Diamentowe psy - Adept Zayne Vergee

Re: Diamentowe psy - Adept Zayne Vergee

Postautor: Edgar Alexander dodano: 07 lis 2020, 11:07

Pasuje mi dzisiaj, jutro nie. W tygodniu jak zwykle, potrzebuję kilkudniowego wyprzedzenia, aczkolwiek wolałbym nie od pn do śr.
Obrazek
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Uczeń Jedi
 
Posty: 703
Rejestracja: 18 wrz 2015, 12:09

Re: Diamentowe psy - Adept Zayne Vergee

Postautor: Ashtar Tey dodano: 07 lis 2020, 12:09

Kontynuacja dzisiaj o 20, pomocników zapraszam 15 minut wcześniej.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
 
Posty: 1739
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47
Nick gracza: Gluppor

Re: Diamentowe psy - Adept Zayne Vergee

Postautor: Ashtar Tey dodano: 09 lis 2020, 22:24

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Komendant Savin Terko pisze:
Szanowny Adepcie Vergee,

pomimo krwawego wyniku konfrontacji z klatooińskimi gangsterami, funkcjonariusze zdołali zebrać znakomitą ilość dowodów, aczkolwiek na ten moment trudno powiedzieć, co uda nam się z nich pozyskać. Mogę tylko liczyć, by te śmierci nie były bezsensowne.

Dwóch Klatooinian i człowiek nie przeżyło konfrontacji. Spróbujemy rozpoznać ich tożsamość i powiadomić bliskich o ich odejściu. Obawiam się reakcji ze strony rodzin, ale weźmiemy odpowiedzialność przekazania wieści na siebie. Być może uda się dowiedzieć czegoś od rodzin w kwestiach dotyczących kryminalnej działalności, aczkolwiek w obliczu masakry, szczerze wątpię.

Jeden z zabitych miał na sobie cyfronotes, który cudem ocalał przed zniszczeniem. Urządzenie jest zaszyfrowane, technicy policyjni natychmiast rozpoczęli próbę złamania zabezpieczeń. Poinformujemy Pana o jakichkolwiek uzyskanych informacjach.

Jeden z gangsterów przetrwał, jest w ciężkim stanie. Jego rany najwyraźniej pochodzą od Pańskiej broni rytualnej. Medycy informują, że przeżyje. Kiedy jego stan się ustabilizuje, podejmiemy się próby przesłuchania go. W przeciwieństwie do poprzednich aresztowań, tutaj mamy jawne powiązanie z zorganizowaną działalnością przestępczą, więc być może uda się pozyskać wartościowe informacje.

Jeżeli chodzi o znalezione przez Pana diamenty, cóż... okazało się, że nie mamy do czynienia z diamentami. Były to wyroby szklane, w których i z którymi pomieszana była nielegalna substancja używkowa, nefetron. Posiadanie, dystrybucja i użytek tego narkotyku są karalne na Hakassi, najpewniej mamy tutaj do czynienia z próbą handlu tą substancją. Nie wiemy jeszcze, skąd pochodzą, ani dokąd miały trafić, wszystkie kontenery i wyroby były nieoznaczone. Podobne wyroby są popularne wśród klatooińskiej społeczności, być może istnieje powiązanie.

Podobnym sukcesem okazał się rajd na kryjówkę grupy rasowo-tożsamościowych radykałów. Wszyscy znalezieni na miejscu członkowie zostali aresztowani i otrzymali oskarżenia związane z porwaniem młodzieńca klatooińskiego pochodzenia. Sam chłopak został uwolniony, aczkolwiek przebywa w szpitalu w związku z doznaniem obrażeń, w większość odwracalnych. Udało się ocalić go dzięki Pańskiej interwencji, za to dziękuję.

Jeżeli chodzi o współpracę z Panem - muszę przyznać, Pańska efektywność doprawdy dorasta do wygórowanych opowieści o Jedi. W obliczu rezultatów obecnego biegu wydarzeń i jednomyślnego wsparcia ze strony komendy miejskiej, muszę zaprosić Pana do dalszej współpracy w tym śledztwie. Podinspektor Nerod będzie przekazywał Panu informacje o postępie śledztwa i pozyskaniu dalszych poszlak i dowodów.

Jeszcze raz dziękuję Panu za owocną współpracę i życzę miłego dnia.

Inspektor Savin Terko, Komendant Komendy Miejskiej Drand

PS Załączam poniżej wiadomość od Konstabla Karaba, który bardzo prosił, by ją przekazać.


Konstabl Tensor Karaba pisze:
Szanowny Mistrzu Jedi,

Ja, mój brat i szwargowa jesteśmy Panu dozgonnie wdzięczni. Ronak wrócił do domu. Był w szoku, ale ostatecznie wszystko nam opowiedział. Rozumiemy, że drastyczna sytuacja wymagała drastycznych metod z Pana strony. Aż ciężko uwierzyć, że porwał się na coś takiego. Najpewniej by zginął razem z tym swoim kolegą. Razem z rodzicami zdecydowali się zasięgnąć pomocy specjalisty i mamy nadzieję, że nie jest na to jeszcze za późno. Przed nimi pewnie jeszcze długa droga, ale najważniejsze jest to, że jest już w domu. Bezpieczny. Jeszcze raz, dziękujemy bardzo za pomoc. Gdyby kiedykolwiek czegoś mógłby Pan potrzebować, to z chęcią postaramy się w jakiś sposób, chociaż częściowo odwdzięczyć. Wiele nie mamy, ale kto wie. Może kiedyś przyda się Panu coś od zwykłego konstabla.

Nasi kilka godzin temu najechali kryjówkę tej parszywej, rasistowskiej sekty. Mam nadzieję, że znajdzie się na nich więcej, niż tylko porwanie i pobicie Klatooinca. Ronak z pewnością nie był pierwszym i nie będzie ostatnim młodym człowiekiem, który zbłądził, szukając akceptacji, a takie grupy żerują na ich naiwności.

Tensor Karaba


Ilość PD:

(Bardzo łatwy - 1000 PD) + (Cel dodatkowy - 200 PD) * ranga uczestników (Adept Jedi - 1) : liczba uczestników (1) = 1200 PD


Rany uczestników:

- Padawan Zayne Vergee - brak


Sprawozdania:

- Padawan Zayne Vergee - całość
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
 
Posty: 1739
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47
Nick gracza: Gluppor

Poprzednia

Wróć do Zadania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron