał się BARDZO intensywnie o kwestie związane z Morcanth i wysłaną tam ekspedycją, jednocześnie dopytując się przede wszystkim o losy grzesznika Alexandra, który planowo miał tam się udać w pierwotnym składzie jak wyczytałem z danych archiwalnych. To była pierwsza podejrzliwa kwestia, która zwróciła naszą uwagę i dalszą część rozmowy brat Padawan Besha'laet'aune prowadził bardzo ostrożnie, przez przedstawianie dobitnie fałszywych informacji, które winny były od razu zrazić żołnierza Stone'a. Tak się jednak nie stało, co potwierdziło nasze przypuszczenia, że członek plemienia Nexu musi być w niebezpieczeństwie. Przekazaliśmy minimum informacji, wspominając że powrót ekspedycji może się wydłużyć, ale pozostajemy w kontakcie przez dosyłane raporty, a Rycerz Avidhal, oraz brat Padawan Mohrgan zajmują się próbą zdobycia tych takich... kręcących się talerzy jak na szczycie wieży budynku... sa-satelit? Do wzmocnienia sygnału znaczy się, tak.
Nie miałem wcześniej okazji poznać brata Stone'a, ale wydawał się w trakcie rozmowy dość nerwowy i choć jego usta się otwierały, to jednak... ktoś inny przemawiał. Czy czerwonoskóry plugawiec mógł ponownie pojmać jednego z naszych sojuszników? Ze względu na dziwność sprawy, tuż po tym połączeniu, zgodnie z pomysłem brata Padawana Besha'laet'aune, przekazałem kopię tych informacji do dowództwa Sojuszu, stacjonującego na Odiku II i mogącego mieć zdolność do zweryfikowania losów tego żołnierza.

Modlę się w naszej intencji ku Marwolaeth, by nie był to początek kolejnego kryzysu, związanego z koniecznością ratowania jednego z naszych wieloletnich towarzyszy.
Medycyna robi dziś takie postępy, że czasem trudno umrzeć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rylanor Loken
Padawan

Postautor: Farhir Carr dodano: 30 maja 2021, 1:01

Obrazek
Nadawca: Adept Farhir Carr

Data wydarzenia: 29.05.21
Priorytet: niski

Wiadość nagrywazbiornika. Kolto. Trochniewyraźnie, słabo przytomny. Porucz nik Carper Sto. Żywy, naprawdę problem. Złapany drodze rehabilitacji. Dwa łyse białe, Umbara. Na Odiku onidważne, przerażające. Porwali go, zmusili do łączenia z Jedi, pytać o Morcanth co dzieje, strach o życie, ale on pytał o Edgara Alexandra, jak on się ma, wiedział, że Edgar Alexander już nie. Miał nadzieję, że Jedi wie że wie że on. Udało, jak wiemy, Beshsaasusznaune Padawan zgadł że. Potem chcieli zabić, żeby łatwiejucieczkę. Porucznik zablefował, że sierżant Azronger paranoicznie łączy pytać, brak odpowiedzi, on alarm, panika, wtedy planeta wojsko, oni złapani. Przyczepili mu bombę i kamerkę, jakby dostał hologram, miał udawać, wszystko okej, albo detonacja zabity jeśli i tak ich podkabluje. Połączenia nie było, odlecieli z Odika II. Porucznik żywy, dzięki swojemu mózgowi, nasza wiedza ocalona, dzięki mądremu Chissowi. To wszystko wpis wcześniej nagranie. Oddział Nexu wściekły, że im tak łatwo na planecie wojska, cała planeta wojsko, Odik.

PS: incydent z amphifafi. Noga i zębylone. Żywy.

PS2: Rycerz Valo, umowa myśliwiec, czytał analizował, język prawniczy precyzja inteprretacja podobna filozofia, nie prawnik, ale umowa zdrowe. Podpis ją???
Awatar użytkownika
Farhir Carr
Adept

Postautor: Thang Glauru dodano: 09 cze 2021, 13:09

Obrazek
Współrzędne planetarne: E-14
Nadawca: Uczeń Jedi Thang Glauru

Data wydarzenia: 08.06.21
Priorytet: średni

Barabelowi udało się nawiązać kontakt z siłami Theresse poprzez ciemny holonet. Podał się za desperata bez przyszłości, takiego jak poprzedni zamachowcy. Wczoraj spotkał się z Weequayem i Umbaraninem. Otrzymał zadanie zabicia Jedi. Początkowy tok rozmowy sugerował łapanie ich żywcem, wytypowali tylko czwórkę do porwania- uczennicę Saarai, padawanów Llyn'han, Okka'rin i Besha'laet'aune. Później jednak stwierdzono, że najlepiej ich zabić, ponieważ ktokolwiek złapany żywcem będzie rozstrzelany po dowiezieniu. Zapewnią środki do obezwładnienia Jedi zgodnie z planem Barabela, ale przede wszystkim chodzi o zabójstwa.

Całość umowy wygląda następująco - Weequay zapewni sprzęt w postaci kuszy energetycznej, karabinu dezintegracyjnego, śmigacza z działkiem, sztucznych szponów wypełnionych środkami usypiającymi (do brania żywcem po wcześniejszym zbliżeniu się) oraz plecaka rakietowego. Barabel zapoluje na Jedi na wyspie treningowej. Przed rozpoczęciem uruchomi kamerę na śmigaczu, aby wróg mógł obserwować przebieg akcji. Za udany zamach otrzyma 10 000 kredytów. Możliwa jest dalsza współpraca.

Barabel, rycerz Jedi Ashtar Tey i padawan Besha'laet'aune uzgodnili, jak zostanie przeprowadzona napaść. Sensowne będzie kontynuować oszustwo do czasu, aż nadarzy się okazja na pochwycenie Theresse lub kogoś z wewnętrznego kręgu organizacji. Jeśli nie, zawsze można uprowadzić Umbaranina i Weequaya, a do tego czasu ich doić i wodzić za nos. Gdy otrzyma sprzęt, Barabel rozpocznie polowanie na Jedi. Na dobry początek zainscenizuje zabicie osoby niższej rangą i mnie doświadczonej, aby zdobyć środki pieniężne i zaufanie wrogów. Wytypowano adepta Farhira Carra. Jest tchórzem i nie bierze udziału w fizycznych starciach, jego główną zaletą jest jego umysł, ale ten może działać z bazy, incognito.

Barabel poprosi ministra Saite o dostarczenie zakonserwowanych zwłok o fizycznych wymiarach zbliżonych do tych adepta. Ciało należy przenieść na wyspę w zamrażarce - gdy będzie można czym - w ramach uzupełniania zapasów. Barabel zaatakuje, zagoni go do środka bunkra, a następnie zmasakruje kuszą ucharakteryzowanego na jego podobieństwo denata. Wyciągnie trupa przed kamerę i odjedzie. Od tamtej chwili konieczna będzie konspiracja, aby ukryć życie adepta, co najmniej na czas trwania współpracy z wrogiem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi

Postautor: Khad Llyn'han dodano: 15 cze 2021, 14:51

Obrazek
Nadawca: Padawan Khad Llyn'han

Data wydarzenia: 14.06.21

Nasz majordomus, droid Mango Sunrider, wspomniał, że kończą nam się powoli zapasy żywności. Za prośbą Mistyk Elii, zamówiłem żywność wraz z napojami, z firmy Gialrith-All, która jest obecnie jedyną hurtownią obsługującą "prywaciarzy". Transport powinien dotrzeć w ciągu trzech dni roboczych - będzie on chroniony przez wynajętą firmę ochroniarską, gdyż to jedyna dostępna opcja na dowiezienie nam żywności. Miejmy nadzieję, że żywność dotrze do nas w stanie nienaruszonym.

Poprzednia firma, od której zamawialiśmy żywność, została zamknięta. Jej właściciel po trzech miesiącach rozpaczliwych prób podniesienia firmy na nogi, popełnił samobójstwo. Przyczyną kryzysu w firmie, była dobrze znana nam sytuacja "mrocznych Jedi" na Hakassi. Niech Moc ma go w swojej opiece.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Awatar użytkownika
Khad Llyn'han
Padawan

Nick gracza: Violet

Postautor: Thang Glauru dodano: 19 cze 2021, 10:04

Obrazek
Współrzędne planetarne: E-14

Data wydarzenia: 18.06.21
Priorytet: wysoki

W lodówce w ambulatorium znajdują się zwłoki Cereanina. Barabel pragnie, aby pozostały niezutylizowane, a najlepiej przewiezione i utrzymane w konserwacji na wyspie treningowej. To ciało będzie użyte w polowaniu na adepta Farhira, zatem musi pozostać świeże.

Ponadto, w garażu został zaparkowany śmigacz powietrzny. Ma pozostać nieużywany przez nikogo, został przekazany Barabelowi na rzecz polowania na Jedi. Z tego względu również będzie lepiej, jeśli goście nie będą zaprowadzani do garażu. Przykrywka Barabela byłaby zagrożona, jeżeli ktokolwiek powiązany z Theresse dowiedziałby się o obecności w bazie Jedi pojazdu identycznego z tym przekazanym ich nowemu łowcy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi

Postautor: Farhir Carr dodano: 24 cze 2021, 19:08

Obrazek

Data wydarzenia: 20.06.21

Krótka, szybka informacja. Zapasy żywności zostały dowiezione. Wraz z Padawanem Mohrganem i Padawanem Okka'rinem - to taki futrzany z techszczęką, gdyby ktoś nie kojarzył - rozgryźliśmy jakoś racjonalną logistykę rozładunku by nic się nie zepsuło i by samych siebie nie połamać.

Dbajmy o te zapasy, ponieważ na nowe nas za bardzo nie stać.

Były różne tam inne rzeczy, problemy i dyskusje, ale nic do globalnego zainteresowania, tak myślę.
Awatar użytkownika
Farhir Carr
Adept

Postautor: Cradum Vanukar dodano: 27 cze 2021, 21:30

Obrazek
Nadawca: Padawan Cradum Vanukar

Data wydarzenia: 19.06.21

Mniej więcej tydzień temu na terenie bazy rozbił się śmigacz - pilot padł ofiarą Thona i stracił kontrolę nad pojazdem. Razem z Padawan Deron udało nam się go wyciągnąć z palącego wraku - mężczyzna bez przerwy mówił o zbliżającym się końcu, o tym, że prawda to fałsz; że zero to jeden, że chaos to harmonia. Za wszelką cenę chciał udać się w kierunku wody i czynił to tak zawzięcie, że nie obeszło się bez uśpienia go środkiem anestetycznym.

Niespełna godzinę później Mistrzyni Vile zabrała tego człowieka nad jezioro, a ono po prostu go... pochłonęło. Przyjęło, jakby był jakimś darem. Gdy wydawało się, że facet nie żyje, SDK poinformował o obecności jakiegoś ciała wyrzuconego na brzeg z przeciwnej strony bazy. Okazało się, że był to ten sam mężczyzna - gdy otworzył powieki, można było dostrzec jego pomarańczowo-żółte, przekrwione ślepia. Z jego gardła wydobywał się głos tak nieprzyjemny, że omal nie dało się tego słuchać - bez wątpliwości przemawiał przez niego Thon. Mówił coś o zrastaniu się i o czerpaniu energii - tu niestety nie pamiętam dostatecznie wielu szczegółów, więc zainteresowanym sugeruję bezpośrednią konsultację z Mistrzynią. Trwało to krótką chwilę, po której poszkodowany odzyskał świadomość. Był zagubiony i nie pamiętał zupełnie niczego od momentu lotu.

Wrak został zneutralizowany przez pana Glauru i jednostki SDK. Mężczyzna został pod opieką Padawan Deron i Mistrzyni Vile.
Bart pisze:Nie stawiajcie mi pomników, słuchajcie Mahlera i Sibeliusa, wieczna chwała Mistrz Luki
Awatar użytkownika
Cradum Vanukar
Padawan

Nick gracza: Neil

Postautor: Alora Valo dodano: 02 lip 2021, 22:28

Obrazek
Współrzędne planetarne: D-3
Nadawca: Uczeń Jedi Alora Valo

Data wydarzenia: 30.06.21

Szpital w którym znajdował się Denarsk został wysadzony. Baradium. Przywieziono nam znaleziony w zgliszczach miecz Padawana. Jak dotąd nie wiadomo ile osób zginęło, ale też nie znaleziono nikogo, kto przeżył znajdując się w środku.

Ruszyłam na miejsce tragedii z posłańcem tych złych wieści. Muszę ustalić, czy Denarsk był tam w chwili wybuchu, czy został porwany. Przy tym wspierając trwającą akcję ratunkowo-poszukiwawczą.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi

Nick gracza: Oem

Postautor: Arelle Deron dodano: 04 lip 2021, 14:37

Obrazek
Nadawca: Padawan Arelle Deron

Data wydarzenia: 03.07.21

Wczoraj wieczorem, zawieziony przez Khada na miejsce obszaru urazogennego, Myśliwiec
przywiózł rannych. Rycerz Valo była mocno poobijana i trochę poparzona, Denarsk – w stanie
krytycznym, ale żywy. O tym, co się działo wcześniej, opowie zapewne wkrótce sama Rycerz.

Zaczęliśmy z Thangiem doprowadzać Padawana do porządku – całe jego ciało pokrywały kał, krew i oparzenia. Puls przekraczał 170. Nie minęło wiele czasu gdy Khad dał znać, że wrócił taksówką do bazy, a na dachu stało dziecko. Pobiegłam natychmiast. Mały śliczny, ok, bardzo niestandardowej urody, ale wciąż na swój sposób uroczy Aqualiszek wpatrywał się w Shistavanena. Kiedy dotarłam na miejsce, maluch obrócił głowę o 180 stopni i spojrzał na mnie wielkimi świecącymi oczyma. Stał w kałuży, cały przemoknięty. Ukucnęłam obok i przywitałam się przyjaźnie, a on odpowiedział krzywym, demonicznym prawie, ale wciąż BARDZO UROCZYM uśmiechu. Podziękowałam mu za pomoc Denarskowi w starciu z YVH kilka dni temu i przekazałam, że Padawan jest już bezpieczny. Nie wiedziałam czy rozumie, więc zaklikałam dłońmi. Wtedy Khad postanowił poćwiczyć szybkie dżedajowe bieganie, maleństwo trochę się wystraszyło i rozpłynęło się na moment. Spotkałam go jeszcze raz, obok kwater. Pytałam czy nie chce wejść, co też sugerowałam niewerbalnie, ale nie. Uśmiechnął się znów, poruszał rączką i znów gdzieś spłynął. Może gdybym zeszła niżej wciąż by tam był, ale trzeba się było zająć Padawanem.

Odczyty Denarska nie miały sensu. Wyglądały jak po bardzo chaotycznym uzdrawianiu Mocą. Thang zasugerował, że być może Thon wspomagał go jak w przypadku walki z YVH i to całkiem solidna teoria. Na razie Padawan jedzie jakoś (skuty za sugestią SDK), na resztach kolto, tlenie i tabletkach pozostałych po Rycerzu Hookerze.  Teraz ciekawostka łamane na tragedia. W organizmie Denarska znaleźliśmy z Thangiem pełno martwych, rozkładających się już form yuuzhańskiej technologii – z niezidentyfikowanymi robakami mózgowymi włącznie.

Przy okazji - paliwo się kończy. Starczy go na góra dwa loty kosmiczne. 
Awatar użytkownika
Arelle Deron
Padawan

Postautor: Rylanor Loken dodano: 07 lip 2021, 14:03

Obrazek
Nadawca: Padawan Rylanor Loken

Data wydarzenia: 06.07.21

Błogosławieństwa Bogini, plemię Jedi.

Wczorajszego wieczoru naszą placówkę odwiedziła Ithorianka Iunna, wdowa po tragicznie zmarłym Ithorianinie Lehhu, który został zabity przez błądzącego - Edgara Alexandra. Sprawa dotyczyła oczywiście postępu w śledztwie i poszukiwaniach jej ukochanego. Wraz z drogim bratem Adeptem Farhirem, zaprosiliśmy ją do wnętrza magazynu w celu przeprowadzenia rozmowy i przekazania smutnych wieści. Przed tym jednak zamieniłem dwa zdania z bratem Farhirem, który uzupełnił moją wiedzę w tej sprawie, a raczej potwierdził, że takie światłe osoby jak Padawan Mohrgan, Glauru, czy moja własna opiekunka - Uczennica Saarai i w końcu on sam potwierdziły me wstępne przypuszczenia, że brat Lehh musiał być tym samym Ithorianinem, który został zamordowany przez Alexandra. Za poparcie tej tezy posłużyło między innymi sprawdzenie przez mych towarzyszy mikroskopijnej populacji Ithorian na Hakassi, z czego tylko jeden został oznaczony jako osoba zaginiona w ostatnim czasie.
Choć było to ciężkie brzemię, Bogini natchnęła mnie bym przekazał opłakującej wdowie pełnie prawdy, jednocześnie nie otwierając szansy na kolejne pogrążenie plemienia Jedi i pogłębienia kryzysu ogrodu Hakassi. Imię Edgara Alexandra ani to kim był nie miało żadnego znaczenia dla ukojenia bólu siostry Iunny toteż nie zostało poruszone, liczyły się jedynie intencje i to, że tak naprawdę możemy sądzić, że nie był plugawcem. Dokonał straszliwej zbrodni w chwili zwątpienia, ale nie za sprawą zepsucie duszy - to coś co mogliśmy stwierdzić z całą pewnością u pomiotu pustki, Vergee. Wystarczy rzec, że rozmowa przyniosła pewną dozę ukojenia i spokoju naszej siostrze. Ból i smutek nie zniknęły za dotknięciem magicznego kosturu, ale być może prawda pozwoli je z czasem ukoić.

Brat Farhir podczas naszej wymiany zdań wpadł również na bardzo dobry pomysł okazania wsparcia wdowie (wierzę, że jesteśmy jej to winni). Moglibyśmy zamieścić w holo... holonecie reklamę sklepu z akcesoriami zoologicznymi, który był prowadzony przez małżeństwo, ale teraz siostra Iunna pozostała sama z koniecznością zarządzania tym przybytkiem. Logika podpowiada, że czym bardziej rozpoznawalny członek plemienia Jedi i znany z dobrych stosunków wobec naszych najmniejszych braci, tym skuteczniejsza reklama. Chętne osoby zapraszam do mnie, lub brata Farhira, obaj posiadamy częstotliwość siostry Iunny.
Medycyna robi dziś takie postępy, że czasem trudno umrzeć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rylanor Loken
Padawan

Postautor: Thang Glauru dodano: 11 lip 2021, 10:43

Obrazek

Data wydarzenia: 09.07.21

Mąż ofiary i ona sama zostali wypuszczeni z bazy. Stan kobiety umożliwiał zabranie jej w drogę śmigaczem do szpitala Skadiv. Już nie ma potrzeby się nimi zajmować.

Druga, niezbyt ważna sprawa to, że w bazie pojawił się Aqualish robiący zdjęcia budynku za pieniądze. Jego aparat nie uchwycił żadnych Jedi, a do tego sam gość był przekonanym, że to wcale nie jest siedziba magików. Odnotowane dla zasady.

Naprawdę ważna kwestia, dla której ta wiadomość została napisana, to ogólny stan pandemii. Nowych przypadków już nie ma, ale rząd nadal trzyma dwa tysiące dawnych ofiar w obozie w Regionie VII. Nie mogą ich wypuścić przez hipnotyczny stan, w jakim te się znajdują, jednak rodziny zaczynają się niepokoić i zadawać pytania. Na podstawie ostatnich doświadczeń Barabelowi wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem będzie zanurzyć ofiary w jeziorze pod kierownictwem i opieką komunikujących się z aurożercą Jedi. Barabel nie zna mechanizmów sterujących procesem, zatem nie będzie próbował zarządzać jego logistyką. To - tak jak ocenę tego, czy ten pomysł ma sens - zostawia Jedi bardziej kompetentnym w sprawie aurożercy. Nalega jednak na pośpiech, warto oszczędzić Hakassi jeszcze jednego kryzysu, nieważne jak dużego.

Jakiekolwiek rozwiązanie musi być ustalane z dowódcą obozu, podpułkownikiem Kraalanipem. Najlepiej na miejscu, twarzą w twarz. Do wiadomości została załączona jego częstotliwość.
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi

Postautor: Thang Glauru dodano: 18 lip 2021, 19:29

Obrazek

Data wydarzenia: 17.07.21

Podczas wczorajszego sparingu z Rycerz Valo i Padawanem Mohrganem, Barabel znalazł się na dłuższy czas w wodzie jeziora. Po wyjściu z niej, mimo panującej w wodzie temperaturze 20 stopni, Barabel odczuwał ciągłe zimno, jego ciało opanowały drgawki, a kondycja spadła. Padawan sugerował efekt działań istoty z jeziora, co potwierdziło badanie aury Barabela przez Rycerz Valo - w aurze dostrzegalne były niewielkie, rozproszone uszczerbki.

Mimo tego efekt nie pogarsza się, samoistnie stopniowo traci na intensywności. Padawan Mohrgan stwierdził, że przypominało to efekt żywienia się aurą Mistrzyni Jedi przez istotę. Że byt pożywił się, ale nie zostawił cząstki siebie w środku. Nie wiadomo, czy to efekt automatycznego mechanizmu, właściwości wypełnionego bytem jeziora, czy może działania woli. Do czasu ustalenia wodę należy traktować z dotychczasową ostrożnością.
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi

Postautor: Thang Glauru dodano: 20 lip 2021, 14:51

Obrazek

Data wydarzenia: 19.07.21

Wczoraj w bazie pojawił się cywil z rasy Roonan. Barabel i Adept Farhir przyjęli go i wysłuchali. Roonan jest fanem Jedi, śledził uważnie działania propagandowe i przewrotowe naszych wrogów. Jako ich przykład podał zamieszki i kontrmanifestacje, czy obecną w holonecie propagandę przeciw Jedi. Podobno wszystko w holonecie ucichło. Jego teorią - która podchwycił Adept - jest, że wrogowi skończyły się środki finansowe na prowadzenie tego typu działań. Raczej nie można mówić o ich bankructwie, ale tak czy siak najwyraźniej zrezygnowali z prowadzenia wojny informacyjnej. Pokrywa się to z faktem, że ostrzegali Barabela przed propagandą pro-Jedi w holonecie. Być może na tym froncie Jedi i Hakassi są bliscy odniesienia zwycięstwa. Najważniejsze nie dostarczyć więcej paliwa do ognia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi

Postautor: Alora Valo dodano: 20 lip 2021, 19:32

Obrazek
Nadawca: Uczeń Jedi Alora Valo

Data wydarzenia: 19.07.21

Przed wspomnianą przez Thanga wizytą miał miejsce w bazie przykry incydent. SDK zgłosił pogoń śmigaczy i ostrzał na moście. Gdy się tam pojawiliśmy, to jeden z uczestników był już martwy. Drugi - człowiek, zaaferowany mierzył do nas z broni, mając nas za kolegów zabitego.

Okazuje się, że Gran ukradł ten śmigacz i prawie zabił jego syna. Z dalszej opowieści wynika, że był ofiarą Thona. Kradzieży i napaści towarzyszył bełkot charakterystyczny dla poszkodowanych przez Aurożercę. Jego historia się była wiarygodna, znał kody dostępu do obu śmigaczy. Puściłam go wolno.

Ciało Grana trafiło do bazy, gdzie Padawani mieli zdecydować co z nim począć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi

Nick gracza: Oem

Postautor: Farhir Carr dodano: 22 lip 2021, 15:00

Obrazek

Data wydarzenia: 20.07.21

O stanie zdrowia pana Okka'rina trudno mówić coś dobrego. Aplikowane przez panią Vile dobrodziejstwa Gwiezdnej Kuźni pomagają wydalać to co pozostało ze zgniłych, martwych yuuzańskich bioproduktów, zapewniając umierającemu więcej sił. Mimo to należy tu mówić o kupowaniu większych ilości czasu na zebranie przez pana Okka'rina wiedzy pozostałej w jego głowie z echa bycia narzędziem.

Pan Okka'rin nie ma wiedzy o tym, co sobie wróg myślał i tak dalej. Detalicznie jednak widział procesy, jakich wróg się podejmował, będąc bezpośrednim narzędziem do ich wykonania. Ma ogromne pokłady wiedzy, której część już ponoć wydał. Proponuję zacząć zbierać te informacje w całość.

Sam pan Okka'rin definitywnie umrze. Jest w zbyt tragicznym stanie. Wszelkie wpływy Aurożercy tylko by zaszkodziły, będąc jak stymulant dla osoby o i tak rozpadającym się sercu... Stan zdrowia jest koszmarny, wszelka równowaga organizmu wisi na włosku. Nie ma tu czego wymieniać na cybernetykę, trzeba by wymienić całe ciało. Pan Okka'rin jest w stanie takim jak pan Shadal. Nie ma jak leczyć, bo samo leczenie to obciążenie. Śmierć jest nieuchronna.

Na dobicie, sytuację pogarsza to, że pan Okka'rin padł ofiarą umysłowego ataku ze strony pan- Azatu. Udało mi się go uśpić, co wyłączyło odbiornik ataków (umysł).

PS: przygotowałem całe niezbędne na plan Thanga Glauru oprogramowanie. Zestaw plików leży w bibliotece.
Awatar użytkownika
Farhir Carr
Adept

PoprzedniaNastępna

Wróć do Informacje