Kontakt - Uczeń Jedi Edgar Alexander, Padawan Arelle Deron

Kontakt - Uczeń Jedi Edgar Alexander, Padawan Arelle Deron

Postautor: Bart dodano: 11 paź 2020, 16:58

Dane dotyczące misji:

Stopień: Padawan
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik
Poziom trudności: Bardzo łatwy
Ilość uczestników: 2
Miejsce misji: Głębokie Jądro, system Hakassi, planeta Hakassi - Region VIII

{Przekaz z: miasto Birell od: Vurga Hur}
Obrazek
Protokół: Otwarty
Kanał: Radiowy
Kod: 38-S
Sektor: -
Świat: Hakassi

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Dzień dybry, witam koleżankę, znaczy ja daję do tej takiej blondi dziołchy, tylko ja tu tego, daję na te takie częstotliwości takie, jak byłżem pod tym tą chałupą waszą wybombaną i by stykały pod komunikatorskie pod te wasze żeby łapało tam sygnał. Tak co by za wiele tu nie gadać to ja bym miał ważne donosy co do tamtych gangusów które by wy tam mówiliście się czepialiście, że tego brodatego który na lokalu u nas był zasadzili jemu kosę. Trochę tak się poskładało, że zakręciłem się wokół takiej ekipy, która tam trochę tykała z taką załogą, która trochę tam kombiniła z tymi gangusami. I tak tu zdeka pomyślałem, że trochę szłoby się dogadać i wykombinować jakby sprawę tak na ostro po męsku załatwić, to by nawet szło im kosę zasadzić, jeśli macie jakichś twardych rancorskich chłopów co by pasowali.

Jak wtedy żem był to widziałem z okna w sensie z pola, tego kolegę, on taki gęba robot a wysoki na rancora, to koleżanka niech zasunie z tym ziomkiem tu, bo on profil ma idealnie, tych innych to proszę mi tu nie, koleżanka tu zawinie mi z tym dwumetrowym robotogębowym. To tak słabo pod pisanie na komunikator, zresztą mi tu kumpel musi to pisać bo ja Basic w mowie to takie D plus myślę, ale nigdy się nie tykałem za bardzo pisanego, bo tak nie było potrzeby, więc tak trochę odpada, a głosowy to też nie, bo jeszcze stary usłyszy. Powiem wszystko na miejscu, Zonama Sekot z wami, chwała Mocy i do przodu. Jak wyjedzieta, to dam adresik pod który się spikniemy bezpiecznie i cyk.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Dotrzeć na miejsce spotkania z kontaktem w sprawie "gangu Świętego Jedi".
- Zrealizować plan zatrzymania grupy.

Wskazówki:
- Brak.

Dostępny sprzęt:
- Dowolny sprzęt z bazy Jedi.

Uczestnicy Misji:
- Uczeń Jedi Edgar Alexander
- Padawan Arelle Deron

Pomocnicy:
- Padawan Khad Llyn'han
- Uczeń Jedi Tanna Saarai
- Mistrz Jedi Elia Vile
- Adept Zayne Vergee
- Rycerz Jedi Ashtar Tey
- Rycerz Jedi Siad Avidhal

Proszę uczestników i osoby zainteresowane grą o podanie swoich terminów. Ekstremalnie przydatny byłby Siad, dobrze byłoby mieć też Elię. Ilość miejsc nieograniczona, ale z trójką, zwłaszcza z wyżej wymienionymi, da się radę.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Kontakt - Uczeń Jedi Edgar Alexander, Padawan Arelle Deron

Postautor: Khad Llyn'han dodano: 11 paź 2020, 17:35

W najbliższe tygodnie odpadają mi:
16.10 - out
19.10 - o 20 powinno być git
20.10 - o 21 powinno być git
22.10 - o 21 powinno być git
23.10 - cały dzień out
26.10 - o 21 powinno być git
31.10 - out
10.11 - out

Reszta powinna być spoko, jak coś, to będę informował.

@EDIT
dopisałem 16.10, zapomniałem, że wtedy mam półmetek xD
Awatar użytkownika
Khad Llyn'han
Padawan

Nick gracza: Violet

Postautor: Edgar Alexander dodano: 11 paź 2020, 19:36

Generalnie ja jak dotychczas, potrzebuję informacji z kilkudniowym wyprzedzeniem i tyle. Na pewno 16.10-18.10 jestem niedostępny. Tak to od 19 w górę jest w porządku.
Obrazek
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Uczeń Jedi

Postautor: Tanna Saarai dodano: 11 paź 2020, 19:54

Pomogę chętnie, przyszły tydzień poza 14.10 raczej dowolnie. 13.10 i 18.10 pewnie chciałbym skończyć ciut wcześniej, by żyć na planie. 19 do 25 mi nie pasuje całkowicie. 26 do 31 dowolnie. W listopadzie jeszcze nie wiem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Elia dodano: 12 paź 2020, 10:04

W tym tygodniu powinnam być dostępna od poniedziałku do czwartku po 19:30.
W przyszłym to samo, tylko po 19.
Każdy piątek/sobotę/niedzielę mogę mieć wyłączone - jeśli misja ma być w któryś z tych dni, najlepiej by było, bym wiedziała wcześniej, wtedy większa szansa, że będę dostępna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Zayne Vergee dodano: 12 paź 2020, 10:29

W tym tygodniu mam bardzo dziwne terminy i mogą się zmieniać z dnia na dzień. Najlepiej i najstabilniej mogę być dostępny do pomocy na misji, od piątku do niedzieli od godziny 18 (z wyłączeniem któregoś dnia, ale z pominięciem wyznaczonego terminu misji - dopasuję się, jednym słowem). Od przyszłego tygodnia będę mieć więcej czasu i raczej do każdego terminu będę w stanie się dopasować (gdyby nu, to dam znać wcześniej).
Medycyna robi dziś takie postępy, że czasem trudno umrzeć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zayne Vergee
Adept

Postautor: Arelle Deron dodano: 12 paź 2020, 19:26

Po 19 jestem wolna w każdy wieczór z wyłączeniem piątków i sobót. W niedziele ogólnie turbo chętnie.
...
Vurga! <3
Awatar użytkownika
Arelle Deron
Padawan

Postautor: Bart dodano: 12 paź 2020, 19:44

Czwartek, 15.10, brzmi optymalnie (chyba że Edgar miał na myśli, że dopiero przyszły tydzień to wystarczające wyprzedzenie - ale na razie stawiajmy na czwartek, by nie czekać 2,5 tygodnia). Uczestnicy na 20:00, pomocnikom wystarczy 19:30, byle punktualnie.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych, ról będzie sporo.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Ashtar Tey dodano: 12 paź 2020, 19:52

Będę.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Postautor: Edgar Alexander dodano: 12 paź 2020, 21:31

Czwartek pasuje.
Obrazek
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Uczeń Jedi

Postautor: Arelle Deron dodano: 13 paź 2020, 8:47

Będę.
Awatar użytkownika
Arelle Deron
Padawan

Postautor: Siad Avidhal dodano: 14 paź 2020, 16:53

budu
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Siad Avidhal dodano: 17 paź 2020, 15:17

Misja zakończona porażką, żaden jej cel nie został spełniony.

Z2hlbmVyYSBzYWxhbWk= pisze:Za moich czasów świetności jak się miało opozycję, to się ją bombardowało wraz z ludnością cywilną - tak dla bezpieczeństwa i przykładu dla potencjalnych dalszych gałęzi. Był to jednocześnie wyraz tego, jak w oponenta ma się wywalone, że nawet się nie fatyguje osobiście z zagrożeniem życia własnego lub własnych ludzi. Pewnie, ktoś powie, że bombardowanie to pewnie ostateczność i chwytanie się radykalizmów z oznaką tego, że nie można sobie z czymś poradzić. Ale możliwość kliknięcia jednego przycisku i wysłania kilku pocisków sprawia, że ma się też możliwość posiadania totalnie wyjebane na takie gadanie. Wciskasz przycisk i idziesz pokopać piłkę z dzieciorami, czy coś.

No to ten. Jesteście tak żałośni, że nawet bezdomnego aqualisha z zaszytym termodetonatorem bym na was nie wysłał. Ashlo przenajświętsza. Jak tam na miejscu wymiany Waszych zobaczyłem, to nabrałem odrobinę respektu. Pomyślałem sobie - o proszę, jednak mają mózgi, wykiwali nas. To co działo się potem, to mi się w zielonym łbie nie mieści. Nie mam pojęcia jak wygląda rekrutacja do Jedi, ale mam wrażenie, że na portalach pracowniczych w holonecie leży zaraz obok akwizycji i wypełniania ankiet konsumenckich.

Jak opowiadałem szefowi, że na miejsce kontaktu wlazł łysy mówiąc "jebać sojusz" i na totalnym wyjebaniu popatrzył po nas i se poszedł dalej... To szef myślał, że tracę na wiarygodności i zaczął robić mi wykłady, że on nie potrzebuje na mojej pozycji tak bliskiego współpracownika osób, które popadają w ciężkie narkomanie. Serio. Gdyby nie to, że porwaliśmy i oddaliśmy dziwkę do rąk własnych, to byśmy chyba już roboty nie mieli za to, że zaczęliśmy go okłamywać i to nieudolnie w chuj. Jak szef wreszcie załapał, że to wcale nie są ani żart, ani głupie wymówki - seryjnie pobladł ze śmiechu. Potem było jeszcze lepiej jak mu opowiadałem, że kuźwa typek biegał jak idiota jak było mówione, że ma stać spokojnie. Podnosił i wyrzucał mieczyk kurwa w trakcie rozmowy. No... No debil. Ja nawet nie wiem jak to skomentowac. Koleżaneczka ma dwie lufy przy ciele i jest wzięta jako zakładnik. Co robisz? No oczywiście, że biegasz jak kompletny idiota i wyskakujesz przez barierki kuźwa z balkonu.

Typek co nas sprzedał u takich debili niestety zdążył spieprzyć z planety, ale gwarantuję, że takich jak my się w ten sposób nie wystawia. Za jego głowę została wyznaczona dość sowita nagroda. Jest cwaniak - może się ukryje, może nie. Ale wiecie co jest najgorsze w nagrodzie za Twój łeb? Wcale nie to, że możesz zdechnąć albo ktoś Cię wpierdoli do karbonitu jako pamiątke. Najgorsze jest to, że jeśli wybierasz życie, to już nigdy nie zaznasz własnego spokoju. Prawdopodobnie nigdy nikomu nie zaufasz. Nawet kupując pierdolone protaty w jakimś zapyziałym świecie cały czas trzymasz rękę na blasterze i świadomość, że zaraz - w dowolnym momencie Twojego żywota - ktoś może strzelić Ci w pysk, powoli po prostu wywierca Ci mózg i rujnuje. Piękna rzecz. Piękne życie. Mało kto umie w takim prosperować, choć zdarzają się. Mimo wszystko walczył i miał więcej mózgu, niż Wy Jedi - to mu przyznam.

Jak coś, to nas już tu nie ma. Zwijamy interes póki co, bo zrobiło się gorąco. Gdzieś popełniliśmy błąd i trzeba przeanalizować, by w przyszłości takowych nie popełniać i nie pozwolić dojść do mózgu na odległość miecza świetlnego. Zwłaszcza, że mam synalka. Wkurwi się, że znów przeprowadzka - ale co poczniesz, takie życie. Wybaczcie za długą wiadomość, ale tak się z wami zżyłem przez te prześladowanka, że szkoda byłoby zniknąć bez słowa i nie upewnić się, by wydźwięk tej totalnej, debilnej porażki nie został przekłamany przez tego łysego debila. Byłoby szkoda - śmiech to zdrowie i trzeba się nim dzielić, wiecie jak jest.

Ilość PD:

Porażka = 0 PD

Rany uczestników:

- Uczeń Jedi Edgar Alexander - lekkie

- Padawan Arelle Deron - ciężkie

Sprawozdania:

- Uczeń Jedi Edgar Alexander - całość
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax