Emerytura - Rycerz Jedi Alora Valo

Emerytura - Rycerz Jedi Alora Valo

Postautor: Bart dodano: 01 mar 2021, 19:58

Dane dotyczące misji:

Stopień: Rycerz Jedi
Preferowana klasa: Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Średni
Ilość uczestników: 1
Miejsce misji: Zatajone

{Przekaz z: Ehego od: Ellimist Kob}
Obrazek
Protokół: Otwarty
Kanał: Wewnętrzny
Kod: 456-47C
Sektor: brak
Świat: Hakassi

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Dzień doberek, nasza szanowna cizio i drodzy słuchacze.

Zabrałem się do Ehego, gdzie kolesie z firmy z Drand mają podstawić wynajęty przez cizię stateczek. Pomyślałem, że nie chcecie raczej, żeby podstawiali go do waszej kanciapy na tym odludziu, nikt obdarzony mózgiem na tym chorym zadupiu nie będzie podlatywać tak daleko od miasta bez obstawy wojskowej. Podlecę tym stateczkiem do was, zapakujemy się i ruszamy w drogę.

Jestem niezłym pilotem, ale nie aż tak niezłym, żeby lecieć po Głębokim Jądrze jakby nigdy nic. Podróż trochę zajmie, bo wiesz, piękna, nie jestem jak wasi nadludzie, którzy sobie hop siup pofruną przez dwieście zapadłych węzłów nadprzestrzennych na raz dwa trzy, pomyślałbym, że nie jest taki wącwoł z ciebie, by trzeba było to tłumaczyć... Ale potem przypomnę sobie jak sterroryzowaliście kolesia od krabika... I jednak jesteście. Także weź sobie solidny zapas żarcia i nalej ze sto litrów tej waszej kranówki. Dla mnie z saturatora, nienawidzę niegazowanej.

Wszystko powiem ci po drodze. Jak wydam wam adres i dokąd lecimy, to nie będę ci do niczego potrzebny i potraktujecie mnie jak jakiegoś fafluna. Także przybimzoluj se bagaż, eleganckie szmatki wyjściowe i pieprzony palnik plazmowy do wsadzenia w bancie dupsko tego fafluna.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Zdobyć informacje o miejscu pobytu poszukiwanego Ilusa Xicana.
- Pochwycić Ilusa Xicana.
- Zdobyć informacje o uwięzieniu Falxa, jego historii i wszelkich związkach z kreacją Aurożercy.

Wskazówki:
- Pamiętaj, piękniutka, że nie mogę być nigdzie widziany. Jeśli moja Gildia dowie się, że mogłem załatwiać prywatne nielegalne porachunki z tym faflunem, na którego formalnie nie ma żadnych papierów, to żegnam się z resztkami swojej kariery emeryta, a wiesz, mam swoje wydatki i potrzeby. Nie licz na mnie w żadnym zakresie na miejscu. Zresztą jeśli wielka światła paniusia Rycerz potrzebowałaby pomocy zbambowaciałego tumfula jak ja, to chyba musiałaby mieć rangę z loterii w paczce chipsów purpurowych z protata.
- Jesteśmy tam nieoficjalnie, bo na tego fafluna nie ma żadnych papierów. Jak usłyszę jak wielka potężna Rycerz wzywa policję i karetkę i liczy że ona tylko se podrynda, a służby załatwią za nią gdy ona pokiwa głową - przysięgam że zaparkuję ten prom na twojej ślicznej buzi.
- W teorii lecimy na świat Sojuszu Galaktycznego i dawniej Nowej Republiki. W praktyce wpływy Sojuszu ograniczają się do dwóch żołnierzy na cieciówce i wymiany baz danych przestępców federalnych z lagiem tryliarda milisekund. Zapomnij o wącwołach z Sojuszu.
- W jeszcze większej teorii to demokratyczny i praworządny świat. W praktyce coś jak dolne poziomy Coruscant, ale jeszcze nie te dla ztrimpulonych zwierząt, tylko te w stylu cywilizacji, tylko takiej która widuje policję raz na rok.
- Zabierz ze sobą trochę gotówki. Na miejscu może ci się przydać własny pojazd, przyda się uzupełnić żarcie, wodę, kupić medpakiet, nie wiem, staniki te od udawania posiadania biustu, co tam chcesz.

