Hagiografia - Adept Besha'laet'aune

Hagiografia - Adept Besha'laet'aune

Postautor: Bart dodano: 07 gru 2020, 15:57

Dane dotyczące misji:

Stopień: Adept
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Bardzo łatwy
Ilość uczestników: 1
Miejsce misji: Głębokie Jądro, system Hakassi, planeta Hakassi


{Przekaz z: Brak danych od: Brak danych}
Obrazek
Protokół: Prywatny
Kanał: Brak
Kod: 37217123
Sektor: -
Świat: Hakassi


{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Posłuchaj mnie uważnie, słuchaj tam, ty. Rozmawia z tobą rzecznik poważnej organizacji, rozumiesz mnie. Spróbuj przekierować to połączenie, to staną się złe rzeczy, mamy twojego kolegę, teraz morda na kłódkę, sprzedasz się na komendzie, to twój kolega będzie wąchać kwiatki od góry.

Wiemy, że twój czerwonooki znajomek to poważny bogacz. Masz wielkie szczęście i okazję ratować swojego znajomka. Podał twój numer jako gościa, który zapłaci za niego okup. Chcemy za jego życie dwieście tysięcy kredytów, nie próbuj kręcić, że tyle nie masz, masz tydzień by zdobyć kasę. Twój ziomek to bogaty przybysz, macie innych kolegów, znajdziecie kasę, albo kolega zginie. Żadnego targowania. Nie próbuj kontaktować się z pałami, ani z Jedi. Nie próbuj z naszymi zadzierać, zdradzę ci że nasi chłopacy już poskładali jednego pseudojedi. Jak będziesz coś kombinować, albo przyjdziesz z kolesiami, to twój kolega skończy jako karma dla krabów. Gdy przyjdzie czas, odpikniemy się do ciebie i przyjedziesz zostawić okup. Potem twój niebieski arystokratyczny kolega wróci do siebie ruchać czerwonookie prostytutki czy inne dewbacki na willi do woli.

Nam biznes się tu już kończy, Gang Świętego Jedi obłowi się na was i pożegnamy się z Hakassi. Nasza potęga zapewniła nam sławę, a sława to problemy z psiarnią. Spróbuj z nami zakombinować, to zobaczysz co to znaczy Gang Świętego Jedi. To nasz ostatni skok, banci frajerze, a po ostatnim skoku nie ma się już nic do stracenia, spróbujesz nas wykiwać to na pożegnanie spuścimy cię podpalonego ze śmigacza na Plac Centralny w Nowym Ord Trasi z wkrętarką w odbycie na pożegnalne show, a mynocki zeżrą twoje genitalia.


{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Wydostać porwanego Chissa z niewoli.
- Unieszkodliwić "gang Grehmana", zwany Gangiem Świętego Jedi.

Wskazówki:
- [ Pierwszy kontakt z gangiem ]
- [ Zakończona rezygnacją próba poszukiwania dojść do gangu ]
- [ Następna napaść gangu ]

Dostępny sprzęt:
- Dowolny sprzęt z bazy Jedi.

Uczestnicy Misji:
- Adept Besha'laet'aune

Pomocnicy:
- Uczeń Jedi Edgar Alexander
- Padawan Arelle Deron
- Rycerz Jedi Ashtar Tey
- Uczeń Jedi Tanna Saarai

Proszę uczestnika i osoby zainteresowane pomocą o podanie terminów. Niezbędny wśród pomocników będzie Uczeń Edgar. Maksymalnie 5 pomocników.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
 
Posty: 931
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47

Re: Hagiografia - Adept Besha'laet'aune

Postautor: Khad Llyn'han dodano: 07 gru 2020, 16:15

Chętnie pomogę, byleby było wieczorkiem.
Awatar użytkownika
Khad Llyn'han
Padawan
 
Posty: 383
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:39
Lokalizacja: Polska :<
Nick gracza: Violet

Re: Hagiografia - Adept Besha'laet'aune

Postautor: Besha'laet'aune dodano: 07 gru 2020, 18:07

Kurczę, ze mną jest taki problem, że po prostu nie mam jak wyciąć sobie dostatecznie wiele godzin dowolnego dnia, nie za bardzo chodzi o możliwość rezerwacji wieczoru takiego czy takiego, a po prostu o ilość godzin. Ostatni raz powyżej 7 godzin spałem w październiku ogólnie :d

Chyba tylko dwa terminy przez cały grudzień wchodzą ze mną w rachubę, albo przyszły czwartek 17 grudnia, albo niedziela 20 grudnia i to niestety wszystko. :/ Wiem jaka to lipa. Tak jak wielu ludziom mówiłem, mam obecnie robotę, w której 45 godzin na tydzień to minimum, w jakim siedzę, do zestawu dzienne studia, co gorsza, zdalne, zamiast w budynku uczelni który mam tuż obok roboty, więc muszę jechać do domu żeby siedzieć przed pierniczonym kompem, a dojazdy mam zwykle godzinę w jedną stronę. Ja bardzo bym chciał mieć lepsze możliwości, ale no, leżę i kwiczę, taka rzeczywistość :c

Ukryte:
Awatar użytkownika
Besha'laet'aune
Padawan
 
Posty: 45
Rejestracja: 02 lut 2020, 18:54

Re: Hagiografia - Adept Besha'laet'aune

Postautor: Thang Glauru dodano: 07 gru 2020, 18:13

Mój obecny grafik jest odrobinę bardziej napięty niż zwykle, miałbym czas w tym tyg. tylko w czwartek, ale skoro przed nami są tylko daty 17 i 20, to wybieram tą pierwszą opcję, w następny czwartek. Zaznaczę tylko, że to wyłącznie preferencja, jeżeli będzie bardziej pasować niedziela, dostosuję się, potrzebuję tylko wyprzedzenia.

Wobec tego od razu ustalam termin na 17.12 w czwartek, aby mieć pewność zaklepania przez każdego bez obaw. Misja na 19:00, pomocnicy na 18:30.

Nie potrzebuję wielu pomocników, 3 wliczając Edgara mi wystarczy, 5 to maksimum.
~Bart
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi
 
Posty: 855
Rejestracja: 18 wrz 2015, 12:09

Re: Hagiografia - Adept Besha'laet'aune

Postautor: Arelle Deron dodano: 07 gru 2020, 19:31

Będę.
Awatar użytkownika
Arelle Deron
Padawan
 
Posty: 513
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:25

Re: Hagiografia - Adept Besha'laet'aune

Postautor: Ashtar Tey dodano: 07 gru 2020, 19:43

Pomogę.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
 
Posty: 1793
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47
Nick gracza: Gluppor

Re: Hagiografia - Adept Besha'laet'aune

Postautor: Tanna Saarai dodano: 08 gru 2020, 23:51

Pomogę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi
 
Posty: 1026
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47
Nick gracza: Binol

Re: Hagiografia - Adept Besha'laet'aune

Postautor: Khad Llyn'han dodano: 17 gru 2020, 14:32

Jednak się dzisiaj nie pojawię, mam nadzieję, że misja przez to nie ucierpi. Wybaczcie!
Awatar użytkownika
Khad Llyn'han
Padawan
 
Posty: 383
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:39
Lokalizacja: Polska :<
Nick gracza: Violet

Re: Hagiografia - Adept Besha'laet'aune

Postautor: Bart dodano: 19 gru 2020, 21:37

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Inspektor Namon Octali pisze:Szanowny Padawanie Aune, nie wiem od czego mogę zacząć. Legendy o Jedi są znane nawet na Hakassi, nasze stocznie żyją z powikłań bitwy o Odiku… Ale… Oglądać na własne oczy pańską pracę to coś… niewiarygodnego. Gratuluję panu z całego serca. Trudno uwierzyć, jakim geniuszem wykazał się pan na jak wielu polach, zapoznanie z raportem, w którego wiarygodność nikt nie wątpi, oglądając rezultaty działań na własne oczy… Po prostu powala. Począwszy od wyczulenia na każdy szczegół, idąc przez wykorzystanie ocalałego i jego traumy dla dalszego namierzania gangu, to niesamowite perspektywiczne myślenie, strategiczne rozegranie sytuacji z zakładnikiem, znakomite opanowanie terenu potyczki, rozgrywanie tego wszystkiego jak arcymistrz dejarika, a to wszystko reprezentując sobą szczyty wrażliwości i moralności, nie pozwalając w trakcie zadania skrzywdzić nawet żałosnego kraba i choćby tutaj wykazując się wyczuleniem na każde słowo przeciwnika… Ja… Ja po prostu nie wierzyłbym, gdyby nie namacalne dowody pana działań. Czujność na detale, przerażająca niepowstrzymywalność bojowa, skrupulatność, metodyczność, perspektywiczność, jest pan niesamowity na każdym polu, o jakim można mówić.

Większość pochwyconych przez pana więźniów nie ma wiele do powiedzenia, poza Aqualishem. Aqualish był rzeczywiście tym, który posiadł miecz niejakiej Padawan Moontesi. Próbował przez pewien czas przejąć władzę nad gangiem, używając miecza jako symbolu boskiego namaszczenia – w te narkomańskie brednie gangsterskich zwierząt szkoda wnikać i marnować pański czas, ale gdyby był pan prywatnie zainteresowany tym ubóstwem, oczywiście jesteśmy do dyspozycji. Wracając jednak do faktów, niejaki Grehman opanował szybko sytuację, udowadniając, że Aqualish nie potrafi nawet tego miecza używać, choć przez miniony czas sam popadł w wyjątkowe zafascynowanie magią tej broni, przekonany, że państwa święta broń jest pośrednikiem do magicznych zdolności i poprzez więź mentalną z bronią, użytkownik otwiera się na boskie moce. Podobno głowa gangu jest bliska poznania tej drogi. Trudno nam mówić, na ile ma to sens, a na ile są tu urojenia prymitywów.

Zbierając wszystkie zeznania w całość, możemy tylko potwierdzić to, czego dowiedział się pan na miejscu. Pod wpływem coraz gorszej koniunktury i coraz gorszych zysków, w miarę poprawy hakassańskich warunków, gang chce zdobyć odpowiednio duże środki i zmienić miejsce operacji. Formy rekrutacji potwierdzają się z materiałami od pani Padawan Deron – to gang rekrutujący osoby ze środowisk Przestrzeni Huttów i tamtejszych przestępczych środowisk współpracujących z Huttami, szukając rekrutów poprzez poszerzanie kręgów towarzyskich i „promocję bezpośrednią”.

Wieńcząc moje gratulacje i informacje – przekazany został nam tracker do nadajnika w podrobionym żetonie. Sygnał jest dość marny, ale gromadzimy dane i gdy tylko – dzięki panu i tylko panu – zdobędziemy z tych wykresów konkrety, skontaktujemy się z państwem. To już jawny koniec tego gangu. Zniszczył go pan - czekamy tylko na okazję na dobicie.

Dziękuję za wielką przysługę jaką oddał pan Hakassi swym geniuszem,

Inspektor Namon Octali,
Komendant Regionalnego Wydziału Śledczego Policji Regionu VIII


Ilość PD:

(Bardzo łatwy - 1000 PD) * ranga uczestników (Adept - 1) : liczba uczestników (1) = 1000 PD


Rany uczestników:

- Padawan Besha'laet'aune - średnie


Sprawozdania:

- Padawan Besha'laet'aune - całość
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
 
Posty: 931
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47


Wróć do Zadania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości