Pełny bak - Ogrorec Trokar

Odprawy ze wszystkimi niezbędnymi danymi dotyczącymi wprowadzeń postaci rekrutów.

Pełny bak - Ogrorec Trokar

Postautor: Ashtar Tey dodano: 06 cze 2019, 21:00

Dane dotyczące wprowadzenia:

Termin rozpoczęcia: 11.06.19 (wtorek), godz. 20:00
Miejsce: Głębokie Jądro, Sektor 5, system Prakith, planeta Prakith

Obrazek

Kod: Zaznacz cały
Słuchaj młody uważnie, bo dwa razy nie będę powtarzał.

Od dziś zostałeś dumnym pracownikiem firmy z wieloletnią tradycją. Nikt nie sprzedaje lepszego paliwa niż Prakithex, no na pewno w Głębokim Jądrze. "Pełny bak, to nasz znak", chwytliwe, nie? Z tym się jednak wiąże odpowiedzialność - masz godnie reprezentować firmę, a ona zadba o to, by niczego ci nie brakowało. Mało gadaj, dużo słuchaj, jeszcze więcej rób i się ucz, a szybko wejdziesz wyżej. Wiem co mówię, bo sam zaczynałem jak ty - głupi szczyl, któremu się marzyły podróże po Wszechświecie. Z czasem ci przejdzie, zobaczysz jak dorośniesz. Na razie jednak ja ci mogę powiedzieć, że latania to ci na pewno nie zabraknie.

Jeśli idzie o obowiązki, to na razie musisz się sprawdzić, u nas nie ma nic za darmo, tylko ciężka, uczciwa praca da ci szacunek, podwyżki czy prawdziwe wyzwania. Na razie idziesz po prostu na magazyn, więc słuchaj tego, co ci mówią tam brygadziści. Coś tam ponosisz, coś tam poustawiasz, w wolnym czasie poszorujesz pokład, takie tam, proste czynności. Jak się okaże, że masz łeb na karku, to pogadamy o czymś ciekawszym.

Podczas lotu pracujesz na pół zmiany, chyba, że akurat gdzieś lądujemy, wtedy póki nie wyładujemy wszystkiego. Na razie wracamy do bazy, także będziesz mógł się trochę poopierdalać. Na miejscu standardowo robota od 6 do 22. Żarcie i wyro masz zapewnione, a do tego całe dwa kredyta za godzinę.
 Żeby nie było, liczą się tylko te przepracowane, nie spędzone na fajce czy pogaduchach. O umowie to pogadamy jak tam do bazy zalecimy i się sprawdzisz, na razie okres próbny. Wszystko jasne?

No jeśli nie masz pytań, to przestań się tak gapić i zaczynaj szorować!

Cel:
- Zostać oficjalnym pracownikiem firmy Prakithex
- Zorientować się w możliwościach rozwoju zawodowego

Uczestnicy:
- Ogrorec Trokar

Pomocnicy:
- Adept Fell Mohrgan
- Padawan Alora Valo
- Padawan Edgar Alexander

Proszę o potwierdzenie obecności przez kandydata w tym temacie. Chętne do pomocy osoby proszę o wpis w tym temacie.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Re: Pełny bak - Ogrorec Trokar

Postautor: Fell Mohrgan dodano: 07 cze 2019, 0:54

budu :D
Awatar użytkownika
Fell Mohrgan
Padawan

Postautor: Ogrorec dodano: 07 cze 2019, 1:25

Potwierdzam, czekam :)
Ogrorec

Postautor: Alora Valo dodano: 07 cze 2019, 19:36

Będę!
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Uczeń Jedi

Nick gracza: Oem

Postautor: Edgar Alexander dodano: 08 cze 2019, 1:03

Pomogę.
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Padawan

Postautor: Edgar Alexander dodano: 11 cze 2019, 11:30

Przyspało mi się lekko rano do pracy, więc muszę później zostać. Przez to ogólnikiem mogę się potężnie spóźnić. Postaram się dotrzeć na 20, 20:30 maks.
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Padawan

Wróć do Wprowadzenia