Dostępny sprzęt:
- Prom klasy Eta - pięć miejsc pasażerskich, trzy działa jonowe, ładownia o pojemności 2 ton, hipernapęd klasy 2.0

Uczestnicy Misji:
- Rycerz Jedi Alora Valo

Pomocnicy:
- Padawan Cradum Vanukar (prolog & cz. I & II)
- Padawan Arelle Deron (cz. I & II)
- Padawan Khad Llyn'han (cz. I & fragment II)
- Uczeń Jedi Edgar Alexander (cz. I)
- Padawan Zayne Vergee (cz. I & fragment II)
- Mistrz Jedi Elia Vile (prolog & cz. I & II)
- Uczeń Jedi Tanna Saarai (prolog)

Proszę uczestnika o podanie terminów, tak jak osoby zainteresowane pomocą. Brak limitów.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Emerytura - Rycerz Jedi Alora Valo

Postautor: Ashtar Tey dodano: 01 mar 2021, 22:09

W tym tygodniu będzie u mnie ciężko z terminami, ale w przyszłym od poniedziałku do piątku postaram się dopasować, na ten moment standardowo od 18 do max 2.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Postautor: Cradum Vanukar dodano: 01 mar 2021, 22:27

Ciężko mi ostatnio zaplanować cokolwiek na dalej niż 10 minut w przód, więc po prostu zgłoszę się do pomocy z nadzieją, że szczęście dopisze i będę mógł pomóc.
Bart pisze:Nie stawiajcie mi pomników, słuchajcie Mahlera i Sibeliusa, wieczna chwała Mistrz Luki
Awatar użytkownika
Cradum Vanukar
Padawan

Nick gracza: Neil

Postautor: Arelle Deron dodano: 01 mar 2021, 22:32

Jeśli termin będzie ustalony w tygodniu (z piątkiem włącznie) to się dostosuję. W weekendy będę wiedziała w ostatniej chwili.
Awatar użytkownika
Arelle Deron
Padawan

Postautor: Khad Llyn'han dodano: 01 mar 2021, 22:40

Mogę sobie zaklepać dowolny termin, wyłączając każdą środę.
Awatar użytkownika
Khad Llyn'han
Padawan

Nick gracza: Violet

Postautor: Thang Glauru dodano: 01 mar 2021, 23:06

U mnie standard. Z wyprzedzeniem kilkudniowym powinienem się dostosować, godzinowo tak mniej więcej od dziewiętnastej. Niedziele są preferowane mniej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi

Postautor: Alora Valo dodano: 01 mar 2021, 23:46

W tym tygodniu odpada mi czwartek i piątek, w następnym czwartek. Reszta dowolnie, z limitem w dni pracujące do tej 01:00-02:00.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi

Nick gracza: Oem

Postautor: Bart dodano: 02 mar 2021, 18:57

Dla połowy wpisanych weekendy są problematyczne, więc pozostaje piątek 12.03. Wstępnie 20:30, pomocnicy na 19:30.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Rylanor Loken dodano: 02 mar 2021, 22:58

Termin wstępnie pasuje, toteż zgłaszam się na pomocnika.
Medycyna robi dziś takie postępy, że czasem trudno umrzeć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rylanor Loken
Padawan

Postautor: Thang Glauru dodano: 03 mar 2021, 12:18

Najpewniej się kapkę spóźnię, powinienem dotrzeć na 20:00.
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi

Postautor: Elia dodano: 05 mar 2021, 0:38

Jeśli ktoś się wykruszy albo coś to mogę pomóc, termin jest ok :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Elia dodano: 23 mar 2021, 18:04

Misja zakończona sukcesem, jej główny cel został spełniony.

Mistrz Jedi Elia Vile pisze:To była bardzo udana misja, Rycerzu. Udało Ci się potwierdzić część naszych teorii, część obalić. Przywiozłaś informacje całkiem nowe, które musimy teraz dopasować do wszystkiego, co już wiemy.

Jesteśmy bardzo daleko od rozwiązań, ale to kolejny krok w dobrą stronę. Powoli przestajemy poruszać się po omacku.

Dobra robota.

Ilość PD:

(Średni - 3000 PD) * ranga uczestników (Rycerz Jedi - 2,5) : liczba uczestników (1) = Rycerz Jedi - 7500 PD

Rany uczestników:

- brak

Sprawozdania:

- Rycerz Jedi Alora Valo - całość
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania