Dezynfekcja

Re: Dezynfekcja

Postautor: Khad Llyn'han dodano: 14 lut 2021, 23:52

Można mnie brać pod uwagę, jeśli będzie tragedia z pomocnikami albo znajdzie się coś dodatkowego powyżej tych dwóch osób.
Awatar użytkownika
Khad Llyn'han
Padawan
 
Posty: 383
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:39
Lokalizacja: Polska :<
Nick gracza: Violet

Re: Dezynfekcja

Postautor: Arelle Deron dodano: 15 lut 2021, 0:26

Możliwe, że z małym poślizgiem, ale będę.
Awatar użytkownika
Arelle Deron
Padawan
 
Posty: 512
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:25

Re: Dezynfekcja

Postautor: Thang Glauru dodano: 25 lut 2021, 22:13

Misja zakończona częściowym sukcesem, dwa na trzy cele zostały spełnione. Misja okazała się łatwiejsza, niż przypuszczono - nowy poziom ustalono na Bardzo łatwy.

Delian Marco pisze:Szanowna Pani Saarai,

Zgodnie z obietnicą chciałbym przedstawić Pani raport z aktualnej sytuacji na Garos po Pani akcji. Zgodnie z planem wysłaliśmy kilka ekip do sprawdzenia stanu skażenia w Northlan i okolicach. Budynek, który zidentyfikowała Pani jako źródło okazał się być przekształconą oczyszczalnią ścieków. Przez kilka dni poziom zainfekowania wód utrzymywał się na wyższym poziomie, ale niedawno nastąpił przełom i z każdym dniem systematycznie spada. Nadal musimy być bardzo ostrożni, teren stanowi bardzo duże zagrożenie, ale wydaje się, że w długim okresie jest szansa na jego odzyskanie. Całość będzie wymagać zapewne zupełnego wyburzenia i wyczyszczenia całego terenu i odbudowę od zera, ale to nadal lepsze, niż wieczne skażenie.

Natrafiliśmy również na kilku ocalałych, z których każdy należał do wcześniej wysłanych przez nas ekip. Większość była albo w stanie agonalnym, albo tak agresywna, że nie dało się ich już uratować. Na całe szczęście nie spotkaliśmy się z obecnością nowych amphistaffów, przez co nie pojawiły się nowe straty. Z dobrych wiadomości, dzięki intensywnej kuracji ocalony przez Panią mężczyzna odzyskał część świadomości i zdolności mentalnych i udało nam się zidentyfikować go jako zaginionego lekarza, który przed wojną pracował w Northlan. Zmarł we śnie, spokojnie i bezboleśnie. Większość jego bliskiej rodziny nie żyje, ale został pochowany na rodzinnym grobie przez ocalałych kuzynów. Prosili przekazać dozgonne podziękowania za odnalezienie go.

Z wieści gorszych, jeszcze nie udało nam się odnaleźć Yuuzhan Vonga. Wśród osadników i ekip ratunkowych zaczęły krążyć plotki o dziwnej postaci, która kręci się w okolicy, gdzie większość niestety poprawnie podejrzewa, że to jakiś zagubiony Vong. Na ten moment Wywiad próbuje uciszać te plotki, jednocześnie stale szukając jego śladów. Na razie jednak bez skutku, jeśli to rzeczywiście on, to dobrze zaciera po sobie ślady. Skorzystaliśmy z zaleconej przez Panią metody śledzenia położenia nadajnika. Proces jest powolny, a jego dokładność zostawia wiele do życzenia, ale uzyskujemy rezultaty. Nieubłaganie zbliżamy się do odnalezienia go i możemy jedynie mieć nadzieje, że zrobimy to i zutylizujemy go zanim doprowadzi do wycieku informacji o operacji lub jakiejś innej katastrofy.

Sierżant sztabowy Delian Marco


Ilość PD:

(Bardzo łatwy - 1000 PD) - (Pozwolenie na ucieczkę Yuuzhan Vonga - 400 PD) + 150 PD (częściowo osiągnięty cel dodatkowy) * ranga uczestników (Uczeń Jedi - 2) : liczba uczestników (1) = Uczeń Jedi - 1500 PD


Rany uczestników:

- Uczeń Jedi Tanna Saarai - Lekkie


Sprawozdania:

- Uczeń Jedi Tanna Saarai - całość
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi
 
Posty: 853
Rejestracja: 18 wrz 2015, 12:09

Poprzednia

Wróć do Misje do wzięcia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron