Wesołych Świąt

Miejsce wolnych rozmów na dowolne tematy niedotyczące spraw organizacji.

Wesołych Świąt

Postautor: Zosh Slorkan dodano: 24 gru 2019, 15:13

Ode mnie w tym roku prościutko, bo po prostu nie mam za bardzo w chwili obecnej siły na jakieś szczególne wywody. Wesołych świąt wszystkim, żebyście naprawdę wypoczęli w te święta, złapali oddech od wszystkiego, zamiast mieć z nich więcej zasuwu nad debilnymi porządkami niż to warte XD Jak najmniej wizyt anonimów z rodziny co ich imion nawet nie pamiętacie, samego miłego, sympatycznego, relaksującego czasu w fajnej atmosferze x)
Obrazek
Awatar użytkownika
Zosh Slorkan
Rycerz Jedi

Re: Wesołych Świąt

Postautor: Khad Llyn'han dodano: 24 gru 2019, 18:43

Ciężko mi powiedzieć czym są dla mnie szlaczki. Pół roku szlakowania utwierdziło mnie w przekonaniu, że to zdecydowanie najlepsza rzecz jaka mnie ostatnio spotkała. Zdążyłem się tu mocno zakorzenić :D. Wszystkiego slorgowego!
Obrazek
Awatar użytkownika
Khad Llyn'han
Padawan

Nick gracza: Violet

Postautor: Neil Danadris dodano: 24 gru 2019, 23:15

Obrazek

Wszystkiego dobrego!
Awatar użytkownika
Neil Danadris
Honorowy członek

Postautor: Alora Valo dodano: 25 gru 2019, 10:04

Wszystkiego slorgowego! Mile spędzonego czasu i powodzenia w nadchodzącym roku dla wszystkich, małych i dużych szlaczkersów!
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Uczeń Jedi

Nick gracza: Oem

Postautor: Arelle Deron dodano: 25 gru 2019, 11:20

Świątecznego wypoczynku i slorgów siły i powodzenia każdego dnia ^^
Awatar użytkownika
Arelle Deron
Padawan

Postautor: Edgar Alexander dodano: 25 gru 2019, 11:59

Wesołych świąt :D

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Uczeń Jedi

Postautor: Tanna Saarai dodano: 25 gru 2019, 16:54

Wszystkiego dobrego moi drodzy :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Elia dodano: 25 gru 2019, 16:54

Wszystkiego najlepszego, Szlaczki!

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Lord THON dodano: 25 gru 2019, 18:43

Obrazek
THONTHONTHON
Awatar użytkownika
Lord THON

Nick gracza: Thon

Postautor: Hope Novastar dodano: 26 gru 2019, 11:30

Ukryte:

Wszystkiego Slorgowego miśki.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Hope Novastar
Adept

Nick gracza: Angar

Postautor: Tanna Saarai dodano: 31 gru 2019, 20:09

Za parę godzin dobiegnie końca 2019 rok. Rok, który wielokrotnie mnie zaskoczył, mało pozytywnie. Pierwsza połowa to ciągłe pasmo porażek i zawodów. Było ciężko, ale dzięki paru osobom udało mi się stanąć na nogi i walczyć dalej o swoje, a teraz wszystko zmierza ku pięknej przyszłości... I to jest wspaniałe, budujące... niesamowite.

Korzystając z tej podniosłej chwili chciałbym z całego serca podziękować za okazane mi w minionym roku wsparcie, każdemu kto choć dobrym słowem starał się podnieść mnie na duchu. Ale w szczególności trzem osobom, Fenderusowi, Alorowi i Elii. To co dla mnie zrobiliście odjęło mi mowę i do tej pory ściska za serducho, gdy pomyślę sobie jak bezinteresownie podeszliście do wspierania mnie. Mam u was ogromny dług, nie tylko ze względu na pomoc, jaką mi udzieliliście, ale przede wszystkim za wiarę, jaką we mnie włożyliście. To dało mi sporego kopa motywacyjnego i napełniło wiarą w ludzi, w dobro ... Jesteście wspaniałymi ludźmi, którzy zasługują na wszystko co najlepsze. Jesteście silni, piękni i cudowni. Przeogromne, nieopisane dziękuję!

I wszystkim chciałbym życzyć, abyśmy w przyszłym roku dalej stanowili tak zgraną i opartą na przyjaźni grupę. By nasza szlaczkowa rodzina przeżywała wzloty i upadki, ale zawsze razem, wspierając się, szukając konsensusu, dogadując się. Byśmy pod koniec przyszłego roku wspominali, jak najwięcej dobrych rzeczy, cieszyli się z tego co nam się przytrafiło i nie mogli doczekać się tego, czym nas zaskoczy kolejny rok.
Bardzo się cieszę, że mogę z wami tworzyć to wspaniałe miejsce, te wspaniałą rodzinę.
Wszystkiego najpiękniejszego szlaczkowicze! Niech nam szlaczki zawsze piękne będą!

I niech Slorgi będą z wami, zawsze!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Elia dodano: 31 gru 2019, 20:37

Ja się podłączę, dla mnie to też był rok z górkami i dołkami (przede wszystkim z dołkami), ale Szlaczki były cudownym, nieopisanym wsparciem. Arelka wyciągająca mnie za fraki z depresji (dosłownie), Fell i Denarsk z poradami psychologicznymi, Bart z niekończącą się cierpliwością, Fender, Kal i w ogóle wszyscy pokazujący, że z niczym nie zostaję sama. Dziękuję, Szlaczki <3

Ten rok będzie ważny i stresujący, ale jestem pewna, że w grudniu 2020 będziemy świętować to, że wciąż jesteśmy w komplecie i będziemy jeszcze długo :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Arelle Deron dodano: 31 gru 2019, 21:57

2019 miał lepsze i gorsze chwile, ale na zawsze go zapamiętam jako rok dołączenia do Szlaku. Sześć lat mi Elia opowiadała jacy jesteście super, ale zawsze się tak mówi o swojej paczce, nie? No nie. Pomimo tylu lat reklamy, do dziś jestem zaskoczona, że życie daje opcję typu: złóż podanie, poznaj najfajniejszą grupę ludzi na ziemi (bez lizania po przyrodzeniu - serio jesteście najlepsi).
Dzięki Wam za super drugą połowę roku! Alorowi za matczyną cierpliwość w uczeniu mnie rzeczy i to, że już prawie się nie nudzę w pracy, Fellowi za randomowe rozjaśniacze dnia, Siadowi za dojrzenie we mnie Seby. Wszystkim trzem za wsparcie, kiedy smutno <3. Bartowi za wybuchy śmiechu w środku nocy (sąsiedzi pewnie nie pozdrawiają, ale oh well), Violkowi za to, że mam syna bez rozstępów, Denarskowi za pomocność, wszystkim za super wieczory w grze i rozmowy na steamie.
No i Elce mojej najkochańszej za zupełnie wszystko, bycie moim motywatorem, ostoją rozsądku i Mistrzem Jedi zupełnie niezależnie od Szlaku <3

Lofciam Was i mam nadzieję, że kolejny rok będzie dla Was tak fantastyczny jak to tylko możliwe. Niech Slorgi będą zawsze Wami!
Awatar użytkownika
Arelle Deron
Padawan

Postautor: Khad Llyn'han dodano: 01 sty 2020, 13:41

2019 to był nieopisany syf, u mnie też ogromna ilość dołków. Jedyną rzeczą, za którą dobrze zapamiętam ten rok, to znalezienie przez totalny przypadek szlakiem-jedi.pl i złożenie podania, po długim namyśle, gdzie byłem strasznie sceptycznie nastawiony. Dzięki za pół roku super zabawy, oby tak samo fajnie było w przyszłym roku, wszystkiego dobrego i dużo slorgów :)
Awatar użytkownika
Khad Llyn'han
Padawan

Nick gracza: Violet

Wróć do Kantyna