Oddział Nexu

Re: Oddział Nexu

Postautor: K.I.R.A. dodano: 28 mar 2019, 21:09

Imię: Evie
Nazwisko: Moore
Rasa: Człowiek
Data urodzenia: 4 ABY
Planeta pochodzenia: Bar'leth

Stopień wojskowy: Specjalista
Specjalizacja: Sieci informatyczne, automatyka, obsługa systemów pokładowych i nawigacja

Informacje ogólne: Evie jest osobą której ciężko idzie nawiązywanie bliższych znajomości. Przeważnie zajmuje jej to dość sporą ilość czasu. Nie jest to jednak spowodowane niechęcią do takowych, a jedynie zwyczajny lęk przed rozmową, brakiem tematów do ich prowadzenia. Często ludzie oceniają ją przez pryzmat pierwszego wrażenia, jednak ci którzy ją dobrze znają wiedzą, iż jest to miła, pomocna i lojalna osoba. Iv nie posiada żadnej rodziny, wychowana została w domu dziecka a następnie podjęła kształcenie w kierunkach skupiających się na szeroko pojętej informatyce, automatyce, robotyce a także obsłudze systemów pokładowych statków kosmicznych. Nauka tak wielu dziedzin zajęło jej kilka dodatkowych lat, jednak taki był cel. Gdy nadeszły pierwsze wieści o inwazji Yuuzhan Vongów, Evie podjęła niełatwą decyzję o wstąpieniu do armii w charakterze specjalistki. Nigdy nie miała zbyt wielkiego celu w życiu, nie miała rodziny i pewnie nikt o niej by nie pamiętał, jednak wtedy pojawił się ten wielki cel – pomóc galaktyce.
Evie postrzegana jest w jednostce jako typowy geek, niemal każdą wolną chwilę poświęca na doskonalenie się w swoich umiejętnościach bądź pracach nad modyfikacjami swojego pancerza. Jej życie towarzyskie można określić jako skromne. Zawsze jednak stara się wykonywać rozkazy co do joty, mimo iż czasami lubi wdać się w dyskusje na ich temat.

Umiejętności:
  • Szeroko pojęta informatyka
  • Systemy sterowania – automatyka
  • Obsługa systemów pokładowych
  • Nawigacja

Krótka historia dołączenia: Evie Moore była technikiem na pokładzie Niszczyciela typu Republic, który brał bezpośredni udział w walkach nad Odikiem II. To jeden z czterech ciężkich krążowników, które przetrwały bezkresną rzeź Yuuzhan w szturmie na planetę - było ich całościowo dwadzieścia pięć. Tam też miała okazję zapoznać się z Isanem Brosso, który został "towarzysko" wcielony do eskadry K-Wingów stacjonujących właśnie na tym pokładzie, z racji niedoborów ludności do obsługi tego typu maszyn. Myśliwce szturmowe K-Wing obsługują 4 osoby z racji ilości uzbrojenia, którym dysponują. Pilot, bombardier i dwójka strzelców. Evie właśnie podczas tej potyczki miała możliwość przejścia bezpośredniego chrzestu bojowego, który odznaczył ją zarówno jako świetnego nawigatora, jak i pokazał bieżące zdolności odnośnie obsługi systemów komputerowych. Dzięki jej wiedzy: znacząco odciążała pilota w obsłudze systemów pomocniczych pojazdu, dając mu się skupić na walce; świetnie zarządzała systemami nawigacyjnymi, nie dając się zaskoczyć pilotowi; po trafieniu maszyny i krytycznym błędzie systemów, w czasie rzeczywistym dokonała ostatecznie ich obejścia, które pozwoliło wznowić pracę silników wystarczająco, by po prostu dokonać ewakuacji i zwyczajnie przeżyć wszechobecny chaos bitwy kosmicznej. Na tej podstawie dołączenie do oddziału - za pośrednictwem wspólnej walki - było już jedynie formalną propozycją z oczywistym rozwiązaniem.

Obrazek
Awatar użytkownika
K.I.R.A.
Adept
 
Posty: 299
Rejestracja: 28 lut 2015, 20:54
Lokalizacja: k. Kołobrzegu
Nick gracza: Key

Re: Oddział Nexu

Postautor: Khad Llyn'han dodano: 27 lis 2019, 1:36

Imię: Arnold
Nazwisko: Braell
Rasa: Echani
Data urodzenia: 5 BBY
Planeta pochodzenia: Bengali/Nimban

Stopień wojskowy: Plutonowy
Specjalizacja: Szturmowiec

Informacje ogólne: Arnold to osoba, która skrywa wiele tajemnic. Patrząc na niego możesz czuć dreszcz niepokoju - na prawej skroni Echaniego znajduje się rozległa, niedogojona blizna, ma gęstą, dużą brodę, a jego fryzura to całkowicie wygolone boki i swobodnie opadający "liść" na lewy bok. Tęczówki jego oczu mają srebrny kolor, co tylko potęguje uczucie niepokoju i grozy. Widać po nim, że jest zaprawiony w boju, wysportowany, postawny i tęgi. Jest przeciętnego wzrostu.
Rozmowa z Arnoldem nie jest zbytnio komfortowa - podczas rozmowy obserwuje rozmówce, mówiąc nieprzyjemnym i szorstkim głosem.
Blizna, tęga postawa i zbroja, na której widać wyraźne ślady użytkowania, mogą świadczyć o tym, ile Echani przeżył - i ile skrywa tajemnic.

Arnold wychowywał się na Bengali, jednej z planet zdominowanych przez Echani. Dorastał w zupełnie normalnej, ale niezbyt zamożnej rodzinie. Od pierwszych lat życia interesował się bronią palną i sztukami walki, ojciec nauczył go strzelać i pilotować śmigacze, a walkę wręcz ćwiczył w lokalnym klubie. Gdy dorósł, postanowił się usamodzielnić - wyleciał do przestrzeni Huttów i osadził się na planecie Nimban, gdzie żył ze zleceń. Został najemnikiem, wykonującym nawet najbrudniejsze roboty. Podczas inwazji Vongów na jego planetę, prowadził lokalny ruch oporu, a niewiele później ewakuował się na Odika II, gdzie wstąpił do Sił Specjalnych, zaczynając od stopnia szeregowego.

Umiejętności: Szybki, zwinny i postawny mężczyzna, co wykorzystywał głównie przy swojej pracy - pracy najemnika. Najlepiej radzi sobie w pojedynkę, ale nie odmówi wsparcia, jest skory do współpracy. Potrafi posługiwać się dwoma blasterami na raz oraz lekkim karabinem szturmowym. Uwielbia walkę wręcz i idzie mu to świetnie, przez sprzyjające uwarunkowania rasowe.

Krótka historia dołączenia: Przez swoje nienaganne umiejętności, szybko wdrapał się na stopień plutonowego, dołączając do Sił Specjalnych na Odiku II niewiele wcześniej. Podczas ostatecznego uderzenia floty Vongów na Odik, wraz z Donramem Balgoodem ratował ludzi ze zniszczonych fregat, pomagał w ewakuacjach i transportach ludności. Został przydzielony do Oddziału Nexu jakiś czas później, gdy jego oddział zaczął się rozsypywać - po propozycji Donrama Balgooda, znajomego Arnolda z czasów inwazji Yuuzhan Vong.
Awatar użytkownika
Khad Llyn'han
Padawan
 
Posty: 383
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:39
Lokalizacja: Polska :<
Nick gracza: Violet

Poprzednia

Wróć do Informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości