Dziennikarze - Uczeń Jedi Alora Valo, Padawan Arelle Deron

Re: Dziennikarze - Uczeń Jedi Alora Valo, Padawan Arelle Deron

Postautor: Ashtar Tey dodano: 24 lip 2020, 9:29

Oba dni są ok, z lekką preferencją na czwartek.

Okej, wszyscy którzy coś preferują - preferują czwartek, więc 30.07, 20:15.
~Bart
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
 
Posty: 1772
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47
Nick gracza: Gluppor

Re: Dziennikarze - Uczeń Jedi Alora Valo, Padawan Arelle Deron

Postautor: Edgar Alexander dodano: 29 lip 2020, 19:39

Dostałem dziś zaproszenie na rozmowę o pracę jutro, a nie za bardzo chcę zmieniać termin, bo goni. Nie jestem pewien kiedy konkretnie wrócę do domu, stąd moja obecność może być chwiejna, najpóźniej wpadnę 21 pewnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Uczeń Jedi
 
Posty: 749
Rejestracja: 18 wrz 2015, 12:09

Re: Dziennikarze - Uczeń Jedi Alora Valo, Padawan Arelle Deron

Postautor: Edgar Alexander dodano: 04 wrz 2020, 16:03

Misja zakończona częściowym sukcesem, jej cele zostały spełnione w ubogim stopniu, z poważnymi konsekwencjami.

Viran Nassir pisze:Drodzy państwo,

utrata przez panią Valo jej broni w siedzibie ISK stanowi źródło dużego ryzyka. Z mojego zrozumienia wasza broń jest dość charakterystyczna, zatem jej znalezienie i zidentyfikowanie pozwoli powiązać panie z osobami odpowiedzialnymi z cały incydent. Jest wątpliwe, że informacje o laserowych mieczach nie zostały podchwycone przez nikogo z tamtejszych służb i stacji informacyjnych. Jeżeli udało im się zidentyfikować TIE Advanced jako należące do sił zbrojnych Hakassi, skojarzenie waszej egzotycznej broni, myśliwców i waszej oficjalnie ogłoszonej obecności na Hakassi może doprowadzić ich prosto do nas. Zewnętrzne i wysokie ufundowanie ISK może wskazywać właśnie na organizacje i grupy z lepszą mocą sprawczą. Pozostaje nam oczekiwać materiałów jakie ma ta gazeta w planach opublikować. Będziemy ich uważnie monitorować. Przyjrzymy się również dokładnie myśliwcom - być może będziemy w stanie zlokalizować potencjalne sposoby na powiązanie ich z Hakassi.

Specyficzne metody pani Deron i kontakty pani Valo zdecydowanie rozjaśniły obraz tego, co dowiedziano się o przebiegu procesu. Będzie trudno dotrzeć do poprzedniego właściciela fabryki, ale jeżeli podobne transakcje były prowadzone regularnie, zapewne jego kontakty z rzeczoną mafią były przelotne. Skontaktujemy się z państwem, jeżeli będzie istniała jakaś szansa na dotarcie do niego i dowiedzenie się czegoś od jego osoby.

Pomimo potknięć zapewniły nam panie pole do przygotowania się na ewentualne powiązanie Hakassi z tamtym incydentem. Pozostaje mi osobiście liczyć, że optymizm pani Valo się sprawdzi i nie czeka nas kryzys polityczny.


Ilość PD:

[ (Łatwy - 2000 PD) / 4 (szczątkowe wykonanie zadania) * ranga uczestników (Padawan - 1,5; Uczeń Jedi - 2) : liczba uczestników (2) = Padawan - 350 PD; Uczeń Jedi - 500 PD


Rany uczestników:

- brak


Sprawozdania:

- Uczeń Jedi Alora Valo - całość
Obrazek
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Uczeń Jedi
 
Posty: 749
Rejestracja: 18 wrz 2015, 12:09

Poprzednia

Wróć do Zadania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